PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na SH +30



n!ght ph@ntom
08-02-13, 13:53
Dobrý den,


Práva: csko.cz -SuperHero 30 lvl
Nick ve hře: n!ght ph@ntom, Jkr.
Věk: 23
SteamNick: Jkr137
SteamID: Se steamem bude trochu problém jelikož se nemohu přihlásit.Hraju pro zatím na non steamu, než tento problém vyřeším.

Zkušenosti s CS: Zkušeností mam poměrně dost už jenom proto, že jsem byl několikrát adminem a mnohonásobný, 2 roky úspěšný administátor pro sekci CS 1.
na portálu známém (technodromu.cz), který už v tuhle chvíli není.Také jsem procestoval celý web než jsem se dostal dál a to bylo k největšímu projektovému serveru všech dob zvaný (killzone.cz) kde mě vybrali, jako Cheat-hunter + hl. admin pro server, kde jsme bojovali proti podvodníkům bok po boku něco přes rok a půl.No a jako v poslední řadě, a to stejné na portálu zvaném (Gamesites.cz) Chh + hl. admin, ale pro sekci only dust2 skoro rok a život jde dál, proto bych rád vyzkoušel i další a jako další známý portál jsem si vybral zrovna vás.Děkuju


Budoucí aktivita na serveru denně: Jsem bez prace , bohužel a proto věnuju min. 12 hodin denně PC v tomhle případě by to bylo pro (csko.cz)
Reference: Zřejmě žádná, jelikož m zaujal jediný server a to bylo SuperHero.
Proč právě já?: Jsem muž, který to začal hrát pro zábavu před několika lety, ale postupem času jsem zjistil, že to nelze hrát jen pro zábavu, když vám to kazí
cheateři, zvaný jako podvodníci, proto jsem se rozhodl tomuto přístupu zabránit a tak se už několik let snažím tomu zabránit aspon z nějaké polovice %
Mé prohřešky na CSku: Žádné!
Mé prohřešky mimo GS: Ikdyž jsem oboustranný, tak jsme se na Gamesites neschodli s hl. osazenstvem a proto sem odešel.

Předem děkuju za váš drahocenný čas.

Milk
08-02-13, 15:09
Věk se mi líbí, akorát sem tě nikdy neviděl na Superhero

ZEUS
08-02-13, 16:13
Post od Devilontour:

Líbí se mi tvoje žádost. Zdáš se být v poho, věk taky plus.
Na SH nehaju, ale podle toho, co píšeš se zdá, že to je pravda.

Jsem pro.

ZombieBot
08-02-13, 16:14
Na tvůj nick ani IP nebyl nalezený žádný záznam v chatlogu. Nikdy jsi u nás nehrál. Proti.

n!ght ph@ntom
09-02-13, 13:21
Mam dual box, tak je možné, že díky tomu non-steamu tu mam úplně nový rejstřík.Jak říkám, nejvíc mě zaujal server super hero.Ovšem postupem času bych se rád zepřel i ostatním servrům.Hlavně nejsem tip, který se bude prosazovat až do posledních sil, aby dostal to místo z toho už jsem vyostl, zkrátka bud mě příjmete nebo né! Budme realisté :)
A ovšem pokud mě vezmete, tak se do toho na plno obuji..

Děkuji..

ZombieBot
09-02-13, 16:37
A to SteamID? Bez něj nevíme nic.

n!ght ph@ntom
09-02-13, 21:12
A to je ten jediný problém, který momentálně řeším.Na steam se nemohu dostat, tudíž nemam ani ID ..

ZombieBot
09-02-13, 21:24
A to je ten jediný problém, který momentálně řeším.Na steam se nemohu dostat, tudíž nemam ani ID ..

Kdyby jsi u nás někdy hrál alespon více než 5 minut, tak by nebyl problém SID zjsitit. Na tvojí IP jsem nic nenalezl.

n!ght ph@ntom
10-02-13, 10:50
tak logicky je zřejmé, že jsem nehrál mín, než 5 min.Ale prosazovat se opravdu nelze a vůbec k čemu by vám bylo SID?! když se stejnak nemohu přihlásit a nejspíš mi nic jiného nezbývá než si o výplatě koupit nový steam.Tak je na vás, jak se rozhodnete.

ZombieBot
10-02-13, 10:58
tak logicky je zřejmé, že jsem nehrál mín, než 5 min.Ale prosazovat se opravdu nelze a vůbec k čemu by vám bylo SID?! když se stejnak nemohu přihlásit a nejspíš mi nic jiného nezbývá než si o výplatě koupit nový steam.Tak je na vás, jak se rozhodnete.

Potřebujeme vidět tvuj steam profil, prohledat internet na potenciální bany, atp.. Jaký máš nick na steamu?

n!ght ph@ntom
10-02-13, 14:40
Můj nick na steamu je, mam pocit ,,Emerica."

n!ght ph@ntom
10-02-13, 14:41
A nelze se na něj přihlásit, psal jsem i email ,,Valve komunitě" ale bez odezvy.

ZombieBot
10-02-13, 15:38
Nikoho takového to nenalezlo. Bohužel.

n!ght ph@ntom
10-02-13, 22:14
zkus cpl1111

Charon35
10-02-13, 22:21
Na SID sa dávajú práva. Tak čo myslíš, je to dôležité? :D

Navyše si tu ani nikoho nenahlásil. Takže pre teraz ti moc veľké šance nedávam.

BTW asi toto je jeho steam profil: http://steamcommunity.com/id/jkr137

Naposledy online: před 1 hodinami, 3 minutami - trochu divné...

n!ght ph@ntom
11-02-13, 12:42
Bohužel, to není můj steam profil a jak je vidno už jednou jsem psal, že to nejspíš odložíme ,dokud nevyřeším ten problém se steamem.A dále sem psal o tom, že mam svou pověst, ikdyž to máte v pravidlech.Přisel sem vykonávat svou denní práci a né ,abych se prokazovat týden tím, že umím chytat podvodníky a rozeznávat amx.

Charon35
02-03-13, 19:07
Bez SID sa nepohne ani Kotel. Tak pokiaľ nevieš svoje SID tak sa nepohneme ani my. Nie a lock.