PDA

Zobrazit normální verzi : Dudu# wh server MegaPub



andreas2012
08-02-13, 18:59
nick : Dudu# VALVE_0:0:668375523
ip: 194.228.32.192 CZ
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/dudu.dem

RioT
08-02-13, 19:25
Pridávam hlvt. Ide síce o nonsteamera, ale čo máme robiť keď na výzvy výkričnikom nikto nereaguje?
http://csko.cz/dema/upload/dir/fg.rar

DarkAspecT
08-02-13, 22:10
Pridávam hlvt. Ide síce o nonsteamera, ale čo máme robiť keď na výzvy výkričnikom nikto nereaguje?
http://csko.cz/dema/upload/dir/fg.rar
Tady je expres donáška. Tady se sere na vykřičník, ale i na to hlášení na fóru (čest výjimkám).

Trey
08-02-13, 22:33
Tady je expres donáška. Tady se sere na vykřičník, ale i na to hlášení na fóru (čest výjimkám).

Aspon tu niekto hra a je tu co hlasit :)

BiA Fz
09-02-13, 10:25
Přišli jsme tam s Martiiim na to zavolání dva, ale už byl pryč, dobře že ho sem dáte, ale bez těch keců by to nešlo? Hned ze serveru jsem šel na mega2 kde lítal cápek s WH + AB. Tak sorry že nic neděláme, ale někdo se bude muset kouknout na to hltv, protože na tom demu nic na ban není.

andreas2012
09-02-13, 14:37
Přišli jsme tam s Martiiim na to zavolání dva, ale už byl pryč, dobře že ho sem dáte, ale bez těch keců by to nešlo? Hned ze serveru jsem šel na mega2 kde lítal cápek s WH + AB. Tak sorry že nic neděláme, ale někdo se bude muset kouknout na to hltv, protože na tom demu nic na ban není.

zapni si wh a bude toho na ban az moc!! jak hlavně připraveně miři s awem tam kde přesně jsou a hlavně ignoruje mista kde nejsou...

BiA Fz
09-02-13, 21:08
zapni si wh a bude toho na ban az moc!! jak hlavně připraveně miři s awem tam kde přesně jsou a hlavně ignoruje mista kde nejsou...

nepotřeboval sem wallhack abych věděl že tam sou. neříkam ale že wallhack neměl, jen to demo je krátký a neprůkazný, chce to sjet hltv

Acid
09-02-13, 21:14
Sorry hoši, ale to nový pravidlo o hlášení jenom steam hráčů je docela na hovno. Jistě jste k tomu měli důvod, což bych taky rád věděl, ale na to hlášení, co hlásím chodí jenom pár adminů a ne vždycky. Proč jste toto pravidlo zavedli?

Slunicko
09-02-13, 21:17
Top secret.

Piner
09-02-13, 22:07
Sorry hoši, ale to nový pravidlo o hlášení jenom steam hráčů je docela na hovno. Jistě jste k tomu měli důvod, což bych taky rád věděl, ale na to hlášení, co hlásím chodí jenom pár adminů a ne vždycky. Proč jste toto pravidlo zavedli?

Protože se poslední dobou objevuje věta " na to nemám čas ". Stejně se tomu nezabrání, pokud na hlášení haxora nedojde admin, tak budu nucen to dát na forko. Minule jsem psal 3x na DM serveru, že nějakej maník měl ab+wh, 3x jsem to psal a na po 4. s´jsem napsal něco ve smyslu " To nikdo nemuze na 2 minuty ? ". Došel bezdak a za pár minut banned..

Flash
09-02-13, 22:20
"Nonsteam musí být zabanován adminem přímo ze serveru." Kotel rikal neco ve smyslu, ze se neda zabanovat VIP hrac s nonsteamem pres web ale i kdyby to slo, tak je to burt... nonsteamaku s whackem po tech serverech beha milion a nikdy se toho nezbavime, zabanujes jednoho, prijde dalsich 20... nedavno tu byly 3 strany cheateru a nikdo se o to nestaral, tak k cemu to tu ma byt? Beztak kdyz tam chodi opakovane, tak ten ban dostane na serveru, protoze po nejaky dobe na to hlaseni nekdo prijde, takze pulka tech threadu tady je pak k nicemu po takovy dobe.

Acid
09-02-13, 22:27
"Nonsteam musí být zabanován adminem přímo ze serveru." Kotel rikal neco ve smyslu, ze se neda zabanovat VIP hrac s nonsteamem pres web ale i kdyby to slo, tak je to burt... nonsteamaku s whackem po tech serverech beha milion a nikdy se toho nezbavime, zabanujes jednoho, prijde dalsich 20... nedavno tu byly 3 strany cheateru a nikdo se o to nestaral, tak k cemu to tu ma byt? Beztak kdyz tam chodi opakovane, tak ten ban dostane na serveru, protoze po nejaky dobe na to hlaseni nekdo prijde, takze pulka tech threadu tady je pak k nicemu po takovy dobe.

Ano, ale když ten admin prostě nedorazí, tak ho sem stejně pak někdo dá.

A s tim, že ho za nějakej čas někdo nakonec zabanuje, tak to je super, ale čím dyl haxor běhá po kotelně, tim hůř.

Flash
09-02-13, 23:18
Precti si muj post este jednou, nebo dvakrat, nebo treba este vickrat a treba pochopis, co sem tim chtel rict... ty hlaseni tu lezeli treba mesic a NIKDO si jich nevsimal, tak jakej to ma efekt? Navic co ja sem pochopil, tak se neda zabanovat ns hrac s VIP pres web, protoze se stejne pripoji, kdyz neni zabanovanej primo ze hry, takze to uplne ztraci smysl, proto tam je taky jasne napsany, ze mate hlasit jen steamaky. Nevim, co na tom je k nepochopeni... ono tady ale dost lidi ma problemy se ctenim, jak tak koukam a psany pravidla pro ne nic neznamenaj. Vicemene porusujete pravidla pro tohle forum, kdyz sem dava nonsteam cheatery, ja vim, ze tim chcete pomoct, nejsem kokot, tak me neberte za slovo, kvuli tyhle vete ale rekneme, ze spamujete, kdyz to sem davate a je psany, at to nedelate. Nebylo to zruseny jen tak ze srandy, ze sme si nahodou rekli aby tu bylo vic cheateru, tak zrusime hlaseni, to vubec.

Chapu treba kauzy jako je pinces, nebo jiny, co tam behaj dlouho a nikdo si jim neni jistej. Jenze takhle zavolas pres !, nikdo neprijde, hodis to na forum, bude to tu v lepsi pripade tejden a kdyz se za ten tejden napoji vickrat a pokazdy tam nekdo pres ten ! napise, tak je hodne mala pravdepodobnost, ze ten ban nedostane. Rozumime si?

RioT
10-02-13, 00:02
FlashK si robíš kozy??? To je tvoja robota pozrieť sa na to posrané hlásenie a nie lamentovať, že na to každý dlabe. za 30 minút by si mal vyčistené celé fórum, tých 10 thredov či koľko ich tu je a ty ideš ešte písať, že sme spamery? WTF? Načo máš potom práva? Koľko dem si si pozrel na fóre tento mesiac? Stavím sa že ani jedno. Keby každý admin z tých 60 či koľko ich tu máte stiahol 1 jedine demo za mesiac mali by ste tu čisto. A že musí byť non steamak zabanovaný zo server tak to je moc blbosť. Ako keď budeš banovať zo serveru tak ban pôjde na inú ip či čo? Údaj o ip a id bude taký istý aj na fóre aj na servery.

Flash
10-02-13, 00:16
Moje prace? Adminovani je moje prace? Nenech se vysmat... Je vtipny, jak to tu komentujete, kdyz do toho nevidite. Je jasne psany, "Hlašte jen hráče se steamem. Nonsteam musí být zabanován adminem přímo ze serveru." Tak kde je kurva problem, ze to nikdo nechape? Neumite cist, ste natvrdly, nebo co? Predtim to tu psany nebylo, hlasili ste... ted to tu je a hlasite porad? To spis ty si delas kozy. To forum ma nejaky pravidla, ted do nich "pribylo" tohle a porusujes ho, tak co asi delas, nez ze spamujes? Rek sem, ze vim, ze tady tomu chcete pomoct, jenze delate neco, co uz nema smysl a nikdo to nema resit, protoze je to zbytecny. Nemas me tu za co flejmovat, me sou ty hlaseni burt, fakt to tu neresim, az nekdy na steam cheatery, popr. vulgarnosti, protoze Kotel jasne napsal, ze nonsteam hrac s VIP musi dostat ban primo na serveru aby se nemoh pripojit, ban pres web nepomaha. Takze si laskave nech od cesty to, ze sem napsal "moc blbost," kdyz absolutne nevis, o co jde a jak to funguje.

Pro negramotny to opakuju znova... NEOMEZILO SE HLASENI NA STEAM ONLY JEN TAK PRO NIC ZA NIC, MA TO SVUJ DUVOD, NEJSME TU BANDA DEMENTU, CO NEVI, CO DELA. Ted uz si rozumime?!

RioT
10-02-13, 00:36
Nie nerozumiem ti ani trošku. Čo ty ideš vlastne obhajovať? Si admin? Si, tak je to tvoja práca aby si to tu čistil. To že sa k cheatingu staviaš flegmaticky je tvoj problém, načo potom tie práva máš? Do čoho nevidím? Vysvetli mi to keď som taký natvrdlý. Tak keď to 1% zo všetkých non steam hráčov čo tu hrajú nejde na fóre zabanovať - aj keď o tom silne pochybujem, jedine keď sa bude môcť prihlásovať len počas platnosti vip - tak zrusíme celé nahlasovanie, ktoré tvorilo 90% threadu? Prečo radšej rovno nepriznate, že sa do toho nikomu nechce? Chat zasraný spamom ale jediný admini čo niečo robia tak paradoxx, bezdak, zvyšok len podľa nálady. To vám odíde zopár adminov a takto sa poskladáte? Ideš tu obhajovať svoju lenivosť, že ty vlastne robíš všetko podľa pravidiel a inak sa nedá, ale tvoje dôvody sú mimo realitu.

Alebo čo keby si si radšej pozrel to ******** hltv namiesto toho aby si mi odpisoval? Ti to aj vyčasujem keď to potrebuješ, nie je problém. Môžem aj všetky thready počasovať a verím, že mi to nezaberie viac ako 30 minút.

Flash
10-02-13, 00:46
Kurva to ses vazne retardovanej nebo co? Kotel udelal banovaci plugin, kvuli kterymu MUSI VIP hrac dostat ban primo na serveru, jinak se na nej ban nevztahuje aby se pri koupeni VIP predeslo sdileny IP/ID, proto se zavrely tyhle vyjebany hlaseni pro NS, protoze to nema smysl, kdyz clovek ma nebo si koupi VIP. Jenze ty ses tvrdohlavej a myslis si, ze tu obhajuju to, ze picu delam... flejmujes nespravnyho, kdyz na serveru sem a muzu, tak na vykricnik prijdu, jenze se ja curak s tebou bavim a vysvetluju ti, jak to tu je, takze budu ja za toho dementa, co nic nedela a vykecava se z toho. Nemam na tebe naladu a uz na to jebu, at ti to vysvetli nekdo jinej. I kdyz ona je to asi ztrata casu, protoze si tu vsichni, kdo nikdy nevideli admin chatlog z vykricniku, budou mlejt to svoje a bejt chytry jak radio. Je mi jasny, ze je to to nejjednodussi a taky uz sem na to immuni, akorat ty si me nasral tim svym nechapavym a ignoranstkym pristupem, ze sem vyrageoval. Fakt nechapu, proc ma nekdo porad potrebu picovat a hrabat se ve vecech, kterym nerozumi a hledat duvody, proc je to udelany tak a ne jinak.

Piner
10-02-13, 00:58
Dost už, myslím si, že flash to tu dost jasně vyjádřil. " Tohle si řeště v PM ".
Napadlo mě, že když se zadává VIP, tak je k tomu zapotřebí nějaký originální kód. Co kdyby si Kotel zkusil vyhrát s tím, že by vytvořil nějaký plugin, něco jako blacklist ? Abych to trochu přiblížil, módi ( + charon ) a kotel by třeba někde v chatlogu viděli ten jeho kód ( který už se nedá použít, protože 1 už použit byl ) a ten kód by se zapsal na ten blacklist ? S tím že by vlastně ten kód byl spojený s IP adresou a SID, a po připojení na server by zareagoval blacklist a napařil mu ban ? Doufám že ste mě pochopili, já se do toho docela zamotal, když jsem to vymýšlel, aby to bylo aspoň trochu srozumitelné :D

RioT
10-02-13, 01:01
Neurážam ťa tak sa ukľudni. Ja chápem tvoj dôvod ale hovorím, že je to do neba volajúca blbosť. Spočítam mi vip hráčov čo tu máte nahlásených. Keď najdeš jedného tak ti zatlieskam. Btw ty si začal rýpať, tak sa tu prosím ťa neoháňaj tým ako nikto ničomu nerozumie a radšej mi to vysvetli. Na servery hráča banuješ rovnako ako na fore na ip/id, a aj keď tam môže byť nejaký fígeľ s vip aj tak to nie je vyhovorka, že kvôli pár jedincom zrušíte nahlasovanie pre všetkých.

_________
6.07
7.18
7.25
8.05
9.00
na ban ti väčšinou stačia 3 časy jedine ak ste sa dohodli na viac u steamerova pod. Zo všetkým všade mi to zabralo 5 minút, to je polovica času, ktorý si strávil hádanim sa kto má pravdu...

Flash
10-02-13, 01:14
Ne, nemam na to nervy... ja to nevymyslel, byl to Kotluv napad, on si to udelal podle sebe. Ja sem chtel jen vysvetlit, proc se to udelalo takhle, jenze tys to ocividne ani napoctvrty nepochopil.
Divis se mi, ze sem nasranej? Nejses prvni ani posledni, kdo tu rejpe do adminu, ze hovno delaj, jenze pravda je uplne nekde jinde. Zruseni hlaseni ma svuj duvod, vysvetlil sem ti ho a dal to nehodlam rozebirat. Az prijdes se steamakem a budu mit naladu a volnou chvili, vyjadrim se ti k tomu, jako uz nekolikrat... vsazis se tu, ze nekoukam na dema ale zas je to blud. Jen nehodlam delat neco, co nema smysl. Sam se nad tim zamysli... portal uz je tu dost dlouho, Kotel ho po celou dobu vede, ted udelal tohle rozhodnuti, myslis, ze to neni promysleny a nema to hlubsi smysl? Od chvile, kdy nam to vysvetlil v admin foru na to seru... muzes si i v historii mych postu kouknout, kolik cheateru sem zabanoval z fora. Ted uz to nehodlam resit, kdyz je to tak, jak to je.

Du spat, Howgh.

RioT
10-02-13, 01:30
ešte raz, ja tvoj (kotlov) dôvod chápem, ale to netvorí zamienku na zrušenie hlásení. Väčšina nahlasovaných hráčov nemá vip, takže sa ich tento problém netýka. Keď píšeš, že je problém s pluginom na prideľovanie vip tak sa vydlabte na nahlasovanie vip non steam hráčov a negeneralizujte to na všetkých nonsteamakov.

Acid
10-02-13, 14:04
Teď mě něco napadlo...
Nedal by se na server dát plugin s příkazem /vips ?
Jestli by ten dotyčnej neměl VIP, mohl bych ho teda nahrát a postnout na foro a dal by se přes web v poho zabanovat, ne?
Jestli jsem to i teď blbě pochopil, tak sorry.

Kotel
11-02-13, 15:20
Jsou nejmene 3 duvody, proc zabanovat cheatera na serveru a neni to jen kvuli vip. Vip pujdou banovat snadno az upravim banlist.

ParadoXX
21-02-13, 00:44
až asi na 2 situace,který byly fakt divný.Nejspíš luck nebo tušení,sem wh neviděl.
mluvim o hltv

RioT
21-02-13, 01:15
Pozeral si si aj to hltv?
8.05 pozrie sa tam iba to jedno kolo keď tam niekto kempí
9.00 ako o ňom vedel?
11.53 zastaví a zazoomuje
13.58 zazoomuje si cez krabicu
15.12 zamieri si do spiny, pritom nic nemohol pocut
16.19 predstrel. čakal asi ze mu nabehne do strely
Zvástne, že mieri si počká iba ak tam niekto je ak nie tak rushuje ďalej. Podľa mňa toto je určite wallhack a ani sa to nesnažil veľmi zakryť.

ParadoXX
21-02-13, 01:25
lock

RioT
21-02-13, 01:32
Mohol by sa na to pozrieť aj iný admin? Bez urážky paradoxx, len by som rád počul aj názor niekoho iného. Celý jeho herný prejav hovorí o whačku. Ak aj iný admin uzná, že tam wh nie je, tak už cheaterov nahlasovať nebudem, lebo toto je pre mňa ukážkový whčkar, s trochou rozumu.

ParadoXX
21-02-13, 01:37
to bude tim,že seš tupej.Máš nahráno tejden a myslíš si,že seš nejlepší?Když řikám,že ten wh podle dema a hltv nemá.Tak se seber a buď sežeň jinýho demo nebo mlč,hraj dál a smiř se s tim,že je většina hráčů lepší než ty.
LOCK

RioT
21-02-13, 02:01
Zas ti nedala žena paradoxx? Píšem tu vo všetkej slušnosti a ty namňa vybehneš ako pes. Nie si neomylný, mne si tiež dal ban neoprávnene. Takže to že hovoríš, že tam wh nemá je tvoj názor a ja s ním nesúhlasím. btw rozkazovať môžeš svojmu sopliakovi nie mne, tak sa spamätaj a neser svoje komplexy tu na fórum.

ParadoXX
21-02-13, 02:11
Demence.1) ban sem ti určitě nedal,protože hraješ jak noob
2) Nepoznáš cheatera a neustále se mejlíš
Díky a už LOCK

RioT
21-02-13, 02:50
A tak to potom vyzerá. Banuješ ani nevieš koho. Veľa ľudí čo si zabanoval tu na fóre by dostalo unban keby o to požiadali, lebo banuješ módy, ktoré si v živote nehral a potom ešte vypisuješ aký si neomylný, nikým neprekonateľný cheathunter. Chcel by som vidieť ako by si hral proti takému noobovi ako som ja na aime alebo awp 1on1 keď už sme pri tom. A ja si aspoň chybu dokážem priznať narozdiel od teba, tak nechaj priestor nech aj iný admin napíše svoj názor, ty si evidentne zaujatý. Nemáš za čo, dobrú noc.

ParadoXX
22-02-13, 09:58
Lock

deathface
22-02-13, 22:09
Nic proti paradox ale toho co tu píšeš jsem nějak uznal, že jseš naproso arogantní pi*us.
Btw. Borec na hltw ma WH .

hladik
27-02-13, 23:01
Tak co je to tady kur*a za bordel !

ParadoXX
28-02-13, 16:17
můžeš to zavřít.Nejsou důkazy

Slunicko
28-02-13, 16:37
za mě tam wh je ale když paradoxx říká že ne tak to banovat nebudu, má moc přestřelů, každou mapu chodí stejnou cestou ale třeba ani jednou se nekoukl na spawn (za Ct) a najednou když tam byl hráč tak tam ihned šel, to samé i na balkóně a mnoho dalšího děrování atp, za mě tam prostě je ale jak říkam banovat to kvůli němu nebudu..

koukal jsem jen na hltv

Lakaj
28-02-13, 23:03
ked sa tu zacalo pisat uz hocico, tak som si to pred par dnami pozrel....ja som tam wh videl (aspon myslim, uz je to par dni) ale pokial viem, tak ns nemam banovat z webu, tak som neriesil
[tiez len hltv]

Slunicko
01-03-13, 06:09
Koukal jsem na jeho chatlog, hraje tu jednou za uherskej rok, takze vip nema a ban bych mu klidne napalil, popripade kdyby nezabral tak az bude ve hre a nekdo ho potka tak ihned ban.

deathface
01-03-13, 12:53
Takže když někdo napíše že je clear tak je clear? paradox je neomylnej nebo mu lezeš do prdele?Nemáš vlastní názor?

Slunicko
01-03-13, 14:28
jestli se do mě chceš navážet tak to ani nezkoušej, jestli chceš taky ti můžu napsat nákou hezkou frázičku, paradoxx to hraje o 7 let dýl než já tak mu věřim a počkám si na názor ostatních, to že mi to napíše někdo jako ty kdo to hraje 2 roky mě vůbec nesere, ani zdaleka nemáš nahráno to co já, natož to co paradoxx tak torchu úcty by neškodilo !

Piner
01-03-13, 15:03
jestli se do mě chceš navážet tak to ani nezkoušej, jestli chceš taky ti můžu napsat nákou hezkou frázičku, paradoxx to hraje o 7 let dýl než já tak mu věřim a počkám si na názor ostatních, to že mi to napíše někdo jako ty kdo to hraje 2 roky mě vůbec nesere, ani zdaleka nemáš nahráno to co já, natož to co paradoxx tak torchu úcty by neškodilo !

Ještě ke všemu když je banned za cheating, facepalm.
Myslel jsem to tak, že tě deathface poučuje/uráží a je banned za cheating, ne paradoxx :D

cenda
01-03-13, 15:06
Nevim co ste snědli za vtipnou kaši ale až si zkoukněte HLTV tak mi tady napište :) hraje to docela podivně

Slunicko
01-03-13, 15:08
Ja psal ze je zaplej ale cekal jsem na vic ohlasu, facepalm..

cenda
01-03-13, 15:17
jo koukni poradne jak hral a nato ze by byl lepsi jak nekdo taky by si mohl nakoupit treba i rychlejc :) ja to beru taky koukanim pres zdi protoze vim podle zvuku ale tenhle podle me ani nevi co to je + pohyb paradox

ParadoXX
01-03-13, 17:45
tohle téma by bylo už žádoucí zavřít,pokuď nemáte lepší důkaz,než ty 2 nahoře.

RioT
01-03-13, 19:58
Paradoxx má očividne eminentný záujem uzavrieť to, lebo na hltv je jednoznačne banovateľný wallhack a on by musel priznať chybu, keby sa to doriešilo. Ako dôkaz tam je asi 20 minút gameplay, nedostatok dôkazov nie je argument. Navyše keď paradoxx banuje aj za jeden frag.

cenda
03-03-13, 01:36
asi tak na to aby si by poznal cheatera nepotrebujes hrat 7+ let :D a kdyz by to nekdo hodnotil podle odehrani admina tak to se bezte zahrabat hluboko do zeme :)) proste bez komentare :)

deathface
03-03-13, 08:56
Tak co je to tady kur*a za bordel !

Paradoxx, ty a pár dalších.

Slunicko
04-03-13, 11:10
Deathface, myslim si ze si dost malej pan na to abys tu delal frajera, az udelas aspon z poloviny to co oni tak muzes psat, do te doby drz hubu a krok, cheater dostal ban in game takze muzete lock.

RioT
07-03-13, 18:17
Ban dostal na rovnakú ip ako je tu? Pretože v banliste som nič nenašiel.

cibik
07-03-13, 18:53
andreas sa zase strapni