PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak Náhoda



slepice
08-02-13, 20:43
Hele to nový pravidlo že se může náhoda použít jednou za kolo není podle mě chytrý protože v nějakých mapách jsou ty náhody malý viz. jb_flyhigh a tam by se ta náhoda mohla používat víckrát proto si myslim že zrušení tohodle nový pravidla by se vyřešilo hodně věci. :)

Trey
08-02-13, 20:48
A na jb_snow/mountains by atd by sa davala nahoxa kym by neskapali vsetky tcka nie? Nechat to tak jak je, simon ma vaznov zabavit nie sa ich zbavit

Bezdak
08-02-13, 20:49
Pak jsou retardi co za celý kolo dávají jen náhodu. Kuli nim se tohle pravidlo zavedlo, takže za mě ne.

slepice
08-02-13, 21:06
Hele chápu že takový retardi jsou ale co nadělám snaha byla podlě to bylo dřív lepší. Ale dík :)

Charon35
09-02-13, 10:45
Hele to nový pravidlo že se může náhoda použít jednou za kolo není podle mě chytrý protože v nějakých mapách jsou ty náhody malý viz. jb_flyhigh a tam by se ta náhoda mohla používat víckrát proto si myslim že zrušení tohodle nový pravidla by se vyřešilo hodně věci. :)

:laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laugh ing1::thumbup::thumbup::thumbup:
Je to tam už vyše pol roka. :thumsup4:
Možno by sa mohlo len doplniť, že pri náhode, ktorá zabíja len 1 T, sa môže zmačknúť maximálne 3 krát. Hm?

Fail.
19-02-13, 19:20
Ja by som bol pre,aby sa dala nahoda vic krat..

slepice
20-02-13, 20:18
To by nebylo špatný.

Milk
20-02-13, 21:39
Náhoda jen jednou, však máte plnou mapu atrakcí, viz hned vedle náhody 10-xx běžěčkých dráh a hned máš atrakci :D