PDA

Zobrazit normální verzi : Soutěř o vip



Marosh
07-11-10, 19:54
Chtel bych se zeptat jestli by slo ze se treba na Classicu vyhrlasi Kvíz o VIP ze lidi by odpovidali na otazky a potom ten s nejvetsim poctem spravnych odpovedi by dostal VIP zdarma treba na 31 dni jak to mate vy.... :)

Kotel
07-11-10, 20:34
Na serveru by se melo spis hrat. Nejake souteze tu budou, mozna i liga.

Marosh
07-11-10, 20:37
ok :) Tesim se na ligu (sorry za spaming)

foxik
07-11-10, 20:37
jn alelen pre čechov :/

Marosh
07-11-10, 21:40
aha tak to je mi lito :(

Pavucina
07-11-10, 22:19
Ja teda o nicem envim, ale nevidim jedinej duvod, proc by to melo byt jen pro cechy. Jestli jste si nevsimli, tak ligy v cesku a na slovensku temer vzdy cesko-slovenke. Tak nvm proc by to tady melo byt jinak.

Kotel
07-11-10, 23:24
Foxik asi planuje ligu jen pro slovaky.

apach29
08-11-10, 04:07
Ja jsem tu pred asi mesicem, mozna vic podal navrh na ligu a poprosil jsem adminy o pomoc. Sam bych nezvladal vyrizovat protesty a cekovat dema a chodit do prace a chystat svatbu a vsechno ostatni. Jedinej kdo se prihlasil byl JuroB. Ostatni admini na to ani nereagovali a asi nechteji prispet necim na oplatku Kotelne za to, ze maji prava a volny sloty i bez VIP. Taky jsem hledal nejaky sponzory na ceny, ale se stejnym vysledkem. Takze pristi rok bych to usporadal sam, nikoho se uz doprosovat nebudu, ceny budou jen VIP a to pro prvni misto na rok, druhy na pul roku a treti na dva mesice. Bude to asi max 3on3 a max teamu bude 20 +-. Budete muset jeste chvilku vydrzet, zatim opravdu nestiham.

Kotel
08-11-10, 09:15
Na ligu je treba vice serveru pro rezervace a sposuta dalsich veci. Pristi rok poridim vykonejsi server a zatim pripravim web pro ligu, takze to nebudes muset delat sam. Zatim nema moc smysl tohle delat.

Jur0b
08-11-10, 12:26
Keď bude treba s niečím pomôcť, tak sa ozvi! :-)

apach29
08-11-10, 13:34
Na ligu je treba vice serveru pro rezervace a sposuta dalsich veci. Pristi rok poridim vykonejsi server a zatim pripravim web pro ligu, takze to nebudes muset delat sam. Zatim nema moc smysl tohle delat.
Proto jsem chtel jen 3on3 a 20 teamu, abych to stihal a aby to teamy stihly v nejakym casovym horizontu (dejme tomu 3 tydny) a nervaly se o ten jeden CW/TG server co tu mame. Jestli to vykutis na pristi rok, pocitej se mnou jako se sponzorem aspon toho VIP a kdyby se naslo mistecko, tak jako cheathunterem pro ligu a admin pro web ligy.


Keď bude treba s niečím pomôcť, tak sa ozvi! :-)
Diky, taky si toho vazim, ze aspon ty z tech asi 30ti adminu jsi jedinej chtel pomoct. Ostatni na to serou, jako by jim slo jen o ty prava a volny sloty. Nechce se jim udelat cokoli navic pro Kotelnu.

foxik
08-11-10, 14:58
Pre slovákov nejde VIP tak preto ZATIAĽ len pre čechov.

apach29
08-11-10, 15:27
Kdyz bude liga, zaplatim VIP ja a bude to jak pro slovaky, tak pro cechy. Takze nemusite mit strach, ze by to slovakum potom nefungovalo.

Kotel
08-11-10, 15:54
Ze Slovenska nejde posilat sms, to neznamena, ze ho nemohu aktivovat rucne.

foxik
08-11-10, 17:34
Serte na to. Urobte to niekedy a potom si to VIP vyhrajem na 3 roky a potom si to môžu slovenskí iteligenti zrušiť premňa zamňa.

Charon35
08-11-10, 18:30
Ja sa celkovo čudujem, že je tu na fóre taká malá aktivita. Keď sa idem napojiť večer na Kotelnu, skoro všetky servery sú plné. Poznám jeden server (asi ich je aj viac), kde nemajú toľko hráčov, ale na fóre sa zapájajú o mnoho viac. A admini sú dokonca "sledovaní", či chodia na fórum. Tu to nejak nie je a hasne to tu :/

InVitro
09-11-10, 06:34
Hele apach29, kdyby si teda chtěl, já bych ti taky s tím pomohl, kdyby bylo potřeba, stačí se mi ozvat . My jsme už jednou dělali, sice teda jenom ADMIN CUP, čistě hráli jen admini, ale proč ne tohle se mi taky líbí, takže bych do toho klidně šel s tebou .

Kotel
09-11-10, 12:35
Hraci nemaji cas psat na forum, protoze hra je k tomu nepusti.

Charon35
09-11-10, 15:49
Sory, ale neverím, že tých 5 minút denne na kliknutie na Fórum, Nové príspevky ...resp. odpoved.... si nenájdu. Myslím, že každý. Skôr sa im nechce, alebo neviem v čom to je.

morbe
09-11-10, 15:55
Hraci nemaji cas psat na forum, protoze hra je k tomu nepusti.


Sory, ale neverím, že tých 5 minút denne na kliknutie na Fórum, Nové príspevky ...resp. odpoved.... si nenájdu. Myslím, že každý. Skôr sa im nechce, alebo neviem v čom to je.

(:

Kotel
09-11-10, 21:36
Pokud sem nejaky admin nechodi, tak muze prijit snadno o prava, kdyz se tu s nim bude neco resit.

Jur0b
09-11-10, 23:16
Hiiii.

Harrybo
11-11-10, 21:56
Keď bude treba s niečím pomôcť, tak sa ozvi! :-)

+1, ale nejsem admin ;)

Jur0b
21-11-10, 12:47
Kedy bude ten turnaj? Energia sa hromadí a nemá sa kde prejaviť!