PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban - B@g3yman



B@geyman
10-02-13, 19:15
Zdravím, chtěl bych odůvodnění Banu který jsem dostal dnes za Wallhack, protože žádný nepoužívám a a jsem dlouholetý hráč portálu kotelna, který dal už hodně peněz za VIP. Popřípadě dodání dema. Myslím si že Admin ParadoXX rozdává BANY jak ranař pěsti...


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 55784)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Csko| B@g3yman
[AMXBANS] Tvuj nick: Csko| B@g3yman
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2075837313
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2075837313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.95.126.196
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.95.126.196
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Díky B@g3yman

ParadoXX
10-02-13, 19:57
byl si nahlášenej přes web.Demo je na webu
Edit: vidí neviditělný a ty,co sou pod schodama a eště nejsou vidět a slyší ty,co nemaj slyšet kroky.Dobrej důvod nemít wh.

kashpi
10-02-13, 19:58
http://csko.cz/forum/showthread.php?14082-Csko-B-g3yman-Nejsem-si-jist%FD-s-WH

B@geyman
10-02-13, 20:29
Nevím jak to demo otevřít chtěl bych se zeptat v jakém programu? A ještě jednou upozorňuji, že WH opravdu nemám jen jsem závislak co to celkem umí...
Takže znova žádám o UNBAN, protože žádné cheaty nemám, mám to akorát už nacvičené kam se furieni schovávají a dobré reflexy.

Už jsem do tohoto portálu za VIP dal slušné peníze tak bych rád aby se to vyřešilo...

Slunicko
10-02-13, 21:12
Rentgenove bryle se vydavaji k csku zdarma?

navod na demo: stahnes-vlozis do cstrike-zapnes csko-do konzole napises playdemo a nazev dema, to je cela technologie teto hry.

kashpi
11-02-13, 08:27
koukal sem na demo, a je hafo krátký. Podle mě tam je jeden čas co by se dalo posoudit jako WH, ale na ban to nestačí

B@geyman
11-02-13, 16:52
Řeknu to asi takhle WH nemám a nikdy jsem ho nepotřeboval, tam kam střílim tak vím že se tam chodí schovávat vždy na těchto místech prostřeluji a jelikož to hraju nějakej pátek tak už to mám naučené a nebo dirkuju, ale řekl bych, že toto video není prokazatelné a proto znova žádám o Unban a znovu říkám: "Žádné WH nemám" !!!

kashpi
11-02-13, 16:57
musíš počkat až se uráčí někdo z adminů a podívá se na to :D ale vzhledem k tomu, jak to tu teď vypadá, tak to dřív bude léto

B@geyman
11-02-13, 17:12
No čekat mě moc nebaví, hlavně za to co jsem neudělal a díky, že alespoň někdo odepisuje...

ParadoXX
11-02-13, 17:25
já sem svuj verdikt napsal.Jestli to chceš rozepsat,tak na CT startu,já to T teda neviděl,ani neslyšel.Po kom si tam střílel teda střílel?Pak se najednou objevil.
Pak s mp5 vylez si z vrat a já tam teda nikoho neviděl a tys tam sundal 2.Ani neslyšel,že by tam přiběhli.Sice tenhle mod je nákej divněj,že tam běhaj rychle jak kráva a nejsou slyšet kroky.Ale jak si věděl,že tam sou,když nejsou slyšet?To by mě teda docela zajímalo.Když si je zabil,tak si jako první začal střílet hnedka po tom neviditelnym.Kurva by mě zajímalo,jak si přišel na to,že tam je,když neni vůbec vidět?

B@geyman
11-02-13, 18:19
Ty jsi asi furieny nehrál? Říká ti něco prostřelování a ověřené kempy kam furieni chodí? Přesně toto dělám a to z těma schodama jen jsem tam prostřeloval a najednou vyběhl sám jsem byl překvapen ale pořád to neznamená, že jsem měl WH. Já cheaty nikdy nepotřeboval a potřebovat nebudu furieny hraju s přestávkama už několik let takže už to mám nacvičené kam chodí tak to prosimtě pochop...

kashpi
11-02-13, 18:24
U těch vrat se ho musím teda zastat, že tam furieni fakt rádi kempí. Snad každý kolo se tam najde minimálně jeden co tam stojí. Pokud jsou rychlí a šikovní, tak stojí skoro až u těch prvních vrat k CT. Chtělo by to někoho konkrétně z furienu ať se podívá

B@geyman
11-02-13, 21:37
Rád bych kdyby se k tomu vyjádřil ještě někdo jiný kdo hrál furieny a ví o co jde. Děkuji.

ParadoXX
12-02-13, 05:42
njn,tak já furien nehraju,proto když vidim,že střílí sotva vyběhne z vrat a on je eště neviditelnej a nejsou slyšet kroky,tak tohle považuju za cheaty.

kashpi
12-02-13, 08:59
vsak ti nikdo nic nevycita. chce to aby se zacli zapojovat ostatni admini, hlavne ti co se vyznaji na Furienu...
je tu 100 adminu a ocividne zadnej z tohoto modu. to by chtelo napravu

stejne tak jako ze se tu na to dovalo 24 adminu a nikdo nic neresi

Kotel
12-02-13, 15:08
S jistotou můžu říct, že wh neměl a i kdyby ho měl, tak by mu nepomohl.

B@geyman
12-02-13, 15:56
Takže jak to bude pokračovat dál? Budu mít unban?

kashpi
12-02-13, 16:53
asi jo :)

B@geyman
12-02-13, 17:04
Jsem rád, že se to vyřešilo a pravda se ukázala a rád bych ten Unban co nejdříve :)

ParadoXX
12-02-13, 18:57
kotel asi odbanoval.V banlistu už nejseš