PDA

Zobrazit normální verzi : Hltv- pro kotla Číst



yadort
11-02-13, 14:16
Čusíq, mám dotaz nemohl by se dát na server furíen HLTV ??
je tam dost cheatru atd..

Trey
11-02-13, 15:39
Tam je teda vela cheaterov... co som to kukal tak za poslednych 5-6 mesiacov tam padlo 45 banov za cheaty od adminov + nejake za kzh od anticheatu. Tam podla mna hltv netreba. Skor si myslim ze to chces aby si si to mohol stiahnut ak sa ti zadari nejake slusne kolo :D
E: WH tam nefunguje a hltv neni dostatocny dokaz na zabanovanie za AB, max tak SH cize to je nanic.

DarwiN
11-02-13, 17:30
rey^^;158608']
E: WH tam nefunguje a hltv neni dostatocny dokaz na zabanovanie za AB, max tak SH cize to je nanic.

KeĎ povie nejaký NS hráč čo hraje furien 1 deň že Wh tam nefunguje tak ok berem . Ale keď nejaký admin povie že tam Wh nefunguje , sami tomu neveríte .



Skor si myslim ze to chces aby si si to mohol stiahnut ak sa ti zadari nejake slusne kolo :D
Sry Painter , ale Trey má pravdu . A až toľko cheaterov tam nieje je tam viacej kemperov ale na nich HLTV nepomože .

Trey
11-02-13, 17:46
[QUOTE=^Darw1N;158651]KeĎ povie nejaký NS hráč čo hraje furien 1 deň že Wh tam nefunguje tak ok berem . Ale keď nejaký admin povie že tam Wh nefunguje , sami tomu neveríte .

Za prve. Bol tam z tych 45 banov mozno 1 za WH aj to bolo WH+AB
Za druhe. Je tam nejake Anti WH alebo nieco take tak neviem co tu tocis.

Piner
11-02-13, 17:54
rey^^;158651]KeĎ povie nejaký NS hráč čo hraje furien 1 deň že Wh tam nefunguje tak ok berem . Ale keď nejaký admin povie že tam Wh nefunguje , sami tomu neveríte .

Za prve. Bol tam z tych 45 banov mozno 1 za WH aj to bolo WH+AB
Za druhe. Je tam nejake Anti WH alebo nieco take tak neviem co tu tocis.

To má být i na AWP serveru a kámoš tam dostal ban za WH a taky že zapnul. Nějakým divným způsobem to tam nefugnuje tak jak má, ale WH šlape :D

Company
11-02-13, 18:01
Trey to v popise maš Kate Upton? <3 :D

Kotel
11-02-13, 18:12
HLTV na furien nema smysl.

Lazik
11-02-13, 19:07
Wh funguje sposobom, ze vidi hraca az ked vybieha inak nie..

Piner
11-02-13, 19:14
Ten trotl mi to natočil frapsem a poslal. Normálně stál za bednou na indii a aimil to do bedny, lebo je viděl stát za těma krabicema. Si to vyzkoušej a uvidíš.. ( :D )

The meatfly
11-02-13, 19:18
Až tam někdo budete hrat vy admini a vědět jak to funguje tak to komentujte.
Btw nepište blbosti jako za 5-6 mesicov tam padlo 45 banov atd..když tam admini nechodí, a když tak zahrat nevšiml jsem si že admin sleduje hrače např za kemp atd..
K tematu hltv tam netřeba, když už je nabor tak co nabrat pár adminu?
Docela mě zaraží tento spůsob naboru, když admin není aktivní tak nevím proč nepředá štafetu někomu kdo o to má zajem a né že chodí jen na jb..

After =(^.^)=
11-02-13, 22:41
Mne by to pripadal ako celkom dobri napad lebo 4 furien serveri sa nedaju stihat ale nema zmysel ako kotel povedal.

Trey
11-02-13, 22:48
Keby hlasite normalne a nie ze dal ma vo vzduchu ma AB tak by tam admini chodili. Ono ja tam obcas zajdem na odreagovanie atd ale ak tam clovek ma vydrzat viac jak hodinu-dve vkuse tak to by si musel dat mute na polku servera lebo co sa tam pise to sa neda citat.

DarwiN
11-02-13, 23:02
Musíš pochopiť to že keď niekto vie pre niekoho až prílíš dobre grať tak je číter , a keď dáš náhodnu hlavu ked "fulluješ" tak proste sprote deti to budú pisať cez ! a tý normalny to pochopia že je to len náhoda . A preto tie "debilné" hlásenia . Ale sú to hlásenia ako všetky ostatné . Nikdy nevieš či to nieje nejaký číter , naríklad ja už ani nič nehlásim lebo je to zbytočné .

yadort
12-02-13, 07:53
HLTV na furien nema smysl.
Ok. můžete lock :D