PDA

Zobrazit normální verzi : ŽIadosť o práva na War3FT - PŘIJATÝ



slide
11-02-13, 16:52
Zdravím poslucháčov csko.cz (Kotelňa) :) Po asi pol roku píšem ďalšiu žiadosť o práva na server War3FT a DM FFA ...

O mne ?
Takže som 17 ročný študent Súkromnej strednej odbornej školy podnikania ( odbor informatika a inf. systémy ) v Senici. Pochádzam z malebného mestečka "ironia" Holíč ktoré leží na západnom Slovensku. Meriam asi ... ale nie ... :D Moje hobby sú napr. hudba, priatelia, priateľka, filmy, tvorba www stránok a grafika.

Hrám?
Áno hrám a hrám rád :) CS som začal hrať asi pred 4-5 rokmi. Na Kotelni hrám asi rok a pol z toho celý čas na War3FT inak som chodil aj na Zombie . Najčastejšie chodím na spomínané War3FT a občas skočím aj na DM FFA only HS... Steam vlastním asi pol roka ....

Cheateri?
Takže cheaterov hlásim adminom na steame keď sa sem nejakí náhodou ozve možno potvrdí :).. Inak som hlásil cheaterov aj na fórum ale to bude nejakí ten piatok...

Záver?
Ako som už spomínal adminom som zatiaľ na žiadnom servery nebol ale všetko treba skúsiť... Amx bohužiaľ neovládam ale určite by sa našla nejaká dobrá duša čo by mi helpla... Ak by boli nejaké otázky čo asi budú :D rád odpoviem :)

Info?
Nick v hre: slide^
Steam-ID: STEAM_0:0:1913555
Skype: daldoslaww

by slide^

Slunicko
11-02-13, 16:54
tak, teď mi vysvětli jak to máš s tim multiúčtem na forku prosím.

A proč máš ten 2. účet na fórku se stejným nickem jako má jeden hráč z kotelny? Nevím, možná si u něj, vím že se znáte os. ale nemám moderátorské práva tak si to nemůžu zjistit.

kashpi
11-02-13, 16:54
nejsem proti :)
Potkávám ho na W3 je v pohodě, ale občas mě sere s tím, že si na malou mapu jako je aim_dgl vezme orka a hází granáty... tfuj na něj :D

Ale jinak pohoda :)

slide
11-02-13, 17:24
no stala sa taká sranda, že moj kamos (jezus) bol u mňa vcera a prihlásil sa na foru a neodhlasil sa dal som nb do spanku a dnes som isiel podat žiadosť ale nevsimol som si ze je prihlaseny on ... potom som to zistil a bezdak dal edit kedze mne to zmazat nejakou zahadnou pricinou neslo :) toť vše

Slunicko
11-02-13, 20:44
ok, v tom případě jsem PRO :)

slide
12-02-13, 15:39
Diky Slunko :) Kashpi tie He hadžem iba po tebe lebo viem ze sa ti to paci :D ale ďakujem :)

Milk
12-02-13, 17:47
Jo nahlásil mi pár cheaterů, je tu dlouho, skill ma větší jak já, tak PRO.

slide
12-02-13, 21:36
Diky Milku :)

Giussepe
16-02-13, 13:22
Jako admin z war3ftu bych se měl taky vyjádřit.
Cheatery hlásí, řekl bych i úspěšně, na war3ftu je vidět furt nolifer jeden. Nevím kolik ted na war chodí adminů, ale je fakt, že já ho teď dost zanedbávám a chodím tam jen na hlášení. Byl bych pro.

Flopsaid
17-02-13, 08:30
Neboj já tam jsem non-stop :D .... Jak je uvedeno víše heky pozná..noproblemo ;)

slide
17-02-13, 19:44
Diky ľudia, vážim si toho :)

Charon35
18-02-13, 18:03
http://csko.cz/forum/showthread.php?14261-WH-Megass-war3
http://csko.cz/forum/showthread.php?14257-War3FT-WH
Keby sa to doriešilo... Inak neviem ako si pokročil s cheathuntingom, keďže pred pol rokom by si dal ban aj Lakajovi: http://csko.cz/forum/showthread.php?7166-WH-Lakaj

slide
18-02-13, 18:39
opýtaj sa milka Napr .
edit: a tie videa si môžeš pozriet aj ty :)

Charon35
18-02-13, 18:47
opýtaj sa milka Napr .
edit: a tie videa si môžeš pozriet aj ty :)
Nemôžem. Nejde mi csko. Preto teraz moc neriešim ani žiadosti.

514Pro
18-02-13, 18:50
Taky ma u me par bodiku za hlaseni, za me Pro.

slide
18-02-13, 19:08
Diky 514 :) Charon akosi sa k tym hlaseniam nikomu nechce vyjadriť :D

ParadoXX
19-02-13, 17:13
Uvidíte,jak bude ty práva zneužívat a banovat každýho za kraviny nebo ty,co sou lepší jak on,kor když má tendenci přeskakovat do lepšího týmu.Takže když mu práva dáte,je to na vaší zodpovědnost,ne na mojí.

slide
19-02-13, 18:31
Aké kraviny maš namysli? Nemám dôvod banovať nikoho za kraviny pokial to niesú textúry,cheaty,nadávky alebo spawn kemp či reklama...
edit: paradoxx toho dementa si si mohol v tých hláseniach cheterov odpustiť ... myslím si že môžeš byť rád že som dal na fórum cheterov a ktomu že si neupravujem ESP - podľa mňa to nebolo vtedy treba pri takých jasných prípadoch ale budem si to pamätať do budúcna, keď budeš mať iné problémy so mnou môžeš mi to postnúť v pm rád si to prečítam...ďalej už to nerozoberám...
k tomu preskakovaniu ... dávam automatický výber teamu a svojvoľne nemením team iba keď je over ...inak ma presúva balance .... niektorí hráči alebo známi zo servera mi aj píšú že mam ísť k nim do teamu ale ja im odpisujem že pokiaľ nieje over nemám dôvod ... a tiež nemám dôvod banovať lepších hráčov, s väčšinov hráčov som za dobre iba ty máš stále so mnou problémy..

Charon35
25-02-13, 23:30
Pár hlásení som si aj ja všimol cez !. Len ten lakaj mi stále nejde do hlavy tvle.

kashpi
26-02-13, 13:23
no tak lakaj kdyz ma den tak neni divu ze by dostal ban. to bych neresil...
aspon ten kdo videl hrat Lakaje tak vi co dokaze davat

slide
26-02-13, 15:56
No ten lakaj, to som sa sekol trochu viac ale to bolo pred asi pol rokom ale teraz čo hlásim cheaterov každý je na cheaty pozitívny :D

kashpi
02-03-13, 09:11
dokonce mi nedávno hlásil jednoho na hunticu, kterej moc nevypadal, ale fakt to WH měl a to sme tam hráli spolu, dokonce se řešil i v žádostech o unban. Má na ně cit :)

slide
02-03-13, 12:12
dokonce mi nedávno hlásil jednoho na hunticu, kterej moc nevypadal, ale fakt to WH měl a to sme tam hráli spolu, dokonce se řešil i v žádostech o unban. Má na ně cit :)
Asi myslíš tobi uchichu ... Toho si pamätám, dobre to skrýval :)

kashpi
04-03-13, 15:44
jj to byl přesně on :)
asi si byl víc mrtvej než já, že si měl čas ho sledovat :D

Charon35
04-03-13, 18:00
V podstate hrá len tam. Ja by som šancu dal pod podmienkou, že ak si len trochu nebude istý, tak to dá v admin fóre do Riešenia banov!

OK.

slide
04-03-13, 19:36
Charon to je v pohode ... :) ja vždy ak si niesom isty poviem nejakému adminovi nech sa na to mrkne :) ďakujem

Edit: a Kashpi tak to je samozrejme vždy keď hráš proti mne ;D

Lakaj
06-03-13, 17:41
a tak ja som na kotelni dostal ban za wh... dokonca dva krat v jeden den od dvoch roznych adminov :D myslim ze som mal prvu ziadost o ub este na predoslom fore

Slunicko
06-03-13, 17:50
Hehe, lakaj, nejradsi bych ho banoval jen ho vidim na serveru :D
Jinak Charone, taky jsem nahlasil kashpiho za udajne wh a do ted nemam jediny fail ban (diky bohu) stat se to muze a kord kdyz je to Lakaj, kterej ma aimbot v mysce a wh v ocich.

Ja bych mu ty prava dal hned protoze je pravda ze ted hraje na waru nejvic paradoxx a ostatni celkem malo, vcetne me, stale jeste nemam zakladovku :(

slide
09-03-13, 11:39
Ľudia nezabúdajte na mna :D :)

ParadoXX
09-03-13, 13:35
rádi bysme:D

slide
11-03-13, 10:48
Nejaký konečný verdikt ? :)

ZEUS
14-03-13, 11:23
Přijat. Lock