PDA

Zobrazit normální verzi : Charon makaron



Prasacko
11-02-13, 17:59
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 55799)
[AMXBANS] Mas 47 tydnu, 6 dnu, 26 minut a 4 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'cca 20 banov'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Prasacko
[AMXBANS] Tvuj nick: Prasacko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2090357711
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2090357711
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.59
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.59
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Charon35
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Problem? asi polka banov sú na vlastnu žiadosť aby som nemal taky nudny banlist a posledny normalny ban je za MTK ešte z Decembra 2012... Tak ja len toľko charon palec hore.

kashpi
11-02-13, 18:27
moc dobře víš, že jednou za čas, se tady někomu kdo má hodně banů a přijde se na něj dá ban delší, protože mít už víc jak 5 banů je na zamyšlení, jestli ten hráč je v pořádku.
V tomto nejsi první co dostal delší ban, za tolik banů. Ale většina dostane teda perma :D

Jinak je všeobecně známo, že délka banů se stupňuje, takže se není ani čemu divit, že si už dostal delší...

Prasacko
11-02-13, 18:30
moc dobře víš, že jednou za čas, se tady někomu kdo má hodně banů a přijde se na něj dá ban delší, protože mít už víc jak 5 banů je na zamyšlení, jestli ten hráč je v pořádku.
V tomto nejsi první co dostal delší ban, za tolik banů. Ale většina dostane teda perma :D

Jinak je všeobecně známo, že délka banů se stupňuje, takže se není ani čemu divit, že si už dostal delší...

Tak to sa musel dosť nudiť že mi ho dal až teraz. Čo už asi moc dostaval v hre:D tak to zdar o 47 tydnu, 6 dnu, 17 minut, 58 vterin 57 vterin 56 vterin 55 vterin 54 vterin 53 vterin 52 vterin.... už sa to kráti

Charon35
11-02-13, 22:43
Ty tu už sereš toľko ľudí, že to nie je normálne. Bany sú tu od toho, aby sa človek poučil. U teba to má asi opačný význam alebo čo. Do reasonu "cca 20 banov" som Zákazy k CT nerátal. To, že máš nutkanie sám požiadať o ban, mňa netrápi. Sám vieš, že sa to s tým ID vleče do konca, aj tak si to chcel. Tvoj mínus. Akurát to dokazuje tvoju blbosť. Písal si, akí sme magori, aký je to na hovno portál, že tu končíš, blablabla. Všetko keci, lebo z teba asi nič normálne už nevypadne. Tak načo tu stále smrdíš. Vo vlastnom záujme choď hrať na iné portály na 2 mesiace a potom zhodnoť, kde chceš hrať. Tu si dostal šancu aj s akými-takými právami. Osobne si mi nevadil, ale to čo predvádzaš za kraviny posledné mesiace si nechaj inde. Tu tvoje kúzla už nefungujú.

Johny Pampeliska
11-02-13, 23:39
Joooo srát slováky se nevyplácí :bruce_h4h::laughing1:

Prasacko
12-02-13, 15:04
Ty tu už sereš toľko ľudí, že to nie je normálne. Bany sú tu od toho, aby sa človek poučil. U teba to má asi opačný význam alebo čo. Do reasonu "cca 20 banov" som Zákazy k CT nerátal. To, že máš nutkanie sám požiadať o ban, mňa netrápi. Sám vieš, že sa to s tým ID vleče do konca, aj tak si to chcel. Tvoj mínus. Akurát to dokazuje tvoju blbosť. Písal si, akí sme magori, aký je to na hovno portál, že tu končíš, blablabla. Všetko keci, lebo z teba asi nič normálne už nevypadne. Tak načo tu stále smrdíš. Vo vlastnom záujme choď hrať na iné portály na 2 mesiace a potom zhodnoť, kde chceš hrať. Tu si dostal šancu aj s akými-takými právami. Osobne si mi nevadil, ale to čo predvádzaš za kraviny posledné mesiace si nechaj inde. Tu tvoje kúzla už nefungujú.


Bež do piče ty šašo, + perma na forko dik.

Charon35
12-02-13, 15:07
Bež do piče ty šašo, + perma na forko dik.

Milujem takýchto degenerov. Hlavne, že tu už nikdy nechceš hrať, ale nezabudni tu potom zakladať fake účty a behať s WH na serveroch. Borec.

BTW skrátil som ti to z roku na 2 mesiace. Tvoja reakcia? Presne taká, aká sa od debila očakáva. GJ Prasacko, fakt dobré.

Prasacko
12-02-13, 15:08
Mulujem takýchto degenerov. Hlavne, že tu už nikdy nechceš hrať, ale nezabudni tu potom zakladať fake účty a behať s WH na serveroch. Borec.

Behal som tu s WH 1 rok takže palec hore všetkym adminom.

Charon35
12-02-13, 15:11
Behal som tu s WH 1 rok takže palec hore všetkym adminom.

Vedelo sa o tom. Zrovna v nedeľu sme o tebe s adminmi kecali, ale nikto nemal nejaký dôkaz (ja osobne WH na JB neriešim, lebo to len dokazuje demnciu človeka). Resp. každý ťa má na saláme, tak sa nikomu nechcelo hladať nejaké HLTV. Preto som ti dal ban na rok. Trey mi písal, tak som ti to skrátil na 2 mesiace. Čo tu spraví tvoj debilný mozog? Ešte nás za to vpčuješ. Chod už do prdele.

Prasacko
12-02-13, 15:14
Vedelo sa o tom. Zrovna v nedeľu sme o tebe s adminmi kecali, ale nikto nemal nejaký dôkaz. Resp. každý ťa má na saláme, tak sa nikomu nechcelo hladať nejaké HLTV. Preto som ti dal ban na rok. Trey mi písal, tak som ti to skrátil na 2 mesiace. Čo tu spraví tvoj debilný mozog? Ešte nás na to vpčuješ. Chod už do prdele.

Kotelna admin team sam si sereš do huby... všetko tu mate na salame tak to tu aj vyzera.... mozes si to locknut alebo si to daj zaramovat.

E: nezabudni vymazat moje vulgarne posty:o

Charon35
12-02-13, 15:17
Kotelna admin team sam si sereš do huby... všetko tu mate na salame tak to tu aj vyzera.... mozes si to locknut alebo si to daj zaramovat.

E: nezabudni vymazat moje vulgarne posty:o

Chod už konečne na iný portál a potom uvidíš, ako to majú na saláme inde. Otvor oči ty magor a nekecaj tu blbosti stále. Každý deň sa tu zabanuje niekolko desiatok cheaterov. Myslíš si, že nejaký trol ako ty so skóre 5:10 niekoho zaujímaš? Odpál.

ZombieBot
12-02-13, 15:20
Behal som tu s WH 1 rok takže palec hore všetkym adminom.

To je dokazuje jaká jsi nula a ubožák. GTFO, když jsme tak hrozní všichni. Lock.