PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na inferno only



Mr.ADIO
11-02-13, 18:15
Zdravím,

žádám o práva na csko.cz

Něco o mně, bude mi 16 let, csko hraju přes 3 roky, denně nahraju cca 3 hodiny. Jsem spravedlivý, jednám rozvážne a dokážu zachovat chladnou hlavu. K mým zájmům patří csko, čtení, a sporty.

Proč zrovna kotelna? Rád si zahraju na dobrých, zalidněných, kvalitních portálech.
Hodně, pořádně a taky rád si zahraju PaintBall a Public, nejčastěji teď už přejmenováno na Inferno only.
Proto žádám o práva zrovna na těchto dvou serverech.

Mé zkušenosti :
Mé zkušenosti s amx jsou 100% a funkci administrátora jsem dělal už na jednom dá se říct celkem velkym portále. Rozeznám skill od cheatu. Cheatery většinou hlásim přez ! a nebo napíšu zrovna online adminovi.

Nick in-game : AD[!]oO =(^.^)= nebo [E]lement !
Nick on-steam : ADIO
SID : STEAM_0:0:60654728


Případně odpovím na všechny dotazy co budete mít.
S pozdravem ADIO.

Slunicko
11-02-13, 18:34
di pryč, NEEE

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=53072 Celkem krátká chvíle
Je ti 14, ne 16, lžeš.
http://4game.cz/forum/viewthread.php?thread_id=565 - Tady jsi vedený jako admin. Admina na 4game děláš chvíli, cheaty tedy moc nepoznáš. Steam koupený kvůli právům = málo nahraných hodin a nejhorší na tom je ten ban za WH.

Mr.ADIO
11-02-13, 18:37
Na tom portálu jsem se chtěl s právama naučit zacházet, abych měl zkušenosti.

Slunicko
11-02-13, 18:37
a ban za WH tady? Taky ses chtěl jen naučit? Jak píšu, jdi pryč

Mr.ADIO
11-02-13, 19:01
Poprosil bych o lock,

Ano, zapnul jsem, vím byla to kravina ale mě to prostě lákalo zkusit než jsem si koupil steam.
Omlouvám se všem hráčům, a možná to vyjde někdy příště, aspoň se ponaučím z mých chyb.

kono159
11-02-13, 19:52
Poprosil bych o lock,

Ano, zapnul jsem, vím byla to kravina ale mě to prostě lákalo zkusit než jsem si koupil steam.
Omlouvám se všem hráčům, a možná to vyjde někdy příště, aspoň se ponaučím z mých chyb.

Ano, lock.
By chcelo aj ban na ten steam a facku. Skusit WH a nasledne kupit steam len aby dalej mohol hrat.

R3S
11-02-13, 20:28
Proti , nemá cenu řešit Lock

Charon35
02-03-13, 19:07
Poprosil bych o lock,

Ano, zapnul jsem, vím byla to kravina ale mě to prostě lákalo zkusit než jsem si koupil steam.
Omlouvám se všem hráčům, a možná to vyjde někdy příště, aspoň se ponaučím z mých chyb.

Nie.