PDA

Zobrazit normální verzi : JB - ghost



Volume
12-02-13, 13:51
Takže, jak jistě většina z nás asi už ví, dneska na serveru JailBreak 2 grifin napsal at si mrtví napíšou do chatu /ghost. Napsali to, a potom začlo peklo... Zkoušel jsem všechno možné a zjistil jsem dost chyb :

Hráč v ghostu nejen že může létat skry zdi a zbírat guny, ale může ty guny živím i házet, je vidět jeho flare (baterka), může zabít Ct (hodně lidí ihned zneužilo) a můžu ničit třeba poklopy do šachty nebo se zabít ve vodě na DR (jb_snow, mountains)

Myslím že tento mod má ještě co dohánět, nápad hezký, ale kdyby tu nebyli děti které si ihned na začátku kola nedali do konzole kill a pak /ghost do chatu aby šli zabít Ct, tak by to bylo v pořádku... Já bych na pár minut/hodin vypnul JB servery a ten mod odtamtud nějak odstranil. Vytvořit nějaký testovací server aby jste mohli zkoušet jaké to má mouchy - a že jich není málo. Jak jste již mohli v banlistu vidět, už tam je asi 5 banů za zneužívání - asi zabíjeli Ct

PS/ Já si ghosta dával abych zkoušel co jde či nejde a co to všechno umí.

Master Yoda
12-02-13, 13:55
Myslím že tento mod má ještě co dohánět, nápad hezký, ale kdyby tu nebyli děti které si ihned na začátku kola nedali do konzole kill a pak /ghost do chatu aby šli zabít Ct,
ze ty to nedals :D :D kazde kolo sis dal na zacatku kola kill.. a pak me zabijes..

Kotel
12-02-13, 14:02
Ma to byt zatim jen pro adminy, protoze se to testuje. Nemuzu za to, ze to nekdo zneuzil.

Master Yoda
12-02-13, 14:29
co sem pletes QC? :D :D

nFko^
12-02-13, 14:37
Proč se tu bavíte o Quadcore ? Toto je Caunter strike jestli ste to nepostřehli :) jinak za to zneužívání dostalo asi 10 lidí ban...Když nevěděli co se může a co ne nespravedlivé...

Kotel
12-02-13, 14:45
Co nechapu, ze na ten prikaz prisli najednou hraci na vsech serverech. Ale byl zaply jen jednu mapu, takze se nic nestalo. Zbytecna diskuze.