PDA

Zobrazit normální verzi : UNban - MireQ



mireccc
12-02-13, 16:18
TAk dnes po pripojení ma čakalo nemilé prekvapenie v podobe tohto


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 55913)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Trouble-Only
[AMXBANS] Tvuj nick: MireQ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:138585258
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1136755857
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.168.70.203
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.168.70.203
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Destiny
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_cbble)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

A tak si kladiem otázku či mi to vôbec stojí za môj čas sem písať ale rozhodol som sa to skúsiť. Ban dostal niekto s totožnou IP adresou ako je moja, som 23. hráč v ranku na megapube hrajem tam každý deň. Cheaty som nikdy nemal ani neskúšal. Kto pozna vie.

Moja otázka znie či je nádej na unban alebo dostanem odpoveď v podobe kup si steam a na csko.cz som dohral. ( čo mi bude ľúto)

Pekný deň. MireQ

matis
12-02-13, 16:23
Zial, je mi luto, ale nepotesim ta... Mas zdielanu IP s cheaterom a z toho titulu nieje UB mozny, zahras si jedine s original hrou - steam

mrzi ma to....

mireccc
12-02-13, 16:25
nj a to je u vás na kotelni dosť o ničom takto strácate veľa hráčov , mňa to mrzí viac ale už nehodlám opäť donekonečna bojovať za UB keď po mesiacu môže prísť ďalší, toto je už 2. v poradí.

Slunicko
12-02-13, 16:33
Ale musis pochopit ze to neni nase chyba, kdyby jsi dostal unban tak ho dostane i ten hrac ktery tu hral necestne a ten steam stoji kolem 150 Kc coz neni nak extra moc.

mireccc
12-02-13, 16:57
8E stojí , nieje to veľa ale napríklad ja mám peniaze na iné veci a keď už má človek platiť aj zato aby si zahral na 1 servery csko tak sa mi to zda prehnané... neobviňujem vás ja len píšem fakty určite ste takto prišli už o veľa hráčov... ban sa nedá dať na nič iné než IP?
ako teda banujete ľudí ktorí obchádzajú bany?

matis
12-02-13, 17:00
no pockaj si az bude akcia na CS, teraz stal 3e...

mireccc
12-02-13, 17:03
ako davate bany ľuďom ktorí ich obchádzajú dynamickou IP? snáď niesom veľmi zvedavý..

Flash
12-02-13, 17:15
Co resis? Hrajes tu hru zadarmo a nelegalne, doslova si ji Valve ukrad, tak tu po nas nemuzes chtit zazraky... originalni hra neni od toho, "aby sis zahral na jednom portalu" ale od toho aby si moh hrat na vsech serverech, i oficialnich, sam za sebe. Steamem ziskas unikatni SID a kdyz neudelas nejakej problem ty sam, tak se na tebe tresty nevztahujou. Ted o vikendu bylo CS za 3€, takze vymluva, ze "mas penize i na neco jinyho" je celkem mimo... preved si to na co chces, je to par korun. Jde jen o povahu cloveka, ono kdyz se da neco ochcat a delat zadarmo, tak je to vzdycky lepsi ale jen do ty doby, dokud nezacnou byt problemy. Pak sme este spatny my... zamysli se sam nad sebou, udelas nejlip.
Ono na CSku to nefunguje tak, ze se prichazi o hrace a uz vubec ne na takovymhle velkym portalu... prumer hracu je tu stabilni i kdyz jich xx dostane ban, nemysli si, ze by se to tak praktikovalo, kdyby byla nouze o hrace. ;p

Jinak bany se davaj na ValveID, kdyz se obchazi s dynamickou IP... tim se obcas zablokuje vic hracu, nez pres IP.