PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o chh na furien



The meatfly
12-02-13, 17:41
STEAM_0:1:60860209
Věk: 17

Po nějaké době přemýšlení jsem se rozhodl zkusit požádat o CHH, na servery furienu a basebuilderzm z důvodu neaktivních adminů a častých porušovaní pravidel.
Určitě víte jaký jsem byl a nerad bych to jsem tahal.
Proč žádám, všichni hráči furienu vědi jak to tam chodí, strašně se tam kempí a admin tam skoro vůbec nezajde. Hlavně chci říct to že když tam admini nechodí, nestíhají tak by měly dát šanci i lidem co na to mají čas a nějaké zkušenosti mají.Stále jsme ve virtuálním světě, takže by jsme mohli zapomenout co jsem kdy udělal a dostat novou šanci opět dohlížet na servery, dokud jsem ještě mladý a můžu si dovolit ještě nějaký čas trávit doma u počítače, berme to tak kdyby byli jen lidi co byly slušný a všechno bylo ok, ale už by ty lidi na adminování čas neměli, podle mě to tak teď vypadá, admini jsou ale neaktivní.
Pro ty co si myslí že bych chtěl vynášet z admin fora atd..Tak nežádám o přistup do AD kategorie.

Lazik
12-02-13, 17:53
Od Tupelka:

Ahoj tento člověk by byl skvělou posilou na furien.Cheatery poznat umí a skill tam je taktéž.
Na furienu jsem ho potkával každý den byl bych PRO ale bez pristupu do admin fora :)

Syrius.
12-02-13, 18:39
Som za takisto. Aspoň na ten furien keď tam chodí tak často a na kotelni hraje takisto dosť dlho. Ak si dobre pametám začínal od zombie. Tu šancu by som mu dal :)

Bezdak
12-02-13, 19:13
Od Aspecta

Tohohle hráče znám už z dob, kdy toho admina ještě dělal, na furienech byl téměř nonstop a myslím, že by se vám někdo jeho kalibru náramně hodil. PRO

Milk
12-02-13, 20:32
Nadával, jací jsme kreténi, že si neumíme nic ověřit, Proti

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadával si mi a sluníčku, že že jsme dementní admini, co si neumí nic zkontrolovat (ano šlo o valve a ip).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Slovo proti slovu, lituju, že není historie chatu na steamu

The meatfly
12-02-13, 20:35
Nic takovýho jsem neřekl, řekl jsem že si "víš kdo" neumí zkontrolovat Ip adresi nic vic..
Edit/ maximalně jsem napsal "to je teda admin" nic vic, pamatuju si co píšu, uražku "kreten sem nepsal"

Tupelko
16-02-13, 19:40
Od Dawe:hraje tu dlouho,když hraju furien skoro pokaždé je aktivní a nikdy jsem snim problém neměl. Cheatery určitě pozná , už jen proto že už byl admin .. jinak je skilla :D .. takže určitě jsem PRO.. Děkuji za vyjádření ..

kono159
17-02-13, 22:44
Admin tu uz bol, je normalny, skill ma, cheat rozozna, tu sancu by som mu dal.

Frackore
17-02-13, 22:47
Admin tu uz bol, je normalny, skill ma, cheat rozozna, tu sancu by som mu dal.

Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.

Tupelko
17-02-13, 23:04
Od Cfc.Luize:To snad nemyslíte vážně, dávat mu ty PRO. Copak jste zapomněli co tu ten člověk udělal. Měl by šoupat někde v rohu nohama a bejt rád, že si vůbec zahraje.

Shamino
18-02-13, 17:46
Nikdy jsem s ním problém neměl a na furien by se admin hodil tak bych mu tu šanci dal.

The meatfly
18-02-13, 18:28
Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
Ano, zahodil jsem jí.V té době jsem měl problemy se školou, tak jsem musel něco udělat abych v tu dobu přestal hrát.Když jsem tu chtěl opět začít hrát tak jsem žadal o ub i když jsem neměl stejnou ip a mohl hrat na ns, ale i tak jsem se přiznal a neobchazel jako ostatní.Za to že ste mi nedali ban na ns to jste rozhodli vy.Což může poukázat alespon o nějakém charakteru člověka.Ano máš pravdu je tu lepší kandidát, ale i na něj by se něco našlo, ale to tu tahat nebudu.

Ostatním děkuji za vyjádření.

kono159
18-02-13, 20:22
Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.

Ja som napisal len to, co sa deje teraz, aky je, co robi, nie nanho hadzat spinu. Ano, spravil chybu, ale preto ho nemusime odsuzovat. Co robi a aky je teraz, je prospesnejsie.

Lynviy
18-02-13, 23:31
Myslím, že zde je to rozhodnutí celkem podstatné u Kotla jestli bude ochoten mu obnovit práva. Já osobně se k jeho žádosti vyjádřím tak, že mu nedám ani pro ani proti. Má svoje mouchy ale i svoje kladné vlastnosti.

Kotel
23-02-13, 21:38
Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
Pokud ty kandidaty najdem, tak mu prava davat nemusim. Ten matros byl fakt silnej, ale asi uz ho nema.

Slunicko
24-02-13, 21:42
Jak to vlastne bylo s tim jak si do admin chatu nadaval celemu admin teamu? Pak jsem behal ze serveru na server abych te zabanoval, pak jsem te chytil a zjistil ze mas dynamiku, pak ti dali dalsi 3 admini ban a takze ten muj ani neplatil tak jsem to mazal a takhle jak dementi celej admin team jsme asi hodinu resili co a jak s tebou a pak prisel nakej admin, uz nevim kdo a rekl ze te nemame banovat a ja se proste nedozvedel proc?

Pod nickem Ciper

Nadaval si prvni z NS, to jsem zabanoval, za chvili si prisel zpet tak jsem hodil ban na ID, pak si prisel se steamem, myslim tenhle ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=40909 mas tam 2 hned pod sebou, me bylo receno ze si to nebyl ty ale SID souhlasi, takze me opravdu zajima jak to vlastne je.

Lazik
24-02-13, 22:03
Ten ciper co pisal sracky do admin chatu je Music z furienu, ktory tu obchadza asi 20x uz ban, to neni ciper..

Tupelko
24-02-13, 22:09
Ten ciper co pisal sracky do admin chatu je Music z furienu, ktory tu obchadza asi 20x uz ban, to neni ciper..
20x??????????Nejměně 50 :D

The meatfly
25-02-13, 18:46
Jak to vlastne bylo s tim jak si do admin chatu nadaval celemu admin teamu? Pak jsem behal ze serveru na server abych te zabanoval, pak jsem te chytil a zjistil ze mas dynamiku, pak ti dali dalsi 3 admini ban a takze ten muj ani neplatil tak jsem to mazal a takhle jak dementi celej admin team jsme asi hodinu resili co a jak s tebou a pak prisel nakej admin, uz nevim kdo a rekl ze te nemame banovat a ja se proste nedozvedel proc?

Pod nickem Ciper

Nadaval si prvni z NS, to jsem zabanoval, za chvili si prisel zpet tak jsem hodil ban na ID, pak si prisel se steamem, myslim tenhle ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=40909 mas tam 2 hned pod sebou, me bylo receno ze si to nebyl ty ale SID souhlasi, takze me opravdu zajima jak to vlastne je.
Jak psali byl to music, protože jsem psal kotlovi at mu zruší rank a on si myslel že jsem mu ho smazal já, nevím jak si došel k tomu že jsem to psal já ze steamu.

Slunicko
25-02-13, 19:20
No, prisel jsem na server a byl jsi tam ty se steamem, tam jsem k tomu dosel, mel jsi uplne stejny nick, tak dobre no, nejsem proti..

!!LOGIC!!
25-02-13, 20:42
Za mě :
-Je dost aktivní.
-Skill jak drak (stačí se podívat na rank :D )
Za mě pro je to šerif.

The meatfly
27-02-13, 17:14
Tak toto je vyřešené, všem děkuji za vyjádření.Ukončím to tím aby se admin team na foru trochu probudil, pokud nechcete aby někdo nedostal práva tak se vyjadřete, a né aby se řešilo to že vám to je jedno.Můžete lock