PDA

Zobrazit normální verzi : Zmeny



Joseph
12-02-13, 21:09
Chcem sa opýtať, kedy už konečne prídu tie spomínané zmeny. To jest sapper a Fire bude mat 1 minu a fs 1 raketu, protector bude odolný voči mínam a kedy začnú fungovať tie itémi proti týmto classám. Lebo už hrám CODMW nejakú tú dobu, a stále nič.

Master Yoda
12-02-13, 21:29
toho se asi nedockame :D

DarwiN
12-02-13, 21:34
Chcem sa opýtať, kedy už konečne prídu tie spomínané zmeny. To jest sapper a Fire bude mat 1 minu a fs 1 raketu, protector bude odolný voči mínam a kedy začnú fungovať tie itémi proti týmto classám. Lebo už hrám CODMW nejakú tú dobu, a stále nič.

Musíš vydržať .


toho se asi nedockame :D

Dočkate sa len Kotel má milion roboty , teraz s riešia iné doležitejšie veci . Ale keď vyčkáte tak sa dočkáte .

.slapa-notas
12-02-13, 21:59
Tak toto je uplne zbytocne ...

Rail
13-02-13, 20:41
Musíš vydržať .



Dočkate sa len Kotel má milion roboty , teraz s riešia iné doležitejšie veci . Ale keď vyčkáte tak sa dočkáte .
To může říci každý, ale kotel spravuje všechny servery jen tenhle je takový zaostalejší, když člověk hraje jiný dáva vždy přednos tomu, co hraje :/ |FoX|*Mikimar :)

DarwiN
13-02-13, 20:51
To může říci každý, ale kotel spravuje všechny servery jen tenhle je takový zaostalejší, když člověk hraje jiný dáva vždy přednos tomu, co hraje :/ |FoX|*Mikimar :)

No lebo sa treba vedieť presadiť , a "bojovať" za ten svoj . Keď niečo chceš tak nato rázne trvať . A tie vaše posty typu

Tak toto je uplne zbytocne ...
Tak určite nič nedosiahntete . Ale aj tak teraz má Kotel prácu s AT a náborob A"s

Proxima Centauri
13-02-13, 21:30
Ak sa už zmeny uskutočnia..bude možnosť si preniesť xp z upravenych classov ? to bude zbytočné hrať sappa pre mňa


Risum xD

caHor
14-02-13, 20:01
Nie, prenasanie XP je neni povolene... to by som si mohol vyexpit neaku easy classu a potom si levely hodit napr. na sharpshootera co je tazke expit..

Proxima Centauri
02-03-13, 22:34
hej..ale keby tu classu uplne..do*....a nedala by sa hrať :/ ale teraz mi to je jedno hram medica :D