PDA

Zobrazit normální verzi : Furien 1 až 4 -PŘIJATÝ



Dexter.Morgan
12-02-13, 21:34
Zdravím,
znova podávám žádost o práva na furien servery, jelikož mě už unavuje z těch cheatru, co obcházeji bany a jdou čitovat dál a taky lezení na textur, kempení...
Někdo to prostě hlídat musí, takže bych byl rád kdybyste mi tu šanci dali.
Abych nemusel zas vše vypisovat, tak tady je něco o mně :http://csko.cz/forum/showthread.php?7643-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-Furien-1-2.
Info:

Věk: za tejden mi bude 17 přesně řečeno
SID : STEAM_0:0:1268399
Nick ve hře : Dexter :P vole
Co se týče zkušeností z amx a všeobecným ovládání serveru, tak mám dostatečné. Admin jsem byl na pár portálech.
Na Furien serverech bývám dost aktivní, hraji na nich od jejich počátků, takže vím jak to tam chodí. Občas tam jsou nějaké ty mezery, kdy tam admin není ( No, co si budem nalhávat, admin tam prostě nikdy neni ! až na maršouna) proto se o to chci starat, když tam admin není. Snažím se co nejvíce pomáhat, být aktivní, jak na fóru, tak na serveru, nahlašovat rušitele.
Dodám sem i rank : http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13294

Děkuji za přečtení žádosti.
S pozdravem Marek.

Milk
12-02-13, 21:50
Trey
Je to v pohode clovek, myslim ze cheatrov pozna.Google na neho nic nenasiel a furien mu ide takze som pro.

Toreto
Ak tam treba admina, tak Dexter je dobrá voľba.

noirbun
13-02-13, 14:46
jo, ja som pre.
aktivny tam je dost, hrat to vie

ZombieBot
13-02-13, 15:32
Pro.

tyger103
13-02-13, 15:38
Hraješ tu dlouho,když jsem ještě hrál furien byl jsi aktivní a nikdy jsem s tebou problém neměl.Na forko chodíš,jen ty bany...
Já bych byl PRO

Hectsssssssss
13-02-13, 16:28
Dextra znam uz hodne dlouho , je to dobrej hrac a SKILL ma taky dobrej , ja jsem PRO ...

Frackore
13-02-13, 17:27
Jsem pro, je tam fakt dost často... Co víc dodat, znám ho už dlouho a problémy s ním nejsou.

marsoun
14-02-13, 09:27
Dextra znám už nějaký pátek, je to nolifer, takže na serveru bude furt, takže pro.

Slunicko
14-02-13, 09:40
Kdyz nikdy nebudes chtit rozsirit prava na jb tak jsem pro

Dexter.Morgan
14-02-13, 12:00
Kdyz nikdy nebudes chtit rozsirit prava na jb tak jsem pro
Hraju na JB jenom forfun za TT, spíš jako odreagování z furieny, takže chill)

Jinak děkuji všem za vyjadření.

Slunicko
14-02-13, 12:36
Tak tvoje bany neodpovidaji hre jen za Ts, proto jsem to rekl jinak nic, aby to i ostatni pochopili :)

Kroxy
23-02-13, 22:03
Dextra znám už nějaký ten pátek, na furienu je docela skill, hlavu na to má. PRO

Tupelko
24-02-13, 19:07
Od Luize:Kotle myslím, že Dexter bude mnohem přínosnější než faillord Ciper. Takže tady máš jednoho lepšího kandidáta

Milk
27-02-13, 19:36
aktivní zatím je, rank ma taky dobrý, hlásil mi někoho, tak asi PRO

rIDer
27-02-13, 20:45
Proč máš zabanovanej tvůj původní steam STEAM_0:1:48680879 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198057627487)?

Dexter.Morgan
27-02-13, 21:12
Ten puvodni steam mi ukradli, vubec nevim jak to dokazali, asi to bude tim,ze jsem si ho zakoupil pres smskey.No potom, co mi ukradli, tak si mohli delat co chteli na mem steamu.

ZEUS
28-02-13, 21:32
Post od mrkve

Dextra poznám už dlhšiu dobu.Naozaj sa snaží cheaterov hlási proste snahu je v celku velmi vidno.Bol by som velmi rad keby si tie prava dostal.Aj ked som obycajny zhnity clen mas odomna velke Ano.Drž sa :)

Shamino
01-03-13, 12:17
Nejsem proti. Je to pohodový hráč a znám ho. Střílet umí a cheatera taky pozná tak jsem PRO

Dexter.Morgan
11-03-13, 10:08
Dekuju za vyjadreni.

ZEUS
11-03-13, 13:01
Post od Q

Dextera poznám dlho je v pohode , na furien si práva zaslúži ,je na nich aktívny nevidím problem PRO.

Tupelko
15-03-13, 20:59
Od The Meatfly:Takže dextere, teď budu hodnotit tebe, ne sebe takže nemusíš psát jaký jsem já atd…Takže začnu asi tím jak díky tobě stratil mistake(slizo práva) Ten hráč to mi řekl že vynaší tobě a dalším 3 už tu nehraje takže je jedno že zminím jeho nick „žaludex“, další věc tvoje povaha se očividně nezměnila, od ostatních hračích vím že na zm si jim pěkně kazil hru, viz posledně připojiš se na server a začneš na mě dávat silenství/ to je přiklad, dále na furienu kazíš hru tím jak trapně kempíš pod A a čekáš až tam naběhnem.Za to že máš nervíčky že ti někdo napíše že si vietnamec nebo že prodaváš ryžu tak si tě jako admina neumim představit, a ještě něco tebě jsem hodně dlouho sledovat a je mi divné jak ti jde bhop? Že by bhop scripty které teď používá každý druhý pán na furienu?A jak koukám máš skoro samé pro od jb adminů.
K tomu tvému Vac banu, vůbec nevěřím že ti ho ukradli, byl by jsi první komu by se to stalo, pokud vím tak vac ban je zablokování přistupu na steam ne? Tak proč by ses tam měl taky dostat.
K b hop scriptu-Vím jaké na furienu jdou strafy, ale tobě to skače i tam kde se minimalně o polovičku zastavíš, ale ty ne jedes na 100%.
Asi je jedno co tu píšu, z mého pohledu je pořád lepší udělat spešl
E:The Meatfly:edetni mi muj přispevek a napiš tam k čemu by mu byly jiné hry, když hraje pouze cs? navic na tom steamu jiné hry nemá,Slizo ty máš co povidat čoveče, několika lidem si vynašel v četně mě, a ostatní co vynašeli a zjistilo se to tak pokud vím tak dostali perma, treba jako cegan



E:Od Qčka: VAC ban je na zablokovanie prístupu na CS alebo na hru na ktorú dostaneš ban pokiaľ sa nemýlim , čiže dexterovi ukradli steam , niekto na ňom zapol WH AB SH to je jedno a dostal vac ban , tympadom nemôže hrať cs ale ine hry , ktore si kupi môže. Ku tomu bhop scriptu : keď mi neveríš , natoč demo a hoď ho na forko , nemusíš mu závidieť , že skáče lepšie než ty hh. Ku ZM : na zm už nehrá pokiaľ viem , tympadom nemôže nič kaziť , áno možno kazil , ale už to nerobi ( asi) Celkovo mam dojem , že mu len závidiš , že ty si si to posral a nezobrali ťa , a chceš to silou mocou skaziť dexterovi, neviem prečo tu vyťahuješ ZM keď žiada na furien. Nie každý dobrý kandidát je zlý.

E6874654654:Od Sliza:Moc se omlouvám že tuhle věc musím řešit v dexíkově žádosti, ale nedalo mi to, takže milý Cipe(re), docela mě baví jak si stále vymýšlíš blbosti jen kvůli toho aby jsi poškodil jiné a bylo by vše ve tvůj prospěch, já být kotlem tak ti ani ten UB nedám natož ještě práva, po tom co jsi předtím dával za bany lidem kteří ti prostě jen nepadli do oka ( viz.Ciper rage http://www.youtube.com/watch?v=nxieiT5FLfI) by jsi ty nárok na práva ani CHH mít neměl :)
Jinak k Dexíkově žádosti, znám se s ním už více jak rok a je to pohodovej týpek, skill má, cheatry hlásí takže PRO! GL :)

E:Dík za palce važím si toho :D
Ještě něco o de mě , že už to needituju :D

Dexter.Morgan
16-03-13, 12:27
Takže dextere, teď budu hodnotit tebe, ne sebe takže nemusíš psát jaký jsem já atd…
Ano, všichni víme jakej jseš.

a ještě něco tebě jsem hodně dlouho sledovat a je mi divné jak ti jde bhop? Že by bhop scripty které teď používá každý druhý pán na furienu?K b hop scriptu-Vím jaké na furienu jdou strafy, ale tobě to skače i tam kde se minimalně o polovičku zastavíš, ale ty ne jedes na 100%.
beru to jako kompliment, dokud nedodáš demo.

dále na furienu kazíš hru tím jak trapně kempíš pod A a čekáš až tam naběhnem
Copak za to můzu, když se připojuju na server, tak ty odcházíš? přesně řečeno rage quit.

Dexter.Morgan
28-03-13, 10:51
Zda se, ze uz nejsou zadne vyjadreni, tak jestli muzu poprosit od Charona o konecny verdikt.

!!LOGIC!!
01-04-13, 13:59
Jěště je tu vyjádření odemně :D
Skill tam je...první pozice v ranku mluví za sebe.
V hlavě nic nemá ale to nevadí :D
Je to trtáč PRO

Mr.Brown
01-04-13, 15:21
PRO cheatrý hlásí, skill má . viz rank. Gl

Flash
01-04-13, 23:20
Jestli ma nekdo adminovat Furien, tak je to tenhle clovek.

Johny Pampeliska
02-04-13, 12:49
Pamatuju si Dextra před dlouhou dobou, to byla neskutečná jitrnice jakou svět neviděl, on a ten jeho spolek přitroublejch kámošů z klanu, to mi hlava nebrala, co to bylo za jantary, to člověk kroutil hlavou pořád co to je, ale zase se musí uznat, že za tu dobu co tu je se hodně změnil a pochopil jak to tu chodí a dá se říct, že i mozkově vyspěl a zná to tu dobře, dřív bych ti napsal horko těžko jo, ale za to jak ses tu vypracoval a jakej seš tak by ti je Kotel mohl dát, protože to tam na furienu znáš a už jsi ready :o)

Dexter.Morgan
03-04-13, 17:34
Pamatuju si Dextra před dlouhou dobou, to byla neskutečná jitrnice jakou svět neviděl, on a ten jeho spolek přitroublejch kámošů z klanu, to mi hlava nebrala, co to bylo za jantary, to člověk kroutil hlavou pořád co to je, ale zase se musí uznat, že za tu dobu co tu je se hodně změnil a pochopil jak to tu chodí a dá se říct, že i mozkově vyspěl a zná to tu dobře, dřív bych ti napsal horko těžko jo, ale za to jak ses tu vypracoval a jakej seš tak by ti je Kotel mohl dát, protože to tam na furienu znáš a už jsi ready :o)
Děkuji Ti za důvěru.

Taky bych chtěl poděkovat všem za vyjadření.

Johny Pampeliska
03-04-13, 22:11
Jinak zapomněl jsem dodat, že za tu dobu co tu dexter je, mi nahlásil hodně cheatrů a ani jednou se nespletl, jeden z mála co mě spamoval na steamu když se něco dělo na serveru. :o)

Slunicko
03-04-13, 22:39
Muzu mit takovou technickou otazku, spise pro adminy?
Ma zabanovany minuly steam, mnoha lidem se tu kvuli tomu prava nedali, napsalo se jim, ze jim proste neverime, proc jemu vlastne tak moc vsichni verime, ze mu ten steam ukradli?

Mr.Brown
03-04-13, 22:45
Muzu mit takovou technickou otazku, spise pro adminy?
Ma zabanovany minuly steam, mnoha lidem se tu kvuli tomu prava nedali, napsalo se jim, ze jim proste neverime, proc jemu vlastne tak moc vsichni verime, ze mu ten steam ukradli?
Protože mu ho fakt ukradli. Pamatuju si ohledně toho ještě story tady na forku.

Slunicko
03-04-13, 22:49
Tuhle odpoved jsem cekal, co kdyz si story vymyslel, kvuli tomu, kdyby nastala takovahle situace?

Samozrejme moje PRO furt plati ale tohle me celkem zajima, kde berete tu jistotu?

Dexter.Morgan
03-04-13, 23:40
To bych za blazna, abych cheatoval na steamu, jelikoz jsem mel na steamu nahranejch 2500 hodin...
A jeste si pamatuju, jak tu behal po kotelne ten dotycny clovek, co mi ukradl steam.

Johny Pampeliska
04-04-13, 00:31
Muzu mit takovou technickou otazku, spise pro adminy?
Ma zabanovany minuly steam, mnoha lidem se tu kvuli tomu prava nedali, napsalo se jim, ze jim proste neverime, proc jemu vlastne tak moc vsichni verime, ze mu ten steam ukradli?

Ono je to dost individuální, zase u dextra se mi nechce věřit, že by něco zapnul

Slunicko
04-04-13, 10:27
Dextre, nerikam ze si cheatoval, rikam, proc bysme ti meli verit, kdyz nikomu jinymu pred tebou jsme neverili?
Kyticko, pamatujes si na slapa notas, pepino, plant, r3s a mraky dalsich, taky bys nikdy nerekl ze by zapli ale stejne..

Tupelko
13-04-13, 14:41
Jsem pro.

Dexter.Morgan
14-04-13, 14:28
Dikec Tupelo :)

Kotel
17-04-13, 18:40
Pro.

Baron
17-04-13, 18:44
gratuluji :)

Dexter.Morgan
17-04-13, 19:03
Dííky :) a děkuju všem za důvěru.