PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban + stížnost na admina



Kajunkka
13-02-13, 15:29
Žádám o unban (nick Kajuska), který mi byl udělen cca před 10 minutami na CTF 1 , dostala jsem ho za "over" od Flopsaid. Tímto chci na admina také podat stížnost a to na to, že dává bany aniž by si ověřil situaci. S druhým hráčem ( který měl podobné skóre jako já) z protějšího týmu jsme si domluvili výměnu týmu, čili se o žádný "over" nejednalo + admin ignoroval nadávky ostatních hráčů vůči mé osobě. Doufám, že to brzy vyřídíte. Děkuji ;)

Flopsaid
13-02-13, 15:39
Určitě..žádnej ub ti nedám jste nobové je Vás tam plnej server... Pokud tě PTB přehodí nemáš právo jít z5 je mi jedno co jsis s kým domluvil.. mám Vás tam plný zuby rankeři

E : Tu žádost o přátelství na steamu beru jako špatnej vtip...
E2 : Nadávky ? Psal sji přes ! že tě hráči uráží ? Jí jsem nic takového neviděl tak to tady ani moc nezkoušej

Kajunkka
13-02-13, 15:50
Promin ale na pravidlech serveru se o zákazu hraní na rank nic nepíše, čili za to ban nemáš oprávnění dávat, to za 1. za 2. v pravidlech pro adminy jasně stojí, že pokud je nějaký hráč jakkoliv vulgární či neoprávněně obviňuje lidi z podvádění, měl by dostat ban, to jsi ty vesele přehlížel ;).

Flopsaid
13-02-13, 15:52
Veselé... škoda.. máš smůlu dal jsem tam 2x kcik hráčům co byli vulgární (Adam a Ragner nebo tak) ... Máš pravdu že o ranku tam nic není ale o tom já nic neříkám. já ti dal ban za to že nerespektuješ když tě PTB přehodí a ty to ignoruješ...

Kajunkka
13-02-13, 15:56
Milý hochu, o tom se v pravidlech NIC NEPÍŠE , viz seznam zde : Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
Otravování hráčů - kick/ban
Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywallking - chození po obloze
Zdržování hry - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban

- pokud by to bylo dané v pravidlech, které si hráč může přečíst, můžeš mu dát ban. Nikoliv pokud to není nikde napsané, pouze vymyšlené v tvé hlavě ;)

Flopsaid
13-02-13, 15:59
Jak jsem řekl unban ti nedám počkej si na ostatní ale přecházení do overu ( nerespektování CTF/PTB) se banem trestá normálně;)

Kajunkka
13-02-13, 16:02
Určitě se nejdřív udělí napomenutí ( repspektive napíše) ;).

Milk
13-02-13, 16:02
Over se normálně banuje, ban je myslím právem.

Flopsaid
13-02-13, 16:03
ajajaj už tu máme 2 hlavy co si vymýšlí pravidla ? nebude nic ;)

Kajunkka
13-02-13, 16:07
A over se banuje i přes to, že hráč je v "lepším" týmu již od začátku mapy ? To by bylo celkem nefér, ne ? Neřekla bych, kdybych záměrně přecházela k lepšímu cizímu týmu. Tohle je dětinský obyčej s velkými dírami !

ZEUS
13-02-13, 16:08
Setkal sem se s tím i na steam serverech, že hráč se automaticky přesunoval do druhýho týmu a následně se manuálně přesunul do silnějšího týmu, tak dostal ban od admina. Taky žádný upozornování nebylo.
Takže si myslím, že ban je na místě. Příště budeš vědět, že automatické přesouvání je proto, aby se týmy vyrovnaly.
To, že máš kde co domluvený je tvoje věc.

Kajunkka
13-02-13, 16:11
Nejde o domluvu, ale o to , že sem v tom silnějším týmu byla už od samého začátku hry, což je úplně jiná situace, než tu ty popisuješ !

BiA Fz
13-02-13, 16:12
3 dny ban za to, že si jednou změnila tým? (takto sem to pochopil z toho co tu čtu)

Flopsaid
13-02-13, 16:12
Z toho se nevykroutíš ban je právem !

E : 1 Den ne 3 ;)

ZEUS
13-02-13, 16:13
Není. Když sem byl mladší, tak sem chodil na avonet a tam měli autobalance, taky mě to přesunulo do slabšího týmu a taktéž sem tam byl od začátku mapy a nesral sem se furt k silnějíšmu týmu.

Kajunkka
13-02-13, 16:27
To může říct každý aby podpořil "svého" milý Zeusi. Najdi lepší argument :)

human
13-02-13, 16:31
Argumentovat porebujes ty a nie on. On ban nema.


To může říct každý aby podpořil "svého" milý Zeusi. Najdi lepší argument :)

Kajunkka
13-02-13, 16:32
Pokud je hl. admin tychto serverů alespoň trochu na úrovni, tak ty argumenty bude potřebovat on.

human
13-02-13, 16:35
Naco sa tu pre boha hras? Ban je opravneny, tak cakaj na vyprsanie. Ked sa chces vykecat utekaj na skype.

Kajunkka
13-02-13, 16:38
Human a někdo po tobě chtěl, aby ses k tomu vyjadřoval ?

Giussepe
13-02-13, 16:46
Human a někdo po tobě chtěl, aby ses k tomu vyjadřoval ?

Představ si, že si to chtěla ty sama.


Žádám o unban (nick Kajuska), který mi byl udělen cca před 10 minutami na CTF 1 , dostala jsem ho za "over" od Flopsaid. Tímto chci na admina také podat stížnost a to na to, že dává bany aniž by si ověřil situaci. S druhým hráčem ( který měl podobné skóre jako já) z protějšího týmu jsme si domluvili výměnu týmu, čili se o žádný "over" nejednalo + admin ignoroval nadávky ostatních hráčů vůči mé osobě. Doufám, že to brzy vyřídíte. Děkuji ;)

Tak ti vyřizuje, že je ban oprávněný.

kashpi
13-02-13, 16:49
kvůli tomuto sem byl nejednou v potyčce, protože toto rád banuji na CTF taky :)
PTB samo vyrovnává síly na obou stranách, takže když to nerespektuješ ber to jako neuposlechnutí admina (za předpokladu, že budem brát PTB jako admina, co se stará o vyrovnanost serveru)
To že uděláš na jedné straně over je fajn, ale serveru se to přestane líbit, tak tě hodí do druhého týmu aby si chvilku dělal over tam, tím se síly vyrovnají, ale pokud pořád lezeš zpět do toho silnějšího týmu, tak ban tobě :)

Pochop že na serveru jsou i hráči co si chcou zahrát, a pořád umírat je asi nebaví, tak jim to dává aspoň nějakou šanci.

btw pokud chceš říct, že PTB není admin, tak je to blbá výmluva

R3S
13-02-13, 19:36
Nechápu co se tady řeší , banuju to taky.. , je v pravidlech někde , že tě admin musí upozornit? ban zustane, Lockněte to

kofi
13-02-13, 20:57
Ban je právem, vůbec nechápu, proč je to tu rozepsaný už na dvou stránkách.