PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na JailBreak 1,2,3



MasTeR_ToMiC
13-02-13, 20:23
Chcel by som práva na JailBreak 1,2,3

Skušenosti mám z JB každý ma tam pozná a ja ich tiež :).
Kupenu orig.hru mám.
Chcem tam mat práva preto aby som pomáhal Adminom,Spešlom ktorý v danú chvílu niesu na danom servery ja chodievam iba JB 1,2,3 tak by som im tak chcel pomôcť.Admin som ešte nebol na CS ani na inom portály.

Vďaka keď je toho málo omlouvám se. :()

Je to navás. čauko

Ejo
13-02-13, 20:24
Proti :)..Dôvod zopakovaný 100 krát v iných žiadostiach :)(spešl)

E: chýba ti nick v hre,steam ID

Slunicko
13-02-13, 20:26
Sid?

Ejo
13-02-13, 20:28
Sid?

Ďakujem Ivoros vôbec som to nespomenul :) :D

Hectsssssssss
14-02-13, 08:39
Opakuju PROTI jak rika EJO nemas spesl a navic na JB nepotrebujem ted nikoho ...

Slunicko
14-02-13, 13:28
Ejo, tam jde o bany, jeho nick mi to v chatlogu nenaslo tak co?

A jinak si to editoval a to az po tom co jsem napsal, nebo driv ale nemel jsem to aktualizovane jak jsem to hledal.

Jelikoz jsou nase posty odeslane s casovym rozdilem necelych dvou minut je dost mozne ze jsem to proste hledal a apk neaktualizoval tak se uklidni a pis tohle nekomu jinymu, diky.

Me nejde o to ze me to od tebe sere, jindy bych to neresil a uz vubec by me to od tebe nevadilo ale decka to pak vidi u tebe a pak mi to pise kazdej druhej a to uz me vazne sere.

Ejo
14-02-13, 15:23
Kedže táto žiadosť sa moc riešiť nebude tak môžem napísať mimo...Slunce čo je s tebou?...ti niekto spapal večeru?..keby za tým nenajebem dvoj smajlíkov môžeš mať takúto reakciu..Skús sem tam vzduch:)..pomáha!
Zdá sa mi to byť dosť ostré na niečo, nad čím si sa mal pousmiať :)

kono159
14-02-13, 16:02
Ja si myslim, ze obaja by ste potrebovali vylet do Slavnice.
K teme, mas velmi kratko steam, kupoval si si ho koli speslovy, spesla nemas, ziadost sa zamieta.