PDA

Zobrazit normální verzi : Kopírování mého nicku



shade
13-07-11, 19:18
Dobrý den,
sice nevím jestly to dávám správně sem do dotazů, ale vůbec jsem nenašel někde místo na toto mé téma, když tak to přeřaďte.
Tak jdu k věci......

Dnes, jsem zjistil že mám kopíráka. Naneštěstí je VIP a rezervoval jsi můj nick. ^^.
Co stím mám dělat? Mám udělat videjko / screen že mě to vždy kikne (teď mám nick místo shade - shade # ? Prosím o pomoc, nevím kde hraje, ale asi 2 týdny předtím, jsem hrál v pohodě, a dnes ráno mě to najednou kiklo a napsalo:
KICK: Tento nick je rezervovaný. děkuji za odpověď ! :)

grEy
13-07-11, 21:06
Staci napisat Kotlovy a on tu rezervaciu zrusi. Samozrejme pokial neklames (overi si to).

shade
14-07-11, 11:13
jojo klidně, já s tímhle nickem hraju asi 1,5/2roky, teď jsem měl asi 1rok přestávku tak teď jsem začal, a po 2týdnech hrání mě to napsalo, KICK: Tento nick je rezerve..

Smile
14-07-11, 11:39
Pokud si rok nehral, mohl to byt někdo, kdo sem přišel se stejnym nickem, víš co, shade není nijak dumyslnej nick u kteryho budeš mit jistotu, že ho nikdo nepoužívá...A ten hráč tě mohl uvidět a myslet si, že naopak kopiruješ ty jeho a proto si ho rezervoval...Těžko posoudit takovou situaci...

grEy
14-07-11, 11:50
Preto pisem, ze Kotel si to overi. Keby videl, ze ma poslednych par mesiacov zaznamy z chatu s tymto nickom a IP, tak by rezervaciu druhemu hracovy zrusil. Pokial si rok nehral, tak potom mas pravdepodobne smolu.

shade
14-07-11, 21:45
Oka, ale děkuju že jste odepsali. Ale spíš se na to vys*ru.

MARTiii
14-07-11, 22:41
znal sem shadeho, kdysi davno, na jakych serverech si hral tu a i jinde ?

apach29
15-07-11, 03:49
Taky jsem znal shadeho, ale tenick mel trosku jinak. Byl to Shade04 a byl steam.