PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie - privelky rozdiel medzi VIP a non-VIP



grEy
14-02-13, 16:01
Rozdiel rychlosti ziskavania bodov pre VIP hracov a non-VIP hracov sa mi zda priliz velky. Napriek tomu, ze mam VIP sa mi zda, ze s beznou zbranou trva oproti minigunu az priliz dlho ziskanie bodov (respektive s minigunom je to minimalne o 3x jednoduchsie - norecoil, rychlejsia strelba, netreba prebijat). Navyse VIP hrac si moze kupit bazooku. Neviem, ci sa ziskavanie bodov nejak upravovalo, kazdopadne som si ten rozdiel poriadne uvedomil viac-menej az dnes. S VIP sa hra az moc jednoducho a bez VIP si drviva vacsina hracov ani neskrtne, najme pokial nie su v kempe s VIP. Navrh - zoslabit minigun (nedavat ho drahsi)...

Dalsia vec, na ktoru by som chcel upozornit - o ktorej ale (Kotel) asi vies. Ked strielam po zombie cez spoluhraca, body mi naskakuju pomalsie/vobec.

kono159
14-02-13, 16:10
Pokial viem tak 1 bod=500dmg, ten minigun je moc rychly, neviem ci to tak bolo ale mal obmadzeny pocet nabojov, tusim 2000.
Ked strielas cez spoluhraca to je jak keby si dieroval stenu, aj ked je vrazanie vypnute.

grEy
14-02-13, 16:12
Este si zober, ze VIP ma zrychlene pribudanie bodov (aspon myslim).

Trey
14-02-13, 16:25
Myslim ze je to tak ze za kazdych 500 dmg je jeden bod, aj u VIP aj nonVIP a VIP ma za kazde 2-3 body 1 bod navyse.

kono159
14-02-13, 16:33
Neviem, ci VIP dostava bod za menej dmg alebo za ten isty dmg viac bodov. Ale ten minigun mal podla mna iba 2000 nabojov.

koNan
14-02-13, 17:25
Uhrát se to dá v klidu i bez VIP ale je pravda že z minigunem sem měl 37 bodů za 15 sekund -_-....další věc co tam chybí je to že za zabití zombie dostaneš bod, je tam jenom že když střílíš do zm tak dostáváš body ale když ho zabiješ tak bod nedostaneš tj. nonVIP hráčům bych dal to že pokud zabiješ zombika tak dostaneš bod...VIP by dostavali body jenom když do něho střílí (většina hráču si toho ani nevšimne)
A ještě jeden návrh co mě napadnul, no nebudu zakládát nové téma a napíšu to tu...
Co udělat něco jako Zombie Oldschool kde by bylo nastavení jaké bylo třeba 2-3 roky zpátky?!...