PDA

Zobrazit normální verzi : Hns práva- stoof



stoof
14-02-13, 20:58
Dobrý den
Jmenuji se Kryštof Dolejší (nick ve hře Stoof) a bydlím na Praze 10. Je mi 16 let a momentálně chodím na 8mi leté gymnázium v hostivaři, do kvinty, což je v podstatě první ročník.
Ke counter striku mě přivedl kamarád a myslím že odpočátku mých hracích věků hraji právě na kotelně, nevím jak dlouho to může být, možná tak 3 roky, se steamem možná 1 nebo něco málo přes 1 rok. Counter strike hraju obvykle po škole možná 3-4 hodiny denně. Nejčastěji hraju HNS, občas když mě to omrzí tak mega pub apod.

A proč si vlastně myslím že bych měl být vhodným kandidátem na admina? Hraji HNS jak jsem zmínil téměř každý den a s adminy se setkávám jen zřídka, vím že práva má Indy-(toho jsem hodně dlouho neviděl) a Axess, Trey pokud se nemýlím se práv zřekl další adminy neznám, a porušování pravidel se objevuje poměrně často i když ne zrovna cheaty ale spíše nadávky, bloky apodobné menší prohřešky. Rád bych to pokud možno krotil a pomohl tím serveru - (jen pokud to potřebuje) :)

Možný problém v tom být adminem vidím to, že se nechám poměrně lehko vyprovokovat, zato jsem byl několikrát potrestán banem. Nechci se nijak ospravedlňovat, nenapravil jsem se jen se pokouším nenadávat, spíš si jich nevšímat. Co se týče toho jak hraji asi taky nepatřím k těm nejlepším.

Toto ovšem nechám na vašem posouzení, v případě že bych prošel tak s AMX neumím vůbec a adminem jsem nikde ještě nebyl.
STEAM_0:1:32081229
Přeji hodně zdaru ne jen ve hře ale i v životě a štastného Valentýna. Stoof

Slunicko
14-02-13, 21:23
S tim valentynem na konci si me pekne nasral :D ale zadost se mi hodne libi, urcite by se hodila zaplata za Treymana takze nejsem proti.

A jeste by se asi hodilo aby hns admin poznal ty jump hacky Kzh a pod. mas s tim nejakou zkusenost?

stoof
14-02-13, 21:40
Kzh poznám určitě developer sice tak jasný není ale pokud někdo skáče jak Tarzan nemá sync a dělá málo strafu tak je asi jasnej SH asi zmiňovat nemusím... Jednoho času jsem se docela kamarádil s Indym pár cheateru jsem mu hlásil, snad by na mé jméno měl pozitivní ohlasy :) odepisuji teď z mobilu tak se to snažím skrátit :) P.S Valentýn je jednou ročně a je to výjimečný den kdy máš mít lidi rád a dát jim to najevo. Nepodceňuj to ;)

Slunicko
14-02-13, 21:45
Tak jestli je tomu tak jak rikas, tak Indy ti to urcite potvrdi a bude to OK

stoof
14-02-13, 21:48
Děkuju :)

Slunicko
14-02-13, 21:53
Od IRON Mana


rey^^']





http://steamcommunity.com/profiles/76561198024428187


Tady se asi unbanu nedočkáš... to pokaždé okecaj a neuznaj chybu, jsem snad ještě ani jednou nezažil,že by někomu daly unban.ale hodně štěstí :P
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=28121
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=37236
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=37703
Chceš byť admin a pritom na nich furt pičuješ? Neviem aký si mal problém so mnou keď som mal práva(2 z 3 banov za urážky admina - mňa) ale myslím, že som ti nič hrozné neurobil. Oprav ma ak sa mýlim.


Nenahlásil si ani jedného cheatera ak nerátam 2 hlásenia(ani nie na HNS), v ktorých si ani nevedel dodať poriadne demo. Tiež si nespomínam, že by som tvoje meno niekedy videl v hláseniach cez "!". Ak sa nemýlim práva tam teraz má Mr.Hol, Axess, Indy a zajde tam aj Bia + je tu aj lepší kandidát (Mr.Brown).

Ja som PROTI.

stoof
14-02-13, 22:17
Ahoj Trey. Nijak se neskrývám tím že bych nebyl vznětlivý své chyby přiznám s chladnou hlavou. Nikdy jsem s tebou osobni problém neměl, vůbec ne kvůli tomu že jsi byl admin či tak, nejsem takový že před adminem bych byl beránek a jindy ďáblík. :) věděl jsem že budeš proti na 80% i když jsem psal svoji žádost, pamatuji že jsi mě rád neměl. Cheatery nelovím a tudíž jsem žádného nenahlásil jen jsem že sebe vymáčkl 2 jak jsi zmínil neúspěšné pokusy. V textu nahoře jsem se zmínil že s amx neumím, dema jsem udělal 2 jak si řekl nejasná. Nepochopil jsem tvoji narážku " tady se unbanu nedočkáš" znamená to že mám permanentní ban? Nechce se mi to při rozepsaném článku přerušovat. Mr browna znám a asi máš pravdu kandidát je lepší neměl jsem však tušení že chce být hns admin. Kdybych to věděl nepsal bych. Ušetřil bych se tvých urážek" nicméně ti děkuji za přispěvek. S pozdravem stoof ps pokud jsem jednoznačně outsider nemusíte se již nikdo vyjadřovat k mému přízpěvku ať mám jasno ;)

Zoid
15-02-13, 06:47
Z treye si hlavu nelam, stejně ho nikdo neposlouchá :D

Odkud z P10 jsi?

stoof
15-02-13, 07:03
Ještě teda pro treye, k tomu 1banu co od tebe mám to bylo tak, že jsi myslím pokud se nemýlím hrál a já to psal stížnost na jednoho blokera co mi dával pěknou sodu a ty jsi mě ignoroval, tak jsem přidal nadávku a ty jsi mi hodil banan. Jsem z Prahy 10 Petrovic. To je u hájů, konečná stanice metra C

Charon35
25-02-13, 17:19
Viacej si na Megapube než na HNS tak prečo žiadaš na HNS?

stoof
25-02-13, 20:53
To jen poslední týden, mám docela náročno a nestíhám hrát, takže když už si jdu zahrát tak něco rychlýho tak 20 minutek a konec jinak hns mě nijak neomrzelo...

Charon35
25-02-13, 22:29
To jen poslední týden, mám docela náročno a nestíhám hrát, takže když už si jdu zahrát tak něco rychlýho tak 20 minutek a konec jinak hns mě nijak neomrzelo...

Písal som Megapub, nie DM, alebo CTF... Megapub pri toľkých hráčoch zrovna rýchly nie je.

stoof
26-02-13, 15:42
Ale jo, megapub si prostě přijdu zastřílet hezky mě to odreaguje od toho stresu co je teď s učením a tak a je to rychlý až dost... Ale hns mam náhráno tak 150x víc hodin jak na pubu... když se podíváš dál než na tento týden

stoof
04-03-13, 18:35
Přestal jsem hrát. možno lock :)