PDA

Zobrazit normální verzi : Změny na JailBreaku



Strany : 1 [2] 3

grEy
01-08-11, 15:35
Kotel:
- schovka a prestrelka sa daju zapnut naraz
- treba pridat do pravidlo pre prestrelku - nesmie sa pouzivat ina zbran ako ta, ktore je urcena pri prestrelke
- navrhujem predlzit cas pri schovke na minutu
- vyrovnat zranenie pri poslednom priani - Box duel
- dozorci maju teraz ruky (co sa mi moc nepaci), ale zvuky zostali - bud dat znova paralyzer, alebo zmenit zvuky uderov

Karl0s
01-08-11, 18:49
Kotel:
- treba pridat do pravidlo pre prestrelku - nesmie sa pouzivat ina zbran ako ta, ktore je urcena pri prestrelke

tak tak, za tohle už se rozdávaly zbytečný bany
ještě jedna věc, jak to je s teamkillem (že někoho přejedeš autem), tohle by se taky mělo vytknout v pravidlech, aby se předešlo (o5) zbytečným banům

Smile
01-08-11, 19:05
tak tak, za tohle už se rozdávaly zbytečný bany
ještě jedna věc, jak to je s teamkillem (že někoho přejedeš autem), tohle by se taky mělo vytknout v pravidlech, aby se předešlo (o5) zbytečným banům

No tak teamkill to je, ale třeba na mapě greytown, vždycky když jsou čtyři poslední vězni, vezmu je na auta a řeknu, ať se přejížděj a poslední bude mít přání...

Pavucina
01-08-11, 20:32
S tema autama je to bych rekl problematicke, muzis to vyslovene videt ze na neho jede, ale jinak kdyz pri volnem dni tam jde blbnout nekolik lidi, tak se clovek nesmi divit ze nekhoo prejedou.

BAWSON
01-08-11, 20:58
+ pravidlo - Dozorci nesmi brat zbrane, ktere jsou umistene po mape. To znamena, ze muzou brat zbrane jen ze zbrojnice.

Karl0s
01-08-11, 21:35
S tema autama je to bych rekl problematicke, muzis to vyslovene videt ze na neho jede, ale jinak kdyz pri volnem dni tam jde blbnout nekolik lidi, tak se clovek nesmi divit ze nekhoo prejedou.

jou, pak to nějakej moula napíše do chatu a admin poslušně banuje, i když to ani neviděl

Larodar56
02-08-11, 19:36
Změnit schovku! Dát možnost bránit se vězňům. Vězni nemají nejmenší šanci se ubránit policistům, a je to fakt na prd, pak si jen všichni včetně mě stěžujou, že je to blbá schovka.

SudHowen
02-08-11, 19:44
Změnit schovku! Dát možnost bránit se vězňům. Vězni nemají nejmenší šanci se ubránit policistům, a je to fakt na prd, pak si jen všichni včetně mě stěžujou, že je to blbá schovka.

hm,já myslel že schovka je od toho aby se vězni schovali a nejlepší kemp vyhrává a né že z toho bude vzpoura.. rozhodně nesouhlasím.

Karl0s
02-08-11, 19:49
nápad dobrej, jenže každej tu mapu zná zpaměti a na cs 1.6 se moc dobře ukrýt nejde

Kotel
02-08-11, 20:29
Snad jde o to, kdo z veznu zustane posledni a ten ma pak posledni prani.

Rixie
02-08-11, 20:31
To ne, pak by byly jen vzpory. Když už by měli vězni mít možnost se bránit, tak jedině pěstmi (nešly by jim sebrat zbraně).

Smile
02-08-11, 20:37
Hloupost, je to jak psal hovnosud, jde o to, kdo se nejlíp schová, nechte to bez zabíjení...

Larodar56
02-08-11, 22:22
Ani při normální schovce nejsou zbraně a nikdo se nazabijí. Blbost je to, že se vězni bránit nemůžou.

BAWSON
02-08-11, 22:27
Jou, schovka je o schovavani se, a ne o tom, kdo se nejelpe zakempi a sejme nejvic bacharu. Kdyby se povolilo zabijeni bacharu pri schovce, tak by se z toho stala razem prestrelka, jou.

Smile
02-08-11, 22:28
Opravdu jen málokdy by se vubec dohrála do konce...

Larodar56
02-08-11, 22:30
Jenomže tenhle druh schovky skoro nikoho nebaví. Hráči se chtějí bavit. Vězni nemůžou ani utéct a schovat se jinam.

SLiM
02-08-11, 22:32
Vím že to tu určitě bylo, ale myslím si, že by to chtělo přidat Karaoke.Na výběr by bylo třeba pět písní, to už nechám na někom jiném.Řekl bych že by se hráči pěkně pobavili. ;-)

Larodar56
02-08-11, 22:35
Karaoke jako při schovce? To bych bral ale dal bych i nějaké možnosti pro vězně za body při schovce. Třeba neviditelnost na 5 sec. nebo jiné ať mají větší šanci.

SLiM
02-08-11, 22:43
Karaoke jako při schovce? To bych bral ale dal bych i nějaké možnosti pro vězně za body při schovce. Třeba neviditelnost na 5 sec. nebo jiné ať mají větší šanci.

Ne,to karaoke jako samostatnou hru :-) . No co takhle že by ti to dalo na 5 s skin ct?

Karl0s
02-08-11, 22:51
Ne,to karaoke jako samostatnou hru :-) . No co takhle že by ti to dalo na 5 s skin ct?

CT vidí jména teráků i CT, lehko by je rozpoznali (ti chytřejší)

Smile
05-08-11, 04:47
Važně nutně to chce odstranit ten shop co se oběví na začatku kola, pokažde na něco kliknu a body sou fuč a taky při duelu to chce zakázat přepnutí na nože, aby nedocházelo k tomu, že si nějakej pepik chytrej přehodí na taser a ubije mě...

Lynviy
05-08-11, 08:42
Nebo za ten taser/ruce dát aspoň kratší ban...

grEy
05-08-11, 20:43
- odstranit Posledne prianie pri prestrelke
- pokial ma admin "slot" a dostane sa k CT vzdy, tak navrhujem zrusit, potom sa stava ze je skoro tak isto CT ako T
- unlimited ammo pri prestrelke pre oba teamy

Svacinar
05-08-11, 23:30
No, chci tě vidět, až u CT bude celej den hrát nějakejch 6 děcek, který nebudou ani vědět na jakym jsou serveru...

grEy
05-08-11, 23:36
- Pridat do pravidiel zakaz TK zbranou

Larodar56
06-08-11, 00:10
To proč se mi neukazuje na začátku shop a když napíšu /shop, tak se mi tam zobrazí jiné věci, tohle by chtělo změnit.

grEy
06-08-11, 19:08
- Ked je duel deaglov a CT switchne na ruky a potom na deagle, a prebije, tak mu to da +1 jeden naboj (ked furt switchuje a prebija, tak moze mat aj 7 nabojov)

Pavucina
06-08-11, 19:31
- Jeste by to chtelo, kdyz se da duel, aby to prehodilo rovnou na tu zbran(i presto ze dotycny prehazovani zbrani má zakazano v nastaveni).
- Obcas to spatne prebiji.

grEy
06-08-11, 19:49
To prebijanie sa neda opravit, aspon myslim - na kazdom jaile buguje prebijanie u deaglu
- Poprosim pridat do pravidiel "Pokud simon zakaze boxovat znamena to, ze zakaze boxovat a kopat zaroven

SudHowen
06-08-11, 20:50
Určitě bych zavedl to že při napsání

/box - se spustí box a přitom doplní HP vězňům.

/stopbox se vypnul box a přitom doplní HP vězňům.

Jako další věc jsou stopy simona které po 2 minutách zničeho nic zmízí.

Přidal bych do simon menu stopky.

Zrušil bych omezení boxu - může se boxovat maximálně 6 vězňů takže bych to dal pryč.

Kotel
06-08-11, 20:57
TK by nemel byt mozny. Pokud pri nejakem modu jde zabit vlastniho hrace, tak to opravim.

Svacinar
07-08-11, 14:40
Za to, kdyz nekdo z veznu vezme pri prestrelce jinz gun nez ten co mu byl predelen, tak ban aspon na hodinu.
Napad zrusit volny slot u CT pro adminy byla uplna blbost, takze bych to vratil zpatky.
Upravit ten shop pro T, teda pokud uz jsi to neudelal kotle.

grEy
07-08-11, 14:42
To na to si pytal prava aby si mal slot alebo co? Preco by mali mat admini slot? Kazdy si chce zahrat za dozorcu a potom su u dozorcov len admini + je skoro tak isto dozorcov ako vaznov.

Svacinar
07-08-11, 14:55
Presne od tebe jsem tenhle prispevek cekal.
Nikdy nebylo stejne dozorcu jako veznu, jestli bylo nekdy 7 CT, tak se to stejne pak srovnalo na 6 a netrvalo to dlouho.
Slot pro adminy, prtz tam celej den hrajou deti, ktery bud nemaj mikrak nebo nevi jak hrat Simona atd. a vrcholem vseho je hrac Nuda, ktery tu vlastne ani nema hrat a ma Simona skoro tejden v kuse....takze slot proto, aby tam hral taky nekdo, kdo ASPON vi co delat.

grEy
07-08-11, 15:00
Dobre, tak nech Kotel vrati adminom sloty, to bude uzasne, kazdy den 10 ziadosti o admina len koli slotu u dozorcov. Nebudem sa s tebou hadat.

Svacinar
07-08-11, 15:13
Já s tebou taky ne, nebaví mě to.

Karl0s
07-08-11, 15:59
greYi nezlob se ale svaca ma pravdu ten slot je nutny, napriklad dnes rano byli 3 az 4 kidi u ct a bylo to naprosto nehratelny

Kotel
07-08-11, 15:59
Pokud nekdo u CT nema co delat, tak ho muze admin presunout.

grEy
07-08-11, 16:01
greYi nezlob se ale svaca ma pravdu ten slot je nutny, napriklad dnes rano byli 3 az 4 kidi u ct a bylo to naprosto nehratelny
Pockat, my sa bavime o slote, ked je admin rano online, tak ich moze presunut presne ako pise Kotel. Pokial neni online, tak je uplne jedno, ci ma slot alebo nie.

SudHowen
07-08-11, 17:41
Nejlepší by bylo ten JailBreak úplně zrušit. :excl:

Smile
07-08-11, 17:43
Uplně nejlepší by bylo zrušit sudhoven...

SudHowen
07-08-11, 17:46
Uplně nejlepší by bylo zrušit sudhoven...

mě zruš,ale nemůžu se dívat jak po sobě admini poštěkují,hádají se.. :D

BAWSON
07-08-11, 17:52
Je dobre, ze se ten slot zrusil. Uz tam neni napchano tolik adminu, jako predtim. Jinak Kotle, slo by prosim povolit spectovat aspon adminum oba teamy? Ono se celkem spatne dava pozor na simona, kdyz se za neho nedivas, takze jdou potom hur rozeznat FreeKilly. Taky bych pridal to pravidel, ze admin ma moznost presunout hrace za neschopnost.

Smile
07-08-11, 17:55
mě zruš,ale nemůžu se dívat jak po sobě admini poštěkují,hádají se.. :D

Nemel hovna, celou dobu se tu snažíme ten jailbreak někam vyzvednout, celou dobu stím pomáháš a najednou dostaneš krámy a "dejte mi permu" "zrušte jailbreak"...

Kotel
08-08-11, 07:31
Taky bych pridal to pravidel, ze admin ma moznost presunout hrace za neschopnost.
To je samozrejmost.

BAWSON
08-08-11, 23:44
Nevim jak, ale jeden hrac si mohl na serveru davat jine skiny. Naprikald si dal skin zombie, VIP - ten zakladni atd. Chtelo by to nejak zrusit nebo neco. Taky by bylo dobre pridat "GUN menu". Kazdemu dozorci se na zacatku kola objevi menu se zbranema a dozorce si bude moci vybrat jakou zbran chce. Predejde se tim prehazovani zbrani ve zbrojnici atd.

grEy
09-08-11, 18:03
Tie skiny treba zrusit, staci ked niekto napise do konzole "model sas" / "model barney" / "model zombie" a hned ma skin CT / Barney / Zombie. Na servery sa to teraz siri ako virus a pomaly nikto tam nevyzera ako vazen. :D

Svacinar
09-08-11, 22:43
Ty skiny jsou ZLO, je fakt potřeba to zrušit.
Při přestřelce se každý bude účastnit přestřelky a nebude nikde kempit (když je poslední T, tak združuje celou mapu) a teď nevim jestli je to v pravidlech, ale pokud není, tak každý musí mít gun, který mu byl přidělen.
Opravit ten shop na začátku, aby byly oba shopy stejné.
Jestli jde nějak opravit to nabíjení při duelu, když si někdo nabije 7 nábojů, tak je to pak docela o ničem a ten druhej nemá šanci.
A nakonec, i když to sem tak úplně nepatří, bylo by potřeba přidat nové mapy. Tyhle jsou už moc ohrané.

grEy
10-08-11, 06:29
Svacinar v pravidlach to neni a preto som hovoril, aby sa za to nebanovalo, aj ked ludia su nepoucitelni. Inak so vsetkym suhlas + niekedy sa stane, ze pri dueli (posledne prianie) zoberem napr. M4A1 a dokazem s nou zabit protivnika v dueli (pokial sa zucastnujem duelu samozrejme)

Svacinar
10-08-11, 12:08
Nj, tak ale co s tim chceš dělat? Když je přestřelka s dualkama a vlítne na tebe frajer s M4, tak je docela malá šance, že vyhraješ, i když se to dá. Nevim no, chtělo by to nějak ošetřit. K těm duelům, to co píšeš se mi teda v životě nestalo, ale párkrát jsem zažil, že se to nějak bugne a vězňovi zmizí PP a ani ho nejde zabít.

grEy
10-08-11, 12:22
Treba to pridat do pravidiel a potom za to mozme trestat, teraz hracov pred prestrelkou upozornim, a pokial nepocuvnu, tak len kickujem. Mne sa to stalo na jail_brazilian_v4, ked som mal s niekym duel, ostatni si asi mysleli, ze som robil to, co robi vacsina hracov - Q, R; Q,R; ale ja som len utekal a zrazu mi skocila do ruky M4A1, tak som prepol naspat na deagle, akurat ze tam bolo 7 nabojov..

Svacinar
10-08-11, 12:39
Ať to tam teda kotel co nejrychlej dopíše, prozatím budeme jenom kickovat.

Kotel
10-08-11, 13:06
Pri duelu nepujde sebrat zbran ze zeme. Ted ale nevim, jestli jde ziskat nejakym jinym zpusobem. Pokud ano, tak potrebuju vedet na jake mape.

Karl0s
10-08-11, 13:12
na těhlech se zbraně vybírají z automatů pomocí use nebo stačí jen střelit to tlačítko:

jail_brazilian_v4
jail_healbrake
jail_phoenix
jail_rehab
jail_trapped

Kotel
10-08-11, 13:50
Bude nejak vadit, kdyz pri prestrelce/duelu zakazu pouzivat vsechny tlacitka?

Karl0s
10-08-11, 14:19
jen na jedný mapě zalejzaj CT při přestřelce občas do místnosti s dveřma na tlačítko, jinak ne

Karl0s
10-08-11, 18:25
Kotle, teď při přestřelce se neotevřou cely, ani je nijak nejde otevřít, takže je to nehratelný, musíš povolit aspoň příkaz open

Karl0s
11-08-11, 19:54
Třeba opravit box ! CT už nedávaj skoro žádný dmg a každý T se zvonem za 5 bodů to pohodlně vymlátí, nemluvě o sekáčku, po kterym CT lehne za 2 rány. Buď jim zrušit ty výhody nebo vrátit CT holicí strojek, ten měl užitek i normálně ve hře.

SudHowen
11-08-11, 23:01
Třeba opravit box ! CT už nedávaj skoro žádný dmg a každý T se zvonem za 5 bodů to pohodlně vymlátí, nemluvě o sekáčku, po kterym CT lehne za 2 rány. Buď jim zrušit ty výhody nebo vrátit CT holicí strojek, ten měl užitek i normálně ve hře.


To bych nechal,cíl vězně je vyvolat vzpouru která mu přinese body za které může mít výhody..

Zato duel granátů je buglý takže to by se mělo opravit..

Karl0s
11-08-11, 23:08
To bych nechal,cíl vězně je vyvolat vzpouru která mu přinese body za které může mít výhody..

Zato duel granátů je buglý takže to by se mělo opravit..
neřikám dávat to úplně pryč, jen to odstranit při posledním přání, pač je to hoooodně nevyvážený

Fro
12-08-11, 10:07
Tak vyriešenie pri tých prestrelkách, dueloch by bolo podľa mňa najlepšie takéto: zamknúť zbrane- čiže sa nebudú dať vziať, dropnúť.
Také niečo aj mám...

Lynviy
12-08-11, 12:21
Myslím, že při tom duelu BOX by měli mít T i CT rovný dmg, nezáleží na sekáčku nebo zvonu či rukách, ale aby oba dva měli dmg 15/65, 13/55 (když mají armor).

Kotel
12-08-11, 14:08
Granáty a náboje jsem opravil. Na dalším se pracuje.

Lynviy
12-08-11, 15:50
Dneska se bugla přestřelka, v přestřelce je jen BOX a žádné jíné zbraně. Prosím o opravu.

Děkuji
gEt sToP - Elite Hunter

Kotel
15-08-11, 12:56
Dával sem někdo odkaz na model šroubováku? Nemůžu ho najít.

Karl0s
15-08-11, 13:13
http://www.gamebanana.com/skins/109604

SudHowen
15-08-11, 22:51
Všiml jsem si že někteří hráči nikdy nebyli u CT a mají zákaz.. Nebo když někdo dostane unban na další mapě zase nemuže hrát za dozorce.

grEy
17-08-11, 17:11
To prve je urcite hlupost, hraci sa len vyhovaraju aby dostali znova povolenie. Na to druhe som tu myslim upozornoval a Kotel to myslim opravil, alebo?

Karl0s
18-08-11, 00:14
Tu přestřelku prosim, už je to několik dní, ačkoliv chápu že máš dost práce. Když to nepude jinak, tak ty tlačítka povol.

Kotel
18-08-11, 07:22
Co s ni je?

Lynviy
18-08-11, 08:05
Je jenom na box buglá.

Kotel
18-08-11, 08:38
Pracuju na tom.

grEy
18-08-11, 09:09
Ludia sa "stazuju", ze nefunguje /unban a niektori uz po jednej mape znova nemozu hrat za dozorcov. Mohol by si sa na to pozriet?

Kotel
18-08-11, 14:42
Unban uz by mel fungovat. Opravil jsem par veci.

grEy
18-08-11, 14:51
Super :)

grEy
18-08-11, 15:17
Poprosim zrusit ten speed, je to nehratelne. Damage v shope u zbrane je nejaky cudny, ten by som bud opravil alebo ho tam nedal vobec. To pridanie mapy velmi potesilo.

Svacinar
18-08-11, 15:51
Jak píše grEy, s tim speedem je to psycho. Buďto ho zrušit úplně nebo to dát za hodně vysokou cenu. Drogy bych zdražil aspoň na 12k. Taky by tady chtělo zavíst, aby VIP měli výhody jako třeba, že by si mohli koupit sekáček a Drogy jen oni. Jinak mapa mountains je super.

MARTiii
18-08-11, 16:47
Vic map.
Zrusit pri boxu jakekoliv zbrane, krom pesti a kopu.

Kotel
18-08-11, 16:52
Chyby opraveny.

Lynviy
18-08-11, 16:52
A od čeho si myslíš, že to tam je v tom shopu?

negative
18-08-11, 17:11
Poprosim zrusit ten speed, je to nehratelne. Damage v shope u zbrane je nejaky cudny, ten by som bud opravil alebo ho tam nedal vobec. To pridanie mapy velmi potesilo.

nie zrušiť, bud ho dať drahší, alebo to trošku spomaliť .

SudHowen
18-08-11, 17:23
Kotle,šlo by odstranit omezení na box? aby šlo zapnout box když bude například 20 vězňů,a dát třeba box na celách na začátku kola.
Potom když někdo napíše /stopbox tak se box vypnul?

grEy
18-08-11, 17:26
Potom bude simon davat len box.. mozno by to chcelo zvacsit limit, teraz je myslim 8, tak aspon na 12 ludi.

SudHowen
18-08-11, 17:34
Potom bude simon davat len box.. mozno by to chcelo zvacsit limit, teraz je myslim 8, tak aspon na 12 ludi.


Bude dávat box,bude se to brát jako neschopnost a neznalost simona tudíž přemístění k T.

Bylo by to lepší bez omezení,když je vzpoura tak může zapnout box.dobré řešení..

Napadlo mě zkusit zavést že by poslední kolo na mapě byl vždy hromadný box,ať mají vězni důvod šetřit si body..

grEy
18-08-11, 18:18
Uzasne, ked je vzbura, tak simon jednoducho ide za krabicu a ako dement spusti box, aby sa vezni navzajom pomlatili. Strasna blbost, toto sa tu jednoducho nesmie zaviezt. Posledne kolo - hromadny box neni zly napad, ale vezni maju setrit body na boji proti dozorcom, nie proti sebe, takze tak.

BAWSON
18-08-11, 18:53
nevim jestli je to zpusobene tim, ale po prestrelce mi zmiznul zamerovac, ukazatel Hp, vesty a radar. Taky jdou rozsviti baterky a to neni dobre, protoze za 1. to dela ramus a za 2. kdyz se neustale macka cudlik na baterku, tak to zacne nehorazen lagovat a nejde rozumet nic.

EDIT: je to tam clekem i nevyrovnane.. urcite bych zdrazil hecko aspon na 10k. Ted to tam je pomalu jak na furienu.. furt litaj HEcka a ct kolem jen kolem nich klickujou. to damage u vetsiny veci ze shopu je taky celkem dost velke a snizil bych ho krapet.

EDIT.2: kdyz je prestrelka, tka nejdou mackat cudliky. To znamena, ze kdyz je nekdo afk a nebo jsou proste blbe cely na mapach, tak se stane, ze minimalne 2 hraci zustanou zavreni v cele. Neslo by udelat, ze by se cely oteviraly kazdych dejme tomu 15sekund? A jeste pri schovce povolit mackat cudliky a nebo udelat tak samo, jako jsem to psal u prestrelky. Nekdy se T schovaj v cele a potom nejdou otevrit.

grEy
20-08-11, 11:42
Kotel mam pocit, ze /ban v niektorych pripadoch nefunguje, respektive funguje, ale hrac sa dalsiu mapu pripoji. Dal som zakaz a dalsiu mapu bol znova u dozorcov. Pozri sa na to, prosim.

negative
20-08-11, 13:45
Stlmiť zvuk trubky aspon o 2/4 dik...

grEy
20-08-11, 22:52
Dnes sa mi parkrat stalo, ze som pri konci kola prehodil za dozorcu na paralyzer (knife) a uz som nemohol prehodit naspat na zbran.

Lynviy
20-08-11, 22:53
Když se dával box, tak se mi to stávalo...

grEy
21-08-11, 10:54
Ked si pocas Box modu kupim zbran (trebars trubku, sekacik) tak mi prida damage, pocujem zvuky uderov danej zbrane, ale nemam skin. Predpokladam, ze pocas boxu si to chcel (Kotel) nastavit tak, aby nepridavalo damage a celkovo sa nedala zbran kupit. Prosim o opravenie :)

negative
21-08-11, 11:58
mám nápad na 2 nové módy. videl som ich na nejakom americkom servery. 1.: tzv. Riot day. Všetci T dostanú štít žiadnu zbran iba knife a CT ich normálne zabíjajú, je to celkom sranda ;). 2.: názov si už nepamätám. Išlo o to, že TT mali na výber M4 + dgl alebo AK47 + dgl, mali 100hp a CT boli neviditeľný a mali okolo 200hp, pričom ked T trafil CTčkára, ukázalo sa mu koľko mu zobral, čiže vedel aspoň orientačne kde je.

EoL
21-08-11, 12:00
nevolalo sa to druhe nahodou Furien mod? :D ... prvy mod super, ale ten druhy nie.. podla mna na takej velkej mape ako je jb_mountains by sa to neuplatnilo..

grEy
21-08-11, 12:00
Povymyslat mody do jailu nie je problem, len ci potom nebudu dozorcovia davat len mody a vzbury, a podobne veci stratia zmysel, tym padom ciel hry zapada prachom. Mne osobne by sa tie mody pacili, ale chce to nejak obmedzit, trebars kazdy mod raz za mapu. :)

negative
21-08-11, 12:04
Povymyslat mody do jailu nie je problem, len ci potom nebudu dozorcovia davat len mody a vzbury, a podobne veci stratia zmysel, tym padom ciel hry zapada prachom. Mne osobne by sa tie mody pacili, ale chce to nejak obmedzit, trebars kazdy mod raz za mapu. :)

bolo tam určité obmedzenie, cca. po 3 kolách sa to dalo znova vybrať

nevolalo sa to druhe nahodou Furien mod? :D ... prvy mod super, ale ten druhy nie.. podla mna na takej velkej mape ako je jb_mountains by sa to neuplatnilo..
možno áno, btw, super signature :D

Lynviy
21-08-11, 12:06
Jmenovalo se to Night Crawler Day... Ne Furien Mod..

negative
21-08-11, 12:07
Jmenovalo se to Night Crawler Day... Ne Furien Mod..

yeahh

Kotel
21-08-11, 12:57
Pri boxu muzou mit dozorci zbrane?

grEy
21-08-11, 13:07
Ak myslis zbrane, ako je M4A1, tak to samozrejme.. ja som myslel vaznov.

EoL
21-08-11, 14:00
Zruste granaty :D Total ownage ted, 10 T kupi HEcka a kolo trva asi 30sekund :D

Svacinar
21-08-11, 14:09
V žádnym případě granáty nerušit, to by byla blbost, ale zvednout cenu minimálně na 5k. Takhle je to moc levný a fakt to nejde. Teď jsem hrál greytown a probíhalo to tam tím stylem, že všichni T koupili HEčko a hodili na Simona, ten umřel a už to jelo. Kolo končilo za 20 vteřin. Sekáček zdražit na 6k a trubku za 4k.

BUBEN
21-08-11, 14:23
Souhlasím se SVACINAREM.

negative
21-08-11, 14:30
V žádnym případě granáty nerušit, to by byla blbost, ale zvednout cenu minimálně na 5k. Takhle je to moc levný a fakt to nejde. Teď jsem hrál greytown a probíhalo to tam tím stylem, že všichni T koupili HEčko a hodili na Simona, ten umřel a už to jelo. Kolo končilo za 20 vteřin. Sekáček zdražit na 6k a trubku za 4k.

trubku nechajte na 3k alebo na 3,5k. chna :)

Larodar56
21-08-11, 14:34
V žádnym případě granáty nerušit, to by byla blbost, ale zvednout cenu minimálně na 5k. Takhle je to moc levný a fakt to nejde. Teď jsem hrál greytown a probíhalo to tam tím stylem, že všichni T koupili HEčko a hodili na Simona, ten umřel a už to jelo. Kolo končilo za 20 vteřin. Sekáček zdražit na 6k a trubku za 4k.

Než by si na to vězni našetřili byl by konec mapy, krom těch co dělaj bordel každý den ve vězení.

grEy
21-08-11, 15:05
Kotel pridaj tam este ten srobovak, aspon bude sranda. :)

Svacinar
21-08-11, 16:04
Než by si na to vězni našetřili byl by konec mapy, krom těch co dělaj bordel každý den ve vězení.

Právě že vůbec. Za 2 kola na ten granát maj. Podle mě je to fakt levný. Na greytownu to vypadalo jak při náletu. Začalo kolo a všichni hodili HEčko na Simona nebo nějakýho CT a bylo to.
Ale dobře, když Vám to přijde drahý, tak HE za 4k, trubka za 3,5k.

AnnoyingGreg
21-08-11, 16:20
Právě že vůbec. Za 2 kola na ten granát maj. Podle mě je to fakt levný. Na greytownu to vypadalo jak při náletu. Začalo kolo a všichni hodili HEčko na Simona nebo nějakýho CT a bylo to.
Ale dobře, když Vám to přijde drahý, tak HE za 4k, trubka za 3,5k.

Každý kolo na Simona letí minimálně 4 granáty. To je podle mě dost na to ho sundat. Takže bych to ještě spíš zdražil. Hážou to bezhlavě jak se otevřou cely a simon musí čekat než si každej hodí.

EoL
21-08-11, 18:07
este by som zmenil cenu sekacka a drog.. kedze ked si kupim drogy uz si nemozem dovolit sekacek..

Karl0s
21-08-11, 18:24
zvon 2500
trubka 3800
sekacek 5000
drogy 11000
HE 5000

my opinion

Lynviy
21-08-11, 18:35
zvon 3 000
trubka 5 000
sekacek 7 000
drogy 12 000
HE 5 000

Lynviy
21-08-11, 19:36
Buď drogy nebo sekáček... potom když jsou drogy se sekáčkem tak to nemá moc cenu...

negative
21-08-11, 19:37
zvon 2000
trubka 3500
sekacek 5000
drogy 11000
HE 5000

my opinion
pipzouzáéá

Larodar56
21-08-11, 19:42
Místo sekáčku bych dal skin páčidla a přidal šroubovák jak navrhoval grEy.

WC Zvon - 10 | 2000
Šroubovák - 15 | 3750
Sekáček|páčidlo - 30 | 6500
Drogy - 50 | 9000
He grenade - 25 | 5750
Flashbang - 5 | 1250
He grenade, flashbang - 30 | 6000
Rychlost - 40 | 7500

Karl0s
21-08-11, 19:43
Buď drogy nebo sekáček... potom když jsou drogy se sekáčkem tak to nemá moc cenu...

drogy se sekáčkem by si mohl dovolit jednou, maximálně 2x za celou mapu, a to by musel dlouho šetřit, nezdá se mi to uhozený

EDIT: Ještě jedna věc, při drogách dát třeba na y volbu pohledu, ten divnej pohled mate občas

EoL
22-08-11, 07:39
Zaujimalo by me, co to je za bug s tym skinem. Teraz tam mal nejaky Tckar skin zombie.. A chcelo by to uz nieco pridat aj pre VIP.. + zvetsit pocet CT by tiez nebolo zle, teraz 9T so sekackem vs 2 CT z toho jeden AWP ... *facepalm*

Kotel
22-08-11, 08:05
Šroubováku chybí model. Ct by neviděli že ho někdo má.

Fro
22-08-11, 10:06
Trebalo by urobiť: povoliť +16000- bolo by to dobré aby sa mohli isté veci aj zdražiť...

Pre VIP: He+ flash+smoke zdarma , Glock s 10 nabojmi v extra shope, viac hp+ 100 armor, voľný slot, písať do chatu zeleným.

grEy
22-08-11, 10:26
Vsetko co si napisal blbost Fro. Nechat cenu HE grenade a nastavit, aby si HE mohli kupit len VIP. Vratit naspat body a nastavit bodovanie. Na zaciatku bude mat proste kazdy 0 bodov. Za zabitie dozorcu 10 bodov a za spolupracu pri vrazde (len v pripade, ak zomre) 5 bodov. Za vyhratie kola pomocou PP (neplati, ked si da vazen VD, len ako duel - trebars posledny vazen porazi vsetkych v dueli deagle) 10 bodov. 3 body pre toho, kto vyvola vzburu (tzn. kto ako prvy udrie do dozorcu/simona). Vzbura sa """zrusi""" len v pripade, ze zabiju vazna, ktory vzburu vyvolal - samozrejme alarm nebude furt vrestat > z toho vyplyva, ze dalsie 3 body dostane ten, kto opatovne vyvola vzburu). Za vyhrane kolo vaznov (pomocou vzbury) dostane kazdy, kto sa zucastnil vzbury 2 body

Shop:
zvon 5
trubka 7
sekacek 12
drogy 30
HE 12 - len VIP

Este poprosim Kotla, aby opravil posledne prianie, ked nie je hromadne VD. Ak ma 1, 2, 3.. hrac/i VD, tak posledny vazen nema PP (myslim).

Kotel
22-08-11, 10:30
To je o dost narocnejsi na kodovani, ale asi uz neni co vylepsovat, tak pridam body.

grEy
22-08-11, 10:31
Mohol by si este pridat soccerjam plugin? S tymi kockatymi loptami sa ozaj neda hrat + pridat zopar map, ktore navrhovali hraci

EoL
22-08-11, 13:00
a tie VIP skiny :) to by pomohlo + nove prikazy (skoci jen VIP) atd..

grEy
22-08-11, 13:17
Kotel ked simon pusti box, tak automaticky sa zrusia T zbrane - aj strelne, co je pekne svinstvo, kedze nemozem spravit vzburu ked je zapnuty box.

BAWSON
22-08-11, 13:22
Jou, to jsem chtel taky napsat. V jednom kole jsem utekl od skupinky a sel si pro zbran. Vyckaval jsem na nejake Ctcko a najednou simon pustil box a me zmizla zbran..

Kotel
22-08-11, 13:53
Box je k nicemu, zrusim ho.

grEy
22-08-11, 13:55
Suhlasim. :D

BAWSON
22-08-11, 14:01
Taky mi to nebude vadit. A slo by jeste udelat to, ze kdzy je schovka a je to odpocitavani, tak trochu prodlouzit cas na schovani se? Ted to funguje tak, ze ikdyz odbene tech 30 sekund nebo kolik, tak ct davaj vzdy jeste takovejch 10-20s jeste navic. Taky by bylo dobre udelat tu cernou obrazovku jako je na HNS, protoze v nekterych mapach muze byt i ve zbrojnici fajna schovka a taky ct obcas koukaji kde jdou T.

grEy
22-08-11, 14:04
Pravda. Napriklad na mape jail_phoenix sa dozorci spawnuju na klietke a vidia vaznov, kedze schovka sa musi pustit do 10 sekund.

grEy
22-08-11, 14:53
Kotel, pridaj prosim to, ze ked dame zakaz (/ban), tak musime napsiat dovod a banlist zobrazime prikazom /banlist. Dost to pomoze, ak budes mat cas.

Svacinar
22-08-11, 15:22
Souhlasim s grEyem. Důvod u banů a banlist by hodně pomohl.

H M
24-08-11, 02:59
čaute,nevím jestl už to někdo sem psal,ale mohl by se změnit fotbalový míč? Myslím že ta kostka čemu se řiká míč je pěkna blbost a na nejakých mapach se ten míč bugne mezi branou a tyčkou.dík

grEy
24-08-11, 07:50
Uz som to sem pisal, snad Kotel prida soccerjam plugin (koli lopte).

Kotel
24-08-11, 10:28
Soccerjam je komplexni plugin, bude nejakou chvili trvat, nez ho upravim, aby se dal pouzit na jb.

Svacinar
24-08-11, 19:21
Poprosil bych Kotla o změnu poměru CT : T na 1 : 3. Nějaké nové mapy jsou dost velké a nedá se to v 6 CT uhlídat. Chce to fakt aspoň 8 CT.

Smile
24-08-11, 19:39
Poprosil bych Kotla o změnu poměru CT : T na 1 : 3. Nějaké nové mapy jsou dost velké a nedá se to v 6 CT uhlídat. Chce to fakt aspoň 8 CT.

To si děláš srandu ne? Rovnou dejte 1:1 ať to máte ještě pohodlnější...

Karl0s
24-08-11, 20:20
má pravdu, třeba jail_mountains je obrovská, snad se všim všudy, několik šacht, střecha, každá hra na kterou si vzpomeneš, halda zbraní a do toho 22 teráků v celách, od kterých za rohem číhá svoboda

Svacinar
24-08-11, 22:48
Ne, nedělám si srandu. Už tam mám něco odehráno a vim jak to na těch mapách vypadá, takže to myslim vážně. Je to přesně tak, jak to napsal karl0s.

H M
25-08-11, 01:03
a jeste by ste mohli ... kdyz se hraje prestrelka tak Vezni , kempi nez aby hledali schovane CT trva to treba 10 minut nez je to samo zabije nemuze se to banovat?

Larodar56
25-08-11, 02:01
Ano vězni kempí ale horší je tu u fízlů, mají co já vím 250 HP + armor, je jich 8, vězňů 20 a ty lemplové si počkaj a zakempí a až se to trochu pročistí a pak jdou po těch menšinách. Skoro furt vyhrávají dozorci. Jak kdy nevýhodná přestřelka, taky proč musí být náhodné zbraně? Proč si nemůžou normálně vybrat? Lepší by to bylo, kdyby vězni i dozorci měli na výběr z různých zbraní ale jen vězni by si museli kupovat za peníze, řekněme že třeba: Deagle - zdarma, Brokovnice - 1000, MP5 - 1500, AK47 - 1750, M4A1 - 2000, AWP - 3000 (+pro VIP, pro CT cena - 1500), kulomet - 5000 (+pro VIP, pro CT cena 3000), vesta - 250, vesta + helma - 500.

- Takhle nějak bych to viděl já.

Svacinar
25-08-11, 02:19
Zrovna včera jsem zažil za CT dost přestřelek a většinu jsme prohráli (2x byla přesřelka s AK, tak se děrovalo, až jsme nakonec všichni CT zařvali nebo na nás vlítlo 15 frajerů se scoutem a bylo taky vymalováno), takže T maj šanci i přes to, že CT jdou někam zekempit. Navíc je logický, že pudou zakempit. Ikdyž maj CT 250 HP + armor, tak nemůžeš postavit na jednu čáru 20 vězňů a o 3 metry dál na druhou čáru postavit 6/8 CT. Myslim, že je jasný, jak by to dopadlo.

grEy
25-08-11, 07:30
Ak tam nehravate, tak sa snazte nekomentovat, pokial neviete, co sa tam deje. Larodar to co si napisal neni pravda, vazni vyhravaju castejsie. Svacinar ma v pomere dozorcov pravdu, niekedy je problem vaznov ustrazit, ale zas je pravda, ze dozorcovia vyhravaju castejsie. To, ze na niektorych mapach vyhravaju vazni je chyba tych dozorcov, ktory su na mape, pretoze si nevedia zobrat vychody a zbrojnicu - su tam 3 vychody, zbrojnica, jeden na klietku no a u simona by bolo najlepsie, keby isiel takisto na klietku, takze to vychadza presne na 6 ludi, akurat sa nevedia dohodnut.

Larodar56
25-08-11, 13:02
Opravdu greyi? Včera jsem přijel domů, zahrál jsem si JB a 3x jsem prožil přestřelku kde vyhráli CT. Taky je docela nefér, že když cajtové zakempí a vykropí to, tak pak jdou hledat zbytek a tam do mě začal hučet svačinář ať nekempím s ještě jedním parťákem že? HP u cajtů bych upravil tak aby to vyhovovalo podle počtů vězňů.

BAWSON
25-08-11, 13:06
ono to je podle zbrani a podle toho, kde se CT zakempi. Taky musis mit trochu rozum a kdyztak doplnovat HPcka za T. Urcite bych nezvysoval pocet CT. Je to vzdy jen na tom, jak to umej. Pokud jsou neschopni CT, tak je jasne, ze to asi nebudou vyhravat.

Smile
25-08-11, 18:10
Přesně tak, pokud jsou neschopní CT, tak je jedno jestli jich bude 6 nebo 8, naopak, když budou dobří, zvládnou to i ve čtyřech...

BAWSON
26-08-11, 00:44
Ted me tak napadlo, kdyz se treba zacina nova mapa a pripojim se treba 3sekundy po zacatku, tak me to prepoji k mrtvim. Chtelo by to po zacatku kola aspon takovejch 10 sekund na to, aby se mohl pripojit nekdo dalsi a hrat.

Larodar56
26-08-11, 21:33
Tyhle změny by byly dobré udělat:
1) Zrušit kopání afk hráčů, někdy simon řeknou ať pustí klávesnici a myš a po delší době jim to začne psát: Máš 20 sekund aby ses začal hýbat.
2) Nevím jestli je to jen na mapě jail_dust ale každopádně při 22 vězňů už se nejde napojit ani do týmu dozorců, ani do týmu vězňů. Změnit.
3) Na mapě jail_dust je málo spawnů, někdy to zabije hromadu vězňů, řekněme, že kolem 10ti. Přidat spawny.

Larodar56
27-08-11, 02:23
Další možné změny:
1) Zdá se mi, že trubka a jiné dávají normální damage, protože v boji proti CTčku jsem měl velmi rovný souboj s trubkou proti pěstmi. Při prvním mě málem dal, při druhém mě dal 100%. Možná trošku navýšit DMG.
2) Při přestřelce by bylo dobré dát poslední přání, je docela těžké, když je vězeň s 55 HP sám proti 3 dozorcům s HP okolo 120.
3) Dal bych i nějaké menší VIP výhody a to zlevněný shop, myslel jsem že by to bylo zlevněno o 0,5k - 2k nebo méně. Takto: WC Zvon (1000), trubka (3000), sekáček (5000), HE grenade (4500), Drogy (10000), + nová výhoda volný den (15000)

BAWSON
27-08-11, 02:32
1. daval sis to jako posledni prani a to by melo byt nastavene tak, aby oba meli stejne damage a nepomuze ti ani koupe trubky.
2. pokud se to tak udela, tak lidi zacnou radsi kempit, nez se nechat jen tak zabit.

grEy
27-08-11, 08:29
Kotel robi bodovanie, cize robit teraz nejake VIP vyhody je zbytocne. BTW zrusil by som ten sprosty granat zo shopu, pretoze nic ine ako letiace granaty nevidim a pekne ma stve, ked na jail_crime, kde maju dozorcovia celkom malu sancu prezit (2 vychody zo sachty, 3 guny na mape, neprehladne cely) po mne leti 10 granatov - a to neprehanam. Inak VIP vyhodu by som dal jedine slot+moznost kupit sekacik+(ak by sa nezrusil) moznost kupit granat. Davat VD do shopu je uplny nezmysel.

Larodar56
27-08-11, 16:05
2. pokud se to tak udela, tak lidi zacnou radsi kempit, nez se nechat jen tak zabit.

Stačí dát silný camp metr pro OBA týmy.
Vyhrávají furt CTčka, důvod je to, že se zakempí někdo kde je lékarnička a doplňují si.

Kotel
27-08-11, 18:01
1) Zdá se mi, že trubka a jiné dávají normální damage, protože v boji proti CTčku jsem měl velmi rovný souboj s trubkou proti pěstmi. Při prvním mě málem dal, při druhém mě dal 100%. Možná trošku navýšit DMG.

CT si můžou měnit na ruce když není box? Protože box už ve hře není.

BAWSON
27-08-11, 18:09
on myslel jak je posledni prani, tak tam si muzes vybrat knife duel nebo box duel, ted nevim... a kdyz si ho dal, tak koupil trubku a ta mu nepridala zadne damage. takhle to myslel.

Larodar56
28-08-11, 15:31
Kotle, mohl by si tohle pořešit? Nedá se připojit ani do jednoho týmu kvůli velkému počtu hráčů. Na mapě jail_dust se nejde připojit ani při 22 vězňů + 10 z nich to zabije kvůli málo spawnům.

http://img820.imageshack.us/img820/2012/2011082800002.jpg

Karl0s
28-08-11, 15:42
nevim jestli je to bug nebo výhoda, koupil jsem si drogy, utíkal na jailmountains pro scouta se svou ultrarychlostí, nikdo si mě nevšiml, vylezu zdrogovanej na střechu, seberu scouta, zoomnu a zmizí mi ten zfetovany pohled (což je spíš výhoda), zmizí rychlost, zůstane 200 HP AP, takže asi tak
imo by bylo dobrý dát hráčům na výběr mezi tim retardovanym a normal pohledem při drogách

grEy
28-08-11, 15:43
Ten pohlad by som zrusil. :)

Pavucina
28-08-11, 21:42
TAk tak za 12 tisic by to mohlo bejt bez toho pohledu :P

Larodar56
28-08-11, 23:00
A co to rozdělit na různé typy drog? Kokain, heroin... Jedny by dávaly rychlost, jiné HP a AP za 9000 třeba.

grEy
28-08-11, 23:17
Marihuana - zvysenie rychlosti (kedze jej ucinky su neprirodzena veselost, rozjarenost, zrychleny pulz)
Heroin - zvysenie HP (kedze jeho ucinky su odstranenie bolesti, telesny a dusevny utlm)
To by nebolo zle. :) :D

Larodar56
29-08-11, 01:28
Přesně tak, tohle by bylo myslím lepší než nynější drogy. Kotle, jestli s tím souhlasíš mohl bys to tak udělat?

@Kotel: Zruš možnost, aby si CT mohli dát do konzole kill. Někdy to nějakého cajta napadne na začátku mapy, když je volný den a řekne jiným cajtům ať to udělají taky. Prej je to jen ztráta času... Né všechny vězně baví furt dokola poslouchat žvásty simonů.

Karl0s
29-08-11, 01:50
@Kotel: Zruš možnost, aby si CT mohli dát do konzole kill. Někdy to nějakého cajta napadne na začátku mapy, když je volný den a řekne jiným cajtům ať to udělají taky. Prej je to jen ztráta času... Né všechny vězně baví furt dokola poslouchat žvásty simonů.


co k tomuhle napsat, aby to bylo slušný a nevyvolal se flame, snad jenom.. nepřispívej do JB sekce

Svacinar
29-08-11, 08:48
Ty jsi asi nepochopil, proč se to na začátku mapy dělá Laro. CT si píšou kill do konzole proto, aby se mohla hrát normální hra nebo jak ty říkáš "poslouchat žvásty simonů". Podle mě je to teda lepší než stát několik minut před dveřma zbrojky a čumět na CT, což 80% vězňů stejně dělá.

Lynviy
29-08-11, 08:52
Sváčo, oni tam stojí, a promýšlejí taktiku vzpoury až tam někdo přiběhne se zbraní...

grEy
29-08-11, 09:13
Tak ako napisal get stop. Dalsia vec je, ze larodar ma z casti pravdu, ale zrusit prikaz kill do konzole je nezmysel.

Smile
29-08-11, 10:15
Nerušte kill do konzole, zkazíte mi moje perfektní skóre ve schovce..Už dlouho mě při ní nikdo nezabil...
bind "o" kill POWA

Larodar56
29-08-11, 10:22
Zrušit příkaz kill jen při volném dnu by stačilo. Já vás nechápu... Já jsem rád aspoň za jeden volný den, kdy se můžu klidně projet na autíčku, zahrát si na DJe u pultu a jiné ptákoviny. Většinou se k volnému dnu nedostanu. Proč? Díky free killům a ignoraci všech cajtů. Je to docela nefér si dát kill do konzole. Sváčo, já to chápu ale když se to tak veme, tak je to sobecké a neférové.

Qviks
29-08-11, 13:07
3 guny na mape
Dokonce 4 a flash :)

Lynviy
29-08-11, 14:08
Dokonce 4 a flash :)

Dokonce 5 + 2x flash a asi 41x HE

grEy
29-08-11, 15:16
Vlastne hej, su tam 4 guny - horne poschodie zbrojky, cela, kuchyna, veza pri zavodoch.

Lynviy
29-08-11, 15:18
Aha vy se bavíte o jail_crime :D

SLiM
30-08-11, 13:13
Nechtěli by jste dát na zpět ty Packy/Body? S těmi penězi to nebyl špatný nápad, ale od chvíle co tam jsou jsem skoro nezažil jedny,dvě normální kola za mapu .Možná by to chtělo udělat jako předtím.

Berte to jen jako návrh.

Lynviy
30-08-11, 13:20
Už se dávno dělají body..

Love
31-08-11, 00:22
Vidím že sa tu rozoberá zlepšenie JB u,ja som nový,ale navrhujem opraviť loptu,na takú ktoré sú na soccerjam,alebo pridať karaoke(to neviem či máte) aj z jedným aj z druhým by som Head Adminovy mohol poradiť alebo to zaňho spraviť,a on by to len uploadoval to ftp. :)

Love
31-08-11, 00:39
alebo keby mi dakto dal kontakt na head admina JailBreaku,porozpraval by som sa s ním,hmm

chmod a+x /bin/laden
31-08-11, 00:47
Vidím že sa tu rozoberá zlepšenie JB u,ja som nový,ale navrhujem opraviť loptu,na takú ktoré sú na soccerjam,alebo pridať karaoke(to neviem či máte) aj z jedným aj z druhým by som Head Adminovy mohol poradiť alebo to zaňho spraviť,a on by to len uploadoval to ftp. :)
Soccerjam je hodně komplexní plugin, už se na tom pracuje. Karaoke už myslím na některých mapách je (pokud je tím myšlen mixážní pult). Pokud máš nějakou radu pro JB game mastery, napiš ji do fóra, ať ji může schválit komunita.

Love
31-08-11, 00:53
hehe,nie mixažný pult,ale admin,pripadne simon(to je tá taazsia verzia) môže otvoriť karaoke menu napr prýkaz /karaoke,amx_karaoke čo si len nastavíte,a zvolite si pesničku ktorú uploudnete do fast downloadu,ako aj do normal ftp,pojde hudba,a popri tom aj text hudby,a mozte na plné hrdlo spievať ;)

chmod a+x /bin/laden
31-08-11, 00:54
hehe,nie mixažný pult,ale admin,pripadne simon(to je tá taazsia verzia) môže otvoriť karaoke menu napr prýkaz /karaoke,amx_karaoke čo si len nastavíte,a zvolite si pesničku ktorú uploudnete do fast downloadu,ako aj do normal ftp,pojde hudba,a popri tom aj text hudby,a mozte na plné hrdlo spievať ;)
To zní dost dobře! To by se mělo realizovat! :D teda pokud to není nápad z gayshites...

Love
31-08-11, 00:56
a soccer jam lopta,je velmi jednoduchá,uploudne sa plugin,nastaví sa samozrejme do simon menu,do configs atd atd,a potom už len stači udať miesto kde sa ma lopta respawnut,a tá stará zmizne lebo ju tá nová premaže

Love
31-08-11, 00:57
tam som hral JB tak 2 minuty, a nechápal som ,netuším kde to majú,ja to mám zo svojho bývaleho servera kde som bol HA , keby bol zaujem,nájdem plugin,pesničky sa robia lahko.

Svacinar
31-08-11, 09:25
Chtělo by to připsat do pravidel, že je zakázáno zdržovat při schovce a při přestřelce + při PP si žádný hráč nesmí nabít víc jak jeden náboj do zbraně.

Larodar56
31-08-11, 09:58
Přidal bych hudbu k přestřelce a možno i ke schovce, bylo by to takový víc zábavnější a hratelnější. Já bych si rád zaposlouchal a pro ty, kterým by to vadilo nebo dělalo lagy, tak by mohli dát příkaz /music a tím by se hudba vypla anebo zapla.

Pokud Kotel bude souhlasit tak navrhuju tohle:

Hudba k přestřelce: http://www.youtube.com/watch?v=GrBLCOpHxvo&feature=fvst / http://www.youtube.com/watch?v=hlEs9udOquE - doporučuji obě poslechnout do konce.

grEy
31-08-11, 10:03
http://www.youtube.com/watch?v=7E7-eDUG3QM < Jednozacne hudba k prestrelke, hop, hop!

Larodar56
31-08-11, 10:04
Ježiš :D to radši ke schovce, ta je taková veselejší se mi zdá. :D

Love
31-08-11, 11:05
tak ja som rád ked počujem keď niekto ide,takže k prestrelke radšej nie :D

Svacinar
31-08-11, 11:30
Dobrej výběr Laro, Prodigy je klasika.

EoL
31-08-11, 12:57
hudba k prestrelke/schovke:
Paul Oakenfold - Ready Steady Go
http://www.youtube.com/watch?v=sPZcPfzKn_U
nejvíc :)

Larodar56
31-08-11, 14:29
hudba k prestrelke/schovke:
Paul Oakenfold - Ready Steady Go
http://www.youtube.com/watch?v=sPZcPfzKn_U
nejvíc :)

Lepší je podle mě Burns attack.

Karl0s
31-08-11, 14:34
a já chci tohle


http://www.youtube.com/watch?v=9sTQ0QdkN3Q&feature=related

počkej nebo radši ne, teď se tu strhne 3 stránková diskuze/hádka , jakej song tam bude hrát, já osobně to bez písničky přežiju

Love
31-08-11, 15:57
Môžte mi poradiť dakto meno Head Admina Jailbreaku? chcel by som vám ponúknuť , kedže na bývalom servery kde som bol HA,tak mám v počítači to ftp,je tam nastavený plugin na soccer jamm loptu, skvelé simon menu,t shop,ct shop, 6 špecialných dni,simon by svietil , a vela vela toho, tak by som vám poslal veci k tomu a vylepšil tým váš JB :)

BAWSON
31-08-11, 16:05
Nejsou tu HA, je tu jen Kotel. Muzes mu tu napsat do PMky, ale asi o ty veci nebude mit zajem.

grEy
31-08-11, 18:21
Obcas sa stane, ze je niekto "bugnuty" v niekom, kto je dead (vidia to iba ti, co spectuju).

Larodar56
31-08-11, 20:55
teď se tu strhne 3 stránková diskuze/hádka

Záleží na tom, kdo ten spor vyprovokuje.

TheFinrod
01-09-11, 11:47
Good song
http://www.youtube.com/watch?v=dGJlZw4FYgE

TheFinrod
01-09-11, 11:52
Jo a ještě bych zavedl třeba v /shop menu, nějaké výhody pro VIP, třeba (prdnutí - 0 peněz, Samurajský meč - 10000 peněz, atd..)

grEy
01-09-11, 11:56
OooOoh, oOOOooh, oooh, ooh, uzasny song, vskutku a prdnutie v obchode za 0 je fakt super, grgnutie za cent tam nechces nahodou?

TheFinrod
01-09-11, 11:58
Ale proč ne? Měli by to jen VIP hráči, nějaké výhody ne? Řekni mi jaké má VIP výhody, kromě Slotu?

grEy
01-09-11, 11:59
Zatial ziadne, je to len test, inak uzasna vyhoda, kupis si VIP a mozes prdiet, yes.

TheFinrod
01-09-11, 12:01
Jo, ale tak proč nejsou výhody? Proč to je zatím (pořád jen test)?Nikdo tam nic nepřidělává.... Je vás na to málo nebo co? Pomalu by to chtělo více serverů na JB, ale zatím je to jen test co?

Smile
01-09-11, 12:16
Ale proč ne? Měli by to jen VIP hráči, nějaké výhody ne? Řekni mi jaké má VIP výhody, kromě Slotu?

Nic víc ani není potřeba...

TheFinrod
01-09-11, 12:21
No tak to bych se hádal... Si zkuste zajít na nějaký jiný server JB a uvidíte...

Smile
01-09-11, 12:33
No tak to bych se hádal... Si zkuste zajít na nějaký jiný server JB a uvidíte...

No právě..

BAWSON
01-09-11, 19:00
Kotle? Posledni dobou se k CT muze pripojit nejak hodne hracu, je to nastavene na 3:1?

Love
01-09-11, 20:56
Ale proč ne? Měli by to jen VIP hráči, nějaké výhody ne? Řekni mi jaké má VIP výhody, kromě Slotu?


Tak za 1,2 € tu máš VIP na 30-31 dní,na 28 serverov(s toho na niektore servery sa tie veci fakt zídu) tak neviem čo ti vadí.To VIP sa oplatí kúpiť,absolútne každému.

Larodar56
01-09-11, 23:22
Na nějakém portále byl příkaz |piss. Hráč mohl močit a bylo to docela vtipné pochcávat policajty. :D

EoL
02-09-11, 07:41
na jednom nemenovanom SH ( ktory zanikol uz pred 4 rokmi :( ) bol bind na ejaculate, nad kazdou mrtvolou si mohol ... :D
bind f +ejaculate :D

Lynviy
02-09-11, 07:43
Jo, to znám.. :D EoLe.. je to na jednom HnS Block..

EoL
04-09-11, 17:49
Ked som CT a niesom Simon, tak mozem prist za T povedat Hrac skoc a ked skoci tak kill? ( ked simon povedal pustite mys a klaves)

A hra kde Simon premenovava Simona je tiez zakazana? kedze dnes prisiel hrac a ze
Simon premenuvava Simona na ducsuvbdf, ducsuvbdf premenuvava simona na uvsdbufvbuisdfvbui.


inak dost ma udivilo ze na gayshites som hral s kamosem ( nehra na kotelne lebo tu je nuda...) a tam su tie tlacitka povazovane ako "ct tlacitka" takze som dostal hned kill ..
no a potom aj ban ale to uz neresim :D
:yay:t

UFOusek
04-09-11, 17:58
:DDD to je fakt nehorazna prdel teda, :DDD, tak uzitecnej plugin :DDD jako moceni/ejakulace :DDD sem tyjo nevidel, :DDD, ten tam musi :DDD bejt

Larodar56
04-09-11, 20:07
Držka.

Karl0s
06-09-11, 15:51
zakázat simonovi příkaz na vězně : řekni mi barvu kterou mam zabít, je to fuj a low

grEy
06-09-11, 16:37
- pridat do pravidiel: Zakaz akehokolvek radenia cez chat alebo voice, pokial je hrac mrtvy zivemu hracovy.
- pokial si vazen kupi drogy, tak obcas ma ten blby pohlad a obcas nie (navrhujem odstranit), dalsia vec - ked je "nadrogovany" a zobere zbran, tak sa mu da klasicka rychlost

EoL
06-09-11, 20:27
pridal by som nejaky plugin na auto ban pre CT ked si nezoberu simona po zabiti Aktualneho Simona.. kedze drviva vetsina CT si cupne do zbrojky a caka..

Larodar56
07-09-11, 06:28
To je blbost. Podporuji návrh Karl0se. Nechápu kdo s tím vůbec začal, je to nesmyslná kravina zabíjet na barvy.

Karl0s
07-09-11, 17:04
když simonovi někdo zdrhne a drží se s gunou, tak simon zapne box a zbraň zmizí, obnoví se až po nákupu třeba zvonu,jiná sebrat nejde, pouze z automatu a ten neni na všech mapách

Kotel
07-09-11, 17:07
Box jsem zrusil, takze docela zahada, ale asi se zas objevil, tak nevim.

Karl0s
07-09-11, 17:12
box tam je uz několik dní zpátky

Kotel
07-09-11, 17:15
Tak to je spatna verze. Hodim tam jinou.

Karl0s
07-09-11, 17:22
a umm, kdybych vypsal mapy, bylo by složitý na všechny hodit do zbrojky automat na armor + dgl? na spoustě map nejsou automaty a awo vyžaduje mnohem víc soustředění potom

Svacinar
07-09-11, 17:24
Já si myslim, že box tam docela chybí, že vždycky na konec kola to bylo dobrý řešení, jak se nějakého vezně zbavit. Chtělo by to vyřešit to, aby při zapnutí nezmizely guny, jinak bych ho vrátil.

Kotel
07-09-11, 18:11
Bude tam, ale musi se nastavit podminky, kdy pujde spustit. Urcite ne pri vzpoure.

grEy
07-09-11, 18:15
Nech prikaz /open (respektive otvaranie ciel tlacitkom) mozu pri modoch pouzivat dozorcovia a simon.

EoL
07-09-11, 19:50
grey: mne sa zda ze pri modoch nemozu pouzivat tlacitko T a normalne by to bolo na hovno, ked Simon sa zakempi, bude sam zavrie cely a nikoho nepusti a ty co su vonku im nemozu otvorit

BAWSON
08-09-11, 23:38
Dat omezeni prestrelky tak, aby se dala zapnout do urciteho casoveho limitu jako schovka. Obcas se stava, ze simon omylem zmackne prestrelku uprostred kola a nebo taky kdyz to ct nezvladaj a utikaj, tak ct da prestrelku... Taky by to chtelo udelat menu zbrani pro CT team, predeslo by se tak prehazovani zbrani, malo naboju apod. Stacilo by tam dat AWP+deagel+vesta, mp5, akacko, proste takovejch 5 zbrani na vyber. A posledni zmena - pri schovce vypnout to, ze se vidi celej chat. Ono se hodnekrat stava, ze T radi CTckum kde jsou ostatni kdyz jsou mrtvi a je to strasne hodne prace pro adminy na tohle dohlizet.

Kotel
09-09-11, 13:41
Pri vzpoure nepujde spustit prestrelka.

BAWSON
09-09-11, 20:49
To by slo. Taky to chce neco udelat s RTV. Jeden loupak napise, ze at daj vsici RTV a oni ho daji, protoze se nedostanou k CT tu mapu am ozna buou mit stesti u druhe, takze se vlastne kazdou mapu dava RTV a furt se meni mapy.

Larodar56
09-09-11, 22:11
Je tam hodně VIPíček, třeba to udělat jako na zombie serveru. A ještě něco, když má hráč volný den, tak simon dá přestřelku nebo schovku a hráč má celej volný den v ....

EoL
14-09-11, 21:33
kazda mapa sa votuje po 10 minutach tak ze simon povie "kto chce vd nech da rtv" ... treba s tym nieco robit

Karl0s
14-09-11, 21:41
když je v 80% případů simon kid, je pomalu každý kolo schovka nebo přestřelka, ta přestřelka by nevadila, ale schovka několikrát za mapu je neskutečnej vopruz, taky na jail mountains kidi furt jen spouštěj náhodu, aby se zbavili vězňů, je třeba jim to povolit jen jednou za kolo, resp. schovku jednou nebo dvakrát za mapu

grEy
15-09-11, 19:57
Mam tu jeden super navrh a tym je zrusenie jailbreaku. Hraci (hlavne ti, co hraju za dozorcov) neustale vymyslaju hluposti a obkluky, ako najrychlejsie zabit veznov a podobne. Uvediem priklad - simon povie, ze kto napise ako prvy hlavne mesto Slovenska prezije a podobne hluposti. Je tam bordel, nikto tam s tym nic nerobi (cest vynimkam) - napriklad taky BAWSON. Ty tam prides pod fake nickom a tvaris sa ako agent inkognito, ale fake nick si davas len preto, aby ta hraci "neotravovali". Musim proste povedat, co si o tebe myslim, ja sa proste nebojim prejavit svoj nazor. Navyse si k hracom uplne nepricetny, co by admin v ziadnom pripade nemal byt.

Larodar56
15-09-11, 20:02
Mam tu jeden super navrh a tym je zrusenie jailbreaku. Hraci (hlavne ti, co hraju za dozorcov) neustale vymyslaju hluposti a obkluky, ako najrychlejsie zabit veznov a podobne. Uvediem priklad - simon povie, ze kto napise ako prvy hlavne mesto Slovenska prezije a podobne hluposti. Je tam bordel, nikto tam s tym nic nerobi (cest vynimkam) - napriklad taky BAWSON. Ty tam prides pod fake nickom a tvaris sa ako agent inkognito, ale fake nick si davas len preto, aby ta hraci "neotravovali". Musim proste povedat, co si o tebe myslim, ja sa proste nebojim prejavit svoj nazor. Navyse si k hracom uplne nepricetny, co by admin v ziadnom pripade nemal byt.

Nebo si ten nick dává, protože hráči dělají většinou když tam není admin bordel. Může je tak přistihnout při činu.

grEy
15-09-11, 20:03
To som si myslel aj ja, akurat je to pekna sprostost, pretoze on neriesi ziadne FK iba tie, co dostane on.

BAWSON
15-09-11, 20:03
Jou. Zakaz mi chodit pod fake nickem. Uz nekolikrat jsem ti vysvetloval, proc tam pod nim chodim, takze nevim co mas zase za problem.
K tve posledni vete jen tolik - PREČO spoločnost neukáže svoju pravú tvár, všetci sú bez chyby a Bawson je najhorší kár
PREČO sa šeci robíte že nikdy nehrešíte, ste farizejské ***** a samy to dobre víte.

grEy
15-09-11, 20:09
Nebudem rozbiehat flame war, takze ti to poviem strucne, ty v sebe proste nemas stipku ochoty a preto chodis pod fake nickom. To, ze si mi to vysvetloval je v poriadku, akurat ja neverim reciam ale tomu, co vidim, takze tak.
K tej "tvojej" poslednej vete, respektive poslednym dvom - ja nehovorim ze som svaty, ale aspon nejsom nepricetny a snazim sa udrzat na jaile poriadok, za co si ma samozrejme musel odsudit a povedal si, ze to robim iba preto, aby ma mali hraci radi alebo take daco. To je len vyplod tvojej fantazie a sam to dobre vies. Este raz to napisem - nechcem rozbiehat flame, proste som musel napisat moj nazor na teba a tym snad hasne "flame".
EDIT: Vobec ti nezakazujem chodit pod fake nickom, zakazujem ti hrat sa na mrtveho chrobaka a neriesit veci, ktore sa deju okolo teba.

BAWSON
15-09-11, 20:16
Huba plna kecu, dukazy nikde. Jeste si pamatuju vcera vecer, kdyz se me Karlos ptal, proc nemluvim do mikraku. Odpovedel jsem mu, ze by me zase plno lidi odsoudilo za to, ze bych byl "vulgarni", tak se snazim nepsat ani nemluvit. Na jailu se neda davat poradne pozor, kdyz se neda sledovat za CT. Za CT vidis vsechno z jineho pohledu, vidis hned nekolik hracu naraz. Navic tam posledni dobu moc nechodim, protoze nemam moc casu. Rikej si co chces, pod fake nickama tam chodim z jedineho duvodu, a to je ten, ze tak muzu videt jak vsichni hrajou bez toho, aby vedeli, ze je sleduje nejaky admin. Je mi ukradene co si o mne myslis, proste ja jsem ten nejhorsi, vzdy vsem nadavam, kazdeho urazim, nikomu nepomaham, nechodim banovat na ostatni servery, proste som len "kár", ktery ma prava jen kvuli toho, aby mohl toto delat beztrestne, ikdyz vlastne nemas proti me zadne argumenty, tak proste musis napsat, ze jsem nepricetny.

EDIT: Ok. Ja ti zakazuju existovat.

grEy
15-09-11, 20:23
Jasne ze by ta plno ludi odsudilo, pretoze ty vulgarny si a tymto si si to (ako sam vidis) priznal. Na jaile sa daju riesit veci, nie vsetky, ale daju sa a ty ich neriesis. Ty si proste ignorant prveho stupna.
Vetou "Ok. Ja ti zakazuju existovat." dokazujes, ze si uplny primitiv. Pacilo by sa mi, keby sem napisali aj ostatni admini, co si o tebe myslia.
Vies co su moje argumenty? Ze nemam ziaden dovod si vymyslat, preco toto nenapisem napriklad na Svacinara, Luccu, Bubna, atd.? Pretoze sa chovaju normalne, co sa o tebe proste povedat neda.
Koniec, fakt na teba nemam slov.

BAWSON
15-09-11, 20:41
Neminim se tu s tebou o tom hadat. Nechapu, proc se tu do mne zase navazis kdyz vis, ze ja si to libit nenecham. Pokud mas nejaky problem, napis kotlovi nebo do admin fora. "huba plna kecu, dukazy nikde", "PREČO spoločnost neukáže svoju pravú tvár, všetci sú bez chyby a Bawson je najhorší kár. PREČO sa šeci robíte že nikdy nehrešíte, ste farizejské ***** a samy to dobre víte." timhle to pro me hasne. S trotlem se hadat neda, protoze sam si neprizna, ze trotl je.

Lynviy
15-09-11, 20:42
Nehádejte se furt.. nemá to smysl... je lepši chodit jako admin po FAKE nickem, aby tě nikdo nepoznal, takže si budou dělat co chtějí, není to z toho důvodu, že by tě někdo odsuzoval, ale aby věděl jak to tam vypadá.. takhle jsem to dělal i já a fungovalo to dokonale musím říct i na cheatery.. ;) A přeci jste admini kolegové, takže byste se měli usmířit ;)

Lynviy
15-09-11, 20:46
A grEyi k těm dozorcům, vymýšlej totální hovadiny... hlavně hráč s nickem ultimate, ráno si tam přijde, jde k CT dává dementní rozkazy a ještě k tomu dává FK, protože ani neví co sám říká, třeba dokonce někdo dal rozkaz asi při 20 hráčích.. Takže dáme si rychlé kolo - Hlavní město Slovenska - a zabije všechny kromě jednoho a to je taková blbost... nebo tam někdo jiný dá za mapu 7x přestřelku a 5x schovku, to taky není normální...

EoL
15-09-11, 20:52
tym ze admin ide pod fake nickom sa mu zmarí vyhoda Admina - vzdy ked je prvý v poslednej reakcii tak Simon nic nevidel alebo si nieje istý :)

BUBEN
15-09-11, 21:29
Teď jsem dal ban k CT hráči Ultimate za multi FK. Jen tak doplňuji.

Larodar56
15-09-11, 21:32
Teď jsem dal ban k CT hráči Ultimate za multi FK. Jen tak doplňuji.

Konečně, ban měl mít už dřív za radění, nadržování a free killy. Šikula buben. :)

Lynviy
15-09-11, 21:37
Však je to známí multi FKler, těch Free Killů dal minimálně 20.. Jinak dík a GJ

The King of Limbs
16-09-11, 20:51
Podle mě by bylo dobrý, aby se CT a T střídali a to takhle.

1. Po připojení na JailBreak server každý dostane dotaz, zda chce být po celou dobu T nebo CT.

2. Když odpoví, že chce být T, bez problémů bude celou dobu mapy T a nebude zařazen do random výběru pro CT po 2/4 kolech - tj. ví že nemá mic.

3. Pokud odpoví CT, tak dostane test na mikrofon a tím buď projde nebo ne.

3a. Pokud projde testem na mic a je místo u CT v tomto kole, automaticky se zařazuje k CT na 2/4 kola, po kterým se mění Tčka, která prošla testem na CTmic a prohazujeme! Pokud zrovna není místo u CT a prošel jste testem, zařazujete se k T než se po 2/4 kolech přesunete k CT.

3b. Pokud neprojde testem na mic jdete k T a nemáte šanci se na této mapě připojit k CT



Podle mě je to dobrý způsob jak vyřešit prosby o přesun k CT, navíc to předejde tomu, že se k CT dostane idiot bez mic! :blink:
Teď ještě kdo to udělá, že????

Karl0s
16-09-11, 21:46
tě kotel pochválí až mu tohle předložíš :P

The King of Limbs
17-09-11, 19:07
Ja myslím, je to blbosť :)

No jo, už bys musel být i T co?

Svacinar
21-09-11, 14:41
Takže jako první bych tě chtěl Kotle poprosit, aby si ty příkazy, které se vypisujou vpravo po připojení na server seřadil nějak pod sebe a ne takhle vedle sebe, je to nepřehledné. Případné další změny dopíšu editnutím tohohle příspěvku.

vranys
22-09-11, 13:18
BAWSONE v tomhle co si napsala z tebou nesouhlasim ani v jednom z těch bodů.. za 1) simon stopy sou užitečný 2) nechal bych /simon 3)!!!!! nechal bych to tak jak je !!! Mě se zdá, že tohle co se tam dalo včra to s těma barvama přestřelko apod. je Uplně zbytečně předtim to bylo fajn dalo se hrát ale pokdu budete furt dělat takové _kolosální_ změny tak to bych i já přestal hrát JB, prtože timhl by se to celý jenom dokur**o. Tohle je můj názor a myslim si že takovýhle názor bude mít většina hráčů JB a už bych tam nic víc nepřidával, možná +- nějaký ten mod ale zrušit simona ??? to neni normalni a navic každej ma bind to ovšem nevadí "!!!!

vranys
22-09-11, 13:24
The King of Limbs
Podle mě by bylo dobrý, aby se CT a T střídali a to takhle.

1. Po připojení na JailBreak server každý dostane dotaz, zda chce být po celou dobu T nebo CT.

2. Když odpoví, že chce být T, bez problémů bude celou dobu mapy T a nebude zařazen do random výběru pro CT po 2/4 kolech - tj. ví že nemá mic.

3. Pokud odpoví CT, tak dostane test na mikrofon a tím buď projde nebo ne.

3a. Pokud projde testem na mic a je místo u CT v tomto kole, automaticky se zařazuje k CT na 2/4 kola, po kterým se mění Tčka, která prošla testem na CTmic a prohazujeme! Pokud zrovna není místo u CT a prošel jste testem, zařazujete se k T než se po 2/4 kolech přesunete k CT.

3b. Pokud neprojde testem na mic jdete k T a nemáte šanci se na této mapě připojit k CT

Podle mě je to dobrý způsob jak vyřešit prosby o přesun k CT, navíc to předejde tomu, že se k CT dostane idiot bez mic!
Teď ještě kdo to udělá, že????




Já si myslím že tohle je uplně největší blbost.. Když někdo nemá mic. tak ho automaticky ADMIN přesune k T a dá mu zákaz tohle by bylo uplně zbytečné nechal bych to jako ot bylo tak před 2 dnama když ještě nebyli ty barvy apod. bylo to lepší než sem srát takovy blbosti / bez urážky /...

grEy
22-09-11, 13:26
Hovor za seba vranys.

vranys
22-09-11, 13:27
Srry za spam ale nevíem ako se dělá ten text co někdo napsal .. grEy já zatim píšu za sebe. ale myslim si že je to názor většiny protože všichni včera psaly na JB stěma barvama atd. že je to blbost tak nwm no ;)

grEy
22-09-11, 13:29
Hod sem vypis z chatu, to som fakt zvedavy, ze kto to pisal. Vcera som prisiel na jailbreak a nikto sa nestazoval.

BAWSON
22-09-11, 13:56
Nevim co ti na to rict.. snad jen - koukej na datum, kdy jsem to psal. V tu dobu byl jail uplne jiny, simon stopy bugnute apod.
napisu taky par zmen, ktere bych uvital:
1. GUN menu pro CT na zacatku mapy - zabrani se tim prehazovani, malo naboju ve zbranich apod.
2. prepsat par pravidel, ktere jsou blbe podany a da se toho celkem dost vyuzit
3. udelat par "modu". napriklad "HNS", pri kterem by dostal kazdej vetsi gravitaci a ct by museli nahanet Tcka..
4. pri schovce vypnout chat pro vsechny, jestli to vubec jde.. aspon by se neradilo kdo kde je.

To je zatim asi tak vsechno. Pokud me jeste neco napadne, tak to editnu do tohohle prispevku.