PDA

Zobrazit normální verzi : Změny na JailBreaku



Strany : 1 2 [3]

vranys
22-09-11, 14:58
Bawson stimhle co si ted psal souhlas mje to přimeřene ale to první se mi zdá moc ;))

Larodar56
22-09-11, 16:11
Podle mě by bylo dobrý, aby se CT a T střídali a to takhle.

1. Po připojení na JailBreak server každý dostane dotaz, zda chce být po celou dobu T nebo CT.

2. Když odpoví, že chce být T, bez problémů bude celou dobu mapy T a nebude zařazen do random výběru pro CT po 2/4 kolech - tj. ví že nemá mic.

3. Pokud odpoví CT, tak dostane test na mikrofon a tím buď projde nebo ne.

3a. Pokud projde testem na mic a je místo u CT v tomto kole, automaticky se zařazuje k CT na 2/4 kola, po kterým se mění Tčka, která prošla testem na CTmic a prohazujeme! Pokud zrovna není místo u CT a prošel jste testem, zařazujete se k T než se po 2/4 kolech přesunete k CT.

3b. Pokud neprojde testem na mic jdete k T a nemáte šanci se na této mapě připojit k CT



Podle mě je to dobrý způsob jak vyřešit prosby o přesun k CT, navíc to předejde tomu, že se k CT dostane idiot bez mic! :blink:
Teď ještě kdo to udělá, že????

A asi má Kotel nějaký speciální zařízení na snímače zvuků a že nedrží jenom K. Rovnou sem dejte snímač otisků.

Lynviy
22-09-11, 16:48
to BAWSON:

Spíš zmenšit gravitaci ne?

BAWSON
22-09-11, 16:50
Jop. Psal jsem to rychle, tak jsem to napsal blbe.

Mytrim
22-09-11, 17:17
Já si myslím že je to moc Larodar56 spíš bych udělal aby se CT střídali tak že jednu mapu si CT a tu další můžeš být CT jen když nebudou chtít k CT jiní lidé protože střídání po 2/4 kolech je takový blbý si teda aspoň myslím já :)

EoL
11-10-11, 18:26
to si robite srandu nie?
s /weapons.. vonku 300 gunov.. staci T vyjst a hned zabije polovicu T lebo drb.. CT to rozhadzuju kade lahsie ..

Svacinar
11-10-11, 21:49
Takže o těch rybičkách už to na foru je + k /weapons už jsem se taky vyjádřil a teď ještě k pravidlům. Nevim co se to teď rozmohlo a kdo s tím přišel, ale začla se hrát jakási pofidérní naháněčka. Nejsou na to napsaný pořádný pravidla, takže pokud to tam moc chcete hrát, tak si najděte pravidla (pořádný a smysluplný) a musí se to tam přidat. Doufám, že si to Kotle přečteš ještě tenhle tejden nebo aspoň než se spustí Jailbreak 2.

vranys
11-10-11, 22:19
Omg on se chce spustit JB 2 ?? tak to GRATULUJU admini budete mít 10x víc práce co máte doposut...

AnnoyingGreg
11-10-11, 22:36
Omg on se chce spustit JB 2 ?? tak to GRATULUJU admini budete mít 10x víc práce co máte doposut...
Podej si žádost o práva.

BUBEN
11-10-11, 22:39
Já bych to neviděl tak zle. Spustí se server a uvidíme.

vranys
11-10-11, 23:03
Podej si žádost o práva.
Neni důvod :D