PDA

Zobrazit normální verzi : Změny na JailBreaku



Strany : [1] 2 3

BAWSON
14-07-11, 13:00
Zduř, takže jako první změny bych uvítal, aby si zapsal do server.cfg tohle
sv_voicecodec voice_speex - tenhle prikaz nevim, ale asi patri k tomu dole.
sv_voicequality 3 - tohle zvysi kvalitu zvuku, takze pujde rozumet, kdo co mluvi. Tedkom je to nehratelne.
Potom bych jeste vymazal ty bobky pod simonem... kdyz chodi, tak se to pod nim dela a je to hnusne, nepotrebne.
Taky bych smazal prikaz /simon a nechal to proste tak jak to je. Kdo bude davat prikazy si domluvi Ct. Je to podle mne lepsi.
Potom by trebalo napsat jeste VLASTNI pravidla. Mozna bys mohl nekoho poverit, treba smila nebo tak.
Jeste me tak napadlo, ze bys mohl povolit presouvani hracu v amxmodmenu. Na JailBreaku to bude potreba.
To je z me strany zatim vsechno. Pokud mate taky nejaky napad na vylepseni nebo neco, tak piste zde.

SudHowen
14-07-11, 13:06
to jsou stopy simona.. dost užitečna věc někdy.. vím hraju JB 2 roky.. Jinak slouhlasím s Bawsonem...

Smile
14-07-11, 13:12
Stopy tam klidně mužou zustat, ten zvuk je potřeba spravit urgentně...

Propojil bych chat mrtvejch a živejch, omezí to pískání těch co si myslí, že dostali freekill a tudiž mě to ušetří bolesti hlav...

Hned po přihlášení, když si vybereš tým, tě to pořád nechá ve spectu a musíš si ho znovu vybrat po startu new kola, udělej Kotle, ať tě to k týmu dá hned jak vybereš...

btw. Počítejte s lavinou žádostí o práva...

SudHowen
14-07-11, 13:12
Nejde Simon menu.. neustále to děla stopy simona...

Larodar56
14-07-11, 13:19
Ty stopy za simonem dát možnost vypnout a zapnout. Zapnout v případě, že bude simon chtít aby šli vězni za ním. Každý kolo by byl nový simon, ať není furt ten stejný a když někdo nebude chtít být simonem, tak by napsal nějakou zkratku pro to, aby nebyl simon.

Smile
14-07-11, 13:23
Ty stopy za simonem dát možnost vypnout a zapnout. Zapnout v případě, že bude simon chtít aby šli vězni za ním. Každý kolo by byl nový simon, ať není furt ten stejný a když někdo nebude chtít být simonem, tak by napsal nějakou zkratku pro to, aby nebyl simon.

A není lepší se prostě domluvit?

SudHowen
14-07-11, 13:27
Vypnout Voice u věznů... Simon menu zavest.. Nejde dát mod.. Nic.. Nebo to je buglý nevím...

BAWSON
14-07-11, 13:28
/simon je na... ehm. Kdyz si to nejakej smrad nabinduje, tka ostatni nemaj sanci davat prikazy. Navic hrat hned od zacaktu hry na simona? To je traparna. Lepsi je se domluvit jak psal smile. Potom se muze hrat treba simon nebo pujdou hrat schovku nebo neco. To vypnuti na ty bobky by mozna mohlo byt uzitecne na to, jak pujdo uza simonem.. ale to je tak na vse.

Smile
14-07-11, 13:29
Vypnout Voice u věznů... Simon menu zavest.. Nejde dát mod.. Nic.. Nebo to je buglý nevím...

Ne u vězňu bych voice nechal, jenom bych tvrdě trestal jeho zneužívání...A prosim Kotle zprovozni příkazi jako maps, ať mužu kouknout co tam je za mapy...

SudHowen
14-07-11, 13:47
Při volném dnu byhc automaticky nechal otvírat cely... Někdo nemuse vědět kde s eotvíraj a potom ubíh ačas věznům va VD.... Simon menu totalně chybí.. Karaoke byhc udělal... Fotbal nejde hrát jsou tam je tam divnej míč... :D

SudHowen
14-07-11, 13:49
Smile.. Není 'spatný napad.. udělat skupinový Voice věznu... To by bylo myslím super.. Mohli by se domlouvat.. a CT by je neslyseli.. Další věc vadi ty JBPACK.. jeto napsáno v ejmeně hráče nejde to přečít.. když hledám v score.. Tak to trvá a vezni delají neplechu..

Larodar56
14-07-11, 13:51
Taky je možnost, že u CT budou samí kidi, takže se budou přeřvávat kdo bude simon a mezitím uběhne kolo, lepší by bylo kdyby to šlo popořadě.

Smile
14-07-11, 13:53
Taky je možnost, že u CT budou samí kidi, takže se budou přeřvávat kdo bude simon a mezitím uběhne kolo, lepší by bylo kdyby to šlo popořadě.

Dejme tomu, že pokud tam nebude admin, tak u ct budou kidi pořád, stím ale nic neuděláš...Když by si to dal vpořadí, CT bude na řadě a bude zrovna afk/nebude mit mikrak a když tam nebude admin, tak co budeš dělat ?

BAWSON
14-07-11, 13:54
Kdyz tam nebude admin, tak to stejne nebude hratelne, takze to mas jedno. Kdyz tam admin bude, tak je prehazi k t a bude klid.

SudHowen
14-07-11, 13:57
Souhlaísm s Bawsonem.. Když nebude dost adminů kteří proste jsou Aktivní.. Nebude to hratelné..

Smile
14-07-11, 13:59
Však to je jasná věc, hned jak si lidi všimnou, že Kotelna má Jail, uvidíš ten příliv přihlášek na admina...

Rixie
14-07-11, 14:06
Na tom jailu by se určitě mělo dodělat hodně věcí. V první řadě je tu Simon menu, které by podle mě mělo obsahovat:
1.Otevřít cely
2.Box menu
2a)Zapnout box
2b)Vypnout box
3.Herní módy
3a)Scouty
3b)Schovka
3c)Přestřelka
4.Stopy simona
4a)Zapnout stopy
4b)Vypnout stopy
5.Volný den
"SEZNAM HRÁČŮ"
6.Mikrofony (Možnost zapnout a vypnout mikrofony u T)

Podle mě by si měl každé kolo někdo vzít simona příkazem /simon. Když si někdo simona veme, naskočí mu simon menu kde budou věci, které jsou vypsány nahoře. Může se dohodnout s hráči a vybrat herní mód, nebo vzít vězně na místa která nabízí mapy (Např. TALENT na mapě jail_crime) - na takovou akci je vězně třeba "protřídit" posledními reakcemi, počty, nebo jinou hrou.

Simon by se měl mezi hráči určitě prostřídat. Hráči se mezi sebou buď dohodnou, a nebo by se mohlo nastavit, že by hráč mohl být simon například jen 2x nebo 3x po sobě. U CT je často hodně dětí, ale obvykle se tam najde někdo rozumný, proto je dobré když si párkrát po sobě může vzít simona on :).

Co se týče fotbalu, tak ten stávající se nedá hrát ... Míč letí absolutně jinde než hráč míří. Dal bych tam soccerjam plugin, a současně bych do herních módů přidal Fotbal menu, kde by byla možnost vybrat týmy. (Označit jimi hráče). Např. tým A by byl označen modrou barvou a tým B by byl označen červenou barvou. Takhle by se mohl za jedno kolo uspořádat i menší turnaj ve fotbálku :)).

Nejdůležitější jsou teď hlavně ty mikrofony jak psal Mr.Piwson a Simon menu.

Vím, že tyto věci budou trvat dlouho, ale určitě u hráčů přinesou velký úspěch. Kotle, chtěl bych tě poprosit, jestli by si mohl tyto věci přidělávat postupně podle toho, kolik budeš mít času :). Díky ti moc za to, co pro nás všechny děláš.

InVitro
14-07-11, 14:23
No ještě by tam mohl být přestřelka mód. :-)

SudHowen
14-07-11, 14:24
Fotbal... Další věc je Stavitel...

Rixie
14-07-11, 14:27
No ještě by tam mohl být přestřelka mód. :-)

Proto jsem psal to "atd" :D

Smile
14-07-11, 14:28
Jo, ale pokud tohle všechno chceš mít jako mod, tak zaprvé, bude to trvat dlouho a Kotel se ztoho zblázní a zadruhé, obří ping a hráči se slabším připojením si nezahrajou...Věci jako schovka, fotbal nebo přestřelka se dají dělat i bez modu přece...Jasny, třeba zombie by se musel udělat, to jo, ale dělat všechno je podle mě zbytečnost..

Rixie
14-07-11, 14:35
Už jsem to napsal celé, tak si to přečtěte a napište na to své názory :). Díky.

grEy
14-07-11, 14:53
Co keby to simona hadzalo automaticky? Proste by nefungoval prikaz /simon a urcovalo by to simona automaticky. Myslim ze nie je zlozite spravit to, aby hrac nebol po sebe simon (pokial teda nie je u CT samo, ked je na servery malo ludi).

Rixie
14-07-11, 15:09
Co keby to simona hadzalo automaticky? Proste by nefungoval prikaz /simon a urcovalo by to simona automaticky. Myslim ze nie je zlozite spravit to, aby hrac nebol po sebe simon (pokial teda nie je u CT samo, ked je na servery malo ludi).

No to by sice udělat šlo, ale co když simona chytí nějaký nemehlo co to neumí hrát, nebo nemá mikrofon a nebo chytí simona AFK hráč. Když na serveru zrovna nebude admin tak se to nebude dát hrát ...

Smile
14-07-11, 15:12
No to by sice udělat šlo, ale co když simona chytí nějaký nemehlo co to neumí hrát, nebo nemá mikrofon a nebo chytí simona AFK hráč. Když na serveru zrovna nebude admin tak se to nebude dát hrát ...

A přesně proto je lepší nemít příkaz /simon vubec a hráči se prostě musí dohodnou kdo bude dávat příkazy...

Rixie
14-07-11, 15:16
A přesně proto je lepší nemít příkaz /simon vubec a hráči se prostě musí dohodnou kdo bude dávat příkazy...

To by pak zase nebylo Simon menu, ve kterém je sposta věcí, které ulehčují hru. Kdyby nebyl simon, hráči by se jednoduše přeřvávali a nedalo by se to hrát. Kdyby se měli ty děti dohodnout tak by to vypadalo asi takhle : "Já budu dávat příkazy okej" "Né já ... Ty si debYl" ...

grEy
14-07-11, 15:18
Bol to len navrh. :D

Karl0s
14-07-11, 16:02
nehratelný, samej pískot nebo nekvalitní zvuk, a když má někdo dobrej zvuk tak ho neni pořádně slyšet přes dupot ostatních CT nebo jiné zvuky, pořád dokola otvíraj a zavíraj dveře

Kotel
14-07-11, 16:53
Co je matrix a stavitel?
Zvuk jsem nastavil, ale mozna je treba nejaky plugin navic.
Kdyz ct da freekill, dalsi kolo by mel mit moznost dat hraci volny den nebo to ma mit jen simon?
Na poctu modu nezalezi. Klidne muze byt server dm+paintball+zombie.

Rixie
14-07-11, 16:56
Co je matrix a stavitel?
Zvuk jsem nastavil, ale mozna je treba nejaky plugin navic.
Kdyz ct da freekill, dalsi kolo by mel mit moznost dat hraci volny den nebo to ma mit jen simon?

Matrix je herní mód, při kterém si CT vyberou buď deagle a vysokou rychlost, nebo twinky a vysoke skoky. T si můžou vybrat Nea (Deagle+rychlost),Twin(twinky + rychlost) a Takoveho bileho dedu :D, ktery ma twinky a vyssi skoky.
Stavitel je takový "pomocník" simona. Simon vybere někoho z CT jako stavitele, který může stavět třeba Skákačku (pomocí blocků)
Volny den muze dat hraci jen simon.

EDIT: Stavitele bych tam ještě nedával, to je zatím zbytečné. Radši tam dej ty věci co jsem nahoře vypsal :).

grEy
14-07-11, 17:03
Najviac ma stve, ze Rixie tvrdi, ze ma pocuje a ostatni, co to hraju prvy krat a nevedia si dat ani hlasnejsie prichadzajuci zvuk hracov tvrdia, ze mi neni rozumiet. Na ostatne poznamky som si uz zvykol.. Rixie dufam ze tam budes castejsie, pretoze ked tam neni admin, co ovlada veci ohladom jailu, tak je tam strasny bordel.
Nejake vychtavky pre Kotla:
- Hracov, ktory su u CT niekedy automaticky prehodi k T
- CT moze byt tolko, kolko T (Pricom na jailbreakoch to funguje tak, ze na 3 T prislucha 1 CT)
- Simon ma na zaciatku stopy, to navrhujem zrusit a nastavit zapnutie a vypnutie stop pomocou prikazu /stopy
Ak ma este nieco napadne, urcite napisem.
EDIT: Zavazna chyba je, ze vzdy ked je hromadny Freeday (FD/VD) a skonci casomiera (00:00), tak si napriek tomu nikto nemoze zobrat simona a po minute - dvoch to vsetkych zabije.

Rixie
14-07-11, 17:07
http://www.cstrike.ro/downloads/files/plugins/amx/matrix_plugin.zip - Zde je na stažení matrix plugin (měl by to být on).

EDIT: Nevšiml jsem si, že to nejde stáhnout ... Budu hledat dál

Trsak
14-07-11, 17:07
Pridat auto rr na zacatku mapy

BAWSON
14-07-11, 17:17
Takze tu je dalsi balicek zmen. Zvuk uz jede jak ma, takze to je uz OK.
Vymazat mapu jail_trapped. Jdou tam bugovat zbrane, takze ct muze mit u sebe treba 10 zbrani.
Zvuky bych dal originalni, protoze pres tohle se moc neda slyset. Havne bych vypnul zvuk sireny, kterej po delsi dobe hrani dela spatne na palici.

A chtel jsem se jeste zeptat, pokud udelam treba se smilem pravidla, tak dal by si je na server?

Kotel
14-07-11, 17:20
Co myslis temi originalnimi zvuky? Pravidla nastavim podle hracu/adminu.

BAWSON
14-07-11, 17:22
Ty pravidla budes delat dlouho, ale jak chces :). No ted tam jsou JailBreak zvuky, ktere jsou tak idiotske, ze pres ne treba nejde slyset. Ja bych dal pryc ty ruce a misto toho normalne noze.. nebo najit jinej zvuk k tem rukam, kterej neni az zas tak moc nahlas. Taky je celkem blbe, ze bachař dostane headshot pravym a stale zije. Dal bych tam normalni damage... proste 2x pravym = kill.

Rixie
14-07-11, 17:23
Teď to chce hlavně simon menu a herní módy. Možná bych tam dal i jiné skiny věžnů, ti dozorci jsou dobří :).

Rixie
14-07-11, 17:25
Ty pravidla budes delat dlouho, ale jak chces :). No ted tam jsou JailBreak zvuky, ktere jsou tak idiotske, ze pres ne treba nejde slyset. Ja bych dal pryc ty ruce a misto toho normalne noze.. nebo najit jinej zvuk k tem rukam, kterej neni az zas tak moc nahlas. Taky je celkem blbe, ze bachař dostane headshot pravym a stale zije. Dal bych tam normalni damage... proste 2x pravym = kill.

Normální damage? To je docela blbost, protože když se na tebe vrhne hromada vězňů při vzpouře tak pak nemáš šanci. A co se týče zvuků tak jsem plně spokojen ... Takhle to je na každém jailbreaku, na kterém jsem hrál :).

Kotel
14-07-11, 17:27
Ja pravidla delat nemuzu, kdyz jsem to nikdy nehral. Proto jsem psal, ze si je udelate sami. To je myslim lepsi.

grEy
14-07-11, 17:27
BAWSON + Smile napiste pravidla a hodte ich sem, mozme podiskutovat, pomenit..

Smile
14-07-11, 17:27
Normální damage? To je docela blbost, protože když se na tebe vrhne hromada vězňů při vzpouře tak pak nemáš šanci. A co se týče zvuků tak jsem plně spokojen ... Takhle to je na každém jailbreaku, na kterém jsem hrál :).

Tyhle zvuky jsou pěkně nahovno, ale dobře, to je celkem jedno...Ale ten dmg bych stoprocentně dal normální, od toho je víc bachařů, ne jen jeden (a když není tak není), mají zbraně, takže vyhoda je stejně na jejich straně...

BAWSON
14-07-11, 17:28
A prave o to tu jde. My nechcem, aby tohle bylo jako dalsi gaYs.. ehm server. Ted kdyz tam hraju, tak vezni nevyhrajou ani jednou. Proc? Protoze prijdu k dozorci, jebnu ho po hlave a nic. To je trochu moc ne? Kdyz jsem hral Jail jeste na nejmenovanem portalu, tak tam byly jenom noze, normalni damage, normalni zvuky... ale nikomu to nevadilo a hralo tam plno lidi. Nejdrive to chce vyvazit tohle a potom az pridavat neco navic jako jsou mody atd. Taky by chtelo nejake vyvazeni teamu. Napriklad 4 bachari na 10 veznu.

grEy
14-07-11, 17:28
Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.

Rixie
14-07-11, 17:31
Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.

Přesně tak ... :) A co se týče poměru dozorců ku vězňům tak ten bych dal 1:3.

Smile
14-07-11, 17:31
Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.

Tak já teda nevim, ale když mluvíš o spolupráci tak si představ situaci kde vězni jsou v cele, jeden bachař co dává příkazy je před celou a zbytek bachařů jsou někde na dostřel, na vyvýšenejch místech, vězni mužou udělat cokoliv a bachařům stačí jen fullautit a vězni mají jen malou šanci přežít...Normální dmg musí být...

A ten poměr, nastavil bych tak 5 max 6 dozorců, podle počtu vězňů, ale víc ne...Protože když je na serveru 28 míst, v 6 to musí dát bachaři, 22 lidí...

BAWSON
14-07-11, 17:32
greyi, bez ted na jailbreak a udelej vzbouru, ktera vyhraje kolo. Uvidis, ze je to nemozne. za:
1. u veznu je plno rekneme slusne "nespolupracujicich" lidi.
2. v momentalni mape maji bachari vyhodu, protoze si muzou nabrat kolik zbrani chcou.
3. bachare zabijes jen stezi, kdyz nestaci jedna rana do hlavy, ale musis do neho boxovat jako ozivot.

Tohle neni GAYSites server. Na to nezapominejte.

Rixie
14-07-11, 17:39
Kotle ? Můžu tě poprosit aby si tam aktivoval amx_teammenu a grab ? Díky,

BAWSON
14-07-11, 17:41
Grab by se tam zneuzival. amx_teammenu je potreba, protoze nemame jak odhazovat lidi bez mikraku od ct.

grEy
14-07-11, 17:45
greyi, bez ted na jailbreak a udelej vzbouru, ktera vyhraje kolo. Uvidis, ze je to nemozne. za:
1. u veznu je plno rekneme slusne "nespolupracujicich" lidi.
2. v momentalni mape maji bachari vyhodu, protoze si muzou nabrat kolik zbrani chcou.
3. bachare zabijes jen stezi, kdyz nestaci jedna rana do hlavy, ale musis do neho boxovat jako ozivot.

Tohle neni GAYSites server. Na to nezapominejte.
Ano, hraju tam ludia, ktory to v zivote nehrali. Ale to sa zmeni, oni sa to naucia.
Smile: CT nemozu fulloutit pretoze vzdy sa najde niekto, kto prikazy a zakazy dodrzal a v takom pripade by to bol freekill. Este som asi nevidel vzburu, ktorej by sa zucastnili vsetci vezni. (Videl, avsak CT to v tom pripade ani nestihne zaregistrovat a je mrtvy.)

Rixie
14-07-11, 17:49
Grab by se tam zneuzival. amx_teammenu je potreba, protoze nemame jak odhazovat lidi bez mikraku od ct.

Řekni mi, kdo by ho zneužíval ...

grEy
14-07-11, 17:49
Ten kto nema mikrak a leze ku CT si zasluzi ban, pretoze ked tam nebude admin tak dany hrac tam znova pride a bude robit blbosti u CT.

BAWSON
14-07-11, 17:50
Santamariaaana. Kolik si hral jailbreaku prosimte? Tys hral asi jen na tom gaysites ne? Tam to tak smrdi, ze nema cenu tam ani chodit, protoze to nastaveni tam je otresne a vsechno. Na co kopirovat tak prblblej system odtamtud? Je normalni, ze vsichni vezni se nevzbouri... proste ty vase navrhy co tu davate jsou asi na jednu vec a berete to z takovejch lowaren, ktere jsou nehorazny.

EDIT: aha, na co tam potrebuejs jako grab? Na to, aby kdyz na tebe vezen zautocil si ho mohl chytit? Nebo pro adminy? To by skoncilo jak na knifu.

Kotel
14-07-11, 17:58
Plugin je evidentne spatne napsanej, takze udelam novy od zacatku, coz bude nejakou dobu trvat, ale maknu si.

Larodar56
14-07-11, 18:06
Co keby to simona hadzalo automaticky?

Však jsem to navrhoval.


Co je matrix a stavitel?

To jen odkopírovali od gayshites. Já nevím jak vy, ale já bych teda nechtěl úplnou napodobeninu toho hnusného portálu.

Edit: Jako mody by mi stačily přestřelka a schovka. Na matrix a zombie se ženou děti, takže ty ne.


Teď to chce hlavně simon menu a herní módy.

Mody nejsou důležité, promiň ale laskavě to tu přestaňte k.rv.t na gayshites.

grEy
14-07-11, 18:10
BAWSON rozmyslaj prosim hlavou, ne zadkom. To, co som napisal bola len reakcia na to, ze nemozes davat full-out ako si pisal (cize T nemaju sancu vyhrat), pretoze CT nikdy nevie (respektive vie ale v takom chaose si to neuvedomis), kto robi vzburu a kto pocuva (pokial spravilo vzburu viac ako 5 ludi, pricom sa dalsi 10 motaju pomedzi nich). Tak nebud mudry zas, ja som k tebe nepricetny neni tak prestan aj ty.

Kotel
14-07-11, 18:12
Mozna server na chvili vypnu, aby se to tu nezaspamovalo. Ted je tu skoro dost dobrych nazoru.

Smile
14-07-11, 18:27
Ano, hraju tam ludia, ktory to v zivote nehrali. Ale to sa zmeni, oni sa to naucia.
Smile: CT nemozu fulloutit pretoze vzdy sa najde niekto, kto prikazy a zakazy dodrzal a v takom pripade by to bol freekill. Este som asi nevidel vzburu, ktorej by sa zucastnili vsetci vezni. (Videl, avsak CT to v tom pripade ani nestihne zaregistrovat a je mrtvy.)

Pozná to docela snadno, ten kdo se rozeběhne v davu tak muže dostat kill, jednoduchý jak facka...Většinou to funguje tak, že si T píšou v chatu o vzpouře a proto ti co nechcou jsou hned poznat...


Kotle ? Můžu tě poprosit aby si tam aktivoval amx_teammenu a grab ? Díky,

teammenu je jasna věc, grab mi připadá zbytečnej, ale to je jedno...


A jinak naprosto souhlasim stim co napsal Laro, jail bez všech zbytečnejch modu by byl mnohem lepší, protože tyhle mody maš všude...V jednoduchosti je síla...Dokud na (sorry za reklamu) cs-live nebyly žádný mody, troufam si řict, že kromě gayshits to byl nejhranější cz jail, potom co toxic zasral jail právě těmahle věcima (ne teda jenom kvuli tomu) tak všichni odešli a vrátil se málo kdo a z dobryho jailu se stal těžce průměrnej...Nesnažte se mít průměrnej jail co ma každej...

grEy
14-07-11, 18:30
Smile: A co ked nastane situacia ze len bezia do klietky a polka sa rozbehne inde - chces mi povedat ze mozes fulloutovat? Boze, vy tu hovorite ze je to nehratelne a v pohode to ide. To ze su T ovce a pocuvaju CT je ich chyba, neni to ucelom JB ale bohuzial sa najdu hraci, ktory si myslia, ze mas stat a pocuvat rozkazy CT a "neexperimentovat".

Smile
14-07-11, 18:33
Smile: A co ked nastane situacia ze len bezia do klietky a polka sa rozbehne inde - chces mi povedat ze mozes fulloutovat? Boze, vy tu hovorite ze je to nehratelne a v pohode to ide. To ze su T ovce a pocuvaju CT je ich chyba, neni to ucelom JB ale bohuzial sa najdu hraci, ktory si myslia, ze mas stat a pocuvat rozkazy CT a "neexperimentovat".

Před otevřením cel si chytrej bachař najde místo, kde si dokáže ohlídat zadek, pokud ne, je to jeho vina...Jakmile naženou všechny do klece, je snadný poznat kdo útočí a kdo ne...

grEy
14-07-11, 18:41
Fajn, ked si taky mudry, uvidime ako to bude ingame.

Luccy
14-07-11, 20:50
Nešlo by zavést to ,že by CT(hráč) nemohl být 2x po sobě simon? Aby se všichni CT prostřídali. Dík.

InVitro
14-07-11, 21:30
Dal bych tam normalni damage... proste 2x pravym = kill.

To by pak ostatní zbraně ztráceli smysl když dáš na pěsti 65 dmg na pravej. Ten dmg nech jak je, na to jsou věci v shopu aby sis koupil lepší a silnější zbaně.

InVitro
14-07-11, 21:35
greyi, bez ted na jailbreak a udelej vzbouru, ktera vyhraje kolo. Uvidis, ze je to nemozne.

Já jsem udělal kolikrát vzpouru sám já jedinej a skosil jsem všechny CT sám anebo aspoň většinu. Na vzbouru nepotřebuješ sto lidí, stačí ti jeden max. dva a dáte to v pohodě.

Rixie
14-07-11, 21:38
Kompletní souhlas s Vitrem :))

grEy
14-07-11, 22:01
Takze som mal pravdu. :P Ne samozrejme berem BAWSONov nazor, ale stojim si za tym, co som napisal.

BAWSON
14-07-11, 22:15
Fajn, vidim, ze tohle nema cenu. Udelejte si te ten vas GAYsites JailBreak. Hlavne nezapomente dat takovejch 15her, jeste pridat hp bacharum, protoe jako spravnej polda toho musi hodne vydrzet, tak aby sel dat na takovych 5ran do palice. Pridejte dalsich XYZ "zbrani" pro vezne, ktere jsou bezvyznamne jako pocet hp a jen to kazi Jail. Taky si dejte hlavni pravidlo, ze KLECE neexistujou... jsou to preci skleniky, ve kterych mistro travy pestujete vezne ne? Jeste grab tam dejte, aby kazdej trouba si mohl pohazovat z veznama jak se mu zlibi.

Clovek se snazi udelat konecne normalni Jail na urovni, ale docka se jen GAYsites "vymozenosti", ktere jen kopirujou.

grEy
14-07-11, 22:28
Prepac, menim na teba nazor. Kazdy tu pise slusne a vyjadruje svoj nazor, ale ty si opet nepricetny, cize budem aj ja. Chces hrat furt len reakcie a box, ako chumaj? Ak ano najdi si taky server, kde nedokazu nastavit hry a hraj tam. Dalsia vec nikto nepovedal, ze klietky (klece) neexistuju. Pokial je na mape sklennik, ktory vyzera ako sklenena kocka, tak to nebudem volat klietka >
http://potkan.sk/phoca/album/potkania%20v%C3%BDbava/slides/klietka%20prerabka.jpg
Grab je len pre adminov, ty expert.

BAWSON
14-07-11, 22:34
A od ceho jsou jakoze mapy a na nich spoustu veci, ktere se daji delat? Posledni reakci staci omezit na 2-3 vezne a je klid. Udela se par zakladnich modu, ktere budou tak akorat, nic prehnaneho... treba takova - schovka, prestrelka a treba i hns. Tu si precti co je to sklenik prosimte: http://cs.wikipedia.org/wiki/Sklen%C3%ADk
A na co ten Grab asi bude omg? Rekni mi jeden duvod, proc ho tam admin potrebuje. Kdyby tam byl, tak by to bylo jako na knifu, takze to by bylo same "a vyhod me dovzduchu" atd.

grEy
14-07-11, 22:41
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=klietka
Uz s tebou nebudem diskutovat. Ak ti vadi, ze to volam sklennik (koli tomu ze to je sklenene) tak sa odstrel. Nejsom jediny, co to tak vola.

BAWSON
14-07-11, 22:48
Gaysitesaci to znaji pod nazvem "sklenik" ostatni normalni lide tomu rikaji klec. Tahle komunita smradu to az tak kazi, ze polovina hracu potom nezna pravy vyznam slova "sklenik" kterej nema vubec nic spolecneho s JailBreakem. Je smutne, ze vas dwandyho vytvor az tak moc ovlivnuje. Kazdopadne pokud uvidim na serveru, ze mi nekdo rekne "pojd do skleniku" tak nemuze cekat, ze tam pujdu a pokud mi da FK tak ho radne potrestam :).

Trsak
14-07-11, 23:12
Uvedomujes si, ze od gayshites nic nekopirujeme? Jsou to verejne pluginy volne ke stahnuti, tak nevim, co zase mas...
Btw: Tento post ma 5 stran, z toho 4 strany zabyraji vase hadky. Kotel vam dal jb, ktery jste hrozne chteli a co vy mu za to date? Flame topic? Uvazujte, nez zacnete psat...

grEy
14-07-11, 23:14
Bohuzial, nenecham si skakat po hlave.

SudHowen
14-07-11, 23:24
Já sůhlasím s grEyem... Grab je užitečná věc.. Když nemají Ct mikrofon.. Dají se stím hrát aji různé hry..

Larodar56
15-07-11, 00:00
Uvedomujes si, ze od gayshites nic nekopirujeme? Jsou to verejne pluginy volne ke stahnuti, tak nevim, co zase mas...
Btw: Tento post ma 5 stran, z toho 4 strany zabyraji vase hadky. Kotel vam dal jb, ktery jste hrozne chteli a co vy mu za to date? Flame topic? Uvazujte, nez zacnete psat...

Vůbec nic nekopírujete... hlavně, že tam většina z vás hraje, tak nemel. Ne na každém portále je úplně stejné to co na gayshites, a vy z toho taháte vše, takže kopírujete.

Prostě úplně obsraný server. Nic s vlastním nápadem, jen kopírování...

Můj návrh na JB:
-Shop obsahuje pouze páčidlo, sekáček, mačetu, motorovku a pistoli, možná i drogy, ale žádnou neviditelnost, rychlost a podobné blbosti co by ten JB totálně posrali.
-Mody jenom přestřelka, schovka a možná scouty.
-Žádného stavitele. (To už by ten jailbreak vůbec nebyl realističtější, proto tam taky nechci mody matrix a zombie, matrix i z důvodu návalu kidů)

P.S: Vitro, chci vidět jak dáš každé kolo kdy děláš vzpoury všechny fízly, docela nemožné. Možné jen v případě, že se na server napojí úplní nováčci.

grEy
15-07-11, 00:04
Larodar si smiesny. Videl som ta X krat na GS jailbreaku.

Larodar56
15-07-11, 00:09
Tak jsem tam hrál a co s tím souvisí mi pověz? :D Vy kopírujete, tak nevím kdo je tu směšný.

grEy
15-07-11, 00:11
hlavně, že tam většina z vás hraje, tak nemel > Jak keby si tam nehral. (bola to len moja reakcia na tu vetu)
Kto kopiruje? Precitaj si co napisal Trsak.
Mimochodom ked sa ti tak pacia jednoduche JB tak, ako BAWSONovy preco si hraval GS?

Larodar56
15-07-11, 00:14
Jo myslíš tu dobu kdy jsem se tam byl podívat po tom směšném banu? Byla to ani ne hodina a ty děláš jako bych tam hrál furt... Ban jsem tam dostal údajně za urážku dětského admina což bylo ještě o vánocích. Já si četl co psal trsak. Ty prostě chceš, aby to tu bylo stejné jako na Gayshites, protože to je podle tebe nejlepší že?

P.S: Kdy si mě tam viděl naposled?

grEy
15-07-11, 00:17
Clovek sa snazi navrhnut nejake veci a hned ho poslete do pice. Uz sem nic nenapisem, dufam ze uz ste spokojny (Hlavne BAWSON a Larodar). Inak Larodar neklam, ze si tam bol hodinu, videl som ta tam MINIMALNE 3 krat. Nemienim sa s tebou hadat, si len blba ovca co leze BAWSONovy do analu, maj sa.

Kotel
15-07-11, 00:21
Ze je bawson flamer uz vime. Ani nevim, o cem pise. Udelam to takove, aby to bylo zabavne. Stejne jako na furienu se bude chvili zkouset, co je nejlepsi.

Larodar56
15-07-11, 00:24
Minimálně 3x? To kdo mi kopíroval nick? Nebo to bylo ještě před vánocemi? A jestli sis nevšiml, tak gayshites nesnáším od toho banu, tak nevím kdo komu leze do prdele, jestli já Bawsonovi, nebo ty Gay portálu. Taktéž se s tebou nechci hádat, jen nechci aby to tu nevypadalo úplně stejně a měl jsem jen svůj názor, ty si začal rejpat, nechme toho, nebo tu zase vznikne 10ti stránkové výpisky s kopírováním a s nadávkami...

dtr
15-07-11, 01:22
Kdo má css tak běžte na nějaky JB a uvidíte, že mody jako je stavitel či matrix jsou tady naprosto zbytečný. Dmg bych takový nechal, protože když na CT skočí 5 T, tak jsi myslím, že by ho už nějak uklikali a ten se zbraní by pustil full a už by byly 2 zbraně pro T a vzboura jako hrom.

Smile
15-07-11, 05:44
Já bych tam nedával shop vubec, nebo tak když nechcete mit normální dmg tak v shopu nechte jenom páčidlo...Rozhodně tam necpěte další zbytečnosti, téměř na každé mapě je někde schovaná zbraň, takže nechápu proč by byly potřeba ještě v shopu. Nedával bych tam žádný mody, protože schovku, přestřelku, hns nebo janošika mužeš hrát i bez nich a ostatní obstarají věci na mapách...

Rixie
15-07-11, 08:59
Já jsem k tomu předtím napsal pár základních věcí. Nechci nic kopírovat od gayshites, ale dát tam normální DMG? Vězni by toho hned využili, každé kolo by někdo napsal do teamchatu, že dají vzpouru a ostatní se jen zapojí. Vězni by většinou vyhrávali, pokud by u CT nebyli všichni zkušení s jailem jako třeba Mr.Piwson :D.
Do shopu bych dal jen Zvon,Nějakou jinou zbraň s vlastním skinem ;), motorovou pilu a baterku.
Módy stačí přestřelka, schovka a scouty. Bez módů by se hráči nudili a akorát by odcházeli vy víte kam ...

Rixie
15-07-11, 09:03
Já bych tam nedával shop vubec, nebo tak když nechcete mit normální dmg tak v shopu nechte jenom páčidlo...Rozhodně tam necpěte další zbytečnosti, téměř na každé mapě je někde schovaná zbraň, takže nechápu proč by byly potřeba ještě v shopu. Nedával bych tam žádný mody, protože schovku, přestřelku, hns nebo janošika mužeš hrát i bez nich a ostatní obstarají věci na mapách...

Schovka se dá hrát bez toho, jo to beru ... Ale co přestřelka kde nejsou automaty na zbraně ? Tam si CT vezmou zbraně a na T nic nezbyde. HNS mód jsem nikdy na JB neviděl takže nemůžu posoudit :), ale určitě bude dobrý a jánošík není mód ale hra takže taky v poho.

Smile
15-07-11, 09:08
Já jsem k tomu předtím napsal pár základních věcí. Nechci nic kopírovat od gayshites, ale dát tam normální DMG? Vězni by toho hned využili, každé kolo by někdo napsal do teamchatu, že dají vzpouru a ostatní se jen zapojí. Vězni by většinou vyhrávali, pokud by u CT nebyli všichni zkušení s jailem jako třeba Mr.Piwson :D.
Do shopu bych dal jen Zvon,Nějakou jinou zbraň s vlastním skinem ;), motorovou pilu a baterku.
Módy stačí přestřelka, schovka a scouty. Bez módů by se hráči nudili a akorát by odcházeli vy víte kam ...

Už sem to vysvětloval, tak to teď řeknu jednoduše, pokud jsou inteligentní ct, stoupnou si kromě toho co dává příkazy do bezpečné vzdálenosti, nejlépe na vyvýšené místo, vězni mužou dělat co chcou a dostanou se tak k tomu jednomu a jsou v koncích...Proto normální dmg...


Schovka se dá hrát bez toho, jo to beru ... Ale co přestřelka kde nejsou automaty na zbraně ? Tam si CT vezmou zbraně a na T nic nezbyde. HNS mód jsem nikdy na JB neviděl takže nemůžu posoudit :), ale určitě bude dobrý a jánošík není mód ale hra takže taky v poho.

Hns není mod, je to prostě hra, kde policajti nahání vězně a mužou je zabít pouze nožem, sranda byla hrát hns s nízkou gravitací...Přestřelka, pokud se dá pro ct menu s nějakym základním výběrem zbraní, nebudou si je brát...

grEy
15-07-11, 09:12
Este jedna vec. JA som nikde nepisal, aby sa sem dali nejake mody, tak neviem, co tu namna kydate, ze som hral na GS a ze to chcem nastavit tak, ako je to tam. Neviem o co vam ide ale furt do mna skacete (Larodar, BAWSON). Pokial mi teraz napisete, ze nemam pravdu, tak to prosim dolozte dokazmi ze som pisal o niecom, co maju na GS a chcem to tu. Jedine, co som navrhoval bol grab. Je to dobra vec a pokial neni admin dement, tak to nezneuzije.

Rixie
15-07-11, 09:14
Můžeme ten normální DMG zkusit a uvidíme, jak to bude na serveru. Stojím si za tím, že tam bude simon menu přibližně tak, jak jsem ho sepsal, protože to je užitečná věc, která usnadňuje hraní :). Kdyby se tam dal ten soccer jam plugin tak by to taky nebylo vůbec na škodu. Fotbal by byl o dost záživnější.

Rixie
15-07-11, 09:20
Este jedna vec. JA som nikde nepisal, aby sa sem dali nejake mody, tak neviem, co tu namna kydate, ze som hral na GS a ze to chcem nastavit tak, ako je to tam. Neviem o co vam ide ale furt do mna skacete (Larodar, BAWSON). Pokial mi teraz napisete, ze nemam pravdu, tak to prosim dolozte dokazmi ze som pisal o niecom, co maju na GS a chcem to tu. Jedine, co som navrhoval bol grab. Je to dobra vec a pokial neni admin dement, tak to nezneuzije.

S grabem se dají udělat některé hry, např. rybičky (vysvětlím později :D). Když CT nemá mikrofon a ty se ho zeptáš jeho retardovaným nickem CuPerClan_jAjSeMvElkeJboReC, často tě neslyší, ale když ho chytneš tak už rozumí, že je to na něj, a když ho nemá, jednoduše s ním praštíš o zem a buď ho přesuneš k T, nebo (když to bude opakované) mu dáš ban. Když se někdo na mapě bugne tak ho grabneš a odbugneš.
A k tomu ještě jedna věc ... Kdo by to tady sakra zneužíval? Já? BAWSON? Lucca? Nebo snad Biock? Máme tu snad schopné a rozumné adminy ne ?

Smile
15-07-11, 09:23
Však proti grabu nic nemám, pokud není admin dement, tak je to jedno, jenom nechápu co budeš dělat s grabem když ti někdo neodpoví jestli má mikrák? Jeho mínus, prostě neřeším a přehodim ho k T...

Trsak
15-07-11, 09:24
Bawsone a laro, gayshites ma na classicu (jestli ho maj) top 15 a my taky! Mame classic jako oni!

Hadate se tu fakt jako kidi...

Rixie
15-07-11, 09:32
Na tom jailu by se určitě mělo dodělat hodně věcí. V první řadě je tu Simon menu, které by podle mě mělo obsahovat:
1.Otevřít cely
2.Box menu
2a)Zapnout box
2b)Vypnout box
3.Herní módy
3a)Scouty
3b)Schovka
3c)Přestřelka
4.Stopy simona
4a)Zapnout stopy
4b)Vypnout stopy
5.Volný den
"SEZNAM HRÁČŮ"
6.Mikrofony (Možnost zapnout a vypnout mikrofony u T)

Podle mě by si měl každé kolo někdo vzít simona příkazem /simon. Když si někdo simona veme, naskočí mu simon menu kde budou věci, které jsou vypsány nahoře. Může se dohodnout s hráči a vybrat herní mód, nebo vzít vězně na místa která nabízí mapy (Např. TALENT na mapě jail_crime) - na takovou akci je vězně třeba "protřídit" posledními reakcemi, počty, nebo jinou hrou.

Simon by se měl mezi hráči určitě prostřídat. Hráči se mezi sebou buď dohodnou, a nebo by se mohlo nastavit, že by hráč mohl být simon například jen 2x nebo 3x po sobě. U CT je často hodně dětí, ale obvykle se tam najde někdo rozumný, proto je dobré když si párkrát po sobě může vzít simona on :).

Co se týče fotbalu, tak ten stávající se nedá hrát ... Míč letí absolutně jinde než hráč míří. Dal bych tam soccerjam plugin, a současně bych do herních módů přidal Fotbal menu, kde by byla možnost vybrat týmy. (Označit jimi hráče). Např. tým A by byl označen modrou barvou a tým B by byl označen červenou barvou. Takhle by se mohl za jedno kolo uspořádat i menší turnaj ve fotbálku :)).

Nejdůležitější jsou teď hlavně ty mikrofony jak psal Mr.Piwson a Simon menu.

Vím, že tyto věci budou trvat dlouho, ale určitě u hráčů přinesou velký úspěch. Kotle, chtěl bych tě poprosit, jestli by si mohl tyto věci přidělávat postupně podle toho, kolik budeš mít času :). Díky ti moc za to, co pro nás všechny děláš.

Za tím co jsem napsal tady si stojím ... Laro, řekni mi kde něco kopíruju :). Jediný co tam je je soccerjam plugin + označení týmů ! Dal jsem to tu proto, že se to hráčům libí a hra je s tím o to zábavnější. Já vím, že nechcete nic kopírovat a mít úplně odlišný JAIL. Ale to, že napíšu 1 věc která se všem těm lidem co jail hrajou líbí, to fakt není kopírování.

Smile
15-07-11, 09:41
Za tím co jsem napsal tady si stojím ... Laro, řekni mi kde něco kopíruju :). Jediný co tam je je soccerjam plugin + označení týmů ! Dal jsem to tu proto, že se to hráčům libí a hra je s tím o to zábavnější. Já vím, že nechcete nic kopírovat a mít úplně odlišný JAIL. Ale to, že napíšu 1 věc která se všem těm lidem co jail hrajou líbí, to fakt není kopírování.

Vidíš těm lidem do hlavy?

1.Otevřít cely
2.Box menu <--Dobře, tohle muže být...
2a)Zapnout box
2b)Vypnout box
3.Herní módy <-- Jak sem psal, žádný módy bych nedělal...
3a)Scouty
3b)Schovka - Není problém udělat bez modu...
3c)Přestřelka - Není problem udělat bez modu...
4.Stopy simona <-- Klidně muže byt...
4a)Zapnout stopy
4b)Vypnout stopy
5.Volný den <-- Kam se podělo starý dobrý "Ty a ty mate freeday"?
"SEZNAM HRÁČŮ"
6.Mikrofony (Možnost zapnout a vypnout mikrofony u T) <-- To by šlo, ale primarně bych je nechal zapnuté...

grEy
15-07-11, 09:47
3c)Přestřelka - Není problem udělat bez modu...

Na niektorycj JB mapach je obmedzeny pocet zbrani pre CT, takze urobit prestrelku je v takychto mapach problem.

Rixie
15-07-11, 09:47
Vidíš těm lidem do hlavy?

1.Otevřít cely
2.Box menu <--Dobře, tohle muže být...
2a)Zapnout box
2b)Vypnout box
3.Herní módy <-- Jak sem psal, žádný módy bych nedělal...
3a)Scouty
3b)Schovka - Není problém udělat bez modu...
3c)Přestřelka - Není problem udělat bez modu...
4.Stopy simona <-- Klidně muže byt...
4a)Zapnout stopy
4b)Vypnout stopy
5.Volný den <-- Kam se podělo starý dobrý "Ty a ty mate freeday"?
"SEZNAM HRÁČŮ"
6.Mikrofony (Možnost zapnout a vypnout mikrofony u T) <-- To by šlo, ale primarně bych je nechal zapnuté...

Ne, lidem do hlavy opravdu nevidím, ale když jsem to hrál, vím že hráči rádi hráli fotbal. Vždy chtěli turnaj a když měli možnost si vybrat třeba mezi boxem a fotbalem, tak vždy vítězil fotbal. Když tam byl ten starý, co je teď, tak chtěli vždy něco jiného ...
Co se týče toho "Ty a ty máte VD". Musíš počítat s tím že u CT budou děti, a když nejsou označení jako VOLNÝ DEN (třeba razící zelenou barvou) tak to moc nerozeznáš a když ho ten CT někde uvidí, jednoduše ho zabije.

EDIT: Stopy simona bych nechal zapnuté jen tehdy, když vězni za simonem někam jdou.

Trsak
15-07-11, 09:50
Smile, vse co jde tak at jde pres mody. Kdyz tam nejsou mody hraci to muzou porusovat a pak by tam vazne museli byt admini 24h/den

Rixie
15-07-11, 09:52
Ještě bych chtěl poprosit Kotla, aby nám adminům povolil přístup k příkazu jbe_boxmax. Důvod je takový, že někdy je potřeba dát box, ale už to prostě nejde, takže to jednoduše nastavíš :).

Smile
15-07-11, 09:56
Co se týče toho "Ty a ty máte VD". Musíš počítat s tím že u CT budou děti, a když nejsou označení jako VOLNÝ DEN (třeba razící zelenou barvou) tak to moc nerozeznáš a když ho ten CT někde uvidí, jednoduše ho zabije.

No právě, o to je to zajímavější...


Smile, vse co jde tak at jde pres mody. Kdyz tam nejsou mody hraci to muzou porusovat a pak by tam vazne museli byt admini 24h/den

Admin tam bude muset být 24/7 i tak, nemysli si, že ne...

Rixie
15-07-11, 10:00
No právě, o to je to zajímavější...



Admin tam bude muset být 24/7 i tak, nemysli si, že ne...

Zajímavější? Od kdy jsou zbytečné freekilly zajímavé? ...

dtr
15-07-11, 10:02
Už sem to vysvětloval, tak to teď řeknu jednoduše, pokud jsou inteligentní ct, stoupnou si kromě toho co dává příkazy do bezpečné vzdálenosti, nejlépe na vyvýšené místo, vězni mužou dělat co chcou a dostanou se tak k tomu jednomu a jsou v koncích...Proto normální dmg...

Jak už jsem psal já, tak to jedno CT nějak uklikají a mají zbraň. Ten se zbraňí toho dokáže mnoho.

Mod menu bych tam taky udělal, ale jako matrix a blbosti bych tam nedával.

Smile
15-07-11, 10:03
Tady nejde o zbytečnej freekill, tady jde o aktivní zapojení toho hráče co má volnej den...Když bude svítit zeleně jak vánoční stromek, nemuže se zapojit například do vzpoury, protože by se prozradil, nemuže se tajně vloupat do zbrojky, protože bije do očí...Já nevim co dělaš ty, když máš fd, ale já dělám vzpouru...

btw. A když ten freekill náhodou dostane, tak co? Má novej fd...


Jak už jsem psal já, tak to jedno CT nějak uklikají a mají zbraň. Ten se zbraňí toho dokáže mnoho.
Pokud se na něj rozběhne deset lidí, je jedno jakej je dmg, zabijou ho stejně, ale pokud proti němu de jeden, bez normálniho dmge nemá šanci...

grEy
15-07-11, 10:06
Mozno mas pravdu. Chcelo by to nieco ine pre oznacenie VD, nez oblek. Na soccerjame su take "klobuky" (hats). Mozno by sa z toho dalo vybrat nieco, co by vyzeralo dobre a nebolo by take napadne a zaroven by sa vezen odlisoval od ostatnych.

Rixie
15-07-11, 10:32
Ano při VD vždy dělám vzpouru. Když si označený, 1 CT tě jde většinou hlídat protože na mapě jsou skryté zbraně. Jednoduše ho zabiješ vemeš zbraň a už to jede :). A nemysli si, že 1 vs 1 s tímhle DMG nejde ... Jde to úplně v pohodě :).

Smile
15-07-11, 10:35
Ano při VD vždy dělám vzpouru. Když si označený, 1 CT tě jde většinou hlídat protože na mapě jsou skryté zbraně. Jednoduše ho zabiješ vemeš zbraň a už to jede :). A nemysli si, že 1 vs 1 s tímhle DMG nejde ... Jde to úplně v pohodě :).

Na spoustě map se dá utéct přes tmavá místa apod. takže když budeš svítit, bude pro tebe o to těžší zmizet...A když stebou pujde někdo inteligentní, bude si držet odstup a nedáš ho...

SLiM
15-07-11, 10:37
Mám tu pár návrhu na T zbraně

Nechal bych tam zvon

Pak tohle http://www.gamebanana.com/skins/101251

http://www.gamebanana.com/skins/105329

http://www.gamebanana.com/skins/98056

http://www.gamebanana.com/skins/109208

Jestli to bude na body zatím není známo ne? Ale berte to jen jako návrch

InVitro
15-07-11, 10:42
Já bych z toho shopu třeba úplně oddělal ten glock a drogy to jsou úplně zbytečné věci, které jsou na nic za nehorázný body. To si radši koupím zvon za 5 bodů a sundám s tím víc CT než s glockem kde je 20 nábojů.

Smile
15-07-11, 10:45
Já bych z toho shopu třeba úplně oddělal ten glock a drogy to jsou úplně zbytečné věci, které jsou na nic za nehorázný body. To si radši koupím zvon za 5 bodů a sundám s tím víc CT než s glockem kde je 20 nábojů.

Já bych do shopu dal jednu jedinou věc, nějakej ten zvon/sekaček/cokoliv co by byla instantní smrt...Pokud by se platilo penězma, tak za 16000 ať to není pořád, pokud bodama tak každopádně dost...Dávat do shopu zbraně je zbytečnost, proto sou ty zbraně schovaný na těch mapách...

grEy
15-07-11, 10:50
Dajme tam gumidzus (na vyssie skoky), Vrtulu (na vacsiu rychlost), Vyvar zo ziab (na vyssie HP) a dal by som tam aj Prazenicu s cibulou (aby neboli hladny). Teraz normalne - ziadny sekacik, motorovu pilu a podobne blbosti by som tam nedaval. Chce to spravit trosku realnejsie (to, co sa da naozaj vo vezeni zohnat). Ten hajzlovy zvon, rybu, tehlu a podobne veci, proste s cim sa da niekoho ubit a nezozenies to v baumaxe ale vo vezeni. Nech to vyzera trosku ako veznica, nie ako supermarket.

Rixie
15-07-11, 11:03
Dajme tam gumidzus (na vyssie skoky), Vrtulu (na vacsiu rychlost), Vyvar zo ziab (na vyssie HP) a dal by som tam aj Prazenicu s cibulou (aby neboli hladny). Teraz normalne - ziadny sekacik, motorovu pilu a podobne blbosti by som tam nedaval. Chce to spravit trosku realnejsie (to, co sa da naozaj vo vezeni zohnat). Ten hajzlovy zvon, rybu, tehlu a podobne veci, proste s cim sa da niekoho ubit a nezozenies to v baumaxe ale vo vezeni. Nech to vyzera trosku ako veznica, nie ako supermarket.

Jo to je dobrý nápad :). Ale vem si, že třeba sekáček na maso se dá sehnat v kuchyni. Navrhni nějaké věci.

grEy
15-07-11, 11:12
Od vrchu - od najslabsieho
http://www.gamebanana.com/skins/screens/109604?screen=0
http://www.gamebanana.com/skins/104847
http://www.gamebanana.com/skins/110276
http://www.gamebanana.com/skins/105329

Smile
15-07-11, 11:14
Od vrchu - od najslabsieho
http://www.gamebanana.com/skins/screens/109604?screen=0
http://www.gamebanana.com/skins/104847
http://www.gamebanana.com/skins/110276
http://www.gamebanana.com/skins/105329

To by šlo, pokud zustane dmg jakej je...Pokud bude normální, tak je to zbytečné...Uvidime, co si Kotel vybere, pokud ten co je, tak mu tohle navrhni...

Rixie
15-07-11, 11:14
To je pěkný, líbí se mi to :)).

Larodar56
15-07-11, 11:27
Za tím co jsem napsal tady si stojím ... Laro, řekni mi kde něco kopíruju :).

Začali jste kopírovat před pár stránkami jestli sis nevšiml.


Od vrchu - od najslabsieho

http://www.gamebanana.com/skins/screens/109604?screen=0
http://www.gamebanana.com/skins/104847
http://www.gamebanana.com/skins/110276
http://www.gamebanana.com/skins/105329

Už jsem to chtěl navrhnout. Vemte si, že ty drogy by byly realističtější, ve vězení se daj sehnat.

Smile
15-07-11, 11:30
Už jsem to chtěl navrhnout. Vemte si, že ty drogy by byly realističtější, ve vězení se daj sehnat.

Jo jenže drogy stebe neudělají někoho kdo dokáže běhat rychlej, drogy stebe udělají debila co si myslí, že dokáže běhat rychlej...

grEy
15-07-11, 11:33
Jailbeak z teba tiez neurobi dozorcu a vezna, ani ti nijak nezlepsi zivot, a predsa ho hrame. Drogy predstavuju len to, ze si nabudeny, naspeedovany a preto mas zvysenu rychlost.

Kotel
15-07-11, 12:25
Drogy by mohli snižovat damage, protože pak třeba neucítíš tolik bolest. Jeden dozorce by mohl jít zezadu svázat třeba lanem nebo prostěradlem, což by nebylo slyšet a pak by nemohl nic dělat, dokud ho jiný neosvobodí (nemohl by být zabit). Hráč s volným dnem nepůjde zabít, dokud nezraní dozorce nebo nesebere zbraň. O freekillu by se dalo nějakým způsobem hlasovat. Když vězeň dostane fk, otevře se menu, kde si vybere, jestli to byl fk nebo ne a když jo, posoudí to simon.
Teroristi by mohlí mít společný mikrofon, aby si mohli domlouvat vzpouru, ale nevím, jestli to lze provést.
Dozorců bude určitě míň než vězňů.

Rixie
15-07-11, 12:51
Poměr dozorců ku vězňům dej 1:3. A to hlasování u freekillu, hráč to bude moct zaškrtnout i když to FK nebyl ... A co když to simon neuvidí, jak to pak může posoudit, když dozorce a vězeň budou mít oba jiný názor ?

grEy
15-07-11, 13:04
To ze hrac s VD nepojde zranit, dokym neudre dozorcu, alebo nezobere zbran je hlupost. Pokial sa dozorcovy strati VD z oci a podari sa mu zobrat zbran, a dozorca ho najde tak mu urcite streli do nohy aby vyskusal, ci ma zbran alebo nie. Pokial zbran nema nic sa mu nestane a pokial ma zbran, tak to nebol freeattack a tym padom ho moze zabit. Toto by som fakt nepraktizoval, myslim ze to pomerne dost skazi hru.

Kotel
15-07-11, 13:07
Poměr dozorců ku vězňům dej 1:3. A to hlasování u freekillu, hráč to bude moct zaškrtnout i když to FK nebyl ... A co když to simon neuvidí, jak to pak může posoudit, když dozorce a vězeň budou mít oba jiný názor ?
Kdo to tedy posoudí?

grEy
15-07-11, 13:08
Pokial da CT vaznovy freekill musi mu dat VD. V hre sa da lahko rozpoznat ci dal alebo nedal freekill.

Rixie
15-07-11, 13:20
Kdo to tedy posoudí?

To je právě ten problém, proto bych to tam nedával. Myslím že by kvůli tomu zbytečně vznikaly konflikty. Zkusit to můžem a když to bude dělat paseku, tak to dáš jednoduše pryč :).

Smile
15-07-11, 13:25
Ten poměr bych dal 1:4 a zranění při fd bych nedával, tak jak piše grey...

krtek
15-07-11, 20:44
Ještě se kotlíku mrkni třeba sem, zkus simona atd atd... IP servera: 77.78.72.33:27019

Karl0s
16-07-11, 19:08
taky trochu nechápu za co dostanu ty body a prachy, taky po prvním zavření shopu se zbraněma už jsem ho nemoh jakkoli otevřít, příkaz /shop fungoval na jiné věci
nevim jestli se o tom už někde nezmiňovali... místo /shop dát jen shop, spousta lidí to má nabindované z jiných serverů

SudHowen
16-07-11, 19:56
Souhlasím s karlosem.. Taky že jsen dal shop u vězňů a Misto boxovacích věcí mi tam najelo Hečko a podobné blbosti.. A Potom mě zboxovali.. :-D.Ale Při začátku kola najížděl s boxovacími věcmi
a Ještě bych podotkl jednu věc.. Nevím jak to říct jak se odpočítavají začátky kola Tak to nastavte minimálně na 2 sec. Protože se ještě zavírají Cely s minulého kola.. Hráč kerý bude na speedovaný uteče (Jde utéct i bez sam jsem utekl. ;)

BAWSON
16-07-11, 20:09
yes, nastavit nejake ten freezetime. V nekterych mapach se stava (crime, unima), ze kdyz zacne nove kolo, tak se teprve zaviraj cely, takze vezni obcas utecou. Ty body se vetsinou ziskavaj zabitim dozocu. Pokud si tam opravdu chcete ten grab, tak si ho tam dejte... ale jak vim, tak dodje na me slova a potom se to stejne zrusi.

Kotle, posoudit to muze jen admin. Si predstav, ze simon bude zrovna nejakej 10ti letej fracek, kterej tomu moc nerozumi.

"To ze hrac s VD nepojde zranit, dokym neudre dozorcu, alebo nezobere zbran je hlupost. Pokial sa dozorcovy strati VD z oci a podari sa mu zobrat zbran, a dozorca ho najde tak mu urcite streli do nohy aby vyskusal, ci ma zbran alebo nie." Dozorce nema co strilet do vezne, kdyz nevidel jestli ma zbran. Tu situaci, kteoru si popsal je jasny freeatack.
Ty drogy jsou zajimavej napad, takze to by celkem slo, ale urcite bych tam nedaval podobne kraviny jako motorova pila, nejake noze atd.

Larodar56
16-07-11, 21:37
Drogy bych tam dal, to se dá ve skutečném vězení sehnat. A ty nože apod. to už tu grEy navrhoval ale místo nože třeba šroubovák, prostě věci které by se ve skutečnosti tam dali sehnat. Čím více realstičtější JB, tím lépe.

grEy
16-07-11, 23:24
Dozorce nema co strilet do vezne, kdyz nevidel jestli ma zbran. Tu situaci, kteoru si popsal je jasny freeatack. > A ako mu dokazes, ze nevidel, ze zobral tu zbran? Alebo chcete mat ako admini dalsiu pracu a davat (niekedy) nezmyselne bany?

Smile
17-07-11, 05:25
Dozorce nema co strilet do vezne, kdyz nevidel jestli ma zbran. Tu situaci, kteoru si popsal je jasny freeatack. > A ako mu dokazes, ze nevidel, ze zobral tu zbran? Alebo chcete mat ako admini dalsiu pracu a davat (niekedy) nezmyselne bany?

Jde o to, že pokud do něj střelí, ale on tu zbraň neměl, tak je to freeatack, pokud ho viděl ju sebrat, tak ho muže zabit, ale nesmí do něj jen tak střílet a řvát u toho: "vichoť to blbešku, já fyděl še to maš" když neviděl nic...

grEy
17-07-11, 10:13
Ach precitaj si to, co pisal Kotel a potom pochopis o co ide. Si myslis, ze naozaj budu admini vsetko na servery kontrolovat? Zbytocne budu kvoli takymto veciam vznikat problemy.

bones
17-07-11, 10:45
JB by sa mal nastavit tak, aby tam nebol potrebny admin. Aj ked sa naberie 1/2 hracov zo serveru na post adminov, nikdy nepokryjes server 24/7.

grEy
17-07-11, 11:06
Vysvetli to Smile-ovy a BAWSON-ovy, prosim, pretoze oni to asi nikdy nepochopia.

Smile
17-07-11, 11:14
Ježiš ty píšeš jak někdo, kdo jail v životě nehrál...Pokud se ho Kotlovy podaří nastavit tak, že tam nebude potřeba admin, tak mu zatleskám, ale to se mu nepodaří...

grEy
17-07-11, 11:20
Ty to fakt nechapes? Nejde o to, ci bude mat admin pracu (bude ju mat). Ide o to, kolko jej bude mat.

Kotel
18-07-11, 12:56
Půlka věcí, kterou jste zde vyjmenovaly, už tam je, ale nevím proč nefungují. Max ct by mělo být 6, jinak poměr 1/4 na T.
Zatím jsem přidal menu pro simona. Objeví se, když napíšete /simon.

Rixie
18-07-11, 13:27
Kotle? Menu zmizí hned jak na něco klepneš. Dal si tam nějaký příkaz na jeho obnovení?

EDIT: Tím příkazem myslím /smenu. Tak ho tam prosím dej ... díky :)

EDIT2: Aha ... Obnovíš to zase příkazem /simon, pardon za zbytečný post :D.

Rixie
18-07-11, 13:42
A ještě k tomu menu, stopy ani box se nedají vypnout. Ten volný den si udělal perfektně :). Stačí když tak přiděláš celé menu "Box menu" a tam bude 1. Vypnout a za 2. Zapnout, to samé u těch stop (stejně jako si to uděla u volného dnu že je tam za 1. Pro jednotlivého hráče a za 2. Pro všechny.

EDIT: Zase moje nepozornost, stopy se vypnout dají a box vyzkouším po obědě :D.

Rixie
18-07-11, 14:12
Poměr 1/4 nefunguje a max 6 CT taky ne ... Teď je tam 8 CT a 14 T

MARTiii
18-07-11, 14:23
nejde se mi pripojit na server, v pulce nacitani se to sekne

SudHowen
18-07-11, 14:30
Jeto ještě horší než to bylo. Každe Kolo když si vemu simona to po 15 sekundách dává volný den..

SudHowen
18-07-11, 14:32
freezetime není nastaven tudíž jde utéct z cel.Simon menu může mit každý CT. T zneužívají mic.Admini neznají pravidla. Box jde jen zapnout,nejde vypnout.Dělá to chyby jako že není zaměřovač u CT,Stopy simona aniž bys je zapl.Poměry.

Kotel
18-07-11, 14:34
Na adminy se nevztahuje omezení na týmy a mluvení. Doteď to bralo jako adminy i vip, tak proto to nemělo efekt. Šance na volný den je 5%, to můžu zrušit, ale nějaký důvod, aby to tam bylo, určitě autor měl, takže bych to zatím nechal.

Rixie
18-07-11, 14:34
Admini neznají pravidla? Si zabil no ...

SudHowen
18-07-11, 14:44
Prosímtě když někdo mačka Ct tlačítka otavíra dveře do zbrojky Nikdy jsi je nekilnul.
Navíc by se měl server urychleně vypnout a dát pod zámek.

Kotle: Dává to každe kolo VD,Simon menu má každý! Navíc když se to přehazuje tak je někdy CT u T a pak ho nejde zabít.

SudHowen
18-07-11, 14:47
řeknu to takle

Když si chce někdo vzít simona musí napsat /simon tím se mu spustí i simon menu a tím mužou všechny CTčka dělat v Simon menu. Proto bych to udělal tak že by při Vžaní simona objevilo smenu a když si ho omylem dáme pryčv aby se mohlo obnovit /smenu (Jen když budeš Simon)

SudHowen
18-07-11, 14:49
Protože si chcou třeba 2 lidi zít simona tak napíšou /simon . ten kdo bude rychlejší bude mít simona ale ten co bude později a nebude mít simona objeví se mu Simon menu a tím skazí celou hru Pravemu simonovi

grEy
18-07-11, 14:50
Tak este raz - na Kotelna jailbreaku nejsu zatial urcene pevne pravidla. Zbytocne sa to zapinalo. Bol som tam chvilu a stacilo, same freekilly. Navrhujem aby Rixie, pripadne iny rozumny clovek "vytiahol" najrozumnejsie pravidla, ktore sa spisali a poslal ich ako navrh, este by sa to prediskutovalo, pomenilo. Na jaile je este mnoho chyb a mam pocit ze najrozumnejsie by bolo spravit akysi test a pustit tam len par ludi, ktory by to postupne testovali a pisali sem, co a ako sa ma nastavit. Inak sa to naozaj nepodari kvalitne nastavit ani do sudneho dna.

Kotel
18-07-11, 15:07
Nechápu, jak může někdo jiný používat simon menu, kde je jasně určeno, jestli je hráč simon nebo ne. Mikrofon u T může simon vypnout. A nauč se používat edit.
Bez hráčů na serveru nezjistím tyhle bugy (pokud tam opravdu jsou).

Rixie
18-07-11, 15:09
Je potřeba, aby jsme se všichni sešli na TS, Steamu nebo někde jinde a domluvili se, protože takhle to fakt nepůjde. Kotle, jestli by to šlo, tak zahesluj server a heslo pošli do PM všem adminům, greyovi, smilovi a popř. nějakému dalšímu člověku, který tomu rozumí. Potom se sejdeme na serveru a budeme řešit, co tam chybí a co by se mělo přidělat.

grEy
18-07-11, 15:10
Pravdepodobne je chyba v tom, ze prikaz na "zobranie" simona je taky isty, ako spustenie simon menu. Tzn. prikaz /simon moze pouzit kazdy, bez ohladu na to, ci je simon, alebo nie. Skus nastavit to simon menu na prikaz /smenu ako pisu ostatni, snad to bude fungovat.

Kotel
18-07-11, 15:13
To už jsem opravil, ale i tak nemohl přikazy použít nikdo jiný než simon.

SudHowen
18-07-11, 15:14
Kotle Když někdo napíše /simon bude simon a objeví se mu simon menu.

A Když chce jedno CT Mít simona napíše /simon a když bude rychlejší než někdo jiný kdo chce simona Bude Simon ale ten druhy co nestihne být simon a Napiše /simon objeví se mu Simon menu a pak když dá otevřít cely,volný dej Tak to bude podle něho a ne Podle Pravého simona

negative
18-07-11, 15:21
Je potřeba, aby jsme se všichni sešli na TS, Steamu nebo někde jinde a domluvili se, protože takhle to fakt nepůjde. Kotle, jestli by to šlo, tak zahesluj server a heslo pošli do PM všem adminům, greyovi, smilovi a popř. nějakému dalšímu člověku, který tomu rozumí. Potom se sejdeme na serveru a budeme řešit, co tam chybí a co by se mělo přidělat.

true

Kotel
18-07-11, 17:58
Server je teď otevřený jen pro adminy, takže se některý věci pravděpodobně budou chovat jinak, než s hráčema, ale vyzkoušet se něco může.

bones
20-07-11, 13:13
Ako to vidite s tym Jailbreakom? Tak 2 dni dozadu sme tam boli 10 adminov, chvilu hrali a to bolo tak vsetko, na nicom sme sa nedohodli. Kotel by mohol z tych pravidiel co tu na fore padli povyberat tie najrozumnejsie a server by sa mohol pustit pre verejnost s tym, ze sa budu davat kratke bany (30 - 60 - 180 minutove), kedze server nie je vo finalnej faze.

Co vy na to?

grEy
20-07-11, 13:17
Suhlas..

Rixie
20-07-11, 13:17
Souhlas s bonesem

Kotel
20-07-11, 13:17
Právě píšu pravidla do motd, aby je každý viděl na serveru. Místo banu bych nějak zařídil, aby se daný hráč nemohl připojit k dozorcům. Spousta hráčů to ze začátku nepochopí a u T si můžou dělat co chtějí. Pak musím zařídit, pokud chce být více dozorců simonem, aby se mohli zařadit do fronty příkazem /simon a v dalším kole to vybere simona podle fronty.

grEy
21-07-11, 13:35
Prave som hral a tu su veci, ktore treba nutne zmenit:
- Zrusit z ponuky posledneho priania "Zbran zdarma"
- Pri pripojeni noveho hraca vypisat, ze pre vypisanie pravidiel musi napisat /menu
- Pravidlo "za 2 a vice freekillu ztraci moznost hrat dozorce" je prisne, ale zaroven dobre. Neexistuje clovek, ktory by za dozorcu nedal freekill. Kazdemu sa obcas "podari" dat niekomu freekill, takze by som k pravidlu dopisal "Freekill posoudi simon nebo admin."
- Vezni ani dozorci sa pri volnom dni nemozu navzajom zranit/zabit.

grEy
21-07-11, 20:02
- Ked T spacha samovrazdu (trebars napisanim kill do konzole) dostane 3 body. (nemalo by to tak byt)
- Ked niekto prejde do spectate tak sa mu ukaze shop pre T

grEy
21-07-11, 20:18
- cakacia fronta na simona je (pravdepodobne) nefunkcna
- Pri volnom dni a modoch (schovka..) nefunguje veznom posledne prianie

Fro
21-07-11, 21:03
Ja som za to aby sa vezňom vypli micráky a mohli by hovoriť len admini ako T a jedine niektorý by vedeli vezňom úplne zapnúť micráky

grEy
21-07-11, 21:16
- Hrac sa moze pripojit aj X sekund po tom, ako zacne kolo. Navrhujem obmedzit pripojenie na 20 sekund (respektive pripoji sa, ale bude mrtvy).
- Pri dueli granatov ide zabit aj hrac, ktory sa prave nezucastnuje duelu (cize ine CT)

grEy
22-07-11, 10:13
- Zakazat kazdemu Radiove hlasky ako Team fall back. Nic ine tam nepocut.
- Pridat soccerjam plugin.
- Su tam nejake chyby, obcas CT nepocuju co hovorim a musim dat reconnect (ked je nova mapa a predchadzajucu som bol u T, myslim)

grEy
22-07-11, 12:44
- Treba zrusit AFK kick, pretoze ked da simon prikaz, ze sa nesmu vobec hybat, tak ich to po urcitom case samozrejme kickne.

SudHowen
22-07-11, 12:58
Přidal bych do simon menu stopky.a Hlavně aby pri příkazu /stopbox se vypl box.Když dá někdo otázky o deagla tak CT zapne box nějaký T co má mít puštěnou myš a klavesnici začne boxovat aby měl body. a Tak zabije někoho kdo ma puštěnou myš a klavesnici.

Kotel
22-07-11, 13:51
Soccerjam funguje na jail mapach?

Pavucina
22-07-11, 13:58
- Treba zrusit AFK kick, pretoze ked da simon prikaz, ze sa nesmu vobec hybat, tak ich to po urcitom case samozrejme kickne.
TO je bohuzel simonova chyba, to si ma ohlidat a pokud tam lůidi budou stat dele jak minutu, tak je to i dost nezazivny :)

SudHowen
22-07-11, 14:29
jojo :)

SudHowen
22-07-11, 14:31
Soccerjam funguje na jail mapach?
jo funguje.

grEy
22-07-11, 14:57
TO je bohuzel simonova chyba, to si ma ohlidat a pokud tam lůidi budou stat dele jak minutu, tak je to i dost nezazivny :)
Ne, neni to simonova chyba. Co ma prosim ta AFK spolocne s jailbreakom? :D Je to v podstate chyba a nepatri to do hry, takze je to treba opravit.

grEy
22-07-11, 15:18
- Treba zvysit cas pri schovke na schovanie vaznov (10 sekund je tragicky malo). Daj tam aspon pol minuty - minutu s tym, ze CT sa nemozu hybat, ale mozu strielat (keby niekto vosiel do zbrojnice)

Smile
22-07-11, 15:22
Kotel psal, že vězni nemužou zabít ctčka při schovce, že je to tak nastavený, takže je vpodstatě jedno, že vlezou do zbrojky...Ale těch 10 sekund je pravda dost málo, obzvlášť když třeba někdo nezná mapu...

grEy
22-07-11, 15:25
Jaj tak, napriek tomu treba zvysit ten cas.

Kotel
22-07-11, 15:25
Divne, nastaveno bylo 20 sekund. Dal jsem 30 sekund. Vezni nemuzou pri schovce sbirat zbrane.

SudHowen
22-07-11, 15:55
Možná to je blbost ale mi to vadí nevím jak ostatním.

Když mám simona a chci říct např : Kájo bez do toho rohu a Franto ty do toho rohu,tak mi nejdou vidět ty jména hráču Vadí mi tam to JBpacks.Proto bych udělal aby pro Ct neplatili žádne body a tím by nemuseli vidět to JBPacks.Mě osobně to dost vadí protože nemám čas hledat v tabulce podle 2 začínajících písmen hráče. Takže kdyby se to dalo jinde nebo ůplně zrušilo bylo by to tak lepší..

grEy
22-07-11, 16:49
Suhlasim.
- Kotel na zaciatku sa vaznovy ukaze shop s WC zvonom a sekerou, a ked to zrusi a napise /shop, tak tam ma ine veci. Rozhodni, ktory shop bude platny a ten nastav na zaciatku a na prikaz /shop.

EDIT: Navrhujem do shopu tieto veci:
Srobovak
Zachodovy zvon
Sekacik na maso
HE grenade
+ Zivot
+ Rychlost

Karl0s
22-07-11, 16:54
taky to ziskavani bodu, kapku zvysit, protoze 90% veznu nema na vic jak zachodov zvon

SudHowen
22-07-11, 16:59
Suhlasim.
- Kotel na zaciatku sa vaznovy ukaze shop s WC zvonom a sekerou, a ked to zrusi a napise /shop, tak tam ma ine veci. Rozhodni, ktory shop bude platny a ten nastav na zaciatku a na prikaz /shop.

EDIT: Navrhujem do shopu tieto veci:
Srobovak
Zachodovy zvon
Sekacik na maso
HE grenade
+ Zivot
+ Rychlost


Souhlasím.

Larodar56
22-07-11, 18:56
Zbytečnosti jako je život a rychlost do shopu rozhodně nepřidávat.

Občas se ani poslední přání nenačte a když jsem chtěl s Rixiem domluvit se na scoutech, tak nešly ani zbraně sebrat.

grEy
22-07-11, 19:07
Fajn, tvoj nazor, podla mna je rychlost a vyssie HP uplne normalna vec a pomoze to veznom v boji proti dozorcom.

Pavucina
22-07-11, 19:34
Ne, neni to simonova chyba. Co ma prosim ta AFK spolocne s jailbreakom? :D Je to v podstate chyba a nepatri to do hry, takze je to treba opravit.
Nic proti, ale to je doufam jen recnicka otazka. Z toho co si ted napsal, se pripojim na server, a pudu se v klidu najist za 15 minut prijdu a pokud tam neni admin ktery vyhodi, tak tam zustanu a budu pokracovat... To je trosicku nesmysl.

grEy
22-07-11, 19:37
Tak zvysit cas na AFK kick? :)

BAWSON
23-07-11, 17:35
Kdyz se vybere prani knife duel, tak CT maj vzdy ten, ja tomu rikam "holici strojek", takze T vlastne nemaj sanci. Chtelo bo to dat, aby T i Ct meli jenom ty rukavice, proste to zakladni. Taky jsem si vsimnul, ze kdyz hodi hecko T, tak to ubere i ostatnim T, kteri jsou pobliz.

Rixie
23-07-11, 18:08
Srobovak
Zachodovy zvon
Sekacik na maso
HE grenade
+ Zivot
+ Rychlost
Souhlasím s tím, aby byly v shopu (/shop) tyto věci :). Soccer jam plugin na Jail mapách funguje a určitě nebude na škodu, když ho tam dáš :). Dále by to chtělo přidělat příkaz /stopbox, kterým by se dal vypnout box.

Nevím jak vám vyhovujou skiny vězňů, ale mě teda moc ne. Dal bych jednotný skin pro NE-VIP a jiný skin pro VIP, aby se v tom dalo lépe orientovat. Navrhuju aby měli všichni vězni skin tzv. "pyžamo" nebo "zebra" (pruhované oblečení, jaké vězni mají). VIP by mohli k tomu skinu přidělané "tričko", kde by bylo napsáno VIP, nebo by tam mohlo být třeba nějaké logo kotelny. Volné dny by měly skin jako je teď.

grEy
23-07-11, 18:17
BAWSON to sa deje len v pripade, ze je zabnuty box, ne? V kazdom pripade treba dat simonovy moznost /stopbox

SudHowen
23-07-11, 23:10
Chtěl bych navrhnout věc jménem grab. (Pro adminy)

Jeto dost dobrá pomůcka.Když CT nemá mikrofon nemusí se Admin 100x ptát Franto máš mikrofon?? a pořád dokola.Tak ho vezme grabem a zeptá se jasně máš mikrák.Když nepromluví ban či zákaz k CT (Zákaz k CT podle mě blbost)
Jeto sice asi blbé ale někdy když píše 5 Lidi HEJ DAL SI MI FK. Tak se to hodí protože to ušetří dost času ve hře.
Další výhodu to má když neuposlechne CT rozkaz simona (Zbytečne střílet dělat co nemá) tak ho admin hodí o zem a dámu nějaké upozornění.
Možná jeto blbý nápad.Kdybych byl admin já mi osobně by to vyhovalo.

Smile
23-07-11, 23:39
Chtěl bych navrhnout věc jménem grab. (Pro adminy)

Jeto dost dobrá pomůcka.Když CT nemá mikrofon nemusí se Admin 100x ptát Franto máš mikrofon?? a pořád dokola.Tak ho vezme grabem a zeptá se jasně máš mikrák.Když nepromluví ban či zákaz k CT (Zákaz k CT podle mě blbost)
Jeto sice asi blbé ale někdy když píše 5 Lidi HEJ DAL SI MI FK. Tak se to hodí protože to ušetří dost času ve hře.
Další výhodu to má když neuposlechne CT rozkaz simona (Zbytečne střílet dělat co nemá) tak ho admin hodí o zem a dámu nějaké upozornění.
Možná jeto blbý nápad.Kdybych byl admin já mi osobně by to vyhovalo.

A jak se to liší od slapu nebo slaye? Na tom knifu se grab evidentně neosvědčil a já říkam, nedávat ho tam...

SudHowen
23-07-11, 23:44
A jak se to liší od slapu nebo slaye? Na tom knifu se grab evidentně neosvědčil a já říkam, nedávat ho tam...


No.JailBreak a Knife.. To je dost rozdílné jen na JB je o půlku víc lidí.A Když grab by dost usnadnil práci,jak jsem už psal dobrá věc ale na knife by mě to nenapadlo dát.. :D
Je jasne že by toho Admini nesměli nějak zneužívat nebo tak.

grEy
23-07-11, 23:46
Keby sa to tam prida, tak by som nebol proti, ale na jailbreaku treba zmenit ovela dolezitejsie veci a myslim, ze toto by sa malo riesit az na konci.

Smile
23-07-11, 23:46
Právě že je tam o půlku víc lidí..Třeba bones psal, že grab často chytnu uplně někoho jinýho než chceš, na knifu..Na jailu kde je víc lidí by to byla šílenost...Slap je v tomhle uplně stejnej a pokud admin umí číst a klikat, vždycky zasáhne správně...

grEy
24-07-11, 09:03
- Ked sa napoji hrac po istom case, tak ma skin barneyho a hned umre (co by nebol az taky problem), avsak vypadne z neho glock a hockto ho moze zobrat. :D
- Pri hromadnom volnom dni nastavit veznom autoopen.

Rixie
24-07-11, 09:47
Smile ... Grab je výhodný v tom, že je rychlejší. Jen to nabinduješ a když někdo dělá binec, jako že třeba začne zabíjet vězně bez důvodu, tak ho chytneš a plácneš o zem, ale když tam ten grab není, tak musíš dát amxmodmenu->Praštit/Zabít hráče-> pak asi 4x kliknout než najedeš na zabít-> a potom ti najede dlouhá listina hráčů, jelikož na JB jich je dost hodně. Než toho hrče najdeš, může už být dávno konec kola a všichni T mrtví. Navíc grab je výhodný v tom, že si můžeme zahrát nějakou hru, která bez něj nejde. Proto bych tam ten grab dal :).

grEy
24-07-11, 15:24
- Pridat do pravidiel ZAKAZ zabijat inou zbranou, ktora je urcena pri DUELI.

Karl0s
24-07-11, 17:48
a povypinat ty sireny však je to strašné, u těch duelů zrušit CT ten holicí strojek jak praví grEy

BAWSON
25-07-11, 17:15
1. opravit prikaz /open. Asi od vcerejska neni funkcni takze kdyz se da treba schovka, tak to neotevre a ct se nemohou hejbat 20sec..
2. poupravit volnej den. Ted volnej den konci tak, ze bud vyhrajou T, CT a nebo to vsechny zabije.
3. kdyz je chovka, tak bych to napsal i nekde "na obraz" ze se hraje.
4. pri schove by se mohl vypnout nebo nejak omezit chat a mikrofony u T. Stava se, ze obcas nekdo radi, kdyz je mrtvej kde jsou ostatni.
5. upravit damage na normalni. Je otesne, ze Ct muzu zabit jen po 3x boxnuti do palice.
6. mozna by nebylo na skodu omezit taky mikraky u T. Obcas se stava, ze nejakej uvrestenej fakan zacne mlet blbosti a ostatni potom neslysi co rika simon.
7. pridat nove mapy.
8. pridat pravidla o tom volne dnu, ze Ct se muzou pohybovat jen ve zbrojnici a ct zone. Ono uz to funguje ted, ale lepsi je, kdyz to je napsane, aby se hrac an to nemohl vymlouvat.
9. vis jak jsem ti rikal o tom, co mas napsat do server.cfg? bylo to nejak sv_voicequality 3 mno a pokud misto 3 nastavis vesti cislo (maximalne de tusim 5), tak se zvysi kvalita zvuku na sevreru, ale je mozne, ze to bude vice zatezovat server a nebo server zacne vice padat. Pokud teda chces, tak to muzes "testnout" ale nejak extra potreba to neni.

grEy
25-07-11, 17:20
Mozno nastavit tu kvalitu zvuku len ak je niekto simon, aby to tak nezatazovalo server.

Kotel
25-07-11, 18:58
Pri schovce by to melo napsat, ze se hraje schovka a vlevo nahore by melo neustale svitit schovka misto simona. Pri schovce by se meli cely otevrit samy, takze to neco zrejme blokuje.

negative
25-07-11, 19:21
neviem či to tu už padlo, ale navrhujem, aby sa dal box aj vypnúť, ď. (reason) ked zapnem box, tak sa hráčom doplní hp, ktorých niekto fa-val, ale stále zostáva zapnutý. len návrh, neutočte na mna.

grEy
25-07-11, 19:44
Pokial napises /box, tak sa hracom doplni vzdy. Tzn. ked napises /box aj pocas toho, ako je zapnuty box, tak hracom doplnis. Suhlasim s tym, aby sa dal vypnut box.
Kotel: Mohol by si pridat do menu modov prestrelku? Na niektorych mapach je nedostatok zbrani a tam sa to prave hodi, a moze sa nastavit trebars only ak, only m4a1 alebo aj vsetko. Este by som chcel navrhnut, aby sa pri zapnuti modu prestrelka zvysilo HP dozorcom o 200 a nefungovali automaty na heal (ak sa to da spojazdnit)

negative
25-07-11, 20:03
Pokial napises /box, tak sa hracom doplni vzdy. Tzn. ked napises /box aj pocas toho, ako je zapnuty box, tak hracom doplnis. Suhlasim s tym, aby sa dal vypnut box.
Kotel: Mohol by si pridat do menu modov prestrelku? Na niektorych mapach je nedostatok zbrani a tam sa to prave hodi, a moze sa nastavit trebars only ak, only m4a1 alebo aj vsetko. Este by som chcel navrhnut, aby sa pri zapnuti modu prestrelka zvysilo HP dozorcom o 200 a nefungovali automaty na heal (ak sa to da spojazdnit)
ja by som dal hráčom vybrať čo chcú za zbraň a + ak by sa nedali zobrat všetky druhy granátov alebo by som to spravil tak, že by sa dvere do zbrojnice ani neotvorili, čiže si nemôžu zobrať granáty ani zbrane (tým pádom si ich musí každý zvoliťˇ)

Karl0s
25-07-11, 20:04
zapnout damage na CT při schovce po nenajití všech teráků do určitého časového intervalu

grEy
25-07-11, 20:05
Nejsom si isty, ci sa da spravit, aby sa nedali otvorit dvere zbrojnice, ale urcite sa da spravit, ze hrac nemoze zobrat zbran (tzn. ak si vybere zbran a vyhodi ju, tak dalsiu nezobere)..
Kotel: Sprav nejak prosim to, ze ked sa niekto napoji po istom case k T/CT (hlavne T), tak sa proste neobjavi. Teraz je to spravene tak, ze sa objavi, hned umre a vypadne z neho zakladna zbran (glock/usp) a T toho zneuzivaju - tym ze to najdu v cele a zoberu samozrejme.

Smile
25-07-11, 20:39
Nejsom si isty, ci sa da spravit, aby sa nedali otvorit dvere zbrojnice, ale urcite sa da spravit, ze hrac nemoze zobrat zbran (tzn. ak si vybere zbran a vyhodi ju, tak dalsiu nezobere)..

Jo, takhle sme to měli, než si na to zvykneš, tak je to nanic, ale osvědčilo se to..Taky si myslim, že stěma lékárničkama to bude stejný jako se dveřima, že se to nebude dát vypnout...

sILV3
26-07-11, 00:20
Som na tom serveri nováčik, ale veľa vecí je nedomyslených a niektoré veci sú úplne debilné.

V prvom rade, čo sa malo preriešiť, sú pravidla banovania a kickovania.

V druhom rade sa mali spraviť pravidlá pre používanie mikrofónu.

Ďalej by mali mať admini možnosť dať mute na mikrofón.

ADMINI BY SI MALI DÁVAŤ POZOR, začo kickujú a banujú!!! A hlavne, ako sa na server správajú! PREDOSETKÝM nováčikovia, snáď viete na koho narážam.

ADMINI by mali mať svoj mikrofón (keď hovoria) napríklad zelený, aby bol na serveri väčší poriadok (ale zrejme sa to nedá tak spraviť).

Zjednodušiť pravidlá pre väzňov, sú zbytočné dlhé a zložité a opakujú sa.

Možnosť získať body pre väzňov, keď vyhrajú kolo (napr 4 body za vyhratie kola). Jeden bod za prehrané kolo.

Drugs upraviť tak, aby som mal 200hp a raz také silné údery.

Vypísať príkazy pre obyčajných bacharov (napríklad ja doteraz neviem, čo všetko môžem a nemôžem za bachara). Ideálne rovnaké menu ako má simon.

To je zatiaľ všetko, čo ma napadá.

grEy
26-07-11, 00:28
Myslim, ze narazas na mna a myslim, ze uplne zbytocne, pretoze nekickujem a nebanujem bezdovodne. Nechcem zas rozputat valku, ale je vidno, ze hras JB kratko. Pravidla su jasne dane a za ich porusenie maju byt bany, a ja za ne len kickujem. Vzdy ich predtym upozornim a ked si naozaj nedaju povedat, a vyslovene to robia naschval kickujem.

sILV3
26-07-11, 00:40
Myslim, ze narazas na mna a myslim, ze uplne zbytocne, pretoze nekickujem a nebanujem bezdovodne. Nechcem zas rozputat valku, ale je vidno, ze hras JB kratko. Pravidla su jasne dane a za ich porusenie maju byt bany, a ja za ne len kickujem. Vzdy ich predtym upozornim a ked si naozaj nedaju povedat, a vyslovene to robia naschval kickujem.

Nemyslel som len teba, mýliš sa ešte k tomu 100%. Práve preto, že sa nerozhoduješ plnohodnotne a "len" kickuješ, ten trest nemá plnohodnotnú váhu a hráči potom tebou opovrhujú. Vrátia sa ešte viac nažhavenejší na server a ty sa čuduješ, že ti nadávajú ešte viac. Preto dostal odomňa ban aj BAWSON, lenže na fóre mu zožrali kexi aj s alobalom. Ale späť k téme.

Keď je server plný debilov a detí, tak je to o to horšie. Začnú do teba rýpať dokonca aj tí, ktorých do toho prakticky nič. Preto by sa mali vymyslieť pravidlá, ktoré budú dôrazné. Veľa ľudí sa tam na adminov sťažujú a je to oprávnené. Hráči sú potom čím ďalej, tým drzejší a to by sa stávať jednoducho nemalo. A na tvoje počudovanie, ty si sa už veľa krát mýlil a porušil si sám pravidlá. Nie sú domyslené.

A to, že to nehrám často je z časti aj dobre. Mám na situáciu nestranný a triezvy postoj.

grEy
26-07-11, 00:46
Urcite som porusil pravidla, ale nebolo to naschval a pisal som o hracoch, ktory neporusuju pravidla umyselne, ked si pozres banlist, tak uz padli dva bany a X zakazov k CT (ktore su aj tak zbytocne, kedze nefunguju). Ok, nehadajme sa, mylit sa je ludske a pokial hrac neporusuje pravidla umyselne, tak sa naozaj snazim postupovat opatrne a najprv ich radsej upozornim.

sILV3
26-07-11, 00:55
Ja sa nehádam, ale vysvetľujem a opisujem momentálny bordel na tom serveri. Nikdy si práva nemal, mal by si byť zatiaľ "admin - nestranný pozorovateľ" a sledovať prácu iných skúsenejších adminov. Robíš zbytočné chyby, za ktoré pyká celý tím, to ale platí pre 40% novoprijatých adminov, ako tak postupom času sledujem. Je to tak len z toho dôvodu, že práva sa dostávajú hodnotením a prikyvovaním neadminov a posudzujú sa zlé atribúty. Ale to som zas odbočil o témy.

Takže som za zostrojenie jednoduchých verejných pravidiel pre adminov na JB.

grEy
26-07-11, 01:03
Pokial ti vadi, ze som dostal prava, tak si mal k mojej ziadosti napisat nie. Nebudem admin - nestranny pozorovatel ked vidim, ze je na tom servery bordel a polka huci do mikrofonu. Cital som pravidla pre adminov a je tam napisane, aby sa nedavali zbytocne bany a keby mam banovat kazdeho, kto huci do mikrofonu, tak by tam nikto nehral. V pravidlach pre adminov je napisane, aby sme najprv davali vystrahu, potom kick a neuveris, ale az potom ban. Nebudem hned banovat za to, ze niekto piskne do mikrofonu. Na moje pocudovanie vela hracov sa na mna nestazuje, len pan ANONyme mal slabe chvilky, ale aj toho to uz preslo a sprava sa normalne. Jasne, na teba sa nikto nestazuje, pretoze tam nic nerobis (ak tam nemas prava, tak odpust, ale ako admin by si sa nemal len pozerat, co je tam za bordel a mohol by si ich aspon upozornit). Tymto to pre mna hasne, clovek sa proste snazi udrzat tam aky-taky poriadok a ty ho s prepacenim zdrbes za to, ze este nikdy nebol admin, takze je v podstate neskuseny. Amen..

BAWSON
26-07-11, 01:16
Moure, jsi na Jailu po treti a hned tu neco vypisuje. Ten den, cos hral poprve jail, tak si se hned napojil k Ct... hodil par freekillu a potom tam jen koukal na ostatni CT silvie. Navic kdyz uz si takovej skiller uz i na jailu a umis to perfektne, tak proc tam taky nepomahas? Jen tam vocumujes, ale ze bys sahnul taky na "praci" tak to te ani nenapadne. Tohle jsem si vsimnul u vice adminu... na jailu nic nedelaj, jen proste hrajou a kdyz proste i jim da nekdo treba fk, tak napisou mi nebo jinemu adminovi, abym u dal treba Volny den. Tohle video to vystihuje: http://www.youtube.com/watch?v=prXHsOA9VMc&feature=related

Svacinar
26-07-11, 01:42
Fakt by to chtělo, aby Simon mohl vypnout/zapnout mikraky teroristum. Když spustí 5 hráčů naráz, neni možný to nějak zklidnit a pak do toho začnou řvát ještě další a je to na blázinec. Navíc když Simon dává příkazy a někdo do toho kecá, tak ostatní neslyší a když např. řekne, že se nikdo nesmi pohnout a nějaký T se pohne a dostane kill, tak začne spamovat v chatu "FK chci VD" atd. Prostě mluví Simon, ostatní mlčí.
Pak jak už psal BAWSON, chtělo by to do pravidel napsat, že když maj T volný den, tak CT můžou být jen v CT zóně a zbrojce (aby se zas někdo nevymlouval)

Kotel
26-07-11, 08:25
Zjednodušiť pravidlá pre väzňov, sú zbytočné dlhé a zložité a opakujú sa.
Vězni mají 5 pravidel, jaké se opakuje?


<li>musí poslouchat příkazy dozorců</li>
<li>když mají volný den, nemusí poslouchat příkazy</li>
<li>nesmí se přiblížit k dozorci nebezpečně blízko (pokus o napadení)</li>
<li>nesmí lézt do zbrojnice nebo do šachty vedoucí do zbrojnice</li>
<li>pokud Simon umře, ruší se tím jeho příkazy - vězni mají volný den, dokud si ho někdo neveme</li>
X zakazov k CT (ktore su aj tak zbytocne, kedze nefunguju). .
V jakem pripade nefunguju? Proc by tu jinak hraci psali, ze chteji zakaz zrusit?




Takže som za zostrojenie jednoduchých verejných pravidiel pre adminov na JB.
Stavajici nestaci? Napis, co bys doplnil.


Fakt by to chtělo, aby Simon mohl vypnout/zapnout mikraky teroristum.
Ted by to melo fungovat pres menu. Kdyz se zapne schovka, automaticky se vypnou mikrofony u T.

negative
26-07-11, 10:03
mám jednu otázku na vás. Ked napíšete /menu, zobrazí sa vám menu? Mne to ani po opakovanom napísaní, na steame, či na ns, stále nič.

grEy
26-07-11, 10:05
Kotel: Vcera som dal zakazy 4 ludom a kazdy jeden z nich bol dalsiu mapu/o hodinku u dozorcov a pytal som sa, kto im zrusil zakaz k dozorcom. Pisali, ze nikto a ze sa mozu normalne pripojit. Ludia tu ziadaju o zrusenie zakazu pravdpodobne preto, ze videli, ze sa im dal zakaz a k dozorcom sa nevedia prebit ani cez velky pocet (cize nevedia, co ho naozaj maju, alebo nie). Neviem, mozno to ty 4 naozaj obisli, alebo s tym naozaj nieco je.

sILV3
26-07-11, 10:24
Grey - pravidlá, ktoré si čítal sú pre normálne serveri. JB je server iného charakteru, ktorý by mal mať vlastné pravidlá. Bany sa líšia podľa serverov a hádzať všetko do jedného vreca nemôžeš. Hráš sa teraz zbytočne na boha, miesto toho aby si sa ponaučil. Adminuješ štvrtý deň, ja štvrtý rok. Máš typické správanie človeka, ktorý si nechce dať poradiť. Píšete tu, že tam väčšina adminov nič nerobí (čo je hlúposť), lenže ty trestáš ukvapene a potom je na serveri rozruch. Vôbec si neuvedomuješ následky toho, čo spravíš. Potom sa čuduješ. Ak chceš niečo doriešiť, napíš mi PM. Nepíš ohľadom tohto už verejne. A nemusíš sa zbytočne urážať, nemáš dôvod.

BAWSON 90% servera stavia k tebe odpor, to o niečom svedčí (v tomto prípade nehovorím za seba, len čítam chat). Ešte pre poriadok, na JB hrám na kotelni 3 deň a preto ma zarazili prvý krát pravidlá. Tam, kde som hral ja sa pravidlá značne líšili a bolo to fajn. Nehraj sa teda zbytočne na múdreho, nejde ti to. Mal by si si uvedomiť, že aj keď si admin, nikdy nebudeš vidieť všetko. A inak nechaj ma, nepísal som tebe a už ani nebudem. Nedá sa s tebou rozumne baviť. Ak chceš niečo doriešiť, napíš mi PM. Nepíš ohľadom tohto už verejne.

Kotel - pomýlil som sa, myslel som dozorcov (tam sa niektoré praivdlá viac menej opakujú a môžu sa zjednodušiť). Osobitné pravidlá pre JB pre adminov, začo môžu a nemôžu banovať. Také niekde sú zostrojené? O tom ani neviem. Defaulné na všetky servery sú, to viem.

Admin má právo kicknúť hráča, ktorý prezradil pozíciu väzňa. Po opakovanom porušení nasleduje ban.
Admin má právo banovať hráča, ktorý úmyselne vyrušuje Simona.
Admin má právo banovať hráčov, ktorý pravidelne používajú mikrofón a nie sú Simon. (neviem lepšie sformulovať)
Admin má právo banovať hráča, za klamanie a časté nadávanie Simonovi/adminovi.
Admin má právo kicknúť/banovať bachara, ktorý dáva bezdôvodne freekill.
Admin má právo kicknúť hráča, ktorému nie je rozumieť a znepríjemňuje svojou komunikáciou hráčov. (neviem lepšie sformulovať - napríklad frisco)

Viac ma nenapadá, ale určite sa toho nájde viac. Je to z toho dôvodu, že keď už admin potrestá hráča, on sa následne sťažuje a znepríjeňuje atmosféru. Týmito pravidlami by sa administrátor mohol takpovediac "brániť" a lepšie odôvodniť, začo bol hráč potrestaný.

negative
26-07-11, 10:33
+
Ak sa u bacharov nachádza hráč/simon, ktorému nie je rozumieť, admin má právo presunúť hráča k väzňom.

"Admin má právo kicknúť hráča, ktorému nie je rozumieť a svojou komunikáciou znepríjemňuje hru."

grEy
26-07-11, 10:34
Kto sa tu hra na boha? Ty tu pises, ako keby si neporusil ziadne pravidlo (VODU KAZES, VINO PIJES) a mna za to zhodis. Este raz pisem, ze sa snazim udrzat poriadok a nedavat zbytocne bany. Ludia, ktorych som parkrat upozornil a kickol za zneuzivanie mikrofonu s tym prestali, takze ban nebol nutny. Ja som nepisal nic o tom, ze tam polka adminov nic nerobi, ale ze som sa tam snazil robit poriadok (trebars ked tam nebol admin). Viac to neriesim, ty si zacal s narazkami.

Kotel
26-07-11, 12:14
Autor pluginu z nějakého důvodu zablokoval motd menu, takže na jb nešlo.
Zprovoznil jsem frontu na simona. Ban u ct uz funguje dalsi mapu.

grEy
26-07-11, 16:05
Pekne si to upravil, ale nasiel som drobnu chybu - pri schovke ked hodi vazen granat tak zrani dozorcu.
EDIT: Ta prestrelka dufam nezostane len u dualiek.

Kotel
26-07-11, 16:12
U prestrelky se vybere nahodna zbran. Na menu jsem nemel cas.

grEy
26-07-11, 16:17
Aha tak, inak Duel granatov je stale nejaky pokazeny - hraci pocas duelu hodia 1 granat a dalsi im uz neda.

InVitro
26-07-11, 16:41
U těch granátů je limit 10 HE na duel, to by musel Kotel upravit na unlimited.

negative
26-07-11, 18:19
stalo sa mi pri dgl dueli, že som strelil, a dalšie ammo mi to nepridalo. oznamujem len.

SudHowen
27-07-11, 02:35
Ta přestřelka se dá zapínat pořád dokola,tudíž se toho dá dost dobře zneužívat protože to doplní HP dozorcům...

grEy
27-07-11, 09:51
Navrhujem obmedzit spustenie prestrelky a schovky raz za tri kola. Predsalen je to mod a zaroven si dozorci nebudu moct pri prestrelke doplnit HP.

SudHowen
27-07-11, 10:45
Navrhujem obmedzit spustenie prestrelky a schovky raz za tri kola. Predsalen je to mod a zaroven si dozorci nebudu moct pri prestrelke doplnit HP.


Taky bych byl pro,protože potom je JB jak DM...

Ryukyza
27-07-11, 12:18
Spis classic

grEy
27-07-11, 14:47
Kotel prestrelku treba nejak upravit tak, aby sa nemohli brat zbrane, pretoze ked su na mape automaty a hra sa prestrelka trebars scouty, tak T si poberu karabiny a CT sa mozu schovat.

Pavucina
28-07-11, 12:37
Chtelo by to neco udelat s granatama, dneska jsem hodil granat v celach(nebudu rikat ze to nebylo umyslne) a samozrejme to zabilo asi 8 veznu. Pokud je to udelany tak naschval tak ok, jinak by to chtelo predelat. Jedinej negative ragoval a dal mi ban(at uz je to v pravidlech pro vezne nebo ne), tak to ma byt, ostatni jverim ze by ho endalii. Takze chvalim.

Kotel
28-07-11, 12:51
Opraveno. Ban jsem zkratil. Jestli 1 granat zabil 8 veznu, tak je ale neco spatne.

BAWSON
28-07-11, 12:53
Vzdy, kdyz hodi T granat, tak to zrani i ostatni T. Taky se mi stalo, ze jsem hodil po dozorcich Hecko a knim pribehl T a zabil jsem i T ze..

Pavucina
28-07-11, 13:06
Ban si vubec resit nemusel, aspon je videt ze aspon nakej admin je k necemu, zbytek to ma jen aby to melo :P Tak to na me pusobi na vsech serverech.

BAWSON
28-07-11, 13:56
Dost casto se mi stava, ze mi da treba nekdo Volny den a ja o tom nevim. Je to tim, ze to na obrazovce rychle preblikne a ja sam na sebe nevidim jakou mam barvu. Chtelo by to tem co maj Volny den napsat nekde na obrazovku nebo tak neco. Taky se stava, ze kdyz je konec Volneho dne a ten co mel ten Volny den se zaradi k ostatnim veznum, tak kdyz na konci zustane, nemuze mit prani. A poprosim pridat to pravidlo o te zbrojnici. Muze dojit k tomu, ze hraci se budou vymlouvat, ze to neni v pravidlech. Staci tam jen napsat, ze Ct se smi pri hromadnem volnem dni pohybovat pouze ve zbrojnici a ct zone.

Luccy
29-07-11, 15:24
Kotle nešlo by to, když se dá /vd .. dáš 1 vd a zavře se ti to.. jestli by to nešlo nechat otevřené dokud to hráč sám nezavře..zbytečně to zdržuje když to musí furt psát a dávat zvlášť.

BAWSON
01-08-11, 00:20
Chtelo by to udelat menu pro Ct, ktere jim da na zacatku kola vzdy na vyber ze zbrani. Predejde se tim prehazovani zbranim a dalsim. Je to clekem potreba, protoze obcas jsou mapy, ve kterych mas celkem malo zbrani. Taky by bylo potreba dopsat par pravidel. Potom jeste upravit kolonku v amxmodmenu "tymovy hrac" tak, ze vzdy kdyz nekoho presunu, tak ho to automaticky zabije. Je to bugnute, takze to dela neplechu jak je to ted nastavene. V pravidlech jsem si vsimnul, ze uz je i "nahanacka/ovecky" nebo jak se tomu nadava. Chtelo by to udelat jako mod stejne jako schovka. Udelal bych to tak, ze by se zvysila gravitace a T by meli 10 sekund na utek. Ct je potom budou nahanet se stejnou gravitaci. Samozdrejme, ze vsichni bezezbrani. Mozna by chtelo dat i omezeni jit k CT. Mylsim to tak, ze nekdy je treba jeden clovek celej den u Ct.. takze se potom vsichni nemaji sanci prostridat. Taky by chtelo upravit to, ze posledni vezen, kdyz ma VD, tak mu nejde dat prani. Jeste by chtelo pridat "oznacovani venu". Treba kdyz se hraje fotbal, a jsou 4 vezni, tak aby 2 meli stejny skin a dalsi 2 take jiny.

negative
01-08-11, 09:09
A ešte ja osobne som zato, aby sa ten box dal zapnúť kedykoľvek. Pravdaže potom treba to, aby sa dal vypnúť.

grEy
01-08-11, 09:29
To, co pise BAWSON + Soccerjam plugin. negative s tvojim nazorom nesuhlasim, pretoze simon potom dava kazde kolo len box, pretoze sa inak nevie zbavit vaznov, co je uplna blbost. Este by som poprosil Kotla aby zvazil a pridal pravidla hier, ktore som pridal do "Pravidla", pretoze bez tych pravidiel vznikaju naozaj konflikty (hlavne pravidla hry "Simon").

Kotel
01-08-11, 10:01
Jake konkretne tam chybi? Uz jsem to projizdel nekolikrat a vic jsem nenasel.

grEy
01-08-11, 10:08
Myslel som toto:
_______________________________________
SIMON
PRINCIP HRY:
Vsetky prikazy musia zacinat slovami "Simon hovori". Pokial prikazy zacinaju inymi slovami, tak ma vezen pravo nevykonavat ich.
Hra na simona zacina slovami "Zahrame si simona" a konci slovami "Simon ukoncuje simona".
PRAVIDLA HRY:
Simon ma pravo premenovat simona na ine slovo.
Simon nesmie pouzivat slova, ktore zneju podobne ako slovo simon, respektive slovo, na ktore bol simon premenovany.
Pokial sa hra simon, prikaz musi zacinat slovami "Simon hovori". Pokial sa tak nestane, simon (pripadne CT) nema pravo zabit T.
Pokial sa zacne hrat simon, prikazy a zakazy, ktore dal simon sa rusia v pripade, ze nepovedal "Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia."
Po zacati a ukonceni simona sa rusia vsetky zakazy a prikazy, pokym nevyda simon povel na ich dodrzanie. (Po zacati - Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia, Po ukonceni - Vsetky prikazy a zakazy platia)

PRVA A POSLEDNA REAKCIA
PRINCIP HRY:
Pri prvej reakcii bude zabity vezen, ktory vykona povel simona ako prvy. Pri poslednej reakcii bude zabity vezen, ktory vykona povel simona ako posledny. Pri prvej a poslednej reakcii budu zabiti vezni, ktori vykonali povel ako prvy a posledny.
PRAVIDLA HRY:
Pri tejto hre zabija iba simon. (pripadne moze dat CT povolenie na zabijanie veznov)
Pri prvej a poslednej reakcii hrac nesmie robit ine veci ako tie, ktore nariadil simon.

JANOSIK
PRINCIP HRY:
Jeden z vaznov, pripadne urceny dozorca, si cupne a ostatni vazni ho musia preskocit.
PRAVIDLA HRY:
Vazen ("Janosik"), ktory preskakuje cupiaceho vazna/dozorcu sa ho nesmie dotknut.
Pri hre janosik nesmu dozorci ani ostatni vazni blokovat vaznov, ktory preskakuju.

HLAVNE MESTA
PRINCIP HRY:
Simon polozi otazku na hlavne mesto isteho statu, pricom vyhrava, vacsinou, prvy vazen a ten ma pravo vybrat si (podla toho, co urci simon). Napr. ktoreho vazna ma zabit, atd..
PRAVIDLA HRY:
Hlavne mesto musi byt napisane gramaticky spravne a bez chyb, pricom sa nerataju skratky.
Simon sa nesmie pytat na hlavne mesto, pricom nepozna odpoved.

SPREJ LOGO
PRINCIP HRY:
Pri tejto hre vyhrava ten, kto umiestni sprej logo najvyssie na stenu. Simon moze vydat rozkaz, aby sprej logo umiestnili co najnizsie.
PRAVIDLA HRY:
Sprej loga musia byt original z hry CS 1.6.
Sprej logo sa nesmie dotykat podlahy a musi byt viditelne cele
Pokial nema vezen sprej logo, musi s tym oboznamit simona co najskor pri zacati hry.

NAHANACKA (HNS, VLK A OVECKY)
PRINCIP HRY:
Simon urci jedneho vazna/dozorcu, ktory bude nahanat a zabijat ostatnych vaznov.
PRAVIDLA HRY:
Utekajuci vazni sa musia pohybovat len v zone, ktoru urci simon. Pokial nie je urcena zona, tak sa ma vazen pravo pohybovat vsade okrem CT zony.
Vazen, ktory uteka sa nesmie branit.
Pri tejto hre nesmie vazen/dozorca, ktory nahana pouzit zbrane.
_______________________________________
Proste pravidla hier, ktore by sa mali na jailbreaku dodrziavat. Na kazdom servery su pravidla z casti ine a vznikaju konflikty, samozrejme nevravim, ze tie pravidla maju byt take, ake som ich napisal, ale treba jednoducho urcit nejake jasne pravidla hier, ktore budu musiet hraci respektovat.

Kotel
01-08-11, 10:55
Ale tohle tam prece uz davno je.

grEy
01-08-11, 11:50
Aha, tak to som si nevsimol, pozrem sa na to.

BAWSON
01-08-11, 11:54
Ja bych tam chtel doplnit tyto pravidla. "Pri volne dnu musi byt Dozorce ve zbrojnici/ct zone." - ono uz to je vlastne takhle i ted, ale vzdy se najde nekdo, kdo napise "ale ot neni v pravidlech" a jde si behatp o mape a treba si zajde i pro zbrane, ktere lezi schovane po mape atd. Taky bych pridal pravidlo, ze admin ma vzdy pravo presunout neschopneho hrace od CT. Nektere mapy jsou celkem "hard" a nekdy se najde nejakej newbie, kterej to strasne kazi. A ostatni pravidla jsem bohuzel zapomel :D. A jeste jsem se te chtel jen tak zeptat, mohou dostat zakaz k ct i admini? Nebo respektive, mohu jim ten zakaz dat?

grEy
01-08-11, 11:57
Neschopnemu hracovy mozes dat casom zakaz, pretoze neschopny hrac porusi tych pravidiel viac ako dost.

Kotel
01-08-11, 12:12
Ted jde dat zakaz i adminum, aby se to dalo otestovat.

Pavucina
01-08-11, 13:27
Kolik to presne dáva bodu ? Jednou mi to za zabiti CT da 5 bodu nekdy 3, chtalo by to nechat na 5, 3 body za zabiti je opravdu malo a dosahnout na nektere polozky ze shopu jde obtizne.

grEy
01-08-11, 13:32
a zmenit ten shop, pretoze na zaciatku kola je iny ako ked napises /shop..

Larodar56
01-08-11, 13:33
Nešla by tam přidat možnost "uplácení dozorců"? Jak tak jsem koukal na nějaký ten film, kde bylo vězení, někdo tam uplatil dozorce. Tak jakože by vězeň dal 10 bodů za free day ale 5 bodů z toho určitému dozorcovi, který by ho musel hlídat. A šlo by to použít jen u dvou vězňů za kolo.

grEy
01-08-11, 13:34
Bolo by to v rozpore s pravidlami, kedze je zakazane spolupracovat s vaznom..

sILV3
01-08-11, 15:10
Keď mám posledné prianie box, CT má hity silnejšie. Pri poslednom prianí by sa mi mohla dať aj vesta.