PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva



xenN
16-02-13, 10:21
Dobrý deň som Michal mám 15 rokov. Chcel by som admin práva na War3FT a DM FFA.

Niečo o mne :

Jednu žiadoť už som mal ale nebol som prijatý kôli banu za WH ale otvtedy sa toho veľa zmenilo a poučil som sa aj s mojím kamarátom. WH už nikdy vživote nezapnem lebo viem že je to blbosť hrať s výhodou od ostatných. Chcel by som tie A práva lebo som aktívny na serveroch aj na webe. Som dobrý chalan čo sa rád priúča a chcel by som dostať šancu.
Som hráč ktorý je spravodlivý hrám bez cheatov aj keď som tu 1 ban za WH dostal kôli kamarátovi.
Som stále na PC som trošku gambler.
Bývam pri TN na Slovensku v dedine.

Info s CS :

Meno : !NTEeNzZe alebo qrp_*
Steam ID : STEAM_0:1:943884
Rozpoznám skill od cheatu a mám v hre chladnú hlavu.

Dúfam že to stači a dostanem šancu u vás byť v A teame.

ďakujem za odpovede.

Slunicko
16-02-13, 10:26
http://csko.cz/forum/showthread.php?13790-%8Eiados%26%23357%3B-o-admin-pr%E1va-na-DM-FFA-War3FT2/page2 si myslis ze v prvni zadosti uz moc sanci nemas tak zkousis znovu?
Ta zadost je stale otevrena ale to ti asi nevadi, jestli napises odpoved a budes ji chtit zpetne ode mne tak se dockas az za tejden, jedu pryc takze ahooj :D

xenN
16-02-13, 10:39
Ja som tú žiadosť domochlil preto sa tam už nevyjadrujem a chcel som u vás byť v A teame a chcel som dostať tú šancu tú možnosť sa priúčať stále nové veci.

Tupelko
16-02-13, 13:21
Od Bhopera:Tento chlapec ma ako ja 13 a volal som s ním cez TS a chová sa ako keby bol o 2 roky mladší než je jeho pravý vek.PROTI.

ZEUS
16-02-13, 13:22
Nechápu, když máš otevřenou dřívější žádost, tka proč zakládáš novou.

Updatuj tu předchozí.
Lock