PDA

Zobrazit normální verzi : Shamanism - Mega Pub - WH



RioT
16-02-13, 16:18
Nick: Shamanism
IP: 176.61.195.227
ID: VALVE_0:0:774113635
http://csko.cz/dema/upload/dir/shaman.rar
Sú tam zabalené 2 dema. Wh myslím že nie je diskutabilné, nejaký multihack áno, lenže to netreba riešiť, wh tam podľa mňa je.
Steam ID: STEAM_0:1:25570956
Pravdepodobne si prišiel za cheatovať na ns.

matis
17-02-13, 09:04
no tento vyzera ze WH ma...ale teraz ktore SID je jeho? lebo v chatlogu je podla steamu hrac Shamanism, ale podla valve nejaky Hulo, a podla IP dokonca nenaslo nic...

andreas2012
18-02-13, 16:02
no tento vyzera ze WH ma...ale teraz ktore SID je jeho? lebo v chatlogu je podla steamu hrac Shamanism, ale podla valve nejaky Hulo, a podla IP dokonca nenaslo nic...

Tak tenhle frajer je jasnej,ale zase hral sem s hračem stejnyho nicku a hral docela dobře (byl to steam) tak nevim zda se jedna o stejnou osobu nebo nějakýho zaškodnika.
Kdyby to byla stejna osoba tak se tu dava ban i na steam?

RioT
18-02-13, 18:55
IP a ID mam z prikazu amx_ip, chybu u mna si neviem predstavit kedze ja jedine co robim copy-paste. To steam id som vytiahol z jeho steam profilu kedze viem ze hral vecsinou na steame a tak aj preto som ho zacal spectit az neskor ked som zistil ze je na ns. Neviem mozno je to len shoda okolnosti ze tyto dvaja hraci maju rovnake nicky. Mozno ide o 2 osoby kazdopadne ja nahlasujem toho nsaka, ten steam udaj je len pre zaujimavost a preto, ze ked sa ocitne po bane na servery so steamom tak aby sa vedelo o koho sa jedna.

ParadoXX
21-02-13, 01:06
banned