PDA

Zobrazit normální verzi : baf-stížnost



DarkAspecT
17-02-13, 14:32
Zdar, chtěl bych zde podat stížnost na admina baf. Cca 15 minut zpátky jsem došel na megapub2, kde byl cheater. Poslal jsem první hlášení přes ! , baf tedy došel, tak jsem to dále neřešil ale k mému údivu si v pohodě hrál, koukl sem na timeleft a byly 3 minuty do konce. Říkal jsem si, že asi čeká na novou mapu, byla aztec a co nevidím, baf si hraje v pohodě dál. Hlášení jsem posílal 2, takže si nechte od cesty kecy typu, že mohl přehlídnout nebo tak. Hráč měl naprosto evidentní aimbot, takže by mu stačila minuta času, možná ani ne. Pokud jsem napsal na steamu někomu jinému, tak hned došel (díky maršo). Dejme tomu, že jedno hlášení přehlédl, ale to druhé co? Tohle není, že tu brečím, nebo že se chci někomu pomstít, nebo něco podobného, tohle je jen tak na zamyšlení pro bafa, nebo tak. Admin jsi proto, aby jsi banoval cheatery, které ti lidi nahlásí a ne aby si si měl free slot a šel si v pohodě hrát. Díky za pozornost, popřípadě vyřešení PEACE.

baf
17-02-13, 14:51
ja sem se napojil do hry a zadne hlaseni sem nevidel a nahlaseni priisel marsounek tak sem to uz dal neresil.

DarkAspecT
17-02-13, 14:53
Napojil ses do hry a pak přišlo ještě jedno hlášení, navíc maršouna jsem zavolal asi po 2 minutách toho, co si hrál místo abys ho spectl, jak říkám měl evidentní ab, stačila by minuta času.

baf
17-02-13, 15:07
myslis si ze kdyz prijdu na servr tak jedine co delam tak spextuju vsechny hrace .

matis
17-02-13, 15:14
Preco tu davas staznost? co ak si to baf nevsimol? radsej si ho tu mohol normalne nahlasit a nie sa navazat do admina, tiez sme len ludia a hlasenie mohol kludne prehliadnut...

a za dalsie, ak mal cheaty tak sa nemusis bat, ze ho chytime....ci pokazil ti stats?

DarkAspecT
17-02-13, 15:14
myslis si ze kdyz prijdu na servr tak jedine co delam tak spextuju vsechny hrace .
Ne, ale ty kteří ti přijdou v hlášení ano, ne že si hraješ na aztece. Pro mě vyřešený už tím, že si to viděl. Můžete lock.
E: For matis, pokud by sis všiml, tak už tady moc nehraju. Na staty hrajou jen ti, co v životě nic nedokážou a mají na práci jen hrát na pc. Nějaký staty jsou mi volný a jelikož vám tam běhal tak půl hodky tak se o to, že ho chytíte celkem dost bojím..

matis
17-02-13, 15:19
musis pochopit, ze nam chodi milion hlaseni a obcas, strasne malo sa stane, ze najake prehliadneme, baf to urcite neurobil schvalne....ale ak by si radsej napisal o koho ide, aby sme vedeli, tak by si urcite urobil lepsie...

Charon35
17-02-13, 16:31
Díky za pozornost, popřípadě vyřešení PEACE.

Vyriešené, Peace.