PDA

Zobrazit normální verzi : Rats maps navrhuji přidat nové mapy



apofan
17-02-13, 19:11
třeba odtud vybrat nějáký mapy :) http://cs.gamebanana.com/maps/cats/5012?mid=SubmissionsList&vl[sort]=desc&vl[order]=id

caHor
17-02-13, 20:08
Neake navrhni.. Osobne nehram na rats mapach, ale lepsie bude ked nejake navrhnes aby si ich niekto pozrel, popripade oskusal a povedal svoj nazor..

a komu můžu napsat aby tam tu mapu nahrál furt se tam střídaj ale jsou ohrany tak si myslim že by nebylo na škodu jich pár ktomu přihodit :)

Tu ich par napis, ze ake by si chcel pridat a potom nech povedia hraci ci ano a ci nie

apofan
18-02-13, 01:08
a komu můžu napsat aby tam tu mapu nahrál furt se tam střídaj ale jsou ohrany tak si myslim že by nebylo na škodu jich pár ktomu přihodit :)

apofan
25-02-13, 16:44
děkuju za přidané mapy :)

Ward
02-11-13, 21:13
de_the_office_rats_csz

Toto som hral a je to dobrá mapa.
Ak ju môžte pridať tak to bude super, dakujem. :)

Acid
02-11-13, 22:06
de_the_office_rats_csz

Toto som hral a je to dobrá mapa.
Ak ju môžte pridať tak to bude super, dakujem. :)

Vypadá zajímavě. Asi by to chtělo nějakou tu novinku no

Hraju nahej
14-11-13, 14:44
Nějaké rats mapy bych na pubu uvítal. Ve většině případů jsou velice zábavné :)

See me
14-11-13, 14:59
Vždyť je rats server. Pokud si chceš zahrát rats bez tam.

Hraju nahej
14-11-13, 15:07
To ano, ale pokud by jedna na pubu byla, tak by mi to nevadilo. Jen názor. Je mi jasný, že plno lidí to nejspíš bude vidět jinak.

Acid
15-11-13, 09:19
To ano, ale pokud by jedna na pubu byla, tak by mi to nevadilo. Jen názor. Je mi jasný, že plno lidí to nejspíš bude vidět jinak.

To je pravda. Každopádně přidal bych jí teda i na Rats server. Ještě tam asi není pokud se nepletu :)

Ward
25-12-13, 13:43
Prosím pridajte tam uz nejaké mapy.
A odstránte cs_rats_flat_csz, mapa sa moc nehrá a ked ju náhodou zvolia tak hrači hned odchádzajú.
Ďakujem za skorú odpoveď. :)