PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz



AACHERON
17-02-13, 19:27
Ahoj, neco se mi pos.alo na CS a musel jsem ho nainstalovat cely znovu, ale uz je to hodne davno, co jsem ho instaloval naposled a postupne jsem ho vylepsoval podle rad na netu, aby mi to fachalo co nejlip. Par veci si pamatuju, ale par uz ne. Pamatuju si, ze jsem kdysi nasel nejakou openGL knihovnu, aby se to nesekalo, a nekam ji ukladal, ale uz to nemuzu najit. A pak kdyz uz budete odpovidat na tohle, mohli byste mi znovu pripomenout, kdyz mam svuj config (AACHERON.cfg), do jakyho adresare ho musim nahrat, abych ho pak mohl prikazem exec otevrit a jak ho pak ulozit nastalo do configu? Dik :)

Melkor
23-02-13, 15:07
Zdravím,

jdi do C:\Windows\System32.

Jestli máš graf. kartu nVidia najdi knihovnu nvoglnt.dll.
Jestli máš grafiku používající ATI technologie najdi knihovnu atioglxx.dll.
Jestli nemáš nic z toho co jsem psal, nebo tam knihovny tohoto názvu nejsou, najdi opengl32.dll.

Uvedenou knihovno zkopíruj do \Steam\steamapps\tvojeacc\counter-strike\gldrv a poté otevři soubor \gldrv\drvmap.txt.
V tomto souboru nahraď "gldrv/3dfxgl.dll 3dfx mini driver" jedním z těchto řádků (podle knihovny, nakopírované do \gldrv\):

gldrv/nvoglnt.dll OpenGl Driver
gldrv/atioglxx.dll OpenGl Driver
gldrv/opengl32.dll OpenGl Driver

To je vše co se týká knihovny pro ovládání OpenGl.

Dále: svůj config (AACHERON.cfg) nakopíruj do složky \Steam\steamapps\tvojeacc\counter-strike\cstrike poté ho budeš moci spouštět příkazem exec.

1) Můžeš si nabindovat spouštění configu (AACHERON.cfg) tlačítkem, například příkazem do console: bind "x" "exec AACHERON.cfg", poté se po každém zmáčknutí tlačítka x spustí tvůj config AACHERON.cfg. X můžeš samozřejmě nahradit jiným tlačítkem.

2) Pokud je tvůj config plnohodnotný: tzn., že obsahuje všechny nezbytné příkazy jako např.:

bind "TAB" "+showscores; stopsound"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "SPACE" "+duck"
bind "," "buyammo1"
bind "." "buyammo2"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
...

můžeš ho přejmenovat na config.cfg a nakopírovat do složky \Steam\steamapps\tvojeacc\counter-strike\cstrike a potvrdit přepsání. Poté se bude cfg automaticky pouštět při každém zapnutí cska. (doporučuji udělat zálohu orig. cfg)

3) Pak je tu další možnost, a to otevřít si config.cfg ve složce \Steam\steamapps\tvojeacc\counter-strike\cstrike a na poslední (samostatný)řádek napsat exec AACHERON.cfg. Poté se bude tvůj cfg též spouštět při každém zapnutí cska. :thumsup4: