PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Furien



Patrik Samek
17-02-13, 19:26
Ahoj portál kotelna.

Rád by som požiadal o práva na server Furien mód. Volám sa Patrik Samek nick v hre : Kakauko| FLOp1N4T0R a pred týmto nickom som hral pod menom Ardea^| V1S10N, mám 19 rokov a momentálne pracujem pre firmu.

Couter strike hrám viac ako 6 rokov. Mal som 4 roky dozadu aj vlastný server ale na Counter Strike Source. Používal som jednoduchý AMX mód pre adminov nie rcon. Na kotelne (iba na Furien serveroch) hrávam 3 mesiace aj viac možno neviem presne kedy som začal. Admin som bol už na mnoho serveroch, bol som aj cheathunter na lige ktorá už bohu žiaľ zanikla. Rozoznať normálneho hráča skillera od heckera nemám vôbec žiaden problém, no vydeľ som že pýtate nahlásenie cheaterov, dnes som videl 2 ale 2x som volal cipera ale medzi tým dokým ciper prišiel hráči odišli alebo vypli Aimbot - Wallhack.

Mám origínal hru nick na steame : samco0013, ktorý mam už dlhšie mám aj druhý ktorý hádam nebude potrebné uvádzať.
TS3/VNT nie je problém.

Amx mód ovládam v pokročilom štádiu.
Rád by som sa stál členom vášho admin teamu.

S pozdravom Patrik Samek (FLOp1N4T0R)

Tupelko
17-02-13, 19:31
Jeho sid:STEAM_0:0:29399579.
Ahoj na foru si nenahlásil žádneho cheatera.Jak jsem se díval v chatlogu tak slovník nemaš moc nejlepší.Podle mě jsou lepší kandidáti PROTI.

ZEUS
17-02-13, 20:40
http://steamcommunity.com/profiles/76561198019064886

Patrik Samek
17-02-13, 22:01
Jeho sid:STEAM_0:0:29399579.
Ahoj na foru si nenahlásil žádneho cheatera.Jak jsem se díval v chatlogu tak slovník nemaš moc nejlepší.Podle mě jsou lepší kandidáti PROTI.



Ano Tupelko, priznávam Že som sa horšie správal to správanie sa napraví, no a to Že som nenahlasil hceatera som pisal 2x ciperovi lebo mi povedali ze je on admin.

Tupelko
17-02-13, 22:03
Ano Tupelko, priznávam Že som sa horšie správal to správanie sa napraví, no a to Že som nenahlasil hceatera som pisal 2x ciperovi lebo mi povedali ze je on admin.
On admin není , ale taky žádá o práva :D

Charon35
25-02-13, 17:34
Ahoj portál kotelna.

Rád by som požiadal o práva na server Furien mód. Volám sa Patrik Samek nick v hre : Kakauko| FLOp1N4T0R a pred týmto nickom som hral pod menom Ardea^| V1S10N, mám 19 rokov a momentálne pracujem pre firmu.

Couter strike hrám viac ako 6 rokov. Mal som 4 roky dozadu aj vlastný server ale na Counter Strike Source. Používal som jednoduchý AMX mód pre adminov nie rcon. Na kotelne (iba na Furien serveroch) hrávam 3 mesiace aj viac možno neviem presne kedy som začal. Admin som bol už na mnoho serveroch, bol som aj cheathunter na lige ktorá už bohu žiaľ zanikla. Rozoznať normálneho hráča skillera od heckera nemám vôbec žiaden problém, no vydeľ som že pýtate nahlásenie cheaterov, dnes som videl 2 ale 2x som volal cipera ale medzi tým dokým ciper prišiel hráči odišli alebo vypli Aimbot - Wallhack.

Mám origínal hru nick na steame : samco0013, ktorý mam už dlhšie mám aj druhý ktorý hádam nebude potrebné uvádzať.
TS3/VNT nie je problém.

Amx mód ovládam v pokročilom štádiu.
Rád by som sa stál členom vášho admin teamu.

S pozdravom Patrik Samek (FLOp1N4T0R)

Pochopil by som, keby si písal tvrdo, keďže v popise máš Myjavu. Čiže buď si sa snažil nasilu písať mäkko, čo sa ti nepodarilo, alebo si nejaký maďar.

K žiadosti. Odkoho máš ten steam? A koľko ti je naozaj rokov?

Patrik Samek
26-02-13, 12:25
Pochopil by som, keby si písal tvrdo, keďže v popise máš Myjavu. Čiže buď si sa snažil nasilu písať mäkko, čo sa ti nepodarilo, alebo si nejaký maďar.

K žiadosti. Odkoho máš ten steam? A koľko ti je naozaj rokov?


Steam som si kúpil v roku 2009 tuším aj s DVD a mam 19 rokov kludne prídem aj na TS až sa ty niečo nezdá

Shamino
26-02-13, 17:36
Jsou tu lepší kandidáti než ty.PROTI

Charon35
03-03-13, 11:47
160461Mám origínal hru nick na steame : samco0013, ktorý mam už dlhšie mám aj druhý ktorý hádam nebude potrebné uvádzať.
(FLOp1N4T0R)

Tak si flopinator, alebo samco? A hravas u ešte vôbec?

Patrik Samek
05-03-13, 18:25
Tak si flopinator, alebo samco? A hravas u ešte vôbec?


charon ahoj. to je steam nick samco0013 a v hre mam nick Flopinator

Charon35
09-03-13, 16:38
neaktivny
Nie.