PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj 5v5 clanbase



Piner
17-02-13, 21:35
Dne 23.2.2013 ( Sobota )se bude konat turnaj 5v5 clanbase ve hře Counter-Strike 1.6.
Clanbase = normální zbraně na normálních mapách.
Turnaj se posouvá o hodinu!! Začátek je v 15:00.

Registrace ukončena ! Změnit sestavu už nelze !!

Týmy budou náhodně rozděleni do 4 skupin. A, B, C, D po 4 týmech, to znamená, že maximální počet teamů je 16. Ve skupině bude hrát každý team s každým teamem. Do čtvrtfinále postupují první dva teamy ze své skupiny, a to tak, že první team ze skupiny A bude hrát s druhým teamem ze skupiny D, první team ze skupiny B s druhým ze skupiny C. Druhý team ze skupiny A bude hrát s prvním teamem ze skupiny D, druhý team ze skupiny B bude hrát s prvním teamem ze skupiny C.
Třetí team ze skupiny A bude hrát se čtvrtým týmem ze skupiny D. Třetí team ze skupiny B bude hrát se čtvrtým týmem ze skupiny C. Čtvrtý team ze skupiny A bude hrát s třetím ze skupiny D. Čtvrtý team ze skupiny B bude hrát s třetím týmem ze skupiny C.
Kapitán teamu mi napíše soukromou zprávu o členech teamu. Příklad :Kapitán : Spiderman, hráči : Batman, Superman, Cpt.America.( + Můžete dopsat název klanu a jeho klantag. Radši i náhradníka.) Nicky by měly být shodné ve hře.
!! Jiné PMky se nepočítají, pokud nebude vypadat jako tato vzorová, nedostanete možnost dostat se do turnaje !!

Skupina A:
1. KOTELEGENDY, Kapitán : Flash, hráči : carol1ne , fykseN , Dlouhisek , random hero , Náhradník : certik
2. Der o2, kapitán :uNfaiL hráči : embi,masti,silwoo,stinky nahradník : bezkofeinu [Tým Der o2 byl diskv. kvůli porušení pravidel]
3. asdf Kapitán : kundas, hráči : parek, jaei, Firer, Mew, náhradník : TH10
4. Just4FUN, kapitan : CENDA, hráči : Vocko, Volume, senjuu, kOPECZEK nahradnik : SOUKE,RetrowOw~

Skupina B:
1. Slaves of Metal, Kapitán : Destiny (Giussepe), Hráči : Slunce, Christine (DeviL), SkyfaLL, dAdUSKA, Náhradník : Geoff
2. Clan of the Dreams, Kapitán : B3ZnY St@nD4Rd, hráči : Lolin*LA*, AxEs., Kuko, Cherry Tree náhradník : Will you marry me ?
3. [BrAiN], Kapitán : Milk CZ, hráči : noirbun, jolo, Mr.Vikernes, Matis, náhradník : Ejo
4. KsA [Kryplové s ákáčkem], Kapitán : $lepiska, hráči : Sp0ng3 ?,mrkdofous,Kohoutek,Sticky, náhradník : Player



Skupina C:
1. Fenomen, Kapitán : ixtyn, hráči : MAGi, Pepik.skill is back, RelaXer, G6, Náhradík : Superssork
2. VEVO, Kapitán : !!LOGIC!!, Hráči : RioT,JIRI,Dal ta Bhoper,Tesla, Náhradník :TupelkoVEVO.
3. Luckboys, Kapitán : The Frisco Hráči : DarkAspect, Beat :), nEro, nejistí hráči : (Puky, Vcelinko, Mhl)
4. Banned , Kapitán : Hugo , Hráči : Zajda, Eskny, pOseLc, [FU[N]KY] , Náhradník : TripleX

Skupina D:
1. ^AreOw| Kapitán : saod aw, Hráči : Duke, pEtan., e2, poiuz
2. BGDonLINE, Kapitán : MASINA 4 Legendica! MSI, hráči : egzekut0r4sale.kgb MSI, tESHKE[c] SteelSeries, shok1ca <3 Korea MSI, Sl4m.GO-fnatic HLTV.org
3. Kapitán: Chlapcek Hráči: AnGeL, Etox, Domino a Stundi Náhradník: Adio
4. Mame kodi, Kapitán : DiE' <3 AcE', hráči : Jihočeský master, DZuZi, loka, Fiik

Turnaj bude na body :
Výhra = 3 body
Remíza = 1 bod
Prohra = 0 bodů.
Pokud nemáte soupeře, získáváte tzv. freewin ( vyhráváte bez zápasu )
Pokud se stane, že budou mít 2 týmy ve skupinách stejný počet bodů, rozhoduje vzájemný zápas.
Např : Tým A vs Tým B - vyhrál tým A
Tým A má 7 bodů
Tým B má 7 bodů
První místo ve skupině bere tým A, protože vyhrál vzájemný zápas.

1. kolo
1A vs 2A - KOTELEGENDY
3A vs 4A - Just4FUN
1B vs 2B - Slaves of Metal
3B vs 4B -
1C vs 2C - FENOMEN
3C vs 4C - Banned
1D vs 2D -
3D vs 4D - Mame kodi



Mapy :
prvni kolo volitelna mapa,
ctvrtfinale mirage,
semifinale dust2,
finale inferno


Pravidla :

1. Dodržujete všechny kotelňácké pravidla.
- To znamená žádná vulgárnost, urážky hráčů, rasismus, rasismus v nicku. ( Být vámi, radši nepíšu vůbec nic.)
- Zakázáno odcházet ze serveru, na server se už nepřipojíte z důvodu, že bude zapnutý autokick.
2. Samozřejmost je to, že jsou zakázané hacky, scripty či podobné hovadinky.
3. Povolen TS, Skype.
4. Celý tým má 5 minut na to, aby se dostavil na server, pokud nepřijdete, prohráli jste kontumačně. Jestliže nepřijde ani jeden celý tým, dohlížející může ještě chvíli počkat. Záleží na něm. Máte právo na 1 náhradníka, pro kterého platí stejné pravidla jako pro Vás. ( V případě, že se jeden hráč z Vašeho teamu nedostaví. )
5. Rozehra je jen jedno kolo, pak už se jede tzv. " na ostro ".
6. Máte přikázáno od začátku knife roundu točit demo. V případě, že se Vám bude zdát, že je někdo z enemy teamu zapnutý ( wh, ab, 16 bit ) , máte plné právo podat protest a tím si vyžádat od enemy teamu demo ( Od všech hráčů ! ). Pokud nedodají demo a Vy jste prohráli, výsledek se otočí a kontumačně vyhráváte Vy. Pokud se čirou náhodou stane, že zapomenete točit demo, máte povoleno 3 kola bez dema ( Jen ze začátku ).
7. Knife round rozhodne o straně, tým, který vyhraje knife round si může vybrat stranu, na které chce hrát.
8. Po 15 kolech se strany vymění a pokračuje se dál, tým, který dosáhne první 16 bodů za tým, vítězí.
9. Mapa bude určena adminem.
10. Vaší povinností jsou SG screeny. To znamená, že na začátku hry dostanete do ruky smoke a hodíte, stisknete tabulku a uděláte screen. Další screen uděláte při GH ( po 15 kolech, když se střídají strany ). Na konci hry též uděláte screen. Můžete screenovat i vulgárnost či cokoliv jiného. Nutnost dodat jen při protestu.
11. Jeden hráč nemůže být registrovaný ve 2 týmech najednou.
12. Každý team má právo uprostřed zápasu si vybrat tzv pauzu. Hra se zastaví a všichni hráči mají 5 minut pauzu, po 5 minutách začíná okamžitě hra a hraje se dál.
13. Pokud budete chtít podat protest, např. : Vyhráli jste a oni řekli, že jste prohráli, nebo že váš urážejí apod. = Podáte protest, dodáte demo, všechny screeny a " obvinění ". Posíláte to do soukromé zprávy mě.
14. Pokud bude v protestu nějaký cheating apod., vyhráváte kontumačně. V případě cheatingu je enemy team diskv. a doufám že i banned na serverech kotelna.
15. Výsledky musí být nějakým způsobem dodány, tzn. screenem. Kapitán vítězného týmu mi pošle screen s otevřenou tabulkou na konci zápasu do soukromé zprávy, to abychom si ověřili jestli mluvíte pravdu.
16. Pokud nenahlásíte náhradníka a na serveru vás nebude plný počet, může enemy tým podat protest a pro vás to může skončit kontumací. Pokud ovšem nahlásíte náhradníka a i přes to budete muset hrát ve 4, dostanete výjimku a můžete hrát ve 4.
17. V případě protestu na Váš team informuji kapitána Vašeho teamu. V PMce Vám bude zděleno od koho je poslán protest a máte půl hodiny na to, aby jste dodali všechny screeny, dema. Nejlépe zabalené v .rar/zip.
18. Pokud nemůže přijít ani Váš náhradník, máte právo hrát ve 4, či dokonce ve 3. Minimální počet hráčů pro 5v5 je 3. Neoznámený host předem není povolený.
19. Čas mezi zápasy bude minimálně 10 minut. Pak se uvidí, jak se bude hrát dál, může se stát, že budete čekat třeba i půl hodiny.
20. Po ukončení zápasu mi kapitán vítězného týmu pošle do soukromé zprávy HG screen ( half game - po 15 kolech ), GG screen ( konec hry ) a status screen ( otevřete konzoli, status + snapshot [screen]). Toto je nutností ! Pokud nedodáte, prohráli jste kont.

Protesty :
Máte plné právo o demo a screeny.
Pokud je protest podán na Vás, stačí 3 média zabalená v .rar/zip souboru od 3 různých hráčů. ( 3 dema, 3x sg screen )

Pokud má někdo zájem pomáhat při turnaji, stačí PM mě nebo konovi.
"Admini" na serverech. :
Piner
ZombieBot
kono159
[B]Registrace platí do pátku 22.22 , 20:00 !
Neustále sledujte, může se stát, že se změní pravidlo či celková organizace ! Neznalost pravidel neomlouvá.

Milk
17-02-13, 22:09
Nebylo by lepší tam šoupnout hltv, místo, aby každý točil demo?

Piner
17-02-13, 22:11
Bude se hrát na kotelňáckých serverech, takže HLTV by mělo být. Jenže na HLTV nejde tolik poznat AB a v některých případech i WH, mě kdyby banoval někdo na základě HLTV tak bych se mu asi vysmál. Navíc, pokud se nemýlím tak když natáčíš demo, tak je vidět ten 16 bit.

Flash
17-02-13, 22:22
Ten spectator je tam jako proc? Chapu, ze na rozehru prijde admin, da zakladni pokyny a co ja vim, co vsechno ale proc tam jakoze ma bejt celou mapu? Od toho se toci dema a sou od toho i screeny aby se kdyztak dalo vsechno dokazat... neverim, ze ten admin nebude napovidat pres steam. Sem neduverivej clovek a neprijde mi to jako dobry reseni.

+ Pridej do pravidel SG test na 16bit... na in-eye demu se neda dokazat, jestli hrac mel 16 nebo 32 bit, od toho sou smoke screeny. Tabulka + 2 sg na screenu a tu povinnost vsichni, jako demo. Diky. :)

DarkAspecT
17-02-13, 22:28
Dám s někým, pm.

Piner
17-02-13, 22:29
Pravidlo SG screenu bylo přidáno, ale admina ve spectu nechám. Už jen kvůli těm urážkam apod. hovadiny, pokud budou mít hráči nějaký problém, ať si to vyříkají na steamu a neserou to do hry.

To s těmi adminy bych měl nějak pořešit, asi jim přikážu, aby byli v počase zápasu off na steamu, to se ještě uvidí.

:D Dal Ta Bhoper:D
17-02-13, 22:40
Napíšte PM keby ste ma chceli do teamu.

vedouci venny
17-02-13, 22:49
To s těmi adminy bych měl nějak pořešit, asi jim přikážu, aby byli v počase zápasu off na steamu, to se ještě uvidí.

Stejne je to kravina nevidim problem kdyz nekdo bude nadavat udelat screen a po zapase kontuma a diskv.

Piner
17-02-13, 23:04
Stejne je to kravina nevidim problem kdyz nekdo bude nadavat udelat screen a po zapase kontuma a diskv.

Nechci být drzí, nebo nechci aby to vypadalo že mám ( znovu ) ego up +100, ale je to můj ( náš ) turnaj, jediný pravidlo na který jsem zapomněl je ten SG screen a to jsem taky dodal, ale pokud něco určím tak by to tak mělo být, nikdo tě na ten turnaj nenutí jít a pokud na něj nejdeš, tak by ti vlastně mělo být úplně jedno, jaké tam budou pravidla.


Toto jsem ještě neviděl


a to i včetně toho, že by měl být někdo na serveru ve spectu... wow... Zdůraznils sice, že je to tvůj turnaj a tvá pravidla, leč chtě nechtě, toto je teda ultramegamonstrózní kravina :D

Záleží na "adminově" toleranci, měnit pravidla nebudu.

Duska
17-02-13, 23:22
Toto jsem ještě neviděl

- Dohlížející ( organizátor ) má právo Vás kicknout ze serveru za jakékoli provinění, a tím dostanete tým do boje proti přesile. Do hry se už nepřipojíte, protože bude zapnutý autokick

a to i včetně toho, že by měl být někdo na serveru ve spectu... wow... Zdůraznils sice, že je to tvůj turnaj a tvá pravidla, leč chtě nechtě, toto je teda ultramegamonstrózní kravina :D

Beky Standard
18-02-13, 10:13
.Piner to akože začnem hrať tak celý čas mám točiť demo ako hrám ?

_AnGeL_
18-02-13, 10:44
Čo bude výhra??

Flash
18-02-13, 11:47
.Piner to akože začnem hrať tak celý čas mám točiť demo ako hrám ?

Tohle je uplne to nejzakladnejsi pravidlo kazdy ligy. Nevim, co se vam na tom nezda... proste se napojite, otevrete konzoly, date record xxx a hrajete. Nic vic se po vas nechce + este ten smokescreen, to zas z teamu hodej 2 lidi na zem vedle sebe smoke, date TAB aby byla videt tabulka a F5 screenujete, normalne je potreba este net_graph ale to kdyby se tu chtelo, tak bude pulka sg neplatnejch. SG testy se delaj pri kazdym napojeni, takze kdyz to nekomu spadne a znova pripoji, mel by udelat vzdycky novej.
-> Ted me napadlo este pravidlo na pauzu... sou lidi - i u nas v tymu, kterym kotelna obcas failuje, vcetne cw serveru, takze to bude nutny pridat do pravidel. :) Videl bych to asi 3 minuty na tym... to na nejdulezitejsi veci staci, zbytek at si lidi zaridej o pauzach mezi zapasy.

A vyhra budou udajne DOTY2.

3necky
18-02-13, 12:24
Myslel jsem, že po updatu je 16 bit zrušený. Ale pro jistotu ty sg screeny klidně dělat můžeme.

Jinak jsem byl v domnění, že to bude 4fun turnaj "od komunity pro komunitu" a tady se to bere docela vážně, i o cenách dokonce někdo uvažuje?

SliZo
18-02-13, 12:43
Škoda že zrovna tuhle sobotu nemůžu, jinak bych si střelil :(
Ale i tak GL všem účastníkům :)

Flash
18-02-13, 12:44
Tak jasne, ze to je 4fun, jen nechci aby se z toho zas stala fraska... po updatu to je mozna nejak osetreny, nevim, jenze stejne dost lidi dalo downgrade, takze maj starou verzi hry a porad si to muzou stelovat. Reseni cen ja osobne nechapu, tohle neni turnaj aby kazdej dostal tisic euro a medaily, ty doty sou jako malej detail k tomu, ze si lidi zahrajou. Kazdopadne ty pravidla resim, protoze si chci zahrat a ne abych vypadnul kvuli tomu, ze nekdo dostane DC kvuli serveru, proto je potreba ty pravidla doladit.

Piner
18-02-13, 13:35
Je vidět jak jsou Češi a Slováci s prominutím svině, všechno dělají jen kvůli něčemu. Já osobně žádnou výhru dávat nebudu, jestli do toho něco zatáhne kono to je jeho věc, ale já to beru jako 4fun turnaj. Team dopsán.

vedouci venny
18-02-13, 13:37
Čo bude výhra??

Stejne by te to nemuselo zajimat protoze to nevyhrajes neboj :)

_AnGeL_
18-02-13, 13:56
Zohnal som hráča z ESL tak tíško.

SliZo
18-02-13, 13:58
Zohnal som hráča z ESL tak tíško.
Tak to jsi pán, myslíš že to záleží na 1 hráči?

_AnGeL_
18-02-13, 13:59
Nie, ale mám kamaráta ktorý vybavuje veci za mňa a aj on vie veľmi dobre hrať a ešte mi chýbajú hráč a náhradník a zatiaľ to vyzerá na very good team.

kono159
18-02-13, 14:39
Vyhra je dota lebo steam mi nic ine neposiela, len este neviem ako to bude s NS hracmi.
Hej NS hraci, ak nemate steam tak si ho stiahnite a zaregistrujte sa. Do PM mi napiste MENO ake ste si dali.
Tu (http://store.steampowered.com/about/) si stiahnete steam a budete pokracovat podla pokynov.
Ti, co ma nemaju nech mi napisu tu PM, ja vas hladat jak postihnuty nebudem.

Preco chceme niekoho v specte, aby to nedopadlo ako s furienom, ze usporiadatel odisiel v polke zapasu a hraci zacali robit picoviny.
Tie urazky, ako ze spravim screen a potom sem dam. Podla mna blbost, nikto nevie kolko moze trvat jeden zapas.
Ked ich zabanujeme rovno, usetrime cas.

Giussepe
18-02-13, 15:05
A pokud se z tymu dostaví jen čtyři hráči, znamená to pro tým kontumační prohru nebo je zde možnost, že by zápas odehráli ve čtyřech?

Piner
18-02-13, 16:02
A pokud se z tymu dostaví jen čtyři hráči, znamená to pro tým kontumační prohru nebo je zde možnost, že by zápas odehráli ve čtyřech?
Na to tam máš toho náhradníka :)

Giussepe
18-02-13, 16:33
no jasné, ale kdyby ani náhradník nebyl k mání a z týmu by mohli hrát pouze 4 hráči tak jestli je možné hrát ve 4?

fykseN
18-02-13, 16:47
@_AnGeL_ hráče z ESL? Vážně? :D:D:D

Piner
18-02-13, 16:56
no jasné, ale kdyby ani náhradník nebyl k mání a z týmu by mohli hrát pouze 4 hráči tak jestli je možné hrát ve 4?

Ano, ale pokud mi nenahlásíte náhradníka tak je to kontumace, ale pokud nahlásíš a ani on nepřijde, můžete hrát ve 4.

_AnGeL_
18-02-13, 16:59
@_AnGeL_ hráče z ESL? Vážně? :D:D:D

Zatiaľ to tak vyzerá, že príde, ale keď mu tam skočí niečo lepšie tak budem musieť nájsť niekoho iného.

Acid
18-02-13, 18:05
no jasné, ale kdyby ani náhradník nebyl k mání a z týmu by mohli hrát pouze 4 hráči tak jestli je možné hrát ve 4?

Snad nemyslíš nás? :D

BIqcko
18-02-13, 18:08
Total kravina z tym spect adminom na servery .. to ze bude mat off steam nic neresi,je tu skype,a ine somariny ..

Piner
18-02-13, 18:44
Total kravina z tym spect adminom na servery .. to ze bude mat off steam nic neresi,je tu skype,a ine somariny ..

Ty si iný pán... Je vidět, že jsi to nečetl celé, lebo jsem to pravidlo smazal a vyřešilo se to úplně jinak.

fykseN
18-02-13, 20:25
Clanbase, tedy only steam? Aby se zase neřešil problém s dodáváním statusů když si soupeř stěžoval na nedodání statusu o kterém v pravidlech nebylo ani slovo...

Alw4d
18-02-13, 20:35
Když začnu točit demo začíná mi lagovat cs a po chvilce se mi vypne pc a to samé na noťasu

fykseN
18-02-13, 20:38
A ještě nějaké info pro admina (jen MŮJ názor, pomohlo by přečíst si nějaká ligová pravidla):
1) 3 minuty na dostavení je pitomost, to půlka lidí ještě nebude vědět kde je IP
2) Na 5on5 už je nějaké to desetiletí pravidlo podat žádost jen od tří lidí...
3) Nikde jsem nenašel kolik je času na dodání médií od podání žádosti (samozřejmě po dodání screenů s výsledkem)
4) Minut na pause je vždy pět
5) Kam se dodávají média v .rar formátu upnuté na freeupload serveru?

Admina turnajů sem na lize dělal dlouho, tohle jsou jen základní pravidla z 5on5 MR15...

Piner
18-02-13, 21:16
A ještě nějaké info pro admina (jen MŮJ názor, pomohlo by přečíst si nějaká ligová pravidla):
1) 3 minuty na dostavení je pitomost, to půlka lidí ještě nebude vědět kde je IP
2) Na 5on5 už je nějaké to desetiletí pravidlo podat žádost jen od tří lidí...
3) Nikde jsem nenašel kolik je času na dodání médií od podání žádosti (samozřejmě po dodání screenů s výsledkem)
4) Minut na pause je vždy pět
5) Kam se dodávají média v .rar formátu upnuté na freeupload serveru?

Admina turnajů sem na lize dělal dlouho, tohle jsou jen základní pravidla z 5on5 MR15...

Četl jsem pravidla na lize (přesněji řečeno sft ) několikrát dokola a stejně nechápu některé věci.
1) Editnuto na 5 minut.
2) Nechápu
3) Od jaké žádosti, myslíš protest ? Editnuto, mají na to půl hodiny.
4) Editnuto
5) Nerozumím úplně přesně.

Každopádně díky, jestli ještě někdo najde nějakou velmi zásadní chybu, můžete napsat. Může se to hodit, třeba bude i někdo jiný dělat turnaj v cb, pak už jen stačí okopírovat pravidla. Snažím se, aby to vyhovovalo všem hráčům co nejvíc.

Hajjas
18-02-13, 21:23
skoda, ze uz je to plne

fykseN
18-02-13, 21:23
Edit:
1) V pořádku
2) MR15 5on5 se nežádá od všech hráčů ale pouze od třích vybraných (tady asi bude nejvhodnější nick co měl hráč ve hře)
3) Žádost o demo se může podat do 10 minut od dodání screenů a od podání žádosti je 10 minut na dodání médií, potom protesty se můžou podat kdykoliv do termínu který určí admin (pokud hráči chtějí něco zásadního řešit)
4) V pořádku
5) In-Eye demo a Smoke test se vkládají do .rar archivu a uploadují se na free server odkud si ho může kdokoliv stáhnout (sendspace.com, uloz.to....), jen jsem se ptal jestli se odkazy budou dávat sem do fóra jako minule?...


až znovu spustí playsector můžu ti poslat kopii mých pravidel turnajů....

DarkAspecT
18-02-13, 21:30
skoda, ze uz je to plne

4 týmy ze 16, asi nemáme pod pojmem plný stejné slovo.

Piner
18-02-13, 21:39
4 týmy ze 16, asi nemáme pod pojmem plný stejné slovo.

Tak se spletl, nerozpoutávejte tu flejmy a neřešte kraviny..

Btw, díky fyksene.

Lynviy
18-02-13, 21:52
A smoke test musí mít formát .bmp a žádný jiný nesmí mít.

Acid
19-02-13, 18:33
Hele tak jestli by jsi to u nás mohl editnout...Vojta nemůže jít, tudíž napiš prosim tě SkyF4LLa do teamu, místo náhradníka. Dík.

fykseN
19-02-13, 19:09
AnGeL prozradíš mi prosím kdo z vás v týmu hraje ESL 5on5 ladder?

Piner
19-02-13, 22:09
Bude se hrát d2, inferno, tuscan, nuke, train, mirage. Touhle otázkou jsi mě docela dostal, to se musím přiznat. Mapy budou vybrané náhodně.

Piner
19-02-13, 22:13
Ne to ne, spíš tam dávám ty více známé. Nemůžu tam dát třeba mapu de_chateau, protože tu tady snad nikdo nezná ( btw, ani já ne ). Ale nechci sem cpát zase nějaký podělaný předělávky dustu apod.

Mapy byly editovány do 1. příspěvku.

Giussepe
19-02-13, 22:20
řek bych, že i v tom de_chateau bych se orientoval líp než třeba v mirage.

Piner
19-02-13, 22:26
Mirage je jedna z nejzákladnějších map co vlastně v csku je, a je velmi podobná cpl_strike, co se třeba na DM hraje běžně. Chateau je, pokud se nepletu ten zámek s tím kanálem či co to je, že ? Tam ani nenajdu A a B plant. Poznal bych je podle screenu ale nedoběhl bych tam, nevím kudy.

EDIT : To znám z MP, tam ti hráči ani neví, co je spawn.

:D Dal Ta Bhoper:D
19-02-13, 22:26
Ani ne.

DarkAspecT
19-02-13, 22:35
Prodigy je super, mirage bych nedával, to radši cpl_mill.

RioT
19-02-13, 23:07
mirage vobec nie je základna, je to prerabka cpl_strike, zo základných sa patrí dať de_cbble, hrá sa na všetkých ligách a niekde sa hrá aj aztec ale to by som radšej vynechal :D

vedouci venny
20-02-13, 06:03
Aha asi jnej gang

Piner
20-02-13, 07:26
mirage vobec nie je základna, je to prerabka cpl_strike, zo základných sa patrí dať de_cbble, hrá sa na všetkých ligách a niekde sa hrá aj aztec ale to by som radšej vynechal :D



Asi jsi trochu zmatenej, cbble nemá s mirage nic společnýho. cpl_strike je předělávka mirage, a mirage je jedna z těch základních map.

Beat
20-02-13, 08:37
To cbble by sa tam hodilo je to dobra mapa a hrava sa často na serveroch tak hráči ju budú poznať.

Acid
20-02-13, 09:12
Mirage se hraje často, dost často na classicu, takže kdo jí nezná dost dobře, ať si tam jde zahrát. Jinak u cbble ... není moc velká na 5 hráčů? Mě to tak přijde...

Beat
20-02-13, 09:46
Je o niečo väčšia ale nemyslím, že by s tým bol nejaký veľký problém.

Flash
20-02-13, 10:52
6 kol = 6 map, kde je problem? Navic se hraje Clanbase, nemenuje se to tak jen pro srandu... tyhle mapy sou v tuhle chvili zakladni na vsech clanbase turnajich a ligach, navic se jejich rotace hraje na classicu, takze neni problem se je naucit. :)

RioT
20-02-13, 17:47
Asi jsi trochu zmatenej, cbble nemá s mirage nic společnýho. cpl_strike je předělávka mirage, a mirage je jedna z těch základních map.
? veď presne to som napísal s tým že nesúhlasím, že mirage je základná mapa. Je mladšia ako cpl_strike a cpl_strike je zároveň hranejšia

fykseN
20-02-13, 17:53
Běžné zálkadní clanbase mapy: de_mirage, de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_cpl_mill, de_tuscan, de_cpl_strike, de_forge, de_cbble atd.
osobně si myslím že vybrat 6 map nebude problém...

human
21-02-13, 17:40
Ty.

matis
22-02-13, 07:36
Súťaz o cenu VIP

Takže urobme si malú súťaž o ceny :

Budeme tipovať víťazný tím a najlepšieho hráča turnaja...

Tipujte následovne :

1. tím : [BrAiN]
2. hráč : Luccy


Ceny :
2x VIP na kotelnu

víťaz sa vyberie iba jeden spomedzi správnych odpovedí za pomoci : http://www.random.org/
losuje sa zvlášť odpoveď na naj tím, aj na naj hráča...

no dúfam ale, že sa bude robiť nejaká štatistika hráčov...

ako ste tipovali : https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AoYzlevTAdyTdElVcDZjSHdyYzVXQmVUZFE5R0lRW lE&output=html

_AnGeL_
22-02-13, 10:28
1. tím : Banned
2. hráč: Triplex

fykseN
22-02-13, 11:20
nejlepší hráč musí být z týmu který se probojuje až do finále, takže na tipování nic těžkého ;)

Rixie
22-02-13, 11:27
Tým: KOTELEGENDY
Hráč: fykseN

hfsaa
22-02-13, 11:48
Tým : KOTELEGENDY
Hráč : Dlouhisek

matis
22-02-13, 12:30
nejlepší hráč musí být z týmu který se probojuje až do finále, takže na tipování nic těžkého ;)

preco by musel?

knds
22-02-13, 12:39
Tým: KOTELEGENDY
Hráčka: carol1ne

Beat
22-02-13, 12:57
Team: KOTELEGENDY
Hráč: Dlouhisek

gre
22-02-13, 13:03
Kotelegendy to vyhrajú. Ešte sa dá registrovať team zajtra?

Beat
22-02-13, 13:14
Kotelegendy to vyhrajú. Ešte sa dá registrovať team zajtra?


Registrace platí jen do pátku 22.2. do 20:00 !

Milk
22-02-13, 14:17
tým [BrAiN]
Hráč: Dlouhis

SliZo
22-02-13, 14:21
Tým: KOTELEGENDY
Hráč : Flash

The Frisco
22-02-13, 14:31
Fenomen
ixtyn

lala
22-02-13, 14:40
Tym: Nejlepsi zpevak
nick: Zeus

sranda)

RastaFarian
22-02-13, 15:20
Tým: Luckboys
Hráč jednoznačně DarkAspecT

Amazing-Zajic
22-02-13, 15:20
Luckboys
DarkAspecT

D!!!!n3r [MaMLas] :x
22-02-13, 15:26
Nehľadá niekto Hráča do teamu??? Inak tá Tipovačka Tým: [BrAiN
Hráč: !!LOGIC!!

Screen.
22-02-13, 15:35
Tým: Fenomen
Hráč: Pepik.skill is back

lebo feťák.

Dlouhis
22-02-13, 15:56
Tým: KOTELEGENDY
Hráč: je asi blbé tipovat sám sebe takže , carol1ne

Beky Standard
22-02-13, 16:10
1.TIM: KOTELEGENDY
2:HRAC: Dlouhisek

Trey
22-02-13, 17:13
1. tím : KOTELEGENDY
2. hráč : Dlouhisek

fykseN
22-02-13, 18:05
1. TEAM: KOTELEGENDY
2. HRÁČ: random hero

BIqcko
22-02-13, 18:57
1. TEAM: KOTELEGENDY
2. HRÁČ: dlouhisek

Mr.Brown
22-02-13, 21:18
1. tím : KOTELEGENDY
2. hráč : Dlouhisek

DarkAspecT
22-02-13, 21:59
Luckboys
Aspec:D
Se na mě domluvili :D
1.Luckboys
2.nEro

Piner
22-02-13, 22:20
Luckboys
DarkAspecT

DarkAspecT
22-02-13, 22:33
Luckboys
DarkAspecT
Kurva, jestli vyhraju, tak budete srát vočima :D

Beat
22-02-13, 22:36
Kurva, jestli vyhraju, tak budete srát vočima :D

Vkladame do teba všetky nadeje. :D

Zoyer
22-02-13, 23:46
aby se neřeklo : Luckboys
DarkAspecT
:D

Slunicko
23-02-13, 07:45
Tak tu je jasne ze vyhraje team KOTELEGENDY a rekl bych ze z hracu jednoznacne dlouhan.

matis
23-02-13, 08:30
Caute, dajme tomu, ze hlasovat mozte este do 13:00....posty po tomto case uz neuznavam...dakujem

Amazing-Zajic
23-02-13, 09:05
Copy power

vedouci venny
23-02-13, 11:19
skupina D-3 nemají tag.. a hrac Angel lebo som nepoznal jeho esl players

Amazing-Zajic
23-02-13, 12:04
My taky, opengl32.dll, hh

yalud
23-02-13, 12:52
to si děláš srandu proč to dáváte na skupiny? to se to bude hrát do zejtřka? dejte klasicky jako jinej každej cup na každé lize 16 týmů 8-8 , 4-4 , 2-2 , o 3.m.- finále. , na 4.kola proč se musí hrát 7 :D

uNfaiL
23-02-13, 12:58
1. tím : Der o2
2. hráč : masti

uNfaiL
23-02-13, 13:41
Do predu oznamujem že využijeme náhradníka

fykseN
23-02-13, 14:03
uNfail zase vtipnej :D

slepice
23-02-13, 14:38
Nebude lepší to posunout na zejtra ?

Piner
23-02-13, 14:40
VÍC SE DOZVÍTE ZDE ! ¨



http://csko.cz/forum/showthread.php?14456-Turnaj-5v5-clanbase-servery-z%E1pasy&p=162051#post162051

Stinky
23-02-13, 14:55
Tým Der o2 byl diskv. kvůli porušení pravidel jžš za co?fakt toto se může stát jenom na kotelně dmnce...

uNfaiL
23-02-13, 14:56
Strach

uNfaiL
23-02-13, 14:57
Boli sme diskvalifikovaný za to že som zmenil zostavu a tí ktorí tam boli predtím nevedeli že som zmenil ale v pravidlách to nie je

Stinky
23-02-13, 14:58
admini si vymýšlejí pravidla na místě a my na to doplácíme dmce admini...

uNfaiL
23-02-13, 14:59
tak tak

Stinky
23-02-13, 15:00
ani jsem radši nepíšou protože nevědí co napsat

Stinky
23-02-13, 15:03
Ostatní nelhali kdyŽ mi o vás vyprávĚli super admini dĚláte dobŘe svoji práci jen tak dál bude tu víc lidí :)

ZombieBot
23-02-13, 15:17
Ostatní nelhali kdyŽ mi o vás vyprávĚli super admini dĚláte dobŘe svoji práci jen tak dál bude tu víc lidí :)

Uklidni se a nemel sračky. Nikdy nemůže nic jít podle plánu, navíc, tenhle zápas neorganizují admini.

Kotel
23-02-13, 15:22
Muze si postezovat, to je hlavni. Kdyby to organizator resil se mnou, hralo se driv.

DarkAspecT
23-02-13, 15:58
Něco podobnýho jsem čekal, příště opět turnaj. Tady ať se ty turnaje radši nedělaj. Nejdřív je to tak, že je skupina a pak najednou pavouk, jako wtf? Jestli se zas udělá turnaj, tak bude míň lidí než teď, protože timhle jste jim to znechutili. GJ

slepice
23-02-13, 15:59
Podávám stížnost za Tým [KsA]


Proti kontumační prohře s týmem BrAin.
Od 2 hodin jsme čekali celý tým 5 členů.
Furt jsme připraveni na ten zápas i po 2 hodinách čekání.
A bylo tu napsáno že kapitánovi příde PM s IP a Heslem.
Já jsem Kapitán nic mi nepřišlo.
Koukám koukám a najednou jsme kontumačně Prohráli ? Co to má bejt ?'

Edit: Takže to že jsme se nedostavili neni chyba naše ale organizátora.
Protože já byl online na Forum já byl Online na steamu takže mi mohl napsat na steam i na forum.

_AnGeL_
23-02-13, 16:20
Žiadam o demá od teamu: Mame kodi

​Spoluhráčom sa to nepozdáva.

Beat
23-02-13, 16:24
Však je na serveri hltv...

vedouci venny
23-02-13, 16:26
Však je na serveri hltv...

6. Máte přikázáno od začátku knife roundu točit demo. V případě, že se Vám bude zdát, že je někdo z enemy teamu zapnutý ( wh, ab, 16 bit ) , máte plné právo podat protest a tím si vyžádat od enemy teamu demo ( Od všech hráčů ! ). Pokud nedodají demo a Vy jste prohráli, výsledek se otočí a kontumačně vyhráváte Vy. Pokud se čirou náhodou stane, že zapomenete točit demo, máte povoleno 3 kola bez dema ( Jen ze začátku ).

_AnGeL_
23-02-13, 16:29
6. Máte přikázáno od začátku knife roundu točit demo. V případě, že se Vám bude zdát, že je někdo z enemy teamu zapnutý ( wh, ab, 16 bit ) , máte plné právo podat protest a tím si vyžádat od enemy teamu demo ( Od všech hráčů ! ). Pokud nedodají demo a Vy jste prohráli, výsledek se otočí a kontumačně vyhráváte Vy. Pokud se čirou náhodou stane, že zapomenete točit demo, máte povoleno 3 kola bez dema ( Jen ze začátku ).


Presne, takže žiadam o dema...

The Frisco
23-02-13, 16:46
To je jak pro vás někdo něco dělá.. Za dobrotu na žebrotu..

loka
23-02-13, 17:00
http://www.uloz.to/xPaQqmf/turnaj1-rar http://ulozto.cz/xEhY2C2/zapaskotelna1-dem http://www.ulozto.cz/x56Vpmd/turnaj-dem http://www.uloz.to/xGVrC8s/zapas1-dem 5-hráčovi nejde uploadnuť...stále čakáme..

gre
23-02-13, 17:07
Však sa môže maximálne demo žiadať od 3 nie?

Kotel
23-02-13, 17:17
Dobrej turnaj. GJ.

Slunicko
23-02-13, 17:19
nám se to líbí, samé výhry zatím máme :D 15 minut a hotovo

loka
23-02-13, 17:21
nechápem prečo CZ/Sk neuveria druhému jeho skill....Každý hned cheater,WH,AB...a čo ked nemá WH,AB??...

Amazing-Zajic
23-02-13, 17:35
Žádáme dema od klanu FENOMEN
hráči: Pepik Skill is back, G6, Relax

vedouci venny
23-02-13, 17:37
Sekunda upnem a editnu to

G6- http://www.sendspace.com/file/stcylb
Relaxer- http://uloz.to/xSYt1r4/2kolo-rar
Pepik.skill- http://uloz.to/xs3Jpmd/pepik-skill-zip

caHor
23-02-13, 17:47
Súťaž:
-tým: KOTELEGENDY
-hráč: Dlouhisek

RastaFarian
23-02-13, 18:01
Protest:
Hráč Pepik.skill dodal falešné demo = kontumace (dodané demo je demo hráče G6).
E: 10 minut na dodání právého dema.
E2: Sorry, popletl mě spoluhráč, který nepřejmenoval druhé demo.

Amazing-Zajic
23-02-13, 18:01
PROTEST!

Pepik-Dodání fake dema. Pepikovo demo shodné s demem G6.

vedouci venny
23-02-13, 18:03
Zkuste si to otevrit Moje demo i G6 se jmenuje turnaj2.dem pokud neumite prepsat dema a podivat se na ne a nezjistit si ze jsou to odlisne dema to neni muj problem

ixtyn
23-02-13, 18:03
tak nic

vedouci venny
23-02-13, 18:07
Jsem ho prepsal teda snad vam ted pujde ;)

http://uloz.to/xtakKME/pepik-skill-zip

btw. to demo si prepiste a dejte tam koncovku .dem to ze neumite s tim zachazet vas neomlouva

http://csko.cz/dema/upload/dir/Pepik.skill.dem

biromu
23-02-13, 18:09
Dobre si zkusil zkontumovat, ups,nevyšlo O;]]

Amazing-Zajic
23-02-13, 19:19
Je to chyba jednoho hráče, nepřepsal to a tak to pustilo stejné demo.
Naše chyba, sorry.

loka
23-02-13, 19:32
Žiadame si Demo nahrávky od klanu:FENOMEN. :) dakujeme.

vedouci venny
23-02-13, 19:40
G6 http://www.sendspace.com/file/l05l5nx
Relaxer- http://uloz.to/xfXr9Y7/semifinale-rar
ixtyn- http://www.ulozto.sk/xEGnYKM/turnaj3-rar

Povinnosti jsou tri dema jdeme hrat finale tady mate tri neni cas gl

Milk
23-02-13, 21:05
G6 http://www.sendspace.com/file/l05l5nx
Relaxer- http://uloz.to/xfXr9Y7/semifinale-rar
ixtyn- http://www.ulozto.sk/xEGnYKM/turnaj3-rar

Povinnosti jsou tri dema jdeme hrat finale tady mate tri neni cas gl


Nechci moc rejpat, ale docela to vyznělo: 2 znás cheatovali, a dáme tu 3 dema našich clear hráčů. :D

vedouci venny
23-02-13, 21:07
Nechci moc rejpat, ale docela to vyznělo: 2 znás cheatovali, a dáme tu 3 dema našich clear hráčů. :D

Taky moznost

ixtyn
23-02-13, 21:09
Nechci moc rejpat, ale docela to vyznělo: 2 znás cheatovali, a dáme tu 3 dema našich clear hráčů. :D

opatrne at nas neprezradis

matis
25-02-13, 16:34
Vyhodnotenie súťaže o VIP

http://csko.cz/forum/showthread.php?14302-Turnaj-5v5-clanbase&p=161646&viewfull=1#post161646

dokaz o losovaní :

http://imgupload.sk/images/8/z/8zzsnfe4dv7vxhllz7tm_thumb.png (http://imgupload.sk/viewer.php?file=8zzsnfe4dv7vxhllz7tm.png)

ďakujem zúčastneným a víťazom gratulujem...kód na VIP vám príde PMkou do konca týždňa...

fykseN
25-02-13, 18:08
to snad ne že vyhrál ten co ze srandy tipl zeuse kterej nehrál :D:D:D

tyger103
25-02-13, 18:37
Gratuluji vítězům a děkuji hlavně Pinerovi a všem zúčastněným.Sice jsem se turnaje neúčastnil,ale obdivuji Pinera,že se do toho vůbec vrhl.

matis
25-02-13, 18:54
to snad ne že vyhrál ten co ze srandy tipl zeuse kterej nehrál :D:D:D

zial neostal ziadny zaznam o fragoch, tak som zaradil vsetkych tipujucich...mrzi ma to

matis
01-03-13, 08:11
Cena odovzdana...kody som vam poslal PMkou....