PDA

Zobrazit normální verzi : w3 ultimate



ParadoXX
14-07-11, 19:29
pro kotla: Nevíš náhodou,čim to může bejt,že server spadne minimálně 10x za den?Respektive se hraje a najednou se to kousne a na hlsw vidim,že nabíhá mapa de_tuscan,což sem zjistil,že to bude primární mapa po restartu serveru.Nebo to spadne úplně a čeká se na úplnej restart serveru.Bohužel se to stává hodně často.Tenhle server je daleko lepší než gs.Tady,co je psáno v návodu,to platí,tam ne.Ikdyž bych udělal na tom serveur pár změn,je to furt lepší než tam.

apach29
15-07-11, 03:46
Ty zmeny navrhni a bude se o nich ne jen diskutovat, ale Kotel posoudi, jestli budou prinosem pro server jako takovy. Jestli se ti do toho nechce z obav z floodingu, nedelej si s tim starosti, pac jestli to bude zmena k lepsimu, budu stat za tebou.

ParadoXX
15-07-11, 17:05
tak jako vem si,že na ultimate gs sem nalákal lidi a zvýšil sem kupování vip právě těma změnama a taky sem tam díky tomu zvýšil úroveň.Jenže když sem ty změny řikal kotlovi,tak mi neodpověděl.Respektive nereagoval a teďka mu na icq zprávy nedocházej vůbec.Tak nevim no.A tady ani neodpověděl,co se děje s tim serverem,že tolik padá.Nevim,jestli mě ignoruje nebo má jiný starosti a timhle se zabejvat nemůže.

apach29
15-07-11, 17:16
Jsou prazdniny, mozna ma jako vestsina ostatnich i jinou praci, nez jen sedet u PC. Napis tu ty tebou navrhovany zmeny, spousta hracu i adminu by se k nim mohla vyjadrit a Kotel si toho vsimne. Muzes mu taky poslat ty zmeny PMkou, ale ja preferuju postnout to sem, nebo vytvorit novy topic v sekci "servery".

Larodar56
15-07-11, 18:59
Padal i Deathmatch FFA, zřejmě kvůli těm botům, nejspíš teď Kotel řeší jailbreak nebo něco jiného, proto asi neodpovídá.

Kotel
19-07-11, 14:51
Byl vadny update na steamu. Servery jsem aktualizoval a uz nepadaji.