PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban



Cpt. <3
18-02-13, 16:34
Ahoj,
dnes jsem se dostal do prekérní situace, během vzpory jsem se dostal na místo kde se vyskytovali CT tlačítka o které jsem však neměl zájem nýbrž o krabici do, které jsem bušil aby jsem získal zbraň. K CT tlačítkům jsme se nepřiblížil, avšak je zde možnost, že některý z hráčů během přestřelky střelil do tlačítka, čili ho tím stiskl a já byl nejblíže, problém je ten že ani nevím jaké tlačítko jelikož jsem neviděl že by se něco stalo, ale hráč jménem Mr. Brown, kterého asi následek tohoto tlačítka zabil, začal do chatu plakat, že mam dostat ban. V momentě kdy toto spatřil admin, který tuto funkci dostal asi omylem nebo si to nevím vysvětlit se zeptal zdali jsem to byl já. Na toto obvinění jsem odpověděl, že se asi spletl jelikož do toho mohl kdokoli střelit. Optal se teda ostatních hráčů zdali jsme to skutečně byl já. Již zmiňovaný Mr.Brown řekl, že mě spectoval a že jsem to musel být já. Admin mě hned šel zabanovat asi mu stačil tento vynervovaný hráč, který umřel během vzpoury jako postačující k rozhodnutí, které učinil.

Tímto bych chtěl požádat o UnBan jelikož mi to přijde jako dost neoprávněné, přece jen do toho tlačítka mohl kdokoliv střelit


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 56557)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 47 minut a 19 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'ct tlacitka'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Cpt. <3
[AMXBANS] Tvuj nick: Cpt. <3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:631286895
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:631286895
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.80.123
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.80.123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [BrAiN] noirbun
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na

kashpi
18-02-13, 18:31
nemáš takové sračky hrát a jí na normální server :)

noirbun
18-02-13, 19:35
od browna: Za 1) Nebyla to přestřelka, ale vzpoura. Stál si u těch CT tlačítek jediný. Dal jsi to zabijení na ANO/NE. Zabilo to dost hráču a viděl jsem tě tam a hned i spectoval. Poté si šel pro tu tovoji gunu v krabici. Nebyl jsem vynervovanej, ale tohle tě nasere. Netvrdil bych mu lež, nejsem debil.

ja som videl, ze to tam niekto macka a hned mi to aj brown nahlasil, bam opravneny

Cpt. <3
18-02-13, 20:20
nauč se prosim čist je tam napsano během vzpoury, ale to je jedno don't give a f*ck. Doufám, že tě už nepotkám na jailu.Hráč si nemůže ani zahrát kvůli lidem co to moc žerou.

BTW. ani bych nečekal, že mi admin a jeho kamarád napsali zpravu, o tom jak jsem dostal ban neopravněně.

ale jde o tvrzeni proti tvrzeni.