PDA

Zobrazit normální verzi : Nový server



slepice
18-02-13, 18:51
Čau,
Vzhledem k tomu že tu máte už asi 3 typy zombie tak bych vám navrhl 1 velice populární zombie mod dříve jsem to hrál a byl jsem tam i Admin ale to je od tématu.
Takže tenhle zombie mod je tak zvaný " Zombie Gun XP".
Spočívá to v tom že je to klasický zombie akorát si nemůžute vybrat že všech zbraní začínáte s glockem (jenom glock) a postupně se dostáváte k lepším pistolím a pak k smg a pak k těm lepším. Prostě projedete všechny zbraně až na Automatocké snipy ty bych tam nedával. Vlastně když už budete větší LvL tak si můžete vybrat Pistol + Lehký/těžký kulomet nebo Brokovnici atd..
Prostě když zabijete zombie tak dostanete XP a čím víc XP tím větší LvL.
Expy se dostávají jen za kill ne za to že do nich střílíte.
To expení bych dál pomalejší je to po tom větší zábava.
Dal bych sem i Padák.
A do Bonus věcí bych dal Bazuku ale ne minigun namísto miniguny by tu byla automatická snipa( přece je to GunXP pak by to ztratilo smysl).

kono159
18-02-13, 19:09
Kolko by mal zombie hp? Ak bude na servery 20 hracov s glokom, vela toho nenahraju, hra by sa musela upravovat podla lvlu hracov.

Ja som zas hral zombie war3, ludia aj zombie mali rasu. To expenie bolo tiez zdlhave, tiez sa dostavali xp len za kill. Kill schopnostou alebo ultimatom sa nepocitala. Tusim xp sa dostali len za kill zombieka. Ale sranda je zabit trolla, co si neda necklace.

slepice
18-02-13, 19:18
Hele war3 jsme nehrál hele zombie by měli normal Hp ale o tom to je začínáš z glockem ale máš lepší a lepší Zbraně věř mi je to zábava. S glockem to de prostě každej musí začít. :)

Edit: nemusela hele prostě někdo už má lepší zbraň a někdo glock každej si to musel naexpit :)

kono159
18-02-13, 19:27
Ale nejde mi do hlavy, uvediem priklad, ako jeden clovek moze zabit zombie iba s glokom, ked zombie ma 2000 hp? Ked tam bude hrat 30 ludi a z toho 20 s glokom nemaju sancu. Jedine lm, ale zato xp nedostanes, ako si pisal.

slepice
18-02-13, 19:44
Hele za minu dostaneš de o to zabít zombíka za každýho zombie co zabiješ dostaneš XP. A hele jestli si někdy hrál zombie tak nikdo neni v tý kempě sám kor když bude mít glock :) I za kill bazukou dostaneš Xp de o to zabít zobmika.
Hele mě tenhle mód strašně bavil a začínal jsem s glockem věř mi to lidi bavit bude :) A body budeš dostávat za střílení do zombie ale XP za kill :)

Edit: čim větší lvl jsi tím více Exp potřebuješ :)

Edit2: hele klidně bych ten mod napsal podrobně :) ale todle shrnutí podle mě uplně stačí :)

koNan
19-02-13, 14:26
Zní to dobře ale na začátek bych dal aspoň deserta...nevím jak by to vypadalo s glockem kdyby byl poslední člověk :D...zm by měly tak od 1000 do 1500HP + šílenství by probořilo miny ale pořád by se dal sejmout gunem (při šilku by se do něho dalo střílet)....žádný mg žádná bz, max tak kulomet a flustačka (granatomet)...taky by se tam mohlo dát že by se nedalo procházet spoluhráčema ale to by bylo mrtě stížností za blok :D...

slepice
19-02-13, 15:05
Hele procházet by se dalo a Granatomen tam byl taky ten bych dal na m4 a ak47 a hele všichni tam začínali s glockem bude to sranda to se uvidí a zombie by měli normal hp protože by je pak bylo strašně lehký zabít s lepšímy zbraněmi.
Hele stejně jsou všichni spolu takže tim glockem se je dá roztřílet.
Jo a taky bych dal do Bonus Shopu (jen pro VIP) Protože to tam bylo taky že si můžete za 10 bodů koupit nekonečno nábojů (nebo by se to mohlo dát za 19 jakoby místo minigunu) .

slepice
20-02-13, 16:32
Presne a zlepšil by som to YM asi tak hp od 1100 - 2000 lebo tý 5000 hpčka už je príliš veľa. Keď nabíjaťe tak Vás možu hneď nakaziť !

Hele prosím tě je blbost aby zombie měli 1100 až 2k Hp pak tě s AK nebo s jakýmkoli kulometem roztřílí pomalu na jeden zásobník.

slepice
20-02-13, 21:45
Hele koukněte sem Je to popsanej ten mód více podrobně. (http://csko.cz/forum/showthread.php?14383-Nov%FD-m%F3d&p=161303#post161303)