PDA

Zobrazit normální verzi : Podozrenie na WH..



D!!!!n3r [MaMLas] :x
18-02-13, 18:55
Ahoj. mám tu podozrenie na WH. možno tam to WH nieje a možno áno. Môj osobný názor že tam to WH je. ale kryje ho.
priznám sa o niekotrých "killoch" som ani nevedel že odkail má že kde bol...
Ak si myslíte že tam WH nieje.. prosím nezabite ma za to...


http://csko.cz/d/LKiECDmN

Valve: VALVE_0:0:1521621475
IP: 90.178.25.227

tyger103
18-02-13, 19:42
Na WH je to demo moc krátké.Koukněte někdo na to demo,s tím awp mu to tuším ze 4 střel třikrát škublo,2krát z toho na hráče.Možná náhoda,ale stejně pro jistotu..

RioT
18-02-13, 22:06
Podľa mňa to čisté nie je. Ten posledny moment je najpresvedčivejší, zazoomuje si na neho ešte pred tým ako výjde spoza roha pričom ho počuť nemohol. Tie škubania s awp sú tiež podozrivé, ešte som nevidel nikho žeby ťahal takto do oblúka či koliečka...

Piner
18-02-13, 22:59
21:09 - Naběhl z banánu a musel o něm vědět, protože se otočil a vlastně ihned to tam do něj rasil.
21:25 - To fakt nechápu, proč se tam zastavil a nešel dál. Podle mě o něm věděl, a proto dělal šaška než se tamten nějakým způsobem prozradí, ale netvrdím to na 100%, jen moje domněnka.
22:50 - To jak si tam namířil, to dělám běžně. ( Reagování na RioTův post )
24:01 - To je podle mě WH, u některých wallhacků je " zdarma " i cross na awp. Takovej přesnej NZ při děrování jsem fakt nikdy neviděl.
24:22 - ? Tomu nechápem.
27:24 - Já nevím jak Vy, ale já ho tam teda nevidím. Stojí tam s tím AWP, čeká až mu tam někdo naběhne ale ten box toho ESP spectatoru není vidět za tou stěnou = předstřel.

Podle mě teda zapatý je.

RioT
18-02-13, 23:19
Neviem či máme všetci iné dema ale moje je do 24.40 cca, čiže keď píšem posledný moment hovorím o 24.20, čiže celkom nechápem tú tvoju poznamku, že tam mieriš bežne a reaguješ na môj post. 27.24 tam teda nemám, neviem či je to zabugované alebo čo.

matis
19-02-13, 08:58
21:09 - Naběhl z banánu a musel o něm vědět, protože se otočil a vlastně ihned to tam do něj rasil. - no vedel o nom, lebo hodil odtial granat
21:25 - To fakt nechápu, proč se tam zastavil a nešel dál. Podle mě o něm věděl, a proto dělal šaška než se tamten nějakým způsobem prozradí, ale netvrdím to na 100%, jen moje domněnka. - no myslis, ze tam ho bolo pocut, lebo schutal granat tak odskocil...
22:50 - To jak si tam namířil, to dělám běžně. ( Reagování na RioTův post ) - clear
24:01 - To je podle mě WH, u některých wallhacků je " zdarma " i cross na awp. Takovej přesnej NZ při děrování jsem fakt nikdy neviděl. -[B] jediny mozno banovatelny cas
24:22 - ? Tomu nechápem. - co tu nechapes...podla mna clear
27:24 - Já nevím jak Vy, ale já ho tam teda nevidím. Stojí tam s tím AWP, čeká až mu tam někdo naběhne ale ten box toho ESP spectatoru není vidět za tou stěnou = předstřel. - clear, bolo mu vidno ruku

Podle mě teda zapatý je.

to je len moj nazor, nech sa nato este niekto kukne

ParadoXX
21-02-13, 01:50
riot ty už sem nepiš ty svý chytrosti,dokuď nebudeš hrát dýl jak tejden csko.
CLEAR,protože přes ty boxy nebylo vidět pořádně na hráče a norecoil nebo aimbota taky nemá.