PDA

Zobrazit normální verzi : cache_free not allocated



72 Virgins
14-07-11, 21:14
Často mi padá CS na Zm s touto hláškou cache_free not allocated nejdřiv jsem si myslel, že to je počítačem, ale dělá mi to i na druhém PC tak nevim. Už se někdo z vás s tím setkal?

grEy
14-07-11, 21:17
Aj mne to robi (vcera mi to zacalo). Tiez neviem, co s tym je.

chmod a+x /bin/laden
14-07-11, 21:51
Dnes mi to taky dělá, výhradně na ZM serveru. Už dříve jsem s tím míval problém, myslel jsem, že se mi přehřívá grafárna, obvykle jsem povypínal souběžně spuštěné programy. Dnes to nepomohlo a padalo to dál... na w3ulti se mi to ještě nestalo

Tipuju problém v nějakém přenastavení překreslování entit... mám grafárnu od ATI, jaké máte vy ostatní?

grEy
14-07-11, 22:03
Neviem, asi tiez ATI. Kedysi davnejsie ( asi pol roka dozadu ) to tiez robievalo a potom to prestalo.

ZombieBot
14-07-11, 23:28
Světe div se. Na zombie je extrémní počet neoriginálních modelů, entit a bůh ví co čeho. Mě se to taky časem stávalo.

chmod a+x /bin/laden
15-07-11, 09:06
Světe div se. Na zombie je extrémní počet neoriginálních modelů, entit a bůh ví co čeho. Mě se to taky časem stávalo.
Vzhledem k tomu, že včera tento problém shazoval CSko každé kolo, tak by možná bylo na místě některé z těch neoriginálních modelů, entit, a bůhvíčeho odstranit...

Hm napadá mě jedna věc, včera jsem si kvůli jailbreaku zapínal příjem mikrofonu (voice_enable 1), že by to byla pověstná poslední kapka? Bylo by to dost logické, že by mi CSko spadlo v momentě, kdy se někdo ze ZM pokusí něco říct do mikrofonu. Otestuju to...

EDIT: Server je plný, nejsem VIP, kašlu na to. Jestli to bude padat dál, tak na ZM přestávám chodit
EDIT2: Přenastavení nepomohlo. Už nevím co mám dělat, aby to nepadalo. Bye, bye ZM...

grEy
15-07-11, 09:21
Ja hravam teraz zombie3. Kotel to nastavil perfektne, je to ovela zazivnejsie ako klasicky zombie. :)

72 Virgins
15-07-11, 10:35
grafárnou to neni na jedný mam obyčejnou v notebooku ati na PC mam velmi dobrou nvidia a dělá to na obou. V configu žádná cache není takže třebas nastavit větší pamět pro cache nejde. Fakt nevim co s tim, ale už mě to začíná drbat.

Kotel
19-07-11, 13:54
Problem muze byt na nejakych mapach, kde jsou tuny modelu navic. Uz na klasickej mape je to jen tak tak na limitu. A to hraci chteji pridavat dalsi veci. Muzu omezit zvuky specialnich zombie u tanka, neviditelky, smokera. Zrusit čáry za kulkama.

grEy
19-07-11, 14:00
Ono neviem ci to bude tym, pretoze mne to uz 2-3 mesiace nepadlo a asi pred tyzdnom mi to raz padlo, a pokial si nic nemenil, tak by to nemalo byt tym. Nerobi tam zlobu nejaky specificky typ modelu/zvuku?

72 Virgins
19-07-11, 14:09
Jako fakt netuším hodně se mi to stává na zm toronto V2 a tam myslím snad ani modely nejsou.