PDA

Zobrazit normální verzi : 80% wh?



Company
18-02-13, 21:00
Nie som si 100% istý ale je tam dosť zaujímavých momentov... neviem ktorý čas ale ma tam celkom pekný predstrel keď si to spomalýte. Prosím však o dôkladne prezretie. ďakujem
13 ^ pinces V!Pko!!! VALVE_0:0:487107292 78.45.122.43 CZ
http://csko.cz/dema/upload/dir/princes.dem

slide
18-02-13, 23:25
pozrel som si to lebo som mal kus volného času .... niektore časi sú dosť zaujímavé musel by som ich napísať a okomentovať a to si mi práve nechce ... su tam zaujimavé náhody pár luckov ale demo podla mňa nieje prúkazné... aj keď niektorí hráči píšu stále že má WH no toto na ban asi nebude stačiť... ale počkaj na vyjadrenia adminov :D môj subjektívny názor je nepodstatný :)

matis
19-02-13, 09:09
Tento hrac tu uz bola krat preberany....video som si pozrel a podla mna clear

Company
19-02-13, 16:57
Takže pozri sa na to z inej strany. Dáva takmer neskutočné fragy ale pozri sa na jeho štýl hry... Tak hraje možno moja sestra... Veď to sa nedá chápať že dáva take fragy a inak zas sa nedokáže orientovať ani podľa zvuku.. Tak ti to vyčasujem
15:35 - ako o ňom vedel? Ja som nič nepočul ani nevidel
16:50 - Krasne si zamieril ;-)
18:17 - no neni to 100% ale aj to počitaj... tak na 50% ... možno nahoda no
19:13 - Namieril naňho skôr než ho videl...
Zvyšok kola sa hral na idiota...
21:20 - Tiež kontroverzné ale zas mám pocit že vedel kam mal mieriť..
23:11 - Herec jak vyšitý... po kille si pak krat begripne a bez ohrozenia tam nabehne

Stretol som sa s pár prípadmi, keď si cheateri na pár kôl WH vypínaly aby neboli nápadný. Neber to z vtáčej perspektívy že da pár možných killov, ale všeobecne štýl hry a ako sa pohybuje, kam si dovolí vojsť a kam nie... Bol by som rád keby si to pozreli viacerí admini Ďakujem.
19:51 - No priznávam že ho bolo počuť ako vystrelil s AWP, ale mám dojem že on už o ňom vedel predtým... a šiel tam na istotu

ParadoXX
21-02-13, 01:34
nahráváš wh s plně zapnutym admin esp?DMNC.
CLEAR tenhle hráč.A píšu to už po xtý.