PDA

Zobrazit normální verzi : Zidost o prava admina na Zombie servery/och



DJ AnDy
20-02-13, 09:19
Čawte :-)
Nick:*Povstalci* DJ AnDy
Vek: 13
Csko hram už 5 rokov,na kotelnu som začal chodit asi pred polrokom,a odvtedy mam vždy VIP......Chcel by som byť adminom na Zombie,pretože tam chodím každy den,a vždy ma seru hrači,ktory tam spamuju,a raz som uz videl na servery aj 1 hrača s SH................................................ ....................Diky :-)
A dufam že ma zoberete :-)

DJ AnDy
20-02-13, 09:20
zatial nemam steam csko,ale v blizkej buducnosti si ho kupim :-)

ZEUS
20-02-13, 10:50
Kvůli právům si ho rozhodně kupovat nemusíš.

DJ AnDy
20-02-13, 11:38
Kvůli právům si ho rozhodně kupovat nemusíš.

a vlastne prečo je tak dolezite steamko ? :D :D takze dostanem alebo nie ?

Lazik
20-02-13, 11:48
nie

ZEUS
20-02-13, 12:05
Steam je od toho, aby si podpořil vývojáře a ne proto aby si získal práva.

DJ AnDy
20-02-13, 16:31
Steam je od toho, aby si podpořil vývojáře a ne proto aby si získal práva.

omg :/ prečo ich nedostanem?iba kvôli steamku nebudem admin ? :O

ZEUS
20-02-13, 17:09
Ve 13 letech máš mít jiný zájmy než sedět na zadku a smažit CSko ;)

Kup si steam, rok na něm hraj, hlaš cheatery, bud aktivní na foru a potom si podej novou žádost :)

DJ AnDy
20-02-13, 18:31
ved csko uz hram 5 rokov,a niesom ziadna lamka ! :D a ked mam hlasit cheaterov,chod sa "nenapadne" pozriet na knife a tam uz bude vela cheaterov ;) teraz som tam bol a kazdy 2 maa tam cfg ;)

DJ AnDy
20-02-13, 18:32
aj na deatmatch(i) je vela cheaterov,este sa sami priznavaju ze maju cheaty ;)

ZEUS
20-02-13, 18:39
aj na deatmatch(i) je vela cheaterov,este sa sami priznavaju ze maju cheaty ;)

Popiš mi postup, co by si dělal, kdyby si byl admin na DM a tohle ti psal jeden hráč.

DJ AnDy
21-02-13, 07:25
spytal by som sa ho aky (asi) cheat/y ma ten "cheater",isiel by som sa pozriet na ten server,ci naozaj tam je cheater,trocha by som ho "pospectoval" :D a potom by som mu dal BAN ak by naozaj mal cheat (napr. su lamky ktore neskryvaju ze maju cheat,strielaju cez steny)

ZombieBot
21-02-13, 08:15
spytal by som sa ho aky (asi) cheat/y ma ten "cheater",isiel by som sa pozriet na ten server,ci naozaj tam je cheater,trocha by som ho "pospectoval" :D a potom by som mu dal BAN ak by naozaj mal cheat (napr. su lamky ktore neskryvaju ze maju cheat,strielaju cez steny)

On měl na mysli to, že kdyby ti nějaký hráč napsal, že on sám má cheaty, tak co by jsi dělal?

DJ AnDy
21-02-13, 10:04
On měl na mysli to, že kdyby ti nějaký hráč napsal, že on sám má cheaty, tak co by jsi dělal?

hned by som mu dal BAN

DJ AnDy
22-02-13, 09:14
tak co ?

ZombieBot
22-02-13, 09:57
hned by som mu dal BAN

To je špatný postup. Nejdříve by jsi ho měl natočit a usoudit, jestli cheaty opravdu má. Spousta hráčů včetně mně píše, že má cheaty, jen tak pro srandu.


tak co ?

Bohužel. Na admina jsi ještě moc malý a podle toho co je uvedeno výše, tak by jsi pobanoval polovinu serverů.

Slunicko
22-02-13, 12:04
Tak tady je to asi vyresene, PROTI :)

DJ AnDy
28-02-13, 07:31
To je špatný postup. Nejdříve by jsi ho měl natočit a usoudit, jestli cheaty opravdu má. Spousta hráčů včetně mně píše, že má cheaty, jen tak pro srandu.



Bohužel. Na admina jsi ještě moc malý a podle toho co je uvedeno výše, tak by jsi pobanoval polovinu serverů.

Dobre pobanoval,ale hralo by sa tam lepsie,ziadni cheatery