PDA

Zobrazit normální verzi : Mega Pub, Wh



stoof
20-02-13, 10:26
Ahoj,
zdraví stoof, na serveru mega pub, sem dnes ráno zastihl cheatera a udělal řádné demo, není sice sestříháne, takže když umřel tak jsem to nijak nevypínal, nechtěl jsem to pokazit.
Před ! jsem psal, protože je to NS hráč, nikdo se nedostavil, jako obvykle.
'Rock_Star^-->l*~GoGo~*l<--^
VALVE_0:0:462236201 178.41.34.28

http://csko.cz/dema/upload/dir/whcar.dem

Děkuji za shlédnutí a vyjádření se, zezačátku dema měl buď vypnuto nebo to kryl, poté co párkrát umřel se chtěl očividně předvést tak zapnul. Vydržte to tedy do konce.

stoof
20-02-13, 19:29
Mužete se nato prosim někdo podívat než to zapadne?

matis
20-02-13, 21:13
dikes > banned (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=56807)

a to > Před ! jsem psal, protože je to NS hráč, nikdo se nedostavil, jako obvykle. > si si mohol odpustit....

DarkAspecT
20-02-13, 21:17
dikes > banned (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=56807)

a to > Před ! jsem psal, protože je to NS hráč, nikdo se nedostavil, jako obvykle. > si si mohol odpustit....
Ty by sis taky mohl odpustit komentáře k něčemu, co je pravda ty šašku. Je to jen důsledek toho, že na ten vykřičník serete. Pokud to tak bude dál, tak to uvidíš častěji. Takže buďto si zvykej, nebo s tím něco dělejte. Haters gonna hate.

matis
20-02-13, 21:21
Ty by sis taky mohl odpustit komentáře k něčemu, co je pravda ty šašku. Je to jen důsledek toho, že na ten vykřičník serete. Pokud to tak bude dál, tak to uvidíš častěji. Takže buďto si zvykej, nebo s tím něco dělejte. Haters gonna hate.

Bol si admin? tak vies co to obnasa... pozri ja som nikoho neurazil, lebo si nemozem byt isty kto na druhej strane je...tak sa uvedom...a za dalsie ja reakujem skoro na kazde volanie, ci myslis, ze my budeme kmitat zadarmo, tak jak ty budes piskat? Vies kolko pride denne hlaseni, a kolko z nich su len spam?

chlapce, nabuduce dva krat rozmyslaj predtym ako nieco napises....

DarkAspecT
20-02-13, 21:25
Bol si admin? tak vies co to obnasa... pozri ja som nikoho neurazil, lebo si nemozem byt isty kto na druhej strane je...tak sa uvedom...a za dalsie ja reakujem skoro na kazde volanie, ci myslis, ze my budeme kmitat zadarmo, tak jak ty budes piskat? Vies kolko pride denne hlaseni, a kolko z nich su len spam?

chlapce, nabuduce dva krat rozmyslaj predtym ako nieco napises....
Ne všechno je spam kamaráde, pokud napsal nick hráče, důvod a server, tak bys tam měl úplně normálně jít. Ty se jdi radši naučit co je ab. Že pokud nedává jednotky tak nic nemá, N1. Od doby co si admin píšeš všude a všechno. Jestli chceš být jako darwin, či ivoros, tak si na nejlepší cestě.

matis
20-02-13, 21:30
Ja sa tu s tebou nebudem hadat...ja mam svedomie ciste, nikdy hlasenie neignorujem, ale ty si uvedom jednu vec, ze admini maju aj inu pracu ako sediet na servery a cakat hlasenia, aby si tu neplackal...

v tomto pripade ma len zarazil ten koment, ze ako obvykle....a uz ked sme pritom, kde som nieco nepodstatne napisal?

ParadoXX
21-02-13, 01:38
Lock

stoof
21-02-13, 08:58
Ale notak, já to nemyslel ve zlém samozřejmě... jsem jsem tím chtěl odůvodnit proč hlásím ns. to si neber nijak osobně :)