PDA

Zobrazit normální verzi : Star Wars: The Old Republic



Company
21-02-13, 12:19
Ahoj, hrajete to niekto z vás? Ja som začal len pred 4 dňami na tom prvom PVP serveri... niečo Catacombs of Freedon či jak... Sith Warrior 25 lvl teraz rozmýšľam že si kupim Subscribera na väčšie XP a hlavne kvôli tým Space misiám a Ops, ktoré ma neskutočne bavia :bruce_h4h: . A čo ty? :mml:

514Pro
21-02-13, 15:45
Kup si mesic ci dva a zahraj si to jako singlovku, pribehy jsou skvely, leveling je fajna, akorat s altama uz omrzi, jelikoz je to desne linearni, v podstate jdes furt po stejnejch planetach a pokud nejedes class Q, tak ostatni Q jsou stejny. Swtor ma par neduhu a taky nekolik super vychytavek.

Ja to hraval asi pul roku a raidoval i top instance, akorat že na 50 tam krom raidovani neni moc co delat, zvlast kdyz naberu hafo gearu a PvP me moc nebavi. Jako tankassina me bavilo davat 2+ party daily solo :D jen s companionem ;)

Company
21-02-13, 16:01
ja hravam Maraudera aj stym sa da celkom solovať s heal companionom :D Ale fak len Heroic 2. 4 Už nechavam na grupu. Pribeh sa mi strašne páči praveže lebo som veľký fanúšik Star Wars a toto je ako film, ktorý si musím sám poskladať... Taktiež ale tie non-story questy su fakt nuda... músim ich robiť kvoli LVLu... a čo som objavil, OPSy tak to je jedna velka parada :D Huttball a podobne hovadinky... som zatial f2p takže len 5x týždenne ale od marca si kúpim Game time card a zaberem naplno. Len to že ma nemá ďalej už čo hnať. Doteraz som šiel 25LVL kvoli speedru a teraz nemam cieľ... Som v SK/CZ Guilde kde je taky priateľský GuM a pomáhami s rôznymi vecami no ale on tam je deň čo deň... ešte som ho OFF nevidel a to je 50tka a že vraj robi len daily. Len nechápem tu jednu vec... GRAFIKA. World of Warcraft mam nastavene na najlepšiu grafiku 1440x900 a ide mi bez jediného seknutia a SWTOR? Na najhoršej grafike a músim hrať v Okne na full screen aby som sa dostal do windowsu lebo to je katastrofa... idem taxikom do inej oblasti a cestujem 5 minút lebo sa mi to cele lagne a ostane to v lagu... často to padá a pod... škoda toho no

514Pro
21-02-13, 19:14
SWTOR je VELMI narocny na pameti, 4GB jsou malo, rada planet mi cukala, s 6 GB pohodicka naprosta.