PDA

Zobrazit normální verzi : zm_labak



*Original* VIP Sanchez
22-02-13, 02:54
Zdravím......chcel by som sa spýtať.....či by sa nedalo odstrániť tie zatvárajúce sa dvere na zm_labak ..... pretože sa tam stále niekto bugne....keď sa tam bugne človek tak zm ho nevedia ani nakazit a nedá si ani kill a nakoľko tam ani amin nieje tak sa stým nič nedá robiť.......ďalej zase potom keď sa tam veľa zm nahromadia pri dverách tak ich nechce otvoriť....len to zdržuje hru.....práve preto by som sa chcel spýtať či by sa dal tento problém odstrániť.....inak mapa je skvelá! ďakujem zatiaľ :)

Gipsy.
22-02-13, 07:59
Ked si nešikovný a sa tam bugneš tak mapa sa nemusí odstranovat.

SliZo
22-02-13, 09:11
Ked si nešikovný a sa tam bugneš tak mapa sa nemusí odstranovat.
Nepsal o odstraneni mapy, ale o odstraneni dveri :)

*Original* VIP Sanchez
22-02-13, 14:09
Ked si nešikovný a sa tam bugneš tak mapa sa nemusí odstranovat.

presne tak.....ja som narážal iba na tie dvere ....na nič viac ....

koNan
22-02-13, 15:06
Dveře nechat tak, je pravda že se tam občas někdo bugne ale většina hráčů už si na to dává pozor...ty dveře k té mapě patří, bez nich by ztratila na kvalitě/atmosféře :)

JOZKO VAJDA!!
03-04-13, 12:06
Jedny dvere predsa hru nepokazia :D. A podľa mňa sa odstraňovať nemusia veď prinajhoršom stačí napísať správu cez !.

Volume
03-04-13, 12:22
Přesně.. ty dveře k té mapě prostě patří :D Je to jenom o nešikovnosti zm že si tam lidi zaberou celou tu místnost za dveřma :D

brat brata
17-04-13, 19:05
te dvere mi zachranili 2-krat zivot tak mi ich neber :mml: nahanalo ma stado zm a ja vbehnem dnu a oni sa zavru zlate dvere :devil2: