PDA

Zobrazit normální verzi : Smooku?



RS - Neo
22-02-13, 18:31
Za co pane Smooku? :D Ty sis mě spletl? Já a urazit tě? Nebo vůbec ostatní? :DD Jsem sice trošku střelenej, ale nikdy jsem tě neurazil.. :D Co děláš boha? Však já byl Simonem a normálně jsem hrál a potom mi spadl internet, protože přecházím na jinýho zřizovatele :DD Připojím se a ban na týden :D Smooku... jestli myslíš tu "urážku" v tom čase jak jsi řekl "Jsem spokojenej.. jedno CT jsem vzal do hrobu sebou (a zasmál ses)" :DD to CT jsem byl zrovna já a tak jsem napsal "hajzl.. :DD" ale já to myslel jako škádlení, jako přátelsky :D vůbec nějak že bych tě chtěl pohoršit nebo něco takovýho jsem nechtěl :D Natož pak kkt? Co to děláš? :D


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 56970)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 1 minutu a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Jsme kkti? Dobre. Jen ti to potvrdim. Urazeni admin sekce'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): 'Rock_Star^-->l*~Neo~*l<--^
[AMXBANS] Tvuj nick: 'Rock_Star^-->l*~Neo~*l<--^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1322079063
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1322079063
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.55.14
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.55.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Smooke
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_projetocs)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

kono159
23-02-13, 13:55
V chatlogu som nic nenasiel, asi omyl.

RS - Neo
23-02-13, 17:04
Já jsem taky nic nepsal... a ani jsem nic neřekl prostřednictví mikrofonu... nevím, proto se ptám Smooka odkud to vzal... :D Jestli myslí to, že jsem uprostřed Simona zmizel.. já za to opravdu nemohl :D málo kdy se vzdávám místa u CT... a nebo protože jsem ho zabil? Zajímalo by mě to... :D Ho zavolej, on nečte forum?

Ejo
23-02-13, 18:52
Nič v zlom ale som rád že máš ban;)...pretože aby som došiel na server a musel tam hučať na niekoho takého ako si ty, a ešte so mnou sa ideš hádať o pravidlách tak to bolo vážne moc:)..Radšej si od CS oddýchni prospeje ti to:)

RS - Neo
23-02-13, 19:14
Já jen čekal až napíšeš Ejo. Jsi snad jediný admin na Kotelně, se kterým jsem měl kdy křížek. Na kotelně jsem snad ještě ani nedostal ban, natož na jailu... to bylo asi před jedním nebo dvoumi roky co mi ho dal Jerry. Jinak ses nehádal jen se mnou... spousta hráčů se divila, že se za tohle může zabíjet a já byl asi první a nebál jsem se něco říct. Žádná chyba to není, tímhle jsem žadný pravidla neporušil a ani Free Kill nedal ba naopak jsem je ušetřil... já ti věřím, ale když tam bylo zažitý pravidlo, že se může zabíjet ze zbrojnice jen pokud má terorista zbraň a najednou příjdeš ty s tím, že můžeme zabíjet i pokud do nás boxnou... div že jsi mě nezabanoval ty, že jsem si dovolil něco říct.

RS - Neo
23-02-13, 19:25
Jinak oddych pobavil, jelikož Counter jsme začal opět aktivně hrát před necelým měsícem a tento ban jsem opravdu dostal neprávem/omylem... a čekám až mi ho Smooke vysvětlí.

Ejo
23-02-13, 23:26
Máš pravdu :)..lebo 12 ročný Ferko,11 ročný Jožko a 7 ročný Paťko to vedia lepšie ako ja :)...Úplne som pochybil pri tom ako som sa vám snažil vysvetliť pravidlá(MIMOCHODOM OD TOHO TAM SOM! )...Vlastne vy by ste ich mali vysvetlovať mne!! A vôbec som to aspoň 100 krát nepreberal s adminmi a neriešil som to na porade!!...Už vážne prestávam mať chuť na takých ako si ty...Nabudúce keď ti budem niečo vysvetlovať a budem vedieť že mám pravdu tak ti dám rovno ban a nebudem tam na teba hulákať!! A na takúto papulku bacha raz niekomu rupnú nervy:) (To nič s CSkom to len aby si vedel)

Smooke
24-02-13, 08:40
Bohužel omyl to nebyl, ale v chat logu (nevím z jakého důvodu) nic není. Proto ti dávám unban. Nemám pro své jednání žádný důkaz.
Už přesně nevím oč se jednalo, ale vím, že jsi celý admin team nazval kokotama. Předtím předcházel zákaz k CT na dobu tří týdnů. Ten ti taky ruším, protože už nevím přesný důvod pro udělení. Když jsem ti dal zákaz k CT, tak potom jsi nazval celý admin team kktama. Proto ten zákaz na celý týden.
Jak už jsem psal, pro nedostatek důkazů zákaz ruším.
Omlouvám se ti za vzniklé potíže a nepříjemnosti při hraní cs na Kotelně.

RS - Neo
24-02-13, 13:38
Ejo s tebou se můžu hádat ve hře. I to 7 lete dítě vědělo, že se může hned tak zabíjet... já hlavně bránil Swagera a ty jsi to překroutil v to, že tě budu poučovat o pravidlech, nijak tak jsem to nemyslel. Jest-li sis to tak nějak vzal, omlouvám se. Jinak Smooku já už hraju na kotelně celkem dlouho a nikdy bych si nedovolil urazit admina, natož celý tým.. dokonce ani Eja jsem neurazil. Nevím co jsi v daný moment měl vůči mě za problém, ale můžu čestně prohlásit, že jsem nikoho neurazil. Jen špiníš moje jméno. Normálka, ses přepojil, pozdravili jsme se, hrál se Simon a v dobrou chvíli jsi mě zabil. Další kolo, měl jsem opět Simona dal jsem příkazy, ty jsi nejspíš neslyšel a tak jsem zabíjel ty co neplnili příkazy. Ty jsi mě vtipně nazval "fragerema" a hrálo se dál. Poté se mi složil internet a když se znovu připojím -> ban na týden za "urážky". Nevím co se dělo dál hned co jsem se odpojil, ale představ si situaci, že tohle všechno se stane tobě a už tak ani nehájíš UNBAN, ale spíš že obhajuješ to, že jsi někoho nenazval kktama. Já nevím jak to mám dokázat, vrátit čas neumím... mám i zkopírovanou část toho co se stalo... máte jen moje slovo a historii chatu.

Ejo
24-02-13, 13:54
MIMOCHODOM UB uz si dostal neviem co chces obhajovat..A áno mňa osobne si urazil:)..Lebo keď ti poviem že to pravidlo je myslené takto, tak je tak myslené:) A nie ty mňa aby si poúčal že on má mať VD!!

RS - Neo
24-02-13, 14:03
a už tak ani nehájíš UNBAN, ale spíš že obhajuješ to, že jsi někoho nenazval kktama a nemusím to furt psát do kola, že tě někdo poučovat NECHTĚL!!! :-)

ZEUS
24-02-13, 15:47
To si dořešte někde jinde.
Vyřešeno. Lock