PDA

Zobrazit normální verzi : Blbost CT



Grakon2702
22-02-13, 19:57
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 57006)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 59 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ano, naposledy pises FK'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): O
[AMXBANS] Tvuj nick: O
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:6013605
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:6013605
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.209.47.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.209.47.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: kono159
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jail_funny2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlo


Tak jo, opět se mi ukazála blbost z vaší strany. Připojím se na server, jsem ve věznici (spawn T), Simon říká, že máme mít pušťenou klávesnici, tak jsem ji pustil. Stojím na místě a nějaké T vedle mne se hýbe. Vidím, jak to jedno CT vidí, že se hýbe, a tak ho killne. A pak najednou killne i mě O_o. Ale já měl klávesnici puštěnou! Jediné, co jsem dělal, bylo kopání a to jak všichni víme se dělá miší. Tak jsem si říkal, dobrá, možná nerozezná rozdíl mezi miší a klávesnicí, a tak píšu FK. A on mi na to odpoví ,,Ale žádnej FK nebyl". Tak jako tohle mě dost nasralo ale. Tak jsem psal, že to byl FK a chci VD. A pak ještě k tomu BAN. Fakt vám tedy děkuji. Už podruhé jste mi dali BAN neprávem. Kotelna je dobrý server, ale jestli se tohle bude opakovat, tak tady asi chodit přestanu.

Grakon2702
22-02-13, 20:03
Dobrá ano přiznávám. Je to oprávněný BAN za spam, protože jsem byl v ten moment nasraný jak cip. Ale částečně jsem ho dostal neprávem.

kono159
22-02-13, 20:08
Mas citat pravidla, mys=klavesnica, tak to pochop. To predlzenie je za tie nervy, co si dostal, nie za spam.

Grakon2702
22-02-13, 20:12
Aha, měl bych důkladněji číst závorky no. V tom případě se omlouvám. Já jsem si to spojil s tím, že vím, že je v pravidlech u CT zakázano dávat příkazy ,,pusťte myš". No nic, tak znova se omlovám. Chvilku potrvá než si všech těch 20 pravidel zapamatuji.

kono159
22-02-13, 23:12
Aha, měl bych důkladněji číst závorky no. V tom případě se omlouvám. Já jsem si to spojil s tím, že vím, že je v pravidlech u CT zakázano dávat příkazy ,,pusťte myš". No nic, tak znova se omlovám. Chvilku potrvá než si všech těch 20 pravidel zapamatuji.

To nie su pravidla pre CT, ale pre T.

Grakon2702
22-02-13, 23:19
Ještě k tomu :D