PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban Za wallhack



Tobi Uchiha
22-02-13, 21:28
Dobrý den, dneska jsem dostal ban údajně za ''wallhack''. Trošku vysvětlím jak jsem prý k tomu ''wallhacku'' přišel. Dneska jsem si jako vždy zapl counter strike a šel na oblíbený server: WAR3FT. Byla tam zrovna mapa hunter (nebo jak taková ta maličká). Hrál jsem za Policisty, jako vždy jsem zakempil v místnosti kde je 1 okénko a 1 dveře, také je tam jedna zeď, která jde prostřelit. Každé kolo jsem tam vypotřeboval několik zásobníku dal jsem si někdy kill. A co nevidět dal jsem si zase kill a bum vidím máte ban za wallhack admin k tomu připsal: Pápá.. Nevím jak vyplodil to, že mám wallhack .... Nemyslím si že když hráč střílí do zdi kde se většinou nachází tým a za 2 zásobníky si dá 2 killy tak to podle mě ještě nemusí být wallhack. Dennodenně tam je spousta lidí a střílí tam jenom mě si zrovna vyhlídne admin a bum hodí ho tam neprávem protože já žádný wallhack NEPOUŽÍVÁM!!!!

kashpi
22-02-13, 21:33
neboj tu mapu znám, upozornil na tebe slide, tak sem šel sledovat. O tu zeď vůbec nešlo, protože vím jak se tam dobře dává, ale jde mi o ty jistoty všude jinde. Vždy než vylezeš tak víš jestli je tam prázno a když ne, tak víš, kde kdo je...

http://csko.cz/d/KR9rwLJJ

je to W3Ft, tak ať se koukne někdo, kdo tomu rozumí :)

Tobi Uchiha
22-02-13, 21:41
Kashpi Mám klidně člověka, který dosvětší, že já žádný wallhack nepoužívám jmenuje se :KillBill (Admin na serveru traxzone). Kde hraju už pár měsícu ČISTĚ. Ano přiznávám před 5 měsíci jsem hrál s wallhackem, ale po týdnu mě to přestalo bavit, prostě s hacky to není dobrá hra podle mého. Takže hraju čistě a jak sám víš za pár měsíců hraní už si trochu zkušenější a máš takovou předtuchu navíc na vašem serveru se hrajou mé oblíbené mapy (dust2,dust,aztec,inferno a také začíná mi jít hunter [nebo jak to je]).
PS: v čem se pouští to demo :D

kashpi
22-02-13, 21:46
je to mapa huntic :-)
jinak demo se pousti primo v CS
zkopirujes to demo do slozky s cskem a pak napises do konzole playdemo tobi

edit: stejne je potreba aby se na to nekdo podival z adminu

Tobi Uchiha
22-02-13, 21:57
Ano už jsem se koukal. No jak vidím tak jsem se dobře trefoval :D ( jestli teda ty zelené čárky jsou lidi). Jinak chtěl bych se zeptat jestli já jsem dostal ban Neprávem. Ale to že tam Zahradník killuje nonstop přes zdi, onlyheadshoty to vám podezřelé nepříjde (tedy jestli to není admin :/ :D) a já se těšil, že budu dneska pařit do půl noci :(

514Pro
22-02-13, 23:11
Na zacatku vidim predstrel na typa, kteryho dal nekdo jinej, na Ct startu mi prijde, ze se rozhlizis, kudy jdou T, nejaky preaim, celkem me dostal preaim a strelba na model Tcka, ktere nebylo T ale CT s chameleonem, s awp cuknuti na hrace, co jsi jeste nemohl videt, fake derovani do zdi, kdy je vetsina hracu mrtva, aby see nereklo a pak 2 presny diry, uplne jinak nez vsechno ostatni derovani.
Za me tam WH je.

Tobi Uchiha
22-02-13, 23:30
Úplně jsem schválně střílel do zdi bože... -.-'' Nekomentuju tohle

Flopsaid
23-02-13, 08:04
Jasný Wh ;)

E: Nevím tedy kdo to točil, ale příště bez těch boxu ;)

Tobi Uchiha
23-02-13, 08:17
Bože mám vám poslat celý svůj counter nebo co JÁ WALLHACK NEMÁM!

d3r0v4c
23-02-13, 09:44
Předstřely a sledování hráčů přez zdi snažíš se skrývat ale WH si si zapnul. Vidí to několik adminů takže s UB nepočítej.

Tobi Uchiha
23-02-13, 10:50
Kdybych byl adminem dal bych dotyčnému napomenutí a kdyby bylo další podezření tak bych mu dal už nekompromisně ban, ale je to na vás. I když celá tato žádost je vlastně pro nic za nic. Vím že mi nevěříte a říkám to po 8 Ale já žádný wh nemám ..

ZEUS
23-02-13, 11:28
Kdybych byl adminem dal bych dotyčnému napomenutí a kdyby bylo další podezření tak bych mu dal už nekompromisně ban, ale je to na vás. I když celá tato žádost je vlastně pro nic za nic. Vím že mi nevěříte a říkám to po 8 Ale já žádný wh nemám ..

Sorry, ale ty chceš napomínat hráče s WH ??

Kde si to proboha viděl ?

Tobi Uchiha
23-02-13, 11:39
Jak myslíte já wh nevím vím co hraji. Tímto teda říkám sbohem tomuhle serveru :)

ZEUS
23-02-13, 11:52
Pa :) a lock