PDA

Zobrazit normální verzi : Dnes ráno Jail Break admin Noirzub



Zajda
23-02-13, 06:23
Rád bych položit otázku adminovy noirzub proč banuje za porušení těchtýž pravidel jen a pouze jednoho?

Je to smutné že k tomu došlo ano neznalost pravidel mě neomlouvá. A rád bych věděl jak se takové porušení pravidel posuzuje.

V tomto odkazu (http://csko.cz/page/pravidla) jsem pochopil že by se mělo jedna o otravování hráčů. Tudíž bych měl dostat kick před banem nikoliv hned ban.
V odkazu (http://csko.cz/menu/motd.php?serverid=27041) Jsem pro změnu narazil pouze na to že je napsáno trestáno banem.

Takže se ptám jak je možné že si pravidla v dvou různých místech takto protiřečí? Pokud se řídíme dle jedněch pravidel proč jsem byl slapsováno a poté nevykickován a až po třetí jsem měl dostat ban dle toho co je uvedeno na stránkách tedy v prvním odkazu. Kdyby šlo o první pravidla jak to že jsem byl zabanován když jsem měl být upozorněn a poté znovu vykickován. V tomto případě se jedná o vážné pochybení administrátora. Rád bych vyjádření od výše zmíněného admina a od člověka který to tu vede.

S přáním pěkného dne Zajda.

Gipsy.
23-02-13, 06:28
Na JailBreak sú iné pravidla. Mackal si ct tlacitka bol som tam aj ja neviem čo tu riešiš..
Kompletne pravidla k modu a platia aj tie na webe.

Zajda
23-02-13, 06:31
Nepovídej byl jsem tam také vím co jsem dělal. Ale pořád mě nejde do hlavy sepsanost pravidel plus mě chybí kick a tak dále. Když tedy říkáš že platí pravidla i na webu i v modu jak to že jsem nedostal kick? Nebo blbé upozornění že tlačítka klikat nemám.

Gipsy.
23-02-13, 06:33
Nemáš to čo mačkat,bol som ct zabilo ma to noirbun hned banoval.

Zajda
23-02-13, 06:37
Já vím co jsem porušil a neřeším ban jako takový jde mě o to že jsem dostal ban bez předchozího upozornění že se to nesmí dělat. O to mě jde a nebanoval hned banoval až poté co mě jiný T shodil dolů skrz díru při jejimž otevření musel zmáčknou CT tlačítko jak to že onen T nebyl zabanován?

Gipsy.
23-02-13, 06:38
Na Endoplazmik_fix neni ct tlacitko to co otvára strechu,ct tlacitko je len to co dokáže iné T/CT niako ohrozit.

Zajda
23-02-13, 06:40
Používáš slovo ohrozit pokud by mě to nemělo ohrozit jak to že jsem spadl a záhy zemřel? A u CT tlačítek nestáli a tuplem nemačkali jen CT.

noirbun
23-02-13, 06:50
keby si nezabil nikoho a len to tam mackas, tak by som upozornil, ale ty si tam mackanim zabil asi 3 hracov

Zajda
23-02-13, 07:10
Byl tam pouze jeden hráč. Takže zase nepřeháněj. Takže jak se zachováš když tam byl pouze jeden hráč a ten hrát. Toto komentoval.

Gipsy.
23-02-13, 07:23
Nepíš tu kokotiny,najprv si prečítaj pravidla potom konaj.

Zajda
23-02-13, 07:39
Myslím že je určitě něco o vulgaritě napsáno v pravidlech fora. No nejspíše by si měl přečíst admin od čeho a jak funguje kick či upozornění.

Gipsy.
23-02-13, 07:44
Chápeš že za ct tlacitka sa dava ban ?
Neviem čo tu akože riešiš myslím že môžete lock.

Bezdak
23-02-13, 08:14
To že je na webu napsáno kick/ban neznamená že nejdřív dostaneš kick a potom ban, ale kick nebo ban. http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=167

Leryx
23-02-13, 08:38
Tvl, na každém serveru platí jiná pravidla, která se ti zobrazí po napsání /menu do chatu. Na JB obecně platí pravidlo, že se rovnou banuje a neupozorňuje. Proč? Pravidla tam jsou jasně napsaná a jejich neznalost tě neomlouvá. Každý admin vychází z toho, že si je četl, a tak tě nemá na co upozorňovat. Admin se v tomto případě zachoval správně. Já bych to na jeho místě udělal stejně. Pokud se ti pravidla našeho serveru nelíbí, najdi si lepší. GL

ZombieBot
23-02-13, 10:23
Pod pravidly je napsáno, že se mohou kdykoliv změnit. Navíc, záleží na adminovi, jakou formu trestu ti vybere. Nevím, zda-li jsi už alespoň ukončil ZŠ, ale tam se učilo, že lomeno v textu také znamená NEBO. Takže kick/ban znamená, že se trestá kickem nebo banem. Není to po pořadí, záleží na adminovi a posouzení situace.

kono159
23-02-13, 11:37
Odjakziva sa za to daval hned ban. Neznalost pravidiel neospravedlnuje, neviem co riesite.
A slovickarenie, ze najskor upozornenie a potom trest je omyl :)
Chovaj sa normalne a nebudes mat problemy.

mrkev
23-02-13, 12:13
Odjakziva sa za to daval hned ban. Neznalost pravidiel neospravedlnuje, neviem co riesite.
A slovickarenie, ze najskor upozornenie a potom trest je omyl :)
Chovaj sa normalne a nebudes mat problemy.

Taketo sračky nerieš.Zbytočne si zničiš náladu.Najprv kick a potom Ban.Bože ako ho to môže napadnúť.

kono159
23-02-13, 14:02
Taketo sračky nerieš.Zbytočne si zničiš náladu.Najprv kick a potom Ban.Bože ako ho to môže napadnúť.

Myslim, ze ho to napadlo asi postihnutie, ale nemam dokaz. Naladu som si neznicil, len aby bolo jasno.

SKYwolfik
25-02-13, 18:38
Nechapu jaké upozornění by jsi chtěl základní věcí když přídeš na JB je přečíst pravidla tak si je přečti a nedávej na forum tyhle blbosti...

vikernes
26-02-13, 07:40
Bože za mackani ct tlačítek rovnou ban je to tu porad nemáš to co mačkat pokud nejsi ct...děláš jako by si nevěděl ze to tak je....

brat brata
26-02-13, 09:03
Ja ti to rychlo vysvetlim co znamena to kick/ban
znamena to ze je na uvazeni admina ci ti da hned ban alebo si nikoho nezabil neohrozil proste nijak neattackoval pokial toto splnis ban od normalneho admina na kotelne nedostanes jednoducho kym nezabijes nemas prvykrat ban na druhy krat ban mas