PDA

Zobrazit normální verzi : Mam ban na IP ale csko som nehral minimalne 10 dni



Nimbuss
23-02-13, 07:56
Dobry den

Nehral som Counter-strike asi 10 dni a B-hop takmer nikdy a mam ban , ani neviem za co .
Je to trochu sprostost nie nahodou ?

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 42196)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu s DIP'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): wotix
[AMXBANS] Tvuj nick: AK.Nimbuss
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:359880774
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:359880774
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.63.38
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - Bhop

Ja som sa nikdy nevolal wotix ani inak podobne.

Leryx
23-02-13, 08:45
Kdyby se SID rozcházelo, a IP adresa shodovala, možná bychom se mohli bavit na téma sdílená IP s cheatrem. Ovšem vzhledem k tomu, že máš stejné SID (na kterém jsou mimochodem 2 bany za cheating a 2 za obcházené banu), tak asi nemůžu dodat nic než to, že už jsi tu na NS definitivně dohrál. Spíš to vypadá, jako by si tady lhal a snažil se vyžebrat UB, přitom se jedná o stejnou osobu. To by byla sprostost jak říkáš. UB stejně nebude, ani kdyby se jednalo o druhou verzi.

Nimbuss
23-02-13, 09:30
Tak ty si myslis ze klamem ze mam pokazeny blby PC ktory uz mam asi 4 roky a stale sa kazi jak nwm co a chcel som si dnes zahrat po dlhsej dobe a pride mi ze mam ban to si akoze fakt myslis ze na tomto druhom pocitaci co teraz mava matka tak tam hrava CS 1.6 alebo co ? sak ja teraz len tak som chcel zahrat dpc a nemozem koli drblemu banu

kashpi
23-02-13, 09:44
ban nemusí být tvůj. Vzhledem k tomu, že někdo kdo má náhodou vygenerované stejné ValveID obcházel ban, tak bylo zablokované.
Zahraješ si jen s originální hrou

Leryx
23-02-13, 09:57
Tak ty si myslis ze klamem ze mam pokazeny blby PC ktory uz mam asi 4 roky a stale sa kazi jak nwm co a chcel som si dnes zahrat po dlhsej dobe a pride mi ze mam ban to si akoze fakt myslis ze na tomto druhom pocitaci co teraz mava matka tak tam hrava CS 1.6 alebo co ? sak ja teraz len tak som chcel zahrat dpc a nemozem koli drblemu banu

Hele důkazy jsou jasné tak neházej vinu na nás, je to tvoje chyba. Jak říka kashpi zahraješ si pouze s originální hrou. Tak se zklidni.

ZombieBot
23-02-13, 10:18
Leryx, tohle je jen sdílené STEAMID. Tak na něj nebuď tak hnusnej. :D

Nimbuss
23-02-13, 10:30
:D Aka moja chyba co som robil prosim ta ?

ZEUS
23-02-13, 11:31
U první banu je tato IP: 195.98.8.232, tenhle hráč s ní nemá nic společnýho.

Promin, ale unban ti dát nemůžu, doporučím ti, aby sis obstaral originální hru, poté zde můžeš hrát.

Nimbuss
23-02-13, 11:40
U první banu je tato IP: 195.98.8.232, tenhle hráč s ní nemá nic společnýho.

Promin, ale unban ti dát nemůžu, doporučím ti, aby sis obstaral originální hru, poté zde můžeš hrát.

Aha ďakujem :D

Nimbuss
23-02-13, 11:41
ban nemusí být tvůj. Vzhledem k tomu, že někdo kdo má náhodou vygenerované stejné ValveID obcházel ban, tak bylo zablokované.
Zahraješ si jen s originální hrou

Dik za radu

Leryx
23-02-13, 12:26
A proč by se IP adresa nemohla lišit? Však je na tom SID jeden ban za obcházení banu DIP... Já to prostě vidím takto: Dostal ban za WH, změnil IP, admin mu zabanoval SID, aby už to nedělal. On si změnil IP, ale zjistil že už to obejít nejde, tak si změnil nick a napojil se s novou ip a nickem na server, kicklo ho to, dal tu vypis z konzole a hraje neviňátko. Mě to teda přijde mnohem pravděpodobnější, než že má stejné SID...

ZombieBot
23-02-13, 13:38
A proč by se IP adresa nemohla lišit? Však je na tom SID jeden ban za obcházení banu DIP... Já to prostě vidím takto: Dostal ban za WH, změnil IP, admin mu zabanoval SID, aby už to nedělal. On si změnil IP, ale zjistil že už to obejít nejde, tak si změnil nick a napojil se s novou ip a nickem na server, kicklo ho to, dal tu vypis z konzole a hraje neviňátko. Mě to teda přijde mnohem pravděpodobnější, než že má stejné SID...

Pravděpodobnější je spíše sdílené steamid. Steamid se generuje podle hardware.