PDA

Zobrazit normální verzi : Neber te to zle :)



TobiStejskal
23-02-13, 13:47
Zdravím ,

Přestal jsem hrát CSKO asi před 7 týdny a předevčírem jsem se vrátil a řekl jsem si nemám co dělat jdu si zahrát CSKO ...
Byl jsem tak znechucen jak to Kotelna dopadla ( a jak ještě dopadne :D ) . Tak tady vám vypíšu důvody proč to přestanu " zase " hrát ( neber te to ve zlém chci Kotelně pomoct ) .

1) Admini : Admini jsou namyšlení , arogantní , neaktivní ( ne všichni samozřejmě ) . To aby se člověk mohl upsat aby už konečně nějaký " admin " přišel ... Admini jsou od toho aby hlídali hru ne aby si začli na někoho otvírat hubu ( chápu že dělání admina je o nervy :D ) . Taky ještě něco k hráčům ... Nelezte adminům do pr°ele ( že JBkáři :D )

2) Děti : Vím že z dětmi nic udělat nemůžete ... ale aspoň nějaký malý bany by jste mohli dávat třeba zrovna na JB by jste mohli být přísnější :) .

3) Hráči : Buďme upřímní . Nedělejte ze sebe borce ... :) nemá cenu si na někoho začít otvírat hubu :) Buďme přátelští .. Je to jenom hra .. :) ( jasně chci světový mír :DDD )

4) Forum : Lidi proberte se :D ..

Tak to je vše než mi začnete nadávat , nechci vás nějak provokovat .

S láskou k vám Tobi ml.

Trey
23-02-13, 13:54
pointa?

zyx
23-02-13, 14:52
Jsi byl jen na JB a automaticky je to Kotelna?

koNan
23-02-13, 15:06
Souhlasím s přísnějšímá trestama (ne davat jenom perma bany) ale prostě hráči začínají hodně nadávat tak by nějaké kicky nebo desetiminutové bany nebyly od věci
JB mě příjde jako super server ale kazí to děcka co mají předpotopní mikrofon a neumí mluvit (tim nechcu nikoho urazit)
I když mě to příjde blbé tak musím souhlasit i s chováním některých adminů (nebudu jmenovat), přece jenom je to seriozni portal tak myslim není potřeba všechny hatovat zato co napíšou nebo co udělali ;)
Kotelna byla nejlepší tak 2-3 roky zpátky kdy tu ještě hráli oldschooleři kteří hráli normálně a nedělali si ze serverů kinderparty (tim neřikam že je ted špatná :)
Už sem tady celkem dlouho a dost se to změnilo od doby kdy sem tu začínal
Toď můj názor :)
//Ale nic mě neodradí od toho že tu budu hrát :D ;)

testarosa
23-02-13, 15:08
Jsi byl jen na JB a automaticky je to Kotelna?

samozrejme, jinak by se nemohl zviditelnit

human
23-02-13, 15:08
Nejak som nepobral, co si tymto chcel dosiahnut :D

koNan
23-02-13, 15:11
Nejak som nepobral, co si tymto chcel dosiahnut :D
Jestli mysliš mě tak ničeho, jenom sem napsal co si myslim :)

Kotel
23-02-13, 15:19
O inteligenci zakladatele si myslim sve, dal to neni treba rozebirat.