PDA

Zobrazit normální verzi : Ban na všech serverech -> Proč?



Grakon2702
23-02-13, 14:04
Zdravím, tak mě napadlo, když už teda někdo dostane ban na nějakem serveru na kotelně, tak proč ho dostává automaticky na všechny ostatní servery? Přece zabanovaný hráč poruší pravidla na jednom serveru, tak stačí ten ban na tom jednom serveru, ne? To mi nějak neleze do hlavy. Pak, když je někdo zabanovany na JB, tak se nemůže připojit ani na blbý knife, kde jsou pravidla v podstatě úplně jiná. Teď se akorát musím pohoršovat na gs O_o, abych se alepson trochu zabavil.

Grakon2702
23-02-13, 14:15
Jejda omlovám se. Prosím o přesun.

zyx
23-02-13, 14:48
The biggest shit I've ever heard...

The Frisco
23-02-13, 16:25
Takže hráč dostane ban za ab a podle tebe si může jít střílet na jiný server?

Sometypes
23-02-13, 16:36
Takže hráč dostane ban za ab a podle tebe si může jít střílet na jiný server?

Souhlasím s Friscem. Je to sračka. To ho mají nahánět na každém serveru zvlášť?

Grakon2702
23-02-13, 17:34
Podle čisté logiky vlastně ano. Porušil pravidla jen na daném serveru. Na žádném jiném ne.

The Frisco
23-02-13, 17:40
Logika koně.

Sometypes
23-02-13, 17:48
Logika debila. Takhle si admini ušetří práci.

BUĎ NEHACKUJ NEBO TU NEHRAJ! to je logické!

Grakon2702
23-02-13, 18:09
Logika nelogiky. Ano, usnadníte si práci, aby pak zabanovaní nemohli podvádět na jiném serveru --> selská logika. Zabanování pouze na onom serveru, kde se podvádí --> čistě přímá logika. To je ale o lidech. Lidé, kteří používají selskou logiku si práci usnadní, což je v souladu podstaty fungování lidské rasy. Naopak lidé, co použivájí čistě přímou logiku se přímo řídí pravidly a neohlíží se na věci kolem, ovšem zase to dá více práce ostatním. Obojí logiky mají své plus a mínus a je jen na člověku, jakou logiku si vybere.

PS.: NEHACKUJU :P

Sometypes
23-02-13, 18:44
Nesnaž se mluvit odborně, nejde ti to.. Nechápu co máš pořád s tou logikou. Když někdo hackuje na jednom serveru, tak dostane ban na všechny. Proč se za ním zbytečně honit a hlídat ho na ostatních? Říkám, buď ať nehackuje vůbec a nebo ať táhne. Nechápu co řešíš.

PS: Nebylo to na tebe..

zyx
23-02-13, 19:08
Takže když nějaký týpek poruší zákony daného státu, tak místo toho, aby si to šel odsedět do vězení ho vlastně transportují do jiného státu, kde bude vlastně pod jinými zákony a děj se může opakovat, dokud nevystřídá všechny státy na Zemi. Tvoje logika je doopravdy zajímavá s tím bys mohl řídit leccos.

ps: do odborných věci se radši nepouštěj...

Volume
23-02-13, 20:30
Takže jako tím chceš říci, že když si já půjdu hackovat na Aim a tam poté dostanu ban na tento server.. že je normální abych si šel cheatovat potom na D2Only nebo na jiný server ? Pokud máš ban na všech serverech, je to jen tvá chyba a nemáš porušovat pravidla. Když někdo bude spamovat do ! adminy, tak by jako správně měl taky dostat banned třeba jen na Knife ze kterého zrovna psal ? Přemýšlej než napíšeš nějaký další hovno... Poroučím se.

Beat
23-02-13, 21:53
Tá tvoja logika je jeden veľký shit. Nejaky pako si zapne csko 1x v živote, stahne ab a wh pride na kotelnu a bude na každom serveri cheatovat to ho má akože admin na každom serveri nahánať?

Grakon2702
23-02-13, 22:14
No vidíte, nechápete moji logiku, za to já však nechápu tu vaši, jelikož jsou navzájem rozdílné. Nápříkladd nechápu proč přirovnáváte moji logiku do reálného světa, což už je věc jiná, ale postavená na stejném principu. Nikdy nepochopíte, co tím myslím. Ale dobrá, nechte to být, poručím se.

znedlob
23-02-13, 22:26
Ban na všech serverech -> Proč?

Proč? Protože banan. Už jen to že zapneš na jednom serveru stačí. Na co nám tu budou hráči, co se snaží podvádět? K ničemu. Hrát se nenaučí a akorát kazí hru ostatním.

zyx
23-02-13, 22:30
No vidíte, nechápete moji logiku, za to já však nechápu tu vaši, jelikož jsou navzájem rozdílné. Nápříkladd nechápu proč přirovnáváte moji logiku do reálného světa, což už je věc jiná, ale postavená na stejném principu. Nikdy nepochopíte, co tím myslím. Ale dobrá, nechte to být, poručím se.
Proč přirovnávám tvoji "logiku" k realnému životu? Aby sis uvědomil jakou pitomost jsi napsal a tvrdíš, byť to jsou dvě odlišné dimenze. Princip je stejný - stejně dementní.

Volume
23-02-13, 22:35
Já bych toto téma LOCKnul a tohoto slušně řečeno "vymaštěnce" už nepustil do hry :D

ZEUS
23-02-13, 23:01
Na to je jednoduchá odpověď, pokuď by to bylo po Tvém, tak by musel mít každý server svůj vlastní banlist.

Lawrence
23-02-13, 23:15
Podle čisté logiky vlastně ano. Porušil pravidla jen na daném serveru. Na žádném jiném ne.

Podle čisté logiky seš dement.

Kotel
23-02-13, 23:21
když je někdo zabanovany na JB, tak se nemůže připojit ani na blbý knife, kde jsou pravidla v podstatě úplně jiná
Pokud porusuje pravidla jb, tak dostane zakaz k ct a nepripoji se jen na jb. Pokud porusuje pravidla u t (spam, reklama, cheaty), tak porusuje pravidla, ktera jsou na vsech serverech. Takze to funguje presne tak, jak jsi napsal, jen lepe.

ZombieBot
23-02-13, 23:25
Kotelna má 60 serverů, není možné, aby každý měl svůj banlist, i kdyby se to třeba dělilo na mody, bylo by toho hodně, byl by v tom bordel a navíc, není to tak lehké, jak to vypadá.

Grakon2702
24-02-13, 07:41
Konečně mi někdo napsal normální důvod, proč by to nešlo, děkuji.

Sometypes
24-02-13, 12:06
No vidíte, nechápete moji logiku, za to já však nechápu tu vaši, jelikož jsou navzájem rozdílné. Nápříkladd nechápu proč přirovnáváte moji logiku do reálného světa, což už je věc jiná, ale postavená na stejném principu. Nikdy nepochopíte, co tím myslím. Ale dobrá, nechte to být, poručím se.

Kámo ty fakt nevíš.. všichni tě tu chápou, ale ty nechápeš co myslíme tím, že je to sračka?

Alergik
24-02-13, 14:29
Ked zapnes raz,je velka pravdepodobnost ze zapnes aj druhy,treti krat.Tak naco banovat toho isteho hraca za ten isty dvovod vzdy na inom servery?

mirous
24-02-13, 21:47
Já nevím, to je jako bych odsoudil zloděje, že krade v okrese Semily, ale na okres Trutnov se to vztahovat nebude, protože tam ještě nekradl. A proč to vztahovat na realitu? ano, hrajeme ,,virtuálně", ale pravidla a lidé reálná jsou. I kdyby to šlo provést technicky, tak je to špatný nápad. Chápu Tvou myšlenku, připadá Ti to zřejmě nespravedlivé. Mě zase připadají nespravedlivé cheaty a hráči, co se neumí chovat.

kashpi
25-02-13, 10:10
a to jsme ještě mírní, když ti na cheaty přijde Valve, tak ti zablokujou globálně všechny servery :D

SKYwolfik
26-02-13, 18:04
Grakone chápu tě...... myslím že třeba já jsem mněl WH na aimu a už bych ho v životě ani nestáhnul.... pravda je bohužel taková že já nejsem jako všichni ostatní .... co kdyby to neplatilo na PERMA bany ale jen třeba když dostanete ban na JB za CT tlačítka tak že by jste si mohli jít zahrát třeba na knife... očekávám samé proti ale co

nFko^
26-02-13, 19:57
:D Logika koně .... Opravdu nechci bejt sprostej ale jak ted mají admini dost práce (dá se říct). Tak ted by toho mněl 3x tolik... NO KOMENT

slepice
27-02-13, 17:11
Ale chápej má AB.
Myslíš že si nesežene Knife Bot ? Cheater zůstane cheater :)

Lakaj
27-02-13, 18:14
a mohli by sa davat bany na nick...ved ak cheatuje tvoj brat, tak staci ked si zmenis meno na svoje a mozes hrat

Grakon2702
27-02-13, 21:43
Lockněte te to boha :D Nikdo z nás se navzájem nepochopil a stejně jsem se jenom zeptal a odpověď jsem dostal ;). Nebudu to dál rozebírat, ještě bych ze sebe udělal většího d*bila než teď :D :).

AlternativníPravda
27-02-13, 21:55
Logika koně.
po třech mrtvicích

E: jinak má ten chlapec pravdu, když člověk dostane nějaký směšný ban na zombících třebas jen na pár minut/hodin tak si nemůže nikde jinde hrát. Bohužel v tomto světě to nejde udělat tak, aby si mohl hrát někde jinde, protože by někteří "dementi" dělali bordel někde jinde.