PDA

Zobrazit normální verzi : Tak už je to tady



cFc|Lu!z
24-02-13, 14:55
Zdravím.
Já, Lu!z veliký, ve spolupráci s Bubeníkem jsme se rozhodli požádat o post vrchní uklizečky v serverovně. Všimli jsme si, že se tu hodnosti rozdávají jako na běžícím páse, tak abychom něco nepropásli.


Co nabízíme
flexibilitu
kvalitní a vyškolený personál ve všech směrech (http://www.youtube.com/watch?v=g4i9WJe2l9c)
vlastní nejmodernější techniku (http://www.youtube.com/watch?v=HxnTxtEn8Xg)
znalost v oboru


Co požadujeme
barvu nicku témeř schodnou s uživatelem "Kroxy"

P.S. Doufáme, že i přes velmi nízkou funkci TAKÉ dostaneme přístup k řešení žádostí o práva, tak jako jiní, kteří se k němu dostali ani neví jak.

cFc|Lu!z
24-02-13, 15:05
Nemôžte to už celé nechať na pokoj?

Nechápu jak to myslíš, toto je seriózní žádost o post uklízečky.

Kroxy
24-02-13, 15:26
Zdravím.
Já, Lu!z veliký, ve spolupráci s Bubeníkem jsme se rozhodli požádat o post vrchní uklizečky v serverovně. Všimli jsme si, že se tu hodnosti rozdávají jako na běžícím páse, tak abychom něco nepropásli.


Co nabízíme
flexibilitu
kvalitní a vyškolený personál ve všech směrech (http://www.youtube.com/watch?v=g4i9WJe2l9c)
vlastní nejmodernější techniku (http://www.youtube.com/watch?v=HxnTxtEn8Xg)
znalost v oboru


Co požadujeme
barvu nicku témeř schodnou s uživatelem "Kroxy"

P.S. Doufáme, že i přes velmi nízkou funkci TAKÉ dostaneme přístup k řešení žádostí o práva, tak jako jiní, kteří se k němu dostali ani neví jak.

Někteří lidi co jsou tady jsou opravdu na úrovní opice. Taky nevím kde jsi přišel na to že se tady rozdávají hodnosti jen tak, až uděláš aspoň polovinu co já, tak potom si tu o něčem mužem povídat, taková debilita mě už opravdu sere.

koNan
24-02-13, 15:28
:D :D Čekal sem kdy někdo něco podobneho napiše

cFc|Lu!z
24-02-13, 15:29
Někteří lidi co jsou tady jsou opravdu na úrovní opice. Taky nevím kde jsi přišel na to že se tady rozdávají hodnosti jen tak, až uděláš aspoň polovinu co já, tak potom si tu o něčem mužem povídat, taková debilita mě už opravdu sere.

já jsem proti tvé práci nenapsal ani popel :P
Ale když už jsi to nakousl. Na serverech jsem ze své modré éry pár banů dal.

Kroxy
24-02-13, 15:32
já jsem proti tvé práci nenapsal ani popel :P

Já jsem na tebe taky neřekl nic, jenom mi prostě vadí že píšete pláby a nevíte vůbec o co jde.

cFc|Lu!z
24-02-13, 15:37
Já jsem na tebe taky neřekl nic, jenom mi prostě vadí že píšete pláby a nevíte vůbec o co jde.

Tak nás obeznam.

I-Mouse
24-02-13, 15:43
som za, ku kroxymu sa radsej nejdem vyjadrovat, lebo by to zle skoncilo :)

BUBEN
24-02-13, 15:44
až uděláš aspoň polovinu co já, tak potom si tu o něčem mužem povídat, taková debilita mě už opravdu sere.

Tak můžeme začít počítat. Já mám na steamu asi 1050 hodin a luiz 750 hodin. Zhruba 1800 hodin. Co jsem zatím viděl, tak 4 bannery. Když vezmu, že jsi pár cheatrů nahlásil a dám tomu 100 hodin, tak jeden banner vyšel na 425 hodin práce. Tak kvalita se musí někde poznat. Ovšem to jsme pouze na 1/2 tvé práce.

DarkAspecT
24-02-13, 15:57
Pokud umíš dobře zametat, tak nejsem proti. Jinak luizi, ty neumíš uklízet ani po sobě, tak co chceš dělat tu? O další levnou pracovní sílu navíc.

Piner
24-02-13, 16:03
Založí si vlastní portál, pomlouvá kotelnu a kotla a všechny co jsou na kotelně, okopíruje v podstatě půlku z kotelny, okrádá lidi pomocí VIP ( diskriminuje slováky, viz : EVIP 99kč/8€ ).

A teď je tu zpátky, do všeho se sere, dostane nálepku web designer a píše sračky do žádostí o práva.

SliZo
24-02-13, 16:10
Tak co nám k tomu řekneš, http://www.shop-army.sk/fotky17001/OBUV/KROXY.jpg ?:)

UnwantedSpam
24-02-13, 16:41
Vy odpadlici z modre nemate pravo tu ted hazet kameny.Odesli ste a tim prispeli k rozdementneni portalu.(Ano nemam vas rad ale rozhodne lip jak tyhle zmrdici patnactilety) V podstate tu ma moznost funkce kdokoliv a lidem jako apach tu je vyhrozovano bananama z duvodu psani sracek.Co potom pisou tyhle curacci? sedly tu radi lidem jak OPRAVIT PC, gettard pise zmrdsky navody a uz i lidi jako piiiiiner mozna dostavaj rozum.Korunu tomu nasadi prijeti magora co urazi csko.cz na jeho pisecku a ciper alias meatfly adminem. Udelejte nahodny pole a rozdavejte barvy k VIP.Mozna to bude lepsi.

Kroxy
24-02-13, 16:51
Takže jednoduše, piner ty radši ani nepiš protože si děláš trapas když se jenom na toto fórum přihlásíš. Ten flam o krém toho VIP byla má chyba, stálo normálně 4 Eur. Další věc co jsem okopíroval s kotelny fórum VBulletin? myslíš že ho má pouze kotelna? to si rozhodně nemyslím. Kotla jsem nikdy nevzal do úst pomohl mi až hodně a já ho mám pomlouvat? Takovou povahu opravdu nemám. dále myslíš že bych za bannery dostal "Web Designer" inteligente přečti jsi to ještě jedou neříkám kdyby tam bylo "Banner Designer" to zase tvoje debilita, co se týče těch odehraných hodin, já mít starý steam, tak si ani nekvákneš. Pokud si myslíte že mě zdeptáte svými názory, které jsou už trapné tak to asi ne no . papa

cFc|Lu!z
24-02-13, 16:56
Vy odpadlici z modre nemate pravo tu ted hazet kameny.Odesli ste a tim prispeli k rozdementneni portalu.(Ano nemam vas rad ale rozhodne lip jak tyhle zmrdici patnactilety) V podstate tu ma moznost funkce kdokoliv a lidem jako apach tu je vyhrozovano bananama z duvodu psani sracek.Co potom pisou tyhle curacci? sedly tu radi lidem jak OPRAVIT PC, gettard pise zmrdsky navody a uz i lidi jako piiiiiner mozna dostavaj rozum.Korunu tomu nasadi prijeti magora co urazi csko.cz na jeho pisecku a ciper alias meatfly adminem. Udelejte nahodny pole a rozdavejte barvy k VIP.Mozna to bude lepsi.

Proti lidem jako apach nic nemám. Tímhle threadem jsem chtěl upozornit na to, jakým způsobem a komu se tu dávají funkce.


Takže jednoduše, piner ty radši ani nepiš protože si děláš trapas když se jenom na toto fórum přihlásíš. Ten flam o krém toho VIP byla má chyba, stálo normálně 4 Eur. Další věc co jsem okopíroval s kotelny fórum VBulletin? myslíš že ho má pouze kotelna? to si rozhodně nemyslím. Kotla jsem nikdy nevzal do úst pomohl mi až hodně a já ho mám pomlouvat? Takovou povahu opravdu nemám. dále myslíš že bych za bannery dostal "Web Designer" inteligente přečti jsi to ještě jedou neříkám kdyby tam bylo "Banner Designer" to zase tvoje debilita, co se týče těch odehraných hodin, já mít starý steam, tak si ani nekvákneš. Pokud si myslíte že mě zdeptáte svými názory, které jsou už trapné tak to asi ne no . papa

Moc jsem z toho nepochopil co jsi teda udělal.

Lynviy
24-02-13, 17:00
Nemôžte to už celé nechať na pokoj?

E: Ale s tými žiadosťami súhlasím, keď už to má byť striktne obmedzené na adminov, konkrétne na cskových, nechápem čo tam robí napríklad Pán Redaktor gettard, ktorý za svoju dobu pôsobenia na tomto poste nič užitočné nevykonal a jeho posty majú výpovednú hodnotu nula. Napríklad tento psychoblábol.
http://csko.cz/forum/showthread.php?14152-%C5%BEadost-o-chh-na-furien&p=160781&viewfull=1#post160781

Zrovna ty by si měl být ticho kdo je tu retard.

Kroxy
24-02-13, 17:01
Proti lidem jako apach nic nemám. Tímhle threadem jsem chtěl upozornit na to, jakým způsobem a komu se tu dávají funkce.



Moc jsem z toho nepochopil co jsi teda udělal.

To uvidíš.

Kroxy
24-02-13, 17:02
To uvidíš.

E: Lynviy to je jenom závist :D

SliZo
24-02-13, 17:07
http://thegoodgoodness.com/wp-content/uploads/TGG-The-Good-Story-230x280.jpg

cFc|Lu!z
24-02-13, 17:07
To uvidíš.

Nemůžu se dočkat.

Tupelko
24-02-13, 17:12
Kroxy proti tobě nic nemám , ale jen mě trošku vadí , že furt měníš názor kotelna,svůj protál,kotelna,svůj portál,kotelna.

Kroxy
24-02-13, 17:13
zž jsem se pevně rozhodnul neboj

koNan
24-02-13, 17:14
Začina z toho byt celkem ostre tema :D

SliZo
24-02-13, 17:14
zž jsem se pevně rozhodnul neboj
Tak to je fajn, že Víš co je pro tebe dobré, ale ani nevíš kolik lidí jsi nasral a zklamal , ale neboj oni/my ti to vrátíme :)

Lynviy
24-02-13, 17:20
Omg tohle mě začíná srát, hádat se ve 3/4 témat z celého fóra kvůli naprosto irelevantním věcem. Tohle téma by se mělo co nejrychleji uzavřít, než se tady rozvine 3. světová a měli byste se nad sebou zamyslet. Mě tíhle nijak nerozhodíte, to říkám rovnou... howgh.

cFc|Lu!z
24-02-13, 17:23
Omg tohle mě začíná srát, hádat se ve 3/4 témat z celého fóra kvůli naprosto irelevantním věcem. Tohle téma by se mělo co nejrychleji uzavřít, než se tady rozvine 3. světová a měli byste se nad sebou zamyslet. Mě tíhle nijak nerozhodíte, to říkám rovnou... howgh.

Nejde o to tě rozhodit. Ale abys přišel o svou funkci, kterou máš stejně jen abys mohl psát svoje trapnoposty do žádostí o práva.

UnwantedSpam
24-02-13, 17:26
"Omg tohle mě začíná srát, hádat se ve 3/4 témat z celého fóra kvůli naprosto irelevantním věcem. Tohle téma by se mělo co nejrychleji uzavřít, než se tady rozvine 3. světová a měli byste se nad sebou zamyslet. Mě tíhle nijak nerozhodíte, to říkám rovnou... howgh."

<<-
Uzavrel bych akorat tak tebe a rozhodi te i spatne polozeny prkynko na hajzlikach to je tu dokazany v mnoha topicich.

marsoun
24-02-13, 17:31
Nejde o to tě rozhodit. Ale abys přišel o svou funkci, kterou máš stejně jen abys mohl psát svoje trapnoposty do žádostí o práva.

S tím redaktorem má luiz pravdu, za ty 2 měsíce jsi napsal akorát pfku a návod na vytvoření spray loga, tak buď piš ty články nebo to zapíchni.

Kazki
24-02-13, 18:11
ja uz len cakam kedy si kroxy napise ziadost o prava a ked ich nedostane pojde konecne a snad navzdy do pice

mrkev
24-02-13, 18:43
ja uz len cakam kedy si kroxy napise ziadost o prava a ked ich nedostane pojde konecne a snad navzdy do pice

Give me five baby

Mr.Brown
24-02-13, 20:44
Uklízí dobře, PRO! :bruce_h4h:

SliZo
24-02-13, 20:55
Každý má vlastný obraz na človeka. Ako hovoril jeden človek, tým že Kroxy opustil jednu vec získal druhú, tak to vo svete chodí. A okrem toho, redaktor, nepíše to čo píše L. Redaktor je úplne iná funkcia a obnáša úplne niečo iné.

EDIT: A Kroxy, jedna jednoduchá otázka, nerobilo ti absolútne problém len tak odísť od ľudí, ktorí si ťa vážili a držali s tebou tak dlho?
Evidentně ne, slušně řečeno se na nás vysral a ani nebyl schopný nám to říct :)

karl0b
24-02-13, 21:25
Samej provokatééér tady.

Slunicko
24-02-13, 21:29
Za luize jsem pro, zabil me uz tolikrat, ta krev a mrtvolky se sami neuklidi a jsem pro odebrani vsech pozic co se netykaji adminstvi, nebo alespon tech pravomoci, co jsou "jen pro adminy".

Toreto
24-02-13, 21:45
Ale ludí,čo si zlakal na svoj portal kroxy si nechal teda pekne vštichu..gj
btw.Mrkva comeback na Kotelnu nemaš v plane ?

DarkAspecT
24-02-13, 21:58
Ale ludí,čo si zlakal na svoj portal kroxy si nechal teda pekne vštichu..gj
btw.Mrkva comeback na Kotelnu nemaš v plane ?
Tohle už je pro některé uzavřený, ale tak v pohodě, on do toho dal prachy.

cFc|Lu!z
24-02-13, 22:01
Jaká ironie. Je to žádost o uklízečku a řeší se tu samá špína.

znedlob
24-02-13, 22:10
Vy odpadlici z modre nemate pravo tu ted hazet kameny.Odesli ste a tim prispeli k rozdementneni portalu.(Ano nemam vas rad ale rozhodne lip jak tyhle zmrdici patnactilety) .......

To že pomáham lidem je špatné? Je to jediná činnost, kterou tu můžu a chci dělat. A stačí mi to, protože upřímě tady nic jiného dělat nejde. Od doby co se kotelna přidala na ten dementní nonsteam.cz je tu samej retard a malý pískle. Ale hlavně že se sype z VIPka že jo. Pořád nevim kdo si, ale rád bych věděl s kým mám tu čest. Tipuju, že jsi jeden z old skupiny, co tu dostali ban (ufo, greg, bawson,....).

znedlob
24-02-13, 22:16
Zas tu máme Kotla-multimilionára?

Nic takového jsem nenapsal.
Jinak uklízečka se hodí, Pro.

tyger103
24-02-13, 22:56
Čtete to někteří po sobě tady?Lu!z napíše pro někoho možná usměvavé téma a někteří ostatní hned aby si přiložili do ohně+přidali dalších pár polínek,jeden od támhle,druhý odtamtud.Pak se tu nakonec hádate úplně o něčem jiném.
Lu!zi a někteří ostatní,nemám nic proti Vám,ale upřímně mě sere,že to prostě nenazvete pravými jmény.Stačilo by prostě na začátku tématu napsat rovnou,že Vám vadí kroxy,někteří admini..,proč Vám vadí atd. Bylo by fakt těžký napsat jména,důvody...pak by se řešily ty konkrétní osoby,problémy a ne,že si tu každej mele o tom a o támhletom.

kono159
24-02-13, 23:03
Čtete to někteří po sobě tady?Lu!z napíše pro někoho možná usměvavé téma a někteří ostatní hned aby si přiložili do ohně+přidali dalších pár polínek,jeden od támhle,druhý odtamtud.Pak se tu nakonec hádate úplně o něčem jiném.
Lu!zi a někteří ostatní,nemám nic proti Vám,ale upřímně mě sere,že to prostě nenazvete pravými jmény.Stačilo by prostě na začátku tématu napsat rovnou,že Vám vadí kroxy,někteří admini..,proč Vám vadí atd. Bylo by fakt těžký napsat jména,důvody...pak by se řešily ty konkrétní osoby,problémy a ne,že si tu každej mele o tom a o támhletom.

Luizovi nevadi Kroxy, ale tie prava. Ked uz je farba pre MC admina, moderatora, teraz aj web dizajnera, tak si povedal, ci by sa nespravila aj upratovacka.
Lenze niektori to asi nepochopili, preto je tu vela flamov.

cFc|Lu!z
24-02-13, 23:05
Já myslím že je to takhle lepší. Nikoho jsem neurazil dokud si o to ten někdo neřekl. Já jsem malá ryba a oni tohle téma mohli s úsměvem na tváři ignorovat protože jsem se do nich nijak nenavážel. Smysl tohoto threadu už jsem napsal a myslím, že je to víc než jasný

MarcelloR
24-02-13, 23:38
Hoši nemám ani páru o čom to tu všetci kecáte a o čo tu ide, ale dobre sa to tu číta :D:D lepšie jak telenovela :D

Melkor
25-02-13, 00:36
Hoši nemám ani páru o čom to tu všetci kecáte a o čo tu ide, ale dobre sa to tu číta :D:D lepšie jak telenovela :D

To budou rozpory v "teamu" a to je smutný.

MarcelloR
25-02-13, 12:34
Keď sa už tu tak rozoberajú členovia admin tímu, tak priložím ruku k dielu aj ja.

Dnes som dostal banán na 3dni zato, že som napísal pojebanec "nick admina" pravdaže som nevedel, že ide o admina(1slovo=3dňoví ban).
Včera boli na serveri 2 admini, nahlásil som hráča, ktorý mi prišiel dosť podozrivý, ale ani 1 z tých adminov ho neskontroloval, ale hrajkali sa ďalej. A to nehovorím koľko krát som hral na serveri, hráči tam campili na spawne, bol aj admin na serveri, ale žiadne bany nerozdal.
Z toho mi vyplýva, že ak niekto niečo napíše na admina, tak adminko už musí ukázať aký je to neskutočný frajer lebo ma práva a len čaká na hocijaké slovíčko spojené s jeho osobou a hneď banuje, aby si dokázal, že je niečo viac ako hráč.

Ale ak sa na serveri campí, nadáva na iných alebo ak niekto nahlási hráča, tak to s adminom ani nepohne. Česť výnimkám samozrejme. Nebudem tu menovať dotyčných adminov. Byť Kotel, tak si dám kurevský pozor nato ako sa chovajú admini a či spĺňajú svoje povinnosti.

PS: myslím, že campenie na spawne je oveľa horší priestupok ako keď niekto v nervoch napíše nadávku... lenže to by ste najprv museli vedieť čo to je camp... CS hrám už dlho a za tie roky som už preskákal veľa portálov aj nemecké, ale sry no nikde som nevidel tak srať na camp hráčov ako tuto na kotelne... Akurát aj pozerám banlist. Camp 60min. ban. Aha čiže za nadávku je 3 dňovi ban a za camp je 60min. hej no aplause vidím, že máte " poriadok " v tom.

PS2: za posledných 200banov bol až 1 za camp aj to na 60min. čiže buď sa na kotelne necampí alebo je chyba niekde inde.

Lazik
25-02-13, 13:11
Dnes som dostal banán na 3dni zato, že som napísal pojebanec "nick admina" pravdaže som nevedel, že ide o admina(1slovo=3dňoví ban).
Včera boli na serveri 2 admini, nahlásil som hráča, ktorý mi prišiel dosť podozrivý, ale ani 1 z tých adminov ho neskontroloval, ale hrajkali sa ďalej. A to nehovorím koľko krát som hral na serveri, hráči tam campili na spawne, bol aj admin na serveri, ale žiadne bany nerozdal.

Kazdy admin si dava pozor na to co nanho napise.. ty sa mas spravat slusne ako k hracom tak ku adminom.. Tak ako dal ban tebe, by dal ban aj niekomu inemu.. To, ze ty nahlasil cheatera neznamena, ze ho nikto neprezrel aj ked boli na servery admin, ty nemusis vidiet, ze on ho specutuje..

A aky zmysel ma banovat kemp na 60 minut? to by tu potom nikto nehral..

Melkor
25-02-13, 14:19
A aky zmysel ma banovat kemp na 60 minut? to by tu potom nikto nehral..

Podle tebe je lepší nechat hráče kempit? Ban na 60 min by jim alespoň ukázal že kemping se trestá. Tak pobanuješ půlku serveru, za hodinu jsou z5 poučení.

MarcelloR
25-02-13, 15:23
Nechápem na čo sa trestá camp. Však hráš hru, keď hráš cw/mix/gather tiež nedostaneš ban za camp. Podľa mňa je jedno či campíš na publicu alebo na clan ware.

no ty si mi brainer... porovnávať public a cw/mix/gather je ako porovnávať auto s bicyklom...
Úlohou CT je brániť planty (môžu campiť), ak je bomba položená úlohou CT je zneškodniť bombu(nemôžu campiť, ale musia zneškodniť bombu).
Úlohou T je položiť bombu a chrániť ju kým nevybuchne (čiže nesmú campiť kým nepoložia bombu), ak je bomba položená, tak ju môžu brániť tak, že campia(po položení bomby sa smie campiť).

Na publicu kazíš hru protihráčom. Na cw ide o tímovu hru, čiže ak campiš za T a nepoložíš bombu, tak tvoj tím prehrá čiže spravíš radosť protihráčom, ale spoluhráčov akurát tak najebeš.


A aky zmysel ma banovat kemp na 60 minut? to by tu potom nikto nehral..
ty máš tiež dobru logiku. Veď načo zatvárať zlodejov do väzníc? zbytočne budu preplnené väznice a nebude mať kto kradnuť....

Lazik
25-02-13, 16:02
Podle tebe je lepší nechat hráče kempit? Ban na 60 min by jim alespoň ukázal že kemping se trestá. Tak pobanuješ půlku serveru, za hodinu jsou z5 poučení.

Poucení? O tom si nechaj snivat.. pridu a budu robit to iste..


ty máš tiež dobru logiku. Veď načo zatvárať zlodejov do väzníc? zbytočne budu preplnené väznice a nebude mať kto kradnuť....

Jeho sprdnes zato, ze napise o cw a mixoch a ty porovnavas cs hracov so zlodejmi... tiez dobre

Melkor
25-02-13, 16:25
Nechápem na čo sa trestá camp.

Tak seš nechápavej.


Poucení? O tom si nechaj snivat.. pridu a budu robit to iste..

Tak dostanou ban znova? No problem.


porovnavas cs hracov so zlodejmi... tiez dobre

Někdy to tak opravdu je.


Za to že to je public neznamená to že budeš ako pripečený bežať len dopredu a ten kto bude kľačať v rohu bude automaticky camper.

A říká snad někdo opak?


Ja by som za camp neudeľoval bany vôbec.

A co za úmyslné "kažení" hry.

Giussepe
25-02-13, 18:11
co se týče banování urážek admina to je silně individuální. Nějakého admina namíchne jedna urážka a banuje, naopak třeba mě nechávají urážky chladným. To už fakt musí být extrém, abych banoval urážky na sebe.
A stanovit nějakou jednotnou taxu za vulgárnost, to je taky nesmysl, protože například za urážky do rodiny budou vždy tvrdší tresty než za "obyčejnou" vulgárnost. Admin by hlavně měl nejdříve řešit vulgárnost verbálně, a až když se tento způsob mine účinkem přejit k banu.

trew
25-02-13, 18:38
Celé to banovanie za "urážky admina" je postavené totálne na hlavu. Je snáď v tomto admin niečo viac ako obyčajný hráč? Malo by sa to všetko trestať jedným merítkom. Hráčovi niekto vbehne do cesty, tak mu začne nadávať (ospravedlňujem sa za výrazy) do kktov, nech sa pojebe atď., ale všetko je v poriadku, admin sa predsa kvôli takej maličkosti nebude namáhať, však dotyčný mal len chvíľkové nervy, to ho prejde. A potom som bol tiež svedkom toho, ako si jeden hráč dovolil adminovi napísať že je "debilko" a do tridsiatich sekúnd mal ban za urážky admina. Buď banujte všetky vulgárnosti takto tvrdo, alebo nerozlišujte medz adminom a hráčom..

Jsou to pouze banhunteři a ne cheathunteři. Si pak říkají a machrují, dal jsem tisíc banů, ale nepoví, že 999 banů je za nadávky a urážky. Takovy si nezasloužej práva a ani ty admini... co nedodávají dema.

Jinak dobry téma, do třetí stránky jsem se docela bavil.


Omg tohle mě začíná srát, hádat se ve 3/4 témat z celého fóra kvůli naprosto irelevantním věcem. Tohle téma by se mělo co nejrychleji uzavřít, než se tady rozvine 3. světová a měli byste se nad sebou zamyslet. Mě tíhle nijak nerozhodíte, to říkám rovnou... howgh.
Téma tě nerozhodí ale chceš zamknout téma, které je v offtopicu. Zajmavé...

E. trošičku rozeberu adminy, když už jste začali o adminech. Třeba budoucí Mr.Brown by banoval taky urážky na svoji osobu. Co před nedávnem poslal jednoho na chat. Tohle si stačí vyříkat v chatu ve hře a ne bonzovat. Nebo admin Nihilia, nahlásí než se stal adminem pro zabanování nick white power (http://www.youtube.com/watch?v=v6ZaxreS0M0) za fuck nacismus. Je tam snad nějakej zasranej hitler nebo stalin či další sračky? Ne. Nebo další admin ??? co nedodával víc dem ve stížnostech.

MarcelloR
25-02-13, 19:18
aviatik ->:thumsup4:
Guissepe ->no mne rovno jebol ban za jedno slovo asi to bude 1 z tých adminov čo majú práva tak aj vysoké egá no škoda, že iq menšie jak ego. Takí admini by hneď ako dostanú práva na portály mali aj vyfasovať servítky, aby si mali kam utrieť soplík keď im niekto napíše takú tvrdú nadávku.:taunt:



A aky zmysel ma banovat kemp na 60 minut? to by tu potom nikto nehral..

ešte aby som sa k tomu vrátil, tak si predstav, že dnes som hral war3 na gamesites a 2 hráči tam campili obaja dostali kick 1 už necampil ten druhý znova campil dostal banán na 4 hodiny a už bol kľud. Admin aj viac krát napísal na plochu, že buď plant alebo ban na 4 hodiny a hralo sa bez campu podotýkam 4 nie ako tu hodina aj to raz za uhorský rok je niekto potrestaný za camp. :slap:

Slunicko
25-02-13, 19:39
Marcelo tam staci napsat ze gamesite je spatne a uz si v zivote na jejich serverech nezahrajes, koukni na jejich zadosti, berou 12ti lete deti aby "udrzovali" server tak prosimte tohle sem vubec neplet, jestli se ti tam libi vic tak ti urcite nikdo nebrani..
Dale, ja osobne banuju nadavky na mou osobu jen kdyz mi nedava pokazde kdyz ho zabiju, prvne mi napise ze jsem debil, pousmeju se a hraje se dal, nebo ho upozornim aby se sklidnil ( tento postup u me trva i v konfliktu "normalnich" hracu, kdyz nadava stale a tvrde tak ho proste zabanuju, kdyz mu jednou, dvakrat ulitnou nervy tak na to pecu a me nemuzes rict ze jsem banhunter jelikoz perma banu mam kolem 110 ( cheaty, reklamy, scripty) a banu vyprselych cca stejne a tam mam bany za urazky, camp a podobne tak nerikej ze na to vsichni serou ( mam tam tusim jen 2x ban za urazku admina a to uz bylo takove ze mi nadavali i do rodiny..)

MarcelloR
25-02-13, 19:55
Marcelo tam staci napsat ze gamesite je spatne a uz si v zivote na jejich serverech nezahrajes, koukni na jejich zadosti, berou 12ti lete deti aby "udrzovali" server tak prosimte tohle sem vubec neplet, jestli se ti tam libi vic tak ti urcite nikdo nebrani..

ja som poukazoval nato, že sa dá trestať camp bez toho, aby boli servery " prázdne " bez hráčov. Stačí sa k tomu len rozumne postaviť kickovať, napomínať, dať ban a hráči sa aspoň naučia čo sa smie a čo nie, veď človek je najinteligentnejší tvor na tejto planéte tak nevidím problém prečo by sa nemohlo trestať za camp.

V mojom príspevku som uviedol česť výnimkám čiže je jasné, že ak to ty takto nerobíš, tak patríš medzi tie výnimky a táto diskusia sa ťa netýka.

PS: nemusíš mi nič vravieť o gamesites viem, že tam hraje kopa deciek, admini sú deti a k tomu debilnému VIP sa ani nebudem vyjadrovať. Preto radšej hrám tu. Čiže za VIP tu máte + ale zato tolerovanie campu a niektorých adminov - no môj názor.

Charon35
26-02-13, 00:18
Čo sa to tu zas rozprúdilo za stupidnú debatu kde preberáte furt dookola to isté?!

V podstate tu ma moznost funkce kdokoliv a lidem jako apach tu je vyhrozovano bananama z duvodu psani sracek.Co potom pisou tyhle curacci? sedly tu radi lidem jak OPRAVIT PC, gettard pise zmrdsky navody a uz i lidi jako piiiiiner mozna dostavaj rozum.
Vadí ti, že nejaký sedlák niekomu radí? Tak raď aj ty a radšej nič nepiš. Dostal rozum, no, to je ešte otázne čo si zrovna ty pod tým pojmom predstavuješ. Čo také hrdinské spravil, že si získal tvoje srdiečko. A neviem o tom, že by niekto apačovi vyhrozoval banom.

O kvalite tejto "novej generácii adminov" sa nejdem príliš rozpisovať, ... Ale niekedy mi až rozum zastáva ako sa k právam dostal ku príkladu 14 ročný noirbun, mimochodom jedna z najväčších vlezdoprdeliek ever a čo som počul, viac času trávi na JB ako na servery kde si žiadal práva (toto nie je prvý prípad). Alebo pár ďalších adminov, ktorí síce dostali práva, ale akosi všetkým uniklo, že 90% "pre" ktoré dostali, boli po skúsenostiach z úplne iných oblastí.
O kvalite nových adminov radšej drž pysk. Väčšina z nich má viac rokov ako ty IQ. Noirburna zobral Kotel už dávnejšie, takže spochybňuješ len jeho úsudok. To by som svinsky rád videl nejaký príklad, ináč si tieto keci strč do prdele. Serem sa s tými žiadosťami jak debil a zrovna ty napíšeš také voloviny. McBoy.

Včera boli na serveri 2 admini, nahlásil som hráča, ktorý mi prišiel dosť podozrivý, ale ani 1 z tých adminov ho neskontroloval, ale hrajkali sa ďalej. A to nehovorím koľko krát som hral na serveri, hráči tam campili na spawne, bol aj admin na serveri, ale žiadne bany nerozdal.
Z toho mi vyplýva, že ak niekto niečo napíše na admina, tak adminko už musí ukázať aký je to neskutočný frajer lebo ma práva a len čaká na hocijaké slovíčko spojené s jeho osobou a hneď banuje, aby si dokázal, že je niečo viac ako hráč.
Milión krát sa to písalo. Admin nemusí byť v specte aby spectoval, takže na neho možno čumeli obaja, ale jednoducho nič nemal. Haluz čo :O Rád by som vedel ako si ty zistil, že tam kempili. A ako dlho tam "kempili". Vlastne ktovie ši sa len nevracali cez spawn na B lebo ste rushovali z A. Sám som sa pochytil skoro s 1 adminom, práve kvôli takej situácií. Keby si dostal ban pri takej situácií ty, tak tu píšeš aby sa to nebanovalo. A zamysli sa. Dostane ban, ide na 4 hodiny na iný portál kde kempí ďalej a príde naspäť. Čo je otravnejšie? Slay, slay, trochu si ponadáva, kick atď atď. Ban nemusí byť vždy najlepšie riešenie v týchto situáciách.
Na 2. strane otvárať si hubu na adminov nebude nikto. A kto to robí je úplny chudák. Robíme to vo volnom čase zadarmo. Čo ten dotyčný ktorý nadáva spravil? Nič, iba otravuje.

Celé to banovanie za "urážky admina" je postavené totálne na hlavu. Je snáď v tomto admin niečo viac ako obyčajný hráč?
Hráč = hrá sa na servery. Admin = často namiesto hrania čumí na tardov s cheatmi, udržuje (aspoň by mal) plynulosť hrania, krotí 14 ročné decká čo si to pomýlili so skypom atd atd. Ešte niečo MacDuck?

@only deathrun a Marcello: Také bany závisia len od admina. Keď sa vám nepáči, napíšte konkrétnu sťažnosť, nie tu písať zase všeobecne. Všeobecne sú slovenky pekné, ale každá druhá na ulici je megera. :wink:

Trey
26-02-13, 02:37
Jsou to pouze banhunteři a ne cheathunteři. Si pak říkají a machrují, dal jsem tisíc banů, ale nepoví, že 999 banů je za nadávky a urážky. Takovy si nezasloužej práva a ani ty admini... co nedodávají dema.

Jinak dobry téma, do třetí stránky jsem se docela bavil.






Téma tě nerozhodí ale chceš zamknout téma, které je v offtopicu. Zajmavé...
E. trošičku rozeberu adminy, když už jste začali o adminech. Třeba budoucí Mr.Brown by banoval taky urážky na svoji osobu. Co před nedávnem poslal jednoho na chat. Tohle si stačí vyříkat v chatu ve hře a ne bonzovat. Nebo admin Nihilia, nahlásí než se stal adminem pro zabanování nick white power (http://www.youtube.com/watch?v=v6ZaxreS0M0) za fuck nacismus. Je tam snad nějakej zasranej hitler nebo stalin či další sračky? Ne. Nebo další admin ??? co nedodával víc dem ve stížnostech.

Ty radšej drž piču...Pri niektorých tvojich postoch si myslím, že si Ivoros 2.

trew
26-02-13, 13:45
rey^^;162912']Ty radšej drž piču...Pri niektorých tvojich postoch si myslím, že si Ivoros 2.
=)

DarkAspecT
26-02-13, 13:58
=)
Pegyna2, di si ty smajliky psát někam do prdele, bolí z toho oči.

Piner
26-02-13, 14:39
Dostal rozum, no, to je ešte otázne čo si zrovna ty pod tým pojmom predstavuješ. Čo také hrdinské spravil, že si získal tvoje srdiečko.


Já " pro něj " nic neudělal. Jen píšu pravdu takovou, jakou ji vidím já a nejspíš nejsem sám.

trew
26-02-13, 15:38
Pegyna2, di si ty smajliky psát někam do prdele, bolí z toho oči.
fast come back.
Před pár dny na cs-arena od tebe tam padalo, že kotelna je portál kokotů (nějak tak). A za pár dnů sem přilezeš a chováš se před všema jako kdyby jsi nic neříkal. Comeback po pár dnech dost divné. Až se sloučíte jak tam píšete cs-arena s playsectorem, tak na 99% očekávám, že budeš psát zase portál kokotů.
Pouze pro tebe, aby jsi měl lepší tapetu pro svůj pící. http://postimage.org/image/ab8cwwkwj/full/

DarkAspecT
26-02-13, 16:23
fast come back.
Před pár dny na cs-arena od tebe tam padalo, že kotelna je portál kokotů (nějak tak). A za pár dnů sem přilezeš a chováš se před všema jako kdyby jsi nic neříkal. Comeback po pár dnech dost divné. Až se sloučíte jak tam píšete cs-arena s playsectorem, tak na 99% očekávám, že budeš psát zase portál kokotů.
Pouze pro tebe, aby jsi měl lepší tapetu pro svůj pící. http://postimage.org/image/ab8cwwkwj/full/
Ty se laskavě starej se o sebe ty nulere, o kotelně jsem tam nenapsal ani slovo, pokud já tam něco napíšu, tak se tam bavím s lidmi co se mě na něco ptaj, jestli ti to nedošlo, admina tam už nedělám, protože já na žádnej playsector nepůjdu. Kam já lezu nebo ne, ti může bejt u prdele. Ty tu ze sebe děláš kreténa, kterým i jsi a pokud nejsi ivorosova manželka, tak potěž pánbůh.

trew
26-02-13, 16:37
Zlaté roky 2009 a 2010 bez takých kokotů co někoho s někým srovnávají a podobně. Komunita skvělá. ;)
____

Ty se laskavě starej se o sebe ty nulere, o kotelně jsem tam nenapsal ani slovo, pokud já tam něco napíšu, tak se tam bavím s lidmi co se mě na něco ptaj, jestli ti to nedošlo, admina tam už nedělám, protože já na žádnej playsector nepůjdu. Kam já lezu nebo ne, ti může bejt u prdele. Ty tu ze sebe děláš kreténa, kterým i jsi a pokud nejsi ivorosova manželka, tak potěž pánbůh.
Nenapsal jo? Příspěvky, chatlog (koxovna a jiné). Tak nelži lamičko. A už na tebe seru, ignor tobě a všem podobným. =)

DarkAspecT
26-02-13, 16:43
Zlaté roky 2009 a 2010 bez takých kokotů co někoho s někým srovnávají a podobně. Komunita skvělá. ;)
____

Nenapsal jo? Příspěvky, chatlog (koxovna a jiné). Tak nelži lamičko. A už na tebe seru, ignor tobě a všem podobným. =)
Tak teď si mě rozesmál, teď jsem tam koukal a nic tam není. Si asi špatnej sherlock, nebo hulíš špatnou trávu. A to koxovna, ano to sem opravdu psal, na tom není nic špatného. Koks je pevný uhlíkatý zbytek odvozený z nízkopopelového, nízkosirného černého uhlí, ze kterého jsou odstraněny prchavé složky v peci s omezeným přístupem kyslíku při teplotách nad 1000 °C. Při tom vzniká také kamenouhelný dehet, čpavek, lehké oleje a svítiplyn. Provoz na výrobu koksu se nazývá koksárna nebo taky koksovna, proces jeho výroby se nazývá karbonizace. Takhle to nazval i ZEUS pokud se nemýlím a jestli v tom najdeš aspoň jedno sprostý slovo, tak ti dám oskara za Sherloctví.

BUBEN
26-02-13, 16:54
Prosíme držte se tématu. Účelem bylo absurditou poukázat na jinou absurditu. Nebylo to vulgární a snad to bylo lehce vtipné. Kdybych chtěl psát pravdu, tak otevřu steam, najdu Kotla a na vše se ho zeptám. Pravda do offtopicu nepatří. Četl jsem tu kolik práce vykonal, ale at koukám jak koukám, našel jsem pouze 4 bannery. Asi největší ironií je, že se omezení do psaní žádostí zavedlo z velké části kvůli Kroxymu, který tam psal kraviny a ted tam má přístup.

Kroxy
26-02-13, 16:57
Prosíme držte se tématu. Účelem bylo absurditou poukázat na jinou absurditu. Nebylo to vulgární a snad to bylo lehce vtipné. Kdybych chtěl psát pravdu, tak otevřu steam, najdu Kotla a na vše se ho zeptám. Pravda do offtopicu nepatří. Četl jsem tu kolik práce vykonal, ale at koukám jak koukám, našel jsem pouze 4 bannery. Asi největší ironií je, že se omezení do psaní žádostí zavedlo z velké části kvůli Kroxymu, který tam psal kraviny a ted tam má přístup.

Pokud nejsi administrátor serveru, hledat můžeš dál, stejně nic nenajdeš, dále myslím si že kvůli mě to nebylo možná z malé části. A je dobře že se to zavedlo.

MarcelloR
26-02-13, 17:16
Milión krát sa to písalo. Admin nemusí byť v specte aby spectoval, takže na neho možno čumeli obaja, ale jednoducho nič nemal. Haluz čo :O Rád by som vedel ako si ty zistil, že tam kempili. A ako dlho tam "kempili". Vlastne ktovie ši sa len nevracali cez spawn na B lebo ste rushovali z A. Sám som sa pochytil skoro s 1 adminom, práve kvôli takej situácií. Keby si dostal ban pri takej situácií ty, tak tu píšeš aby sa to nebanovalo. A zamysli sa. Dostane ban, ide na 4 hodiny na iný portál kde kempí ďalej a príde naspäť. Čo je otravnejšie? Slay, slay, trochu si ponadáva, kick atď atď. Ban nemusí byť vždy najlepšie riešenie v týchto situáciách.
Na 2. strane otvárať si hubu na adminov nebude nikto. A kto to robí je úplny chudák. Robíme to vo volnom čase zadarmo. Čo ten dotyčný ktorý nadáva spravil? Nič, iba otravuje.

@only deathrun a Marcello: Také bany závisia len od admina. Keď sa vám nepáči, napíšte konkrétnu sťažnosť, nie tu písať zase všeobecne. Všeobecne sú slovenky pekné, ale každá druhá na ulici je megera. :wink:

no ako som napísal tak admini sa hrajkali čiže behali s gunami po mape , ale chápem tu je to čo admin to Chuck Norris dokáže aj hrať aj spectovať súčasne. Njn na kotelne sa necampí a vždy keď som zazrel niekoho campiť, tak vlastne on necampil len sťahoval cez spawn na ktorom mu asi niečo vypadlo z vrecka a tak tam strávil ešte celé kolo, aby to tam našiel.
No ja asi ťažko dostanem banán za camp, keď ja nedokážem campiť a dokonca aj za ct rushujem, čiže u mňa ban za camp nehrozí. CS hrám roky a počet mojich banov sa dá zrátať na 1nej ruke, aj to nič vážne len prkotiny. Mi je jedno, že dostane ban na 4 hodiny a pôjde campiť na iný portál to už je problém toho druhého portálu hlavne je, že už nebude kaziť hru ostatným hráčom svojim campením na tomto portály. A určite nevravím , aby sa hneď dávali bany. Proste admini by si mali nabindovať , že za campenie je kick/ban a sem tam to poslať na plochu, ak uvidia niekoho campiť kicknuť ho jak sa vráti a bude aj naďalej campiť, tak mu dať banán. A nerob zas z adminov neviem akých mučeníkov hej aj ja som bol admin a viem čo to je adminovať stráviť celý deň na serveri, kde sa neustále porušovali pravidlá a popri tom odbehával na ostatné servery kvôli hláseniam a ešte sa aj venovať clanu. Keby ste tu boli 5ti admini, tak nepoviem, ale je vás tu po kokot, takže mi zas nevrav , že všetci do jedného sa tu neskutočne urobíte a sám si si zvolil, že chceš byť adminom a zapamätaj si bez hráčov by ani žiadny portál nebol. spokojní hráči=kvalitný portál

ja žiadnu sťažnosť ani žiadosť písať nemienim, ja si viem priznať chybu napísal som jedno slovo za ktoré si odpykám 3dňový trest aj keď mi to príde prehnané, ale každý máme svoj názor. Ale nevidím dôvod prečo by sme my hráči si nemohli aspoň na fórko napísať svoj názor. Tak som napísal svoj názor čoho som bol svedkom atď. a nemienim tu písať konkrétne osoby, pretože by tu zbytočne vznikali hádky kvôli hovnám, tak si to napíšem všeobecne a každý si o tom pomyslí svoje buď nájde niečo na tom alebo nie.

PS: myslím, že nie je nič zlé ak tu ľudia kecajú a píšu čo majú na srdci, aspoň tu nie je ticho a je to aspoň trochu zmysluplnejšie.

Trey
26-02-13, 17:29
Tak teď si mě rozesmál, teď jsem tam koukal a nic tam není. Si asi špatnej sherlock, nebo hulíš špatnou trávu. A to koxovna, ano to sem opravdu psal, na tom není nic špatného. Koks je pevný uhlíkatý zbytek odvozený z nízkopopelového, nízkosirného černého uhlí, ze kterého jsou odstraněny prchavé složky v peci s omezeným přístupem kyslíku při teplotách nad 1000 °C. Při tom vzniká také kamenouhelný dehet, čpavek, lehké oleje a svítiplyn. Provoz na výrobu koksu se nazývá koksárna nebo taky koksovna, proces jeho výroby se nazývá karbonizace. Takhle to nazval i ZEUS pokud se nemýlím a jestli v tom najdeš aspoň jedno sprostý slovo, tak ti dám oskara za Sherloctví.

Koho by zaujímal celý článok, tu to máte.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Koks

cFc|Lu!z
26-02-13, 17:50
Pokud nejsi administrátor serveru, hledat můžeš dál, stejně nic nenajdeš

Další nic neříkající odpověd. Jak já tak buben jsme admini do nedávna byli. Jestli chceš říct, žes všechno udělal až po našem odchodu, tak se nenech vysmát protože za tu dobu jsi nemohl stihnout udělat 2x víc jak já ;)

Kroxy
26-02-13, 17:52
Další nic neříkající odpověd. Jak já tak buben jsme admini do nedávna byli. Jestli chceš říct, žes všechno udělal až po našem odchodu, tak se nenech vysmát protože za tu dobu jsi nemohl stihnout udělat 2x víc jak já ;)

http://i717.photobucket.com/albums/ww179/wonkybiff/gifs/omg.gif

cFc|Lu!z
26-02-13, 18:02
http://i717.photobucket.com/albums/ww179/wonkybiff/gifs/omg.gif

Ach jo, ve svým prvním příspěvku tvrdíš, že tu někteří jsou na "úrovni opice". Už ti věřm.

Trey
26-02-13, 18:26
Od Prasacka


Kroxy = Web Designer .... Nice JOKE
A pozdravujem charona nech neje tolko makaronov bo skonci jak zeus

Trey
26-02-13, 19:28
Pokud nejsi administrátor serveru, hledat můžeš dál, stejně nic nenajdeš.

Ja som myslel, ze to co spravi Web designer by mal vidiet kazdy a nie len administratori.

Piner
26-02-13, 20:13
Zakázané je to nejspíš z důvodu, že se tam řešily sračky, co neměli s těmi žádostmi nic společného. Jinak plně souhlasím s bubnem a luizem.
Uklízečky se na portál hodí, občas je tu až moc špíny, pro. :vava: :whip:
Btw, takhle to dopadá, když má někdo až moc, dejme tomu "bohaté" rodiče. Založí si 10x portál, 10x se na to vysere a 10x bych se vysral já na něj.

UnwantedSpam
26-02-13, 20:21
Charon..charon..zedoli ti makron?Nejnechutnejsi je mit kratkou pamet.Od doby kdy si z tebe utahoval i kotol dost ubehlo ale jestli ti to pridalo na rozumu tezko povedat.Sedlak je sprosty podlejzajici krypl a vi to tu snad kazdy co tu je aspon ctvrt roku.. ale to si zrovna mel moc prace jak si zadat o dalsi pravomoce na portale.cist kritiku na vlastni odvedenou praci je tezky ale mozna se tim necemu naucis.Dal nevim co je ti do toho co si tu lidi probiraj kdyz je to offtopic.Komunitu tvori lidi a nazor a ne jim v tom branit. ale asi chces hordu ovci co by ti byli po vuli.Pridanim ruzovejch hlav se tu sice rozmohlo zamykat a mazat co jim neni po volli nebo jejich zadkolizalum ale i negativini nazor je furt nazor..

Charon35
26-02-13, 20:30
Niekto vám hádam berie váš názor? Ja som tiež len napísal čo si o tom myslím.

UnwantedSpam
26-02-13, 20:34
Byl si vulgarni a urazel clena tymu=presne to iste za co si tu nadaval kdyz se delo driv.Misto prijeti toho co tu pisou tu vecpavas akorat tupe urazky a zadny oduvodneni jejich nadsazenho komentovani.

BUBEN
26-02-13, 20:52
Řešíte tady nesmyslně Charona. Bylo to založené za jiným účelem. Poprosím o zamčení toho threadu. Znova se otevře až nám Kroxy ukáže svoji práci nad kterou strávil 4 000 hodin.

Charon35
26-02-13, 20:55
Spochybňujete výber adminov a to sa ma týka. 5 strán som nič nepísal, potom zrazu niečo napíšem a hneď sa toho chytáte. Posledný prijatý admin má niečo cez 30 a neviem už kto to bol, tu vybehne, že admini sú blbé 14 ročné decká. Škoda vám tu niečo písať, lebo len váš názor je tu "namieste". Ovce nepotrebujem, ale vy si môžte napísať vaše postrehy, tak ja si tak isto môžem napísať moje postrehy na vás. Je to predsa OffTopic, že. A o to vám presne ide, tak neviem čo vám zas vadí. Idete proti sebe. "Tak mi nevnucujte vaše názory." Je to obojstrané. :*

DarkAspecT
26-02-13, 20:56
Pokud už si nemůžem postěžovat na to co se nám nelíbí, tak k čemu tu to fórum je. Navíc tohle je offtopic, takže kde jinde to probrat než právě tu. Souhlasím s Luizem, 4 bannery a je to web designer? Co tu na tom webu udělal? Je to tu naprosto stejný. Přesně jako lynviy, který napsal 1 článek totálně k hovnu a tím to pro něj končí. Teď si vesele píše do žádostí a jeho názor stojí za pitchu. Luiz a Buben pro tu kotelnu aspoň něco udělali a jejich názorů si teda vážím víc. Nejsem žádnej řiťolezec, ale k tomuhle mám stejný názor. To abychom pak mohli dát možnost ivorosovi psát do každý žádosti o unban, ať dodá výpis z konzole.

Charon35
26-02-13, 22:40
Nezamykajte im to, lebo potom si niekto myslí, že som to bol ja, aj keď som post predtým písal, presný opak. Ale nejakej hlave to zrejme dáva zmysel. Len nech si popíšu. Je to OffTopic.

EDIT: Tak ja vám to tu otvorím a ešte ma idete palečkovať dole? Vy ste fakt vypatlaní. :D Nemáte teda zač hnupi.

Lazik
26-02-13, 22:51
ešte aby som sa k tomu vrátil, tak si predstav, že dnes som hral war3 na gamesites a 2 hráči tam campili obaja dostali kick 1 už necampil ten druhý znova campil dostal banán na 4 hodiny a už bol kľud. Admin aj viac krát napísal na plochu, že buď plant alebo ban na 4 hodiny a hralo sa bez campu podotýkam 4 nie ako tu hodina aj to raz za uhorský rok je niekto potrestaný za camp.

ano, to zrejme museli toho admina zabit.. napis nieco na gamesites mas perma, zabijaj trosku dlhsie admina, daj mu par dier mas perma.. nemozes porovnavat neporovnatelne

Ejo
26-02-13, 23:03
Nebudem riesit nic ine lebo 7 stran sraciek sa mi citat nechcelo..Vsimol som si jednu konkretnu vec..Urazky adminov by sa nemali banovat?:D:D:D...Ty si si snad tresol hlavu o zachodovu misu...Ked mi zacne niekto nadavat do kokotov a píč a ja mu odpoviem to iste tak uz nie som vhodny na admina pretoze sa neviem kontrolovat.Ked to vyriesim v ramci svojej pravomoci, pretoze ked davam pozor na servery tak sa domna nemas co navazat tak uz sa to zrazu nema banovat:D..Ved kludne na seba mozeme aj hulakat, rozpravat ako si rozbijeme hlavy a nadavat si na rodiny:) Same skvele napady tu srsia, len tak dalej! :)

UnwantedSpam
26-02-13, 23:33
Tupej nebo naveden?Nikdo o nebanovani urazek adminu nepsal tak si ty stranky procti nez tu zacnes psat sracky.

Ejo
26-02-13, 23:36
Tupej nebo naveden?Nikdo o nebanovani urazek adminu nepsal tak si ty stranky procti nez tu zacnes psat sracky.

Precitaj si 4 a 5 stranku a potom sa zamysli koho posty nazyvas srackami ;)

MarcelloR
26-02-13, 23:50
Tupej nebo naveden?Nikdo o nebanovani urazek adminu nepsal tak si ty stranky procti nez tu zacnes psat sracky.

akože ja som viac menej túto diskusiu ohľadom toho začal, čiže mám prečítané viac krát kto tu čo popísal, ale to čo henten tu kecá , tak som fakt nikde nevidel :D Ejo by sa mal najprv oboznámiť až potom sa zapájať lebo v opačnom prípade tresne píčovinu a pripadá ostatným " trošku mimo " :taunt:

PS: načo zamykáte tému.... však tu len debatujeme

Ejo
26-02-13, 23:56
Keď sa už tu tak rozoberajú členovia admin tímu, tak priložím ruku k dielu aj ja.

Dnes som dostal banán na 3dni zato, že som napísal pojebanec "nick admina" pravdaže som nevedel, že ide o admina(1slovo=3dňoví ban).
Včera boli na serveri 2 admini, nahlásil som hráča, ktorý mi prišiel dosť podozrivý, ale ani 1 z tých adminov ho neskontroloval, ale hrajkali sa ďalej. A to nehovorím koľko krát som hral na serveri, hráči tam campili na spawne, bol aj admin na serveri, ale žiadne bany nerozdal.
Z toho mi vyplýva, že ak niekto niečo napíše na admina, tak adminko už musí ukázať aký je to neskutočný frajer lebo ma práva a len čaká na hocijaké slovíčko spojené s jeho osobou a hneď banuje, aby si dokázal, že je niečo viac ako hráč.

Ale ak sa na serveri campí, nadáva na iných alebo ak niekto nahlási hráča, tak to s adminom ani nepohne. Česť výnimkám samozrejme. Nebudem tu menovať dotyčných adminov. Byť Kotel, tak si dám kurevský pozor nato ako sa chovajú admini a či spĺňajú svoje povinnosti.



Celé to banovanie za "urážky admina" je postavené totálne na hlavu. Je snáď v tomto admin niečo viac ako obyčajný hráč? Malo by sa to všetko trestať jedným merítkom. Hráčovi niekto vbehne do cesty, tak mu začne nadávať (ospravedlňujem sa za výrazy) do kktov, nech sa pojebe atď., ale všetko je v poriadku, admin sa predsa kvôli takej maličkosti nebude namáhať, však dotyčný mal len chvíľkové nervy, to ho prejde. A potom som bol tiež svedkom toho, ako si jeden hráč dovolil adminovi napísať že je "debilko" a do tridsiatich sekúnd mal ban za urážky admina. Buď banujte všetky vulgárnosti takto tvrdo, alebo nerozlišujte medz adminom a hráčom..

E: Nechcem aby to zas niekto pochopil tak, že admini na to serú a nebanujú to čo majú. Akurát, že sú na seba trochu viac precitlivený ako na ostatných.


co se týče banování urážek admina to je silně individuální. Nějakého admina namíchne jedna urážka a banuje, naopak třeba mě nechávají urážky chladným. To už fakt musí být extrém, abych banoval urážky na sebe.
A stanovit nějakou jednotnou taxu za vulgárnost, to je taky nesmysl, protože například za urážky do rodiny budou vždy tvrdší tresty než za "obyčejnou" vulgárnost. Admin by hlavně měl nejdříve řešit vulgárnost verbálně, a až když se tento způsob mine účinkem přejit k banu.

Inak "máte pravdu". Ja som ten nevsimavy dement vsak?;) Tak ma dokazu nasrat taky braineri ako ste vy..A zaujimave ze prave ty nic o tych urazkach adminov nevies ked jeden z post-ov bol tvoj ;)

UnwantedSpam
26-02-13, 23:58
To se shodneme.

Ejo
26-02-13, 23:59
To se shodneme.
Ok, tak to vyskusam po vasom :)...Naser si ty hlupy kokot ! :)

E: Snad som zapadol :)

UnwantedSpam
27-02-13, 00:00
Fajn mozes zomriet.

Ejo
27-02-13, 00:01
Fajn mozes zomriet.

Dufam ze to bude tvojou rukou ;) To je moje jedine prianie :)

DarwiN
27-02-13, 00:03
debata na urovni .
Ps/ cital som si tuto debatu a ked som videl niektore prispevky tak sa len potvrdilo ze ludska hlupost je nekonecna .
Keby si tu to zobral nekto iny na starost bola by to Kemperna a ne Kotelna .

MarcelloR
27-02-13, 00:07
Vsimol som si jednu konkretnu vec..Urazky adminov by sa nemali banovat?:D:D:D...

no nič v zlom, ale áno si nevšímavý dement. Pekne mi zvýrazni z toho čo som napísal ja, aviatik, guissepe, z ktorých viet ti vyplýva toto čo som ti ja tu skopíroval. Pretože ani z kontextu všetkých nás 3 nevyplýva, že tvrdíme, aby sa nemali banovať urážky adminov.

PS: prosím ťa dovoľ, aby ti 1 z tých brainerov (ja) poupravil gramatiku. Má byť takí braineri a nie taky :thumsup4:


Naser si ty hlupy kokot ! :)

bravó toto sa ti podarilo. Čumte Kotelnáci toto je vyjadrovanie admina teda osoby, ktorá má ísť svojím správaním príkladom pre ostatných :clap:

Ejo
27-02-13, 00:09
Od aviatika: Celé to banovanie za "urážky admina" je postavené totálne na hlavu. Je snáď v tomto admin niečo viac ako obyčajný hráč? Malo by sa to všetko trestať jedným merítkom.

Od teba: Z toho mi vyplýva, že ak niekto niečo napíše na admina, tak adminko už musí ukázať aký je to neskutočný frajer lebo ma práva a len čaká na hocijaké slovíčko spojené s jeho osobou a hneď banuje, aby si dokázal, že je niečo viac ako hráč.

Enjoy Grammar nazi ;)..mimochodom dnes som dostal 1 z diktátu takze to ze tu napisem nieco taketo nech ta vobec netankuje ;)

Trey
27-02-13, 00:15
debata na urovni .
Ps/ cital som si tuto debatu a ked som videl niektore prispevky tak sa len potvrdilo ze ludska hlupost je nekonecna .

To iste si ja myslim pri citani tvojich postov.

MarcelloR
27-02-13, 00:19
Od aviatika: Celé to banovanie za "urážky admina" je postavené totálne na hlavu. Je snáď v tomto admin niečo viac ako obyčajný hráč? Malo by sa to všetko trestať jedným merítkom.

Od teba: Z toho mi vyplýva, že ak niekto niečo napíše na admina, tak adminko už musí ukázať aký je to neskutočný frajer lebo ma práva a len čaká na hocijaké slovíčko spojené s jeho osobou a hneď banuje, aby si dokázal, že je niečo viac ako hráč.

Enjoy Grammar nazi ;)..mimochodom dnes som dostal 1 z diktátu takze to ze tu napisem nieco taketo nech ta vobec netankuje ;)


ak si poriadne prečítaš aviatika, tak pochopíš z kontextu, že mieri nato, že ak hráči nadávajú medzi sebou, tak vtedy admin nezakročí, ale keď padne čo i len 1 slovíčko na admina, tak už aj banuje, čiže jeho názor je, aby sa to trestalo spravodlivo a rovnomerne, čiže ak sa ma banovať férovo, tak by sa mali banovať aj hráči, ktorí nadávajú medzi sebou. A ja tam akurát porovnávam ako sa správa admin, keď niekto napíše niečo na neho a ako sa správa v iných situáciach. Takže fakt pri tom čítaní aj vnímaj čo čítaš.

PS: cg k tej 1ničke, aj keď ty si asi ako jediný z triedy dostal vytlačený dikták a len si dopĺňal chýbajúce písmenka do štvorčekov :beer:

Charon35
27-02-13, 00:20
http://static3.businessinsider.com/image/4fbfb86becad044879000001-400-300/screen%20shot%202012-05-25%20at%2012.49.08%20pm.jpg

DarkAspecT
27-02-13, 00:21
debata na urovni .
Ps/ cital som si tuto debatu a ked som videl niektore prispevky tak sa len potvrdilo ze ludska hlupost je nekonecna .
Keby si tu to zobral nekto iny na starost bola by to Kemperna a ne Kotelna .
A končí u tebe však? PS: Pozdravuj ivorose.

Ejo
27-02-13, 00:22
Marcello,zakopal si ma pod ciernociernu zem :) Uzi si svoje internetove odpisy:)..Ja sa vratim k svojmu realnemu a mimochodom kludne sa aj pochvalim, skvelemu zivotu a nemusim riesit takych idiotov ako si ty:)

DarwiN
27-02-13, 00:22
rey^^;163152']To iste si ja myslim pri citani tvojich postov.

Prosím ťa trey , možno že v minulosti áno ale teraz nieje ani jeden "taký príspevok" a to by si nebol ty keby že nezarývaš ..

A tým som myslel toto
Nechápem na čo sa trestá camp. Však hráš hru, keď hráš cw/mix/gather tiež nedostaneš ban za camp. Podľa mňa je jedno či campíš na publicu alebo na clan ware.

INak prestalo ta baviť TRLooviť ludí na Korxy-ho bývalom portále tak si prišiel drbať do ludí TU , buď taký dobrý otoč sa na pate a "CAHAJ ČARU" naspať .

Kazki
27-02-13, 00:25
Tak ja vám to tu otvorím a ešte ma idete palečkovať dole? Vy ste fakt vypatlaní.

Nepodrež si žily.

MarcelloR
27-02-13, 00:28
Marcello,zakopal si ma pod ciernociernu zem :) Uzi si svoje internetove odpisy:)..Ja sa vratim k svojmu realnemu a mimochodom kludne sa aj pochvalim, skvelemu zivotu a nemusim riesit takych idiotov ako si ty:)

nj po 18tich rokoch už bolo na čase, aby si sa vrátil k reálnemu životu a zasa si sa ukázal akurát ako ozajstný admin, ktorý by mal isť príkladom, kedže ja som ťa nikde neurážal, akurát som ti odpovedal na tvoje príspevky:)

DarkAspecT
27-02-13, 00:29
Jono, od tý doby co si byl v čr, tak to tu smrdí, ale už se to uklidňuje, snad už žádný hovno jako ty nepřijede.

DarwiN
27-02-13, 00:30
Jono, od tý doby co si byl v čr, tak to tu smrdí, ale už se to uklidňuje, snad už žádný hovno jako ty nepřijede.

Až na jeden problem v čr som nebol , NIKDY .

A inak dakujem za to že smrdím . Takto len ukazuješ inteligenciu , že keď už nevieš inak tak už len nadávky a trapne pokusy o zosmiešnenie .

A on tu bol admin ?

Ejo
27-02-13, 00:30
To iste som urobil aj ja a idiotom som narazil na tvoje IQ, ako odpoved na post, v ktorom si spochybnoval moju inteligenciu jednak gramatickou chybou a predtlacenim diktatom :)..Dufam ze sa ti bude darit v zivote:)

Trey
27-02-13, 00:31
Prosím ťa trey , možno že v minulosti áno ale teraz nieje ani jeden "taký príspevok" a to by si nebol ty keby že nezarývaš ..

A tým som myslel toto

INak prestalo ta baviť TRLooviť ludí na Korxy-ho bývalom portále tak si prišiel drbať do ludí TU , buď taký dobrý otoč sa na pate a "CAHAJ ČARU" naspať .

TRLooviť

http://diablo.incgamers.com/wp-content/uploads/2012/09/Genius.jpg

DarkAspecT
27-02-13, 00:32
Až na jeden problem v čr som nebol , NIKDY .
Opice nespouštěj přes hranice co? :devil2:

DarwiN
27-02-13, 00:34
To TRlooviť , to bolo náročky a ne preklep.

Charon35
27-02-13, 00:35
Nepodrež si žily.


To je nejaká nová móda? Každý chce byť vtipný za každú cenu? Sa vám nato nabudúce vyserem. Ešte som to jak idiot dal do admin fora, aby sa to nezamykalo. Naserte si nabudúce. lock a poďakujte Shinobimu a jeho vtipnému klincu na záver.
Navyše vraj to už aj podávateľ chcel zabaliť a ani sa nečudujem. Namiesto pôvodného zámeru sa to zvrtlo len na "kto dá mocnejšiu urážku".

BTW Luiz mal fakt pravdu s tým, že kazdy hnup tu moze dostat prava ak zaziada na nieco ine ako na normalne serveri. Potom to dopadne tak, že niekto, kto tu má mať ban minimálne za multi účet, tu má práva.

DarwiN
27-02-13, 00:35
Neviem to by si mal vedieť ty ..

Charon35
27-02-13, 00:44
Odemkni mi to prosím jen na moment. Nebo mi tam ještě hod toto: Prosím, neřešte tu nějaký banovani za urážku admina. Admin na serveru ať chceme nebo nechceme je o něco víc než hráč. Takže je to správně. Já bych ale byl rád, aby si to přečetl Kotel a vyhodil tyto s prominutím šašky, kteří mají svou funkci jen aby měli pěknou barvu v chatlogu. Oni si asi neuvědomili, že respekt si musí nějakým způsobem získat a ne dostat ho společně s funkcí.
...