PDA

Zobrazit normální verzi : Problém



DarkAspecT
24-02-13, 16:59
Zdar, dnes jsem si koupil sluchátka fatal1ty od společnosti creative. Dost lidí odsud, jak jsem si všiml je má, tak bych prosil o radu. Sluchátka mi v pohodě jedou a konektory mám také zapojené dobře, jenže když dojdu na ts, tak mě nikdo neslyší, je jen vidět, jak kdybych mluvil, ale slyšet prostě nejsem. Už si nevím rady, zkoušel jsem dost věcí, ale nic nepomohlo, voice test jsem zkoušel taky a tam to také slyšet nebylo. Pokud by si někdo věděl rady, tak mi napište pm, nebo do tohoto threadu. Každou pomoc vítám.

apach29
24-02-13, 17:25
V nastaveni zvukovky se podivaej na nastaveni mikrofonu, jestli neni treba stlumenej.

DarkAspecT
24-02-13, 17:29
V nastaveni zvukovky se podivaej na nastaveni mikrofonu, jestli neni treba stlumenej.
To sem zkoušel a nefachá, nejlepší na tom je, že tyhle sluchátka jsem před rokem měl a vše fachalo v pohodě.

Melkor
24-02-13, 17:50
Zajímavé,.. zkoušel si nastavit hlasitost mikrofon jak v TS, tak v ovládacích panelech? Mikrofon nejde jen na TS nebo i treba na Skypu, CSku,..? Máš možnost vyzkoušet na PC jiný mic? Pak mě ještě napadá zkusit aktualizovat driver zvukové karty.

DarkAspecT
24-02-13, 17:53
Zajímavé,.. zkoušel si nastavit hlasitost mikrofon jak v TS, tak v ovládacích panelech? Mikrofon nejde jen na TS nebo i treba na Skypu, CSku,..? Máš možnost vyzkoušet na PC jiný mic? Pak mě ještě napadá zkusit aktualizovat driver zvukové karty.
Na ts, ani na skypu, jiný mic bohužel možnost nemám, ale ještě včera když sem měl starý sluchátka jsem slyšet byl.

Melkor
24-02-13, 18:00
Jaký máš OS?

DarkAspecT
24-02-13, 18:08
Fuuu, nevím čím to bylo, ale už mi to jede v pohodě. Rr pc pomohl, ale nemyslím si že to bylo tím, něco jsem ponastavoval a už to jede jak má. Díky za help a můžete lock.