PDA

Zobrazit normální verzi : nové Fy Mapy na server



Johny Pampeliska
10-11-10, 11:46
Ahoj Kotlíku, chtěl jsem Tě poprosit, kdyby šlo zařadit nějaké novější mapy na server Fy. Občas jsem hrával na plno zahraničních serverech a tyhle mapy se tam hrály často a byly oblíbený.

- fy_snow_orange
- fy_waterland
- Fy_gardenworld
- fy_realsimpsons

a pak jsem ti sem napsal seznam dalších dobrých map, který by taky nebylo špatný zařadit na server.

fy_rambohulk, fy_race, fy_realsimpsons_v2, fy_red_crates, fy_relish, fy_rissneskolan_beta, fy_rox_night

Vim, že máš určitě hodně práce s ostatníma serverama, a spoustu jiný práce, ale když bys měl čas udělat to, bylo by to super, mám tenhle návrh proto že na kotelně hraju dá se říct každý den když mám volno po práci a kotelna je nejlepší. Pokud jsem to vložil někam jinam než jsem měl tak se omlouvám Kotle. Díky moc a zatim s pozdravem Honza

Kotel
10-11-10, 12:19
Když sem napíšeš dobré a ozkoušené mapy, tak mi ušetříš hodně práce. Mapy tam dám ještě dnes.

Johny Pampeliska
10-11-10, 12:42
Tak ty 4 nahoře co jsem jmenoval jsou ozkoušený a super.......z těch spodních jsem hrál fy_rox_night to jsou super mapy. Nebo pokud myslíš abych ti sem hodil link na stažení těch map , tak neni problem a hodil bych to na ulozto.

Kotel
10-11-10, 13:05
Mapy uz jsou na serveru.

Johny Pampeliska
19-05-11, 02:07
Kotlíku...tak jak jsem ti psal na ICQ nedávno....tyhle nový mapy když bys mohl zařadit a šoupnout na server až budeš mít chvilku.

fy_realsimpsons
fy_snow2
fy_snow2010
fy_deadlydust_cz
fy_woods

Díky moc s pozdravem Johny