PDA

Zobrazit normální verzi : w3ulti AFK kiss



chmod a+x /bin/laden
17-07-11, 15:58
War3ultimate server má dnes nějakou pošahanou citlivost na AFK - zabíjí hráče tak po pěti sekundách počáteční neaktivity. Dneska to v každém kole někoho zabilo, mě osobně to zabilo, když jsem si přehazoval skilly a pak i v dalším kole hned po freeze time (asi protože jsem během freeze time neskákal jak Bugs Bunny).

Zrovna na w3ulti, kde se skilly hodně přehazují by mohl být server tolerantnější... Kotle prosím vrať to zpátky jak to bylo. Tenhle AFK je schopný vybít hned po freeze půlku týmu jen protože byli v předchozím kole zabiti a mezi kolama nemlátili do klávesnice jako diví

EDIT: všiml jsem si, že to pravděpodobně dělá na více serverech, že by nějaké globální nastavení afk timeoutu?

Kotel
17-07-11, 20:09
Napise se, ze je posledni hrac afk nebo neco nic?

NUME
17-07-11, 20:39
Nepíše to nic, stačí se vteřinu nehejbat, třeba něco psát nebo nakupovat, a najednou death. Je to fakt, že to killne půl týmu, byl jsem tam.
A taky se furt sekají mapy. Ale to de dá přežít.
Tak zatim zdary

ParadoXX
17-07-11, 22:07
myslim,že se ti to stalo náhodou.Nic sem tam takovýho neviděl.Mně se akorát stalo,že sem byl ve spectu chvilku a přehodil sem se na ňákou stranu a na začátku kola mě to zabilo kvůli afk.Ale stalo se mi to poprvý,takže to nemusí bejt chyba,ale náhoda.

NUME
17-07-11, 23:29
Možný to je, ale lehli jsme hned 3 ze 7, protože jsme se na začátku kola nehli. A tim začátkem kola myslim ten 3s freeze na spawnu a asi vteřinu potom. Fakt krátký afk.
Už se mi to stávalo předtim, když jsem v noci radil novým, jak se čaruje. Ale to bylo třeba 10 vteřin.